Medicinski fakultet u Sarajevu

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
Chulle

Medicinski fakultet u Sarajevu

Post by Chulle » 09/06/2011 21:59

Zdravo forumaši :D
Eh, ja imam jedno pitanje...
Čuo sam da se na faxu gleda 3. i 4. razred, a ne 1. i 2... ovdje sad govorim o medicini...
Nekako mi je to predobro da bi bilo istinito..
Stvar je..što kad sam upisao srednju...pa et, bio sam poprilično živahan i nezainteresovan za školu...Ali, u 3. razredu kao da me nešto probudilo, jednostavno sam počeo da učim, dobio sam stručne predmete koji su probudili u meni to neko natprirodno interesovanje, i iskreno, rijetko kad sam učio više od sat vremena, a opet sam uspijevao savladati to gradivo.
Prvi i drugi sam bio vrlodobar, a 3 i 4 sam bio odličan, među boljim u svojoj generaciji... :D
Eh sad, ko će da me obraduje, odnosno rastuži xD
:skoljka:

Pera Trta
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

Re: Medicinski fakultet u Sarajevu

Post by Pera Trta » 09/06/2011 22:10

Chulle wrote:Zdravo forumaši :D
Čuo sam da se na faxu gleda 3. i 4. razred, a ne 1. i 2... ovdje sad govorim o medicini...
Nekako mi je to predobro da bi bilo istinito..
Stvar je..što kad sam upisao srednju...pa et, bio sam poprilično živahan i nezainteresovan za školu...Ali, u 3. razredu kao da me nešto probudilo, jednostavno sam počeo da učim, dobio sam stručne predmete koji su probudili u meni to neko natprirodno interesovanje, i iskreno, rijetko kad sam učio više od sat vremena, a opet sam uspijevao savladati to gradivo.
Prvi i drugi sam bio vrlodobar, a 3 i 4 sam bio odličan, među boljim u svojoj generaciji... :D
Eh sad, ko će da me obraduje, odnosno rastuži xD
:skoljka:

Kada sam ja upisivao, a to je bilo prije jednu deceniju i nešto malo jače, ako se dobro sjećam gledao se uspjeh iz sva 4 razreda srednje, i posebo fizika, hemija, biologija.
E sad, jel' se šta promijenilo, ne znam, ali mislim da ovdje ima i mlađih kolega koji će ti znati reći.

Chulle

Post by Chulle » 09/06/2011 22:14

[quote="Pera Trta"][quote="Chulle"]Zdravo forumaši :D

Završili ste medicinu ili??

Pera Trta
Location: Zabela kod Požarevca,rodnog mesta predsednika,njegova je zadužbina i njegova verna slika.

Post by Pera Trta » 09/06/2011 22:19

Chulle wrote:
Pera Trta wrote:
Chulle wrote:Zdravo forumaši :D

Završili ste medicinu ili??

Da.

Post Reply