covjece...hurmasica wrote:evo da se tuspasim
jedoh danas u MCD i ostah gladna, a potrosih vise od cenera.
Mislila sam da cu dozivjeti neko van tjelesno iskustvo, ali nista pod toga.
Osoblje ljubazno, ali se vidi da glume ljubaznost, djeluju neprirodno i pomalo naporno.
McDonalds
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#701 Re: McDonalds
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#702 Re: McDonalds
http://www.index.hr/vijesti/clanak/pros ... 43926.aspx
evo koliko je isti standard u hrvatskoj i kod nas
u federaciji zadnja 815 km.
evo koliko je isti standard u hrvatskoj i kod nas
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#703 Re: McDonalds
ovo mi je promaklo koji flesh i teshke cure u pmNot My Idea wrote:covjece...hurmasica wrote:evo da se tuspasim
jedoh danas u MCD i ostah gladna, a potrosih vise od cenera.
Mislila sam da cu dozivjeti neko van tjelesno iskustvo, ali nista pod toga.
Osoblje ljubazno, ali se vidi da glume ljubaznost, djeluju neprirodno i pomalo naporno.
pa svugdje onda glume tu neprirodnu ljubaznost i pomalo su naporni include you also
- GAU8
- Posts: 9143
- Joined: 05/01/2011 09:18
#704 Re: McDonalds
Nedjelja 24.07.2011. 19:00h Puno unutra, ispred stoji 20-ak ljudi.
Nedjelja 24.07.2011. 22:00h Puno unutra, ali vani nema vise guzve.
80% ljudi pije sokove ili kafu, i jede kolace/sladolede.
Malo ko je jeo slanu hranu.
Pomfrit ocekivano dobar (naravno preskup
) Kafa onako. Ostalo me nije zanimalo 
P.S. da dodam osoblje pravo McDonaldsko. Izgleda dobra neka obuka, ko da ih kloniraju jbt
Nedjelja 24.07.2011. 22:00h Puno unutra, ali vani nema vise guzve.
80% ljudi pije sokove ili kafu, i jede kolace/sladolede.
Malo ko je jeo slanu hranu.
Pomfrit ocekivano dobar (naravno preskup
P.S. da dodam osoblje pravo McDonaldsko. Izgleda dobra neka obuka, ko da ih kloniraju jbt
Last edited by GAU8 on 24/07/2011 22:41, edited 1 time in total.
- pustopoljina
- Posts: 14049
- Joined: 19/05/2008 16:33
#705 Re: McDonalds
tito dragi...radi i ti sa tolikom navalom, pa barem odglumi ljubaznost...
joj ne mogu da vjerujem...starim, fakat starim...
wooosaaaa
joj ne mogu da vjerujem...starim, fakat starim...
wooosaaaa
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#706 Re: McDonalds
JThomas wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/pros ... 43926.aspx
evo koliko je isti standard u hrvatskoj i kod nasu federaciji zadnja 815 km.
Evo i naseg standarda
http://www.sarajevo-x.com/biznis/news/clanak/100403047
- BHF_Manijak
- Posts: 28526
- Joined: 02/03/2009 23:21
- Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo
#707 Re: McDonalds
Joj hanuma blago tebi, lahko te je najesti!ladyblue18 wrote:Ne kontam fakat, ja hamburger pojedem pa ne mogu haman cijeli dan nista okusiti vise a ovdje se prica kako se normalno ruca u Mc-u i za pola sata eto gladan.![]()
Allahselamet![]()
Fakat za normalno musko, koje prosjecno jede, dakle nista previse, u McD-u se ne moze najesti ispod 10KM, ko kaze da se NAJEDE, dakle bas da bude sit, od onog hamburgera i pomfrita ili BigMAca, taj laze ko ista! Daj ba ono u oko stane, to mogu otici i onako iz cejfa pojesti, ili otic u McD pa kasnije negdje na pitu!
Stzo se cijena tice, apsolutno neprilagodjene, kako ce ba biti cijena ista ko u Austriji???
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79548
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#708 Re: McDonalds
americka vodashin wrote:JThomas wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/pros ... 43926.aspx
evo koliko je isti standard u hrvatskoj i kod nasu federaciji zadnja 815 km.
Evo i naseg standarda
http://www.sarajevo-x.com/biznis/news/clanak/100403047
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#709 Re: McDonalds
moj drug, nema standard veze s tim šta rade manekenke i modni gurui, nego prosječni čovjek. ima i u rusiji puno više milijardera nego u švedskoj i norveškoj, al' standard života je nešto drugo.shin wrote:JThomas wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/pros ... 43926.aspx
evo koliko je isti standard u hrvatskoj i kod nasu federaciji zadnja 815 km.
Evo i naseg standarda
http://www.sarajevo-x.com/biznis/news/clanak/100403047
- Jack Be Nimble
- Posts: 11657
- Joined: 15/01/2010 18:31
#710 Re: McDonalds
zalosnoleet wrote: americka voda![]()
-
shin
- Posts: 7118
- Joined: 19/09/2005 10:52
#711 Re: McDonalds
Znam ja to burageru, ali me pali ova suplja da narod nema kod nas, ovo je kapitalizam trazili smo to. Koliko god ima gladne raje ima toliko i bogate, imamo jebeni Porsche salon, eno ispred europe Maybach parkiran, neki dan Phantoma vidio... da ne nabrajam dalje.JThomas wrote: moj drug, nema standard veze s tim šta rade manekenke i modni gurui, nego prosječni čovjek. ima i u rusiji puno više milijardera nego u švedskoj i norveškoj, al' standard života je nešto drugo.
Cim je McD pun danima znaci da ima musterija za malo skuplji fast food restoran.
-
mig
- Posts: 6934
- Joined: 18/05/2010 10:37
#712 Re: McDonalds
Ako vec govorimo o standardu,JThomas wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/pros ... 43926.aspx
evo koliko je isti standard u hrvatskoj i kod nasu federaciji zadnja 815 km.
"Srbija: Najniže plate u regionu"
http://www.bifonline.rs/vesti/article.php?storyid=1417
U Srbiji punom parom radi 15-ak MCDa, sa cenama slicnim kao u Bosni.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#713 Re: McDonalds
prosječni čovjek nema, i nema toliko bogate raje koliko ima gladne. nije ti bosna i hercegovina od hotel europe do BBI. za evropu jesmo među najsiromašnijim, u africi bi možda bili među bogatijim.shin wrote:Znam ja to burageru, ali me pali ova suplja da narod nema kod nas, ovo je kapitalizam trazili smo to. Koliko god ima gladne raje ima toliko i bogate, imamo jebeni Porsche salon, eno ispred europe Maybach parkiran, neki dan Phantoma vidio... da ne nabrajam dalje.JThomas wrote: moj drug, nema standard veze s tim šta rade manekenke i modni gurui, nego prosječni čovjek. ima i u rusiji puno više milijardera nego u švedskoj i norveškoj, al' standard života je nešto drugo.
Cim je McD pun danima znaci da ima musterija za malo skuplji fast food restoran.
i upravo to je divlji kapitalizam i tranzicija, velika riba jede malu ribu.
- Jack Be Nimble
- Posts: 11657
- Joined: 15/01/2010 18:31
#714 Re: McDonalds
Da vam dadnu hranu za dzaba i plate 2km za svaki pojedeni hamburger vi bi opet gundzali.
- mladtrek
- Posts: 369
- Joined: 11/10/2010 22:51
#715 Re: McDonalds
imaju haman vise tajkuna od nas a Beograd je imao preko milion stanovnikamig wrote:Ako vec govorimo o standardu,JThomas wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/pros ... 43926.aspx
evo koliko je isti standard u hrvatskoj i kod nasu federaciji zadnja 815 km.
"Srbija: Najniže plate u regionu"
http://www.bifonline.rs/vesti/article.php?storyid=1417
U Srbiji punom parom radi 15-ak MCDa, sa cenama slicnim kao u Bosni.
prije rata tako da .......
Mc ko Mc neznam sta se iscudjavate - zar je tajna bila da su im hamburgeri mali a skupi (?)
Mc je brand i tamo se jede da budes fancy a ne da se najedeš
ista stvar ko i svaki brand - dobrih hlaca (farmerki) ima i po 30 ili 40 km a za brandirane
doplatiš još tolko da budeš fancy itd da sad ne nabrajam sve sfere ostale - primjer je
banalan ali kontate valjda o cemu pricam
-
mig
- Posts: 6934
- Joined: 18/05/2010 10:37
#716 Re: McDonalds
Nisam skontala kakve veze imaju tajkuni sa ovim, pa ne hrane se oni u MCD-u vec obican narod.mladtrek wrote:imaju haman vise tajkuna od nas a Beograd je imao preko milion stanovnika
prije rata tako da .......
- sarajlija_ba
- Posts: 8802
- Joined: 27/05/2008 22:04
- Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama
#717 Re: McDonalds
Jel' ko postirao cijene u MC-u ?
Pošto him je hamburger i kakvijeh sve ima ?
Pošto him je hamburger i kakvijeh sve ima ?
-
manki
- Posts: 2075
- Joined: 24/12/2003 00:00
- Location: Sarajevo
#718 Re: McDonalds
Odeš lijepo i vidiš.sarajlija_ba wrote:Jel' ko postirao cijene u MC-u ?
Pošto him je hamburger i kakvijeh sve ima ?
- psydelija
- Posts: 1846
- Joined: 02/09/2010 03:46
- Location: ispod pantografa
#719 Re: McDonalds
ubedljivo najaci komentar/reklama u mezi MeKa na jednoj drugoj temi:
lik pita sarajlije ima li guzve ispred meka... ako ima da ne krece beze iz kaknja.

lik pita sarajlije ima li guzve ispred meka... ako ima da ne krece beze iz kaknja.
Last edited by psydelija on 25/07/2011 00:26, edited 1 time in total.
- sarajlija_ba
- Posts: 8802
- Joined: 27/05/2008 22:04
- Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama
#720 Re: McDonalds
Da se guram prvih dana s rajom zbog hamburgera ?manki wrote:Odeš lijepo i vidiš.sarajlija_ba wrote:Jel' ko postirao cijene u MC-u ?
Pošto him je hamburger i kakvijeh sve ima ?
- mladtrek
- Posts: 369
- Joined: 11/10/2010 22:51
#721 Re: McDonalds
bilo je vise figurativno tajkuni u oviru odgovora na odgovor da su u srbiji manje plate nego kod nasmig wrote:Nisam skontala kakve veze imaju tajkuni sa ovim, pa ne hrane se oni u MCD-u vec obican narod.mladtrek wrote:imaju haman vise tajkuna od nas a Beograd je imao preko milion stanovnika
prije rata tako da .......
a da radi 15 mekova
a obican narod jede u Mc-u u americi jer su oni tamo najjeftiniji
a po svijetu se prodaju ko brand i cijene su vece
obican narod kojem je bitno kolko dobija za placeno ne jede u Mc-u zasigurno
to mozes skontat ako uporedis cijene i kolicinu hrane koju dobijes za tu cijenu u odnosu na druge fast food
restorane cevabdžinice pitare pizzerije itd
vec se tamo ode da budes fancy i to je to
btw - prejako
još nešto nejasno ?lik pita sarajlije ima li guzve ispred meka... ako ima da ne krece beze iz kaknja.
- HardCore
- Posts: 2467
- Joined: 17/05/2011 21:46
#722 Re: McDonalds
ja sam fancyy :$ wooooooww hahahahahahahahahah
- sarajlija_ba
- Posts: 8802
- Joined: 27/05/2008 22:04
- Location: rodom iz Čuništa a živim u Gaćicama
#723 Re: McDonalds
Nek' si ti nama uvez'o MC i politiku...fala ti na tome i đe čuo i đe ne čuo.mladtrek wrote: bilo je vise figurativno tajkuni u oviru odgovora na odgovor da su u srbiji manje plate nego kod nas
a da radi 15 mekova
a obican narod jede u Mc-u u americi jer su oni tamo najjeftiniji
a po svijetu se prodaju ko brand i cijene su vece
obican narod kojem je bitno kolko dobija za placeno ne jede u Mc-u zasigurno
to mozes skontat ako uporedis cijene i kolicinu hrane koju dobijes za tu cijenu u odnosu na druge fast food
restorane cevabdžinice pitare pizzerije itd
vec se tamo ode da budes fancy i to je to
još nešto nejasno ?
Kakva je politička situacija u vezi sarajevskih picerija i burekdžinica ?
- just principe
- Posts: 4349
- Joined: 28/03/2011 21:31
- Location: ANTIklix
- Contact:
#724 Re: McDonalds
psydelija wrote:ubedljivo najaci komentar/reklama u mezi MeKa na jednoj drugoj temi:
lik pita sarajlije ima li guzve ispred meka... ako ima da ne krece beze iz kaknja.![]()
![]()

- mladtrek
- Posts: 369
- Joined: 11/10/2010 22:51
#725 Re: McDonalds
kako sam uvezao Mc i politiku mozes ti meni sad pojasniti ?sarajlija_ba wrote:
Nek' si ti nama uvez'o MC i politiku...fala ti na tome i đe čuo i đe ne čuo.
Kakva je politička situacija u vezi sarajevskih picerija i burekdžinica ?
ako mislis ovo u americi ga jede obican narod a u svijetu se prodaje kao brand
to je jednostavno cinjenica - nisam mislio nista time protiv amerike i to
ako nije to molim te pojasni jer mi nije bila namjera to sto ti kazes
