Ma pusti, ovako je bilo i za BBI, pa sad kao da nista nije ni biloCholina_Lokica wrote:Ali pazi sviju koji pljuju, na mah su poletili prvi dan u red da stanu![]()
Ja ne znam kako nasem narodu ne dosadi pljuvanje apsolutno svega, pogano do zla boga
McDonalds
- swirl
- Posts: 1534
- Joined: 15/01/2009 13:48
- Location: Sarajevo
#426 Re: McDonalds
- GAU8
- Posts: 9143
- Joined: 05/01/2011 09:18
#428 Re: McDonalds
Nadam se.link wrote:ne sekiraj se, naucices i ti, dva-tri put kad odes, doci ce to na svoje.GAU8 wrote:
Sjooo eksperata sto se razumiju u McD![]()
Hajde naucite i nas seljake sto ne znamo kako ide to tamo...![]()
Necu dok je guzva da me ne vidi puno raje kako se provaljujem
- amrica
- Posts: 7110
- Joined: 26/01/2007 17:58
#429 Re: McDonalds
[quote="GAU8"
Nadam se.
Necu dok je guzva da me ne vidi puno raje kako se provaljujem
[/quote]
Treba instalirati MD TV, da samo snima face u redu, live prenos
Nadam se.
Necu dok je guzva da me ne vidi puno raje kako se provaljujem
Treba instalirati MD TV, da samo snima face u redu, live prenos
-
Saka
- Posts: 2640
- Joined: 25/02/2011 11:49
#431 Re: McDonalds
Ma sve u svemu McD u Sa je ispao dobar. Ko je očekivao nešto više taj vjerovatno nije nikad bio u McD. Minijaturni suhoparni hamburger ukusa truleks krpe, bajati pomfrit i ledena kola u koju natrpaju još pola čaše leda samo da manje potroše, to je McDonalds. Tako je svuda u svijetu pa tako je i ovdje.
Pozitiva je što se ovdje ne mršte kad kažeš "bez leda molim", vani ponegdje naprave facu ili ti naspu samo pola čaše, jer nećeš led. Pozitiva je i što je ovaj naš enterijer visoka klasa, napucan, sa McCafe, većina vani su obične smrdljive umazane rupe pune smetlja gdje žderu pijanci, narkomani i beskućnici.
Negativa je što kod nas nema soli i bibera (mislim da ne postoji restoran u Sarajevu gdje nema soli). I što naplaćuju kečap. Dobro, ponegdje u Evropi ga takođe naplaćuju, recimo u Austriji, ali ipak je u većini zemalja džaba.
Pozitiva je što se ovdje ne mršte kad kažeš "bez leda molim", vani ponegdje naprave facu ili ti naspu samo pola čaše, jer nećeš led. Pozitiva je i što je ovaj naš enterijer visoka klasa, napucan, sa McCafe, većina vani su obične smrdljive umazane rupe pune smetlja gdje žderu pijanci, narkomani i beskućnici.
Negativa je što kod nas nema soli i bibera (mislim da ne postoji restoran u Sarajevu gdje nema soli). I što naplaćuju kečap. Dobro, ponegdje u Evropi ga takođe naplaćuju, recimo u Austriji, ali ipak je u većini zemalja džaba.
Last edited by Saka on 22/07/2011 14:47, edited 1 time in total.
- GAU8
- Posts: 9143
- Joined: 05/01/2011 09:18
#432 Re: McDonalds
A sad bez zajebancije, furka je naruciti stvari u McD kojih nema oficijelno na meniju.
Da li su i nasi ovo imali na obuci?
http://www.examiner.com/chain-restauran ... ecret-menu
http://www.candy95.com/2011/04/mcdonald ... ret-items/
Da li su i nasi ovo imali na obuci?
http://www.examiner.com/chain-restauran ... ecret-menu
http://www.candy95.com/2011/04/mcdonald ... ret-items/
-
Stojadin
- Posts: 556
- Joined: 22/06/2011 20:33
#433 Re: McDonalds
trazim, al nigdje ne vidim ni belgijskog kralja a bogami ni premijeraladyblue18 wrote:E moj Briselu kako vas stid nije![]()
Mo'sh mislit, redovi zbog Starbucksa
valjda ta daleka belgija ima vecih problema i dogadjaja od otvaranje fast fooda..
hvala bogu pa kod nas je sve perfektno sredjeno i mozemo priustit da nam predsjednik drzave otvara restorane
-
vryzas
- Posts: 11511
- Joined: 12/11/2004 22:44
- Location: Athens
#434 Re: McDonalds
BM MENI + 2x ČIIIIIIIIZ
...pljuc 
- HAVANA
- Posts: 32694
- Joined: 19/08/2008 23:04
#436 Re: McDonalds
Albert je u hali.Saće on.Hij komt zo.
- exliberal
- Posts: 1929
- Joined: 11/01/2008 04:44
#437 Re: McDonalds
da uduplam ponudu...dajem dva za gore navedenoluciferino wrote:Mijenjam McDonalds za sherpu sarme od kiselog kupusa sa suhim mesom i tepsiju zeljanice. AKo hoce neko da trampi kefir za kolu, prihvatam i to.
-
todd_smith
- Posts: 30074
- Joined: 23/06/2009 14:14
- Location: Ja se ovdje samo zajebajem
#438 Re: McDonalds
samo da malo pljunem, pu pu pu 
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#439 Re: McDonalds
Comrad wrote:Ma ne morate postati slike, oni redovi nisu normalni domacim cobanima koji bi najradije da je ondje bilo 2-3 ljudi na ulazu. To je tako na cijelom svijetu. Pa ljudi izlazak igrice, filmova, karti za koncert, normala po svijetu postavljaju satore i cekaju u redovima, jedino mi glumimo ko nas to ne zanima. Normalno je da se u cevabdzinicama sjedi jedno drugom na glavi za patuljastim stolicama i stolovima, a ovo kao nije normalno.
Ponasate se ko skupina penzionera kojima sve zivo smeta, pustite te ljudi neka rade sta hoce. Sta mene zaboli koji q sto je bio toliki red ispred mcd? Mozda cu nekad tamo svratit, mozda i necu, ionako izbjegavam da placam 10KM za obrok koji kuci mogu napravit za 2KM, jedino ako bas moram nesto pojesti. Ne vidim zasto je neko papak jer je eto otisao odmah u mcd prvi dan, pa sta ako je.
Al ne mi smo najpametniji, najbolji, najljepsi, nas ne zanima nista moderno, mi smo cool...ma jesmo da izvinete, zadnja smo rupa na svirali. Prodjite malo svijetom pa cete se uvjerit.
Dolaze nove generacije i pomirite se s im. I budite sigurni, sutra kad vas dijete uzme za ruku i kaze tata sutra ujutro se otvara kingburger vodi me hocu prvi u red, da vidimo sta cete uradit.
svako slovo potpisujem
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#440 Re: McDonalds
zeznuo si se mcd nije bosanskiKlon wrote:dobro da si ovo postavio.ladyblue18 wrote:E moj Briselu kako vas stid nije![]()
Mo'sh mislit, redovi zbog Starbucksa
nasli ljudi znaju samo pljuvati po svemu sta se desava u Bosni i po svemu sto je bosansko.
bas me zanima bili red bio kad bi se otvarao fast food hadzi mujo
kad bi imao hadziburger hadzikolu itd
kad bi hadzi meni bio 5 maraka
-
bull21
- Posts: 2238
- Joined: 14/06/2011 16:05
#441 Re: McDonalds
Meni ne smeta McD (baš naprotiv, drago mi je što više nismo barem po tom pitanju u rangu sa Šri Lankom) ali mi smeta činjenica da sam danas na relaciji od Skenderije do Grbavice maltene svakih 10-20 metara vidio ono sra*e od sokova sa logom McDonaldsa... :/
- atko
- Posts: 6058
- Joined: 06/07/2006 14:51
#442 Re: McDonalds
potpisujem potpisanoNot My Idea wrote:Comrad wrote:Ma ne morate postati slike, oni redovi nisu normalni domacim cobanima koji bi najradije da je ondje bilo 2-3 ljudi na ulazu. To je tako na cijelom svijetu. Pa ljudi izlazak igrice, filmova, karti za koncert, normala po svijetu postavljaju satore i cekaju u redovima, jedino mi glumimo ko nas to ne zanima. Normalno je da se u cevabdzinicama sjedi jedno drugom na glavi za patuljastim stolicama i stolovima, a ovo kao nije normalno.
Ponasate se ko skupina penzionera kojima sve zivo smeta, pustite te ljudi neka rade sta hoce. Sta mene zaboli koji q sto je bio toliki red ispred mcd? Mozda cu nekad tamo svratit, mozda i necu, ionako izbjegavam da placam 10KM za obrok koji kuci mogu napravit za 2KM, jedino ako bas moram nesto pojesti. Ne vidim zasto je neko papak jer je eto otisao odmah u mcd prvi dan, pa sta ako je.
Al ne mi smo najpametniji, najbolji, najljepsi, nas ne zanima nista moderno, mi smo cool...ma jesmo da izvinete, zadnja smo rupa na svirali. Prodjite malo svijetom pa cete se uvjerit.
Dolaze nove generacije i pomirite se s im. I budite sigurni, sutra kad vas dijete uzme za ruku i kaze tata sutra ujutro se otvara kingburger vodi me hocu prvi u red, da vidimo sta cete uradit.
![]()
![]()
![]()
svako slovo potpisujem
Al u drugu ruku mi ne bi bili mi kad nebi bili mi
taaaa ceee McD
- Troll_Happens
- Posts: 2796
- Joined: 25/04/2007 20:04
- Location: negdje na istoku zaklet da nadjem nju...
#443 Re: McDonalds
jel ima na kasi da se dobije ona knjizica mala sa ponudom i jeftinijim stvarima ako uzmes bubam 2 big mac ili tako nesto.. ili jos to nije zazivilo ??? 
- slobodni armirach
- Posts: 5588
- Joined: 22/06/2010 17:17
- Location: Administrativni Centar Kantona 4
#444 Re: McDonalds
ma niko ovdje nema nista protiv Mc, ma nek dolazi ko hoce, al ba da ne pravimo golemu hampu oko svega,
Ispade da ne znamo ni u kafanu uc treba nam navigacija i specijalne upute,
sad sam zbunjen neznam bil išo' pod Abdestom u Mc il' ipak ne?
-
Rouvitsa
- Posts: 62
- Joined: 17/06/2011 21:53
#445 Re: McDonalds
tek smo sada u rangu sa Šri Lankom,oni već imaju McD...bull21 wrote:Meni ne smeta McD (baš naprotiv, drago mi je što više nismo barem po tom pitanju u rangu sa Šri Lankom) ali mi smeta činjenica da sam danas na relaciji od Skenderije do Grbavice maltene svakih 10-20 metara vidio ono sra*e od sokova sa logom McDonaldsa... :/
- respo
- Posts: 12675
- Joined: 15/08/2009 05:26
- Location: ->oʞɐdoɐu ǝʌs ǝuǝɯ poʞ<-
#446 Re: McDonalds
upravo ovoslobodni armirach wrote:![]()
![]()
![]()
ma niko ovdje nema nista protiv Mc, ma nek dolazi ko hoce, al ba da ne pravimo golemu hampu oko svega,![]()
![]()
Ispade da ne znamo ni u kafanu uc treba nam navigacija i specijalne upute,![]()
![]()
![]()
sad sam zbunjen neznam bil išo' pod Abdestom u Mc il' ipak ne?
al jok cim kazes kakva smo gamad odmah imas nesto protiv mcd ili koga vec
kao sto rece jedan u jednom filmu
mi kad smo jeli viljuskama oni nisu znali sta je to
da bi sad ispalo obrnuto
- p206
- Posts: 8420
- Joined: 23/06/2011 07:23
- Location: Avenija srpskohrvatskih pretenzija na BiH br. 16
#447 Re: McDonalds
evo ekskluziva na sa-x, kažu Džekson preš´o u McDonalds nakon dugih pregovora
- Edin H.
- Posts: 53551
- Joined: 08/10/2004 22:36
- Location: Tirana
#448 Re: McDonalds
Da sportisti ne bi bili gladni
McDonald's to build its largest restaurant at London Olympic Games
http://www.independent.co.uk/life-style ... 18263.html

McDonald's to build its largest restaurant at London Olympic Games
http://www.independent.co.uk/life-style ... 18263.html

-
lajkujMe
- Posts: 12943
- Joined: 06/04/2011 17:44
- Location: Na svom mocnom racunaru
#449 Re: McDonalds
Joj gledam ovu i slicne teme vec mjesecima, iskreno da kazem kad sam cuo da se otvara mcdonalds kod nas bio sam sretan i euforican, nisam planirao da idem tamo odmah prvi dan i probam to svjetsko cudo mene to ne interesuje, ja sam bio sretan sto BIH nece biti neki luzer u statistici koja nema MC, za oni koji ga nevole neka im ali bar budite sretni ako turist pita gdje je MC da mozete ponosno reci eno tamo u titovoj a ne kao prije nemamo ga pa te turist krivo pogleda i pomisli gdje u pi** mat*** je dosao. Oni koji hoce da jedu tamo i imaju pare tamo sretno nadam se da cete se najesti i uzivati.
Sto se mene tice ja cu kad mi je cejf otici tamo da probam ili pojedem nesto malo, ne kanim ici tamo svaki dan a boga mi ni jednom sedmicno.
Sto se tice cevap je zakon, pa jeste i nije, ukusan je vjerovatno bolji od MC ali je nezdrav a i skup kao neki meni iz MC'a nisam bio u cevabdzinici vec godinu dana, ili zbog para ili zato sto mi je mrsko otici.
Sto se mene tice ja cu kad mi je cejf otici tamo da probam ili pojedem nesto malo, ne kanim ici tamo svaki dan a boga mi ni jednom sedmicno.
Sto se tice cevap je zakon, pa jeste i nije, ukusan je vjerovatno bolji od MC ali je nezdrav a i skup kao neki meni iz MC'a nisam bio u cevabdzinici vec godinu dana, ili zbog para ili zato sto mi je mrsko otici.
-
zilla_
- Posts: 1088
- Joined: 20/08/2008 23:18
#450 Re: McDonalds
Lijepa naša bosanska kuhinja.... Danas sam bio u mcd i kupio 6 bigmac-ova i 6x pomftir = 45KM... Dok prođa malo ova euforija moći će oni fino katanac stavit na vrata... Onaj hamburger od 2,5KM ko ptičije jaje

E drugo je ko želi da kupuje ime nek jede tamo ali ja znam da mi je naš roštilj 100x ukusniji od ovog smeća


E drugo je ko želi da kupuje ime nek jede tamo ali ja znam da mi je naš roštilj 100x ukusniji od ovog smeća
