McDonalds

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
GOLFER
Posts: 1351
Joined: 01/06/2010 14:08

#376 Re: McDonalds

Post by GOLFER »

jedaneska wrote: big mac istina nema neku veličinu, ali ima snagu, prvi put sam osjetio šta znači ona "sitno ali dinamitno", ukus je fenomenalan, jer je sos tako sastavljen da prosječan normalan konzument ne može odoljeti...
Pa je li te stid :shock: :shock: :shock: :shock:

Ako ti zaista ovako razmisljas, ja imam naiskrenije zaljenje za tobom, fakat :(
User avatar
plain vanilla
Posts: 70231
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#377 Re: McDonalds

Post by plain vanilla »

ladyblue18 wrote:Sto se tice Tz, nisu je spominjali uopste, samo je spomenut Mo, Bl, i Ze.
znaju da mi nismo papci, ne mogu nama podvaljivati nakav Mek pod hamburger :oops: :D
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#378 Re: McDonalds

Post by ladyblue18 »

GOLFER wrote:
jedaneska wrote: big mac istina nema neku veličinu, ali ima snagu, prvi put sam osjetio šta znači ona "sitno ali dinamitno", ukus je fenomenalan, jer je sos tako sastavljen da prosječan normalan konzument ne može odoljeti...
Pa je li te stid :shock: :shock: :shock: :shock:

Ako ti zaista ovako razmisljas, ja imam naiskrenije zaljenje za tobom, fakat :(
:-) :lol:
sarajevsko_pivo
Posts: 4187
Joined: 27/07/2009 16:22

#379 Re: McDonalds

Post by sarajevsko_pivo »

Toto wrote:A odakle McD uvozi so za pljeskavice??
Deutschland
sarajevsko_pivo
Posts: 4187
Joined: 27/07/2009 16:22

#380 Re: McDonalds

Post by sarajevsko_pivo »

ladyblue18 wrote:Sto se tice Tz, nisu je spominjali uopste, samo je spomenut Mo, Bl, i Ze.
Tuzla, krajem 2012, u Avaz-Robot centar!
User avatar
Toto
Posts: 8193
Joined: 21/04/2009 11:09
Location: 38° 26′ 55″ N, 122° 42′ 17″ W
Grijem se na: solarno
Vozim: EJ

#381 Re: McDonalds

Post by Toto »

sarajevsko_pivo wrote:
Toto wrote:A odakle McD uvozi so za pljeskavice??
Deutschland
Jao sto su in. Hamburgere uvoze iz Hamburga, so iz Salzburga, govedina iz Silcijske doline, kifle iz Toskane....jedino im voda za halu iz Miljacke. :D
User avatar
plain vanilla
Posts: 70231
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#382 Re: McDonalds

Post by plain vanilla »

sad mi nesti naumpade
sto cevabdzije nisu dijelile cevape onima koji cekaju u redu ispred MCD :oops: :D
to bi vec bilo nesto
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#383 Re: McDonalds

Post by ladyblue18 »

sarajevsko_pivo wrote:
ladyblue18 wrote:Sto se tice Tz, nisu je spominjali uopste, samo je spomenut Mo, Bl, i Ze.
Tuzla, krajem 2012, u Avaz-Robot centar!
Meni je uvijek bilo fascinantno kako ti iz dijaspore znas sve informacije bolje od nas koji smo ovdje i uvijek su kontra od onoga sto cujemo od ljudi iz PR-a. :D
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#384 Re: McDonalds

Post by Ridjobrki »

Zanimljivo, BL je najavljena ali niko ovdje pojma nema gdje tačno! Rečeno je da će biti u sklopu Delta Cityja ali niko pouzdano ne zna reći gdje će on biti. Uglavnom, raja nagađa da će to biti ili između Palasa i Boske ili kod Merkatora u Boriku/na istočnom tranzitu.
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#385 Re: McDonalds

Post by incognito071 »

Ridjobrki wrote:Zanimljivo, BL je najavljena ali niko ovdje pojma nema gdje tačno! Rečeno je da će biti u sklopu Delta Cityja ali niko pouzdano ne zna reći gdje će on biti. Uglavnom, raja nagađa da će to biti ili između Palasa i Boske ili kod Merkatora u Boriku/na istočnom tranzitu.

Brkane, hocel' McD u BL biti na cirilici? :D
User avatar
Industrialyzer
Posts: 4851
Joined: 11/06/2011 23:51

#386 Re: McDonalds

Post by Industrialyzer »

Hoce li se otvoriti u Laktasima ?
cranberries
Posts: 619
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#387 Re: McDonalds

Post by cranberries »

plain vanilla wrote:
cranberries wrote:Tuzlanski ce biti kada se izgradi Avaz centar. Drugi ce biti kod Ismeta i Mese na uglu ali tek u 2013 ovaj drugi.
Mostarski ce biti kada se izgradi Brodomerkur.
pa sto ne otvore kod Mese i Ismeta prije..ta zgrada je gotova :?
ima banka koja je rezervisala na odredjeno vrijeme pod ugovorom, ali takodjer se radi na dobijanju dozvole za rusenje zgrade kina jer se vlasnik ne javlja a zgrada predstavlja opasnost za prolaznike kao i za novu zgradu Hukica koju radi tehnograd. Drugi ce biti kao sto sarajevsko pivo rece u avaz centru kada se izgradi tj. sredinom/krajem 2012
cranberries
Posts: 619
Joined: 02/04/2010 15:19
Location: Earth

#388 Re: McDonalds

Post by cranberries »

ladyblue18 wrote:Sto se tice Tz, nisu je spominjali uopste, samo je spomenut Mo, Bl, i Ze.
Jesu
User avatar
Nogatrans
Posts: 980
Joined: 07/10/2010 21:14
Location: Sarajevo

#389 Re: McDonalds

Post by Nogatrans »

U prva dva dana bio sam tri puta u MCD i nikad nisam cekao vise od 10 minuta. Sve je bilo za cistu desetku a najvece pohvale imaju zaposlenici!!! :thumbup: :thumbup:
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#390 Re: McDonalds

Post by Ridjobrki »

@071: naravno, i logo će biti trobojan :lol:

Btw, i Bihać je najavljen, da se ne zaboravi.
incognito071
Posts: 1391
Joined: 24/08/2007 10:34

#391 Re: McDonalds

Post by incognito071 »

Ridjobrki wrote:@071: naravno, i logo će biti trobojan :lol:

Btw, i Bihać je najavljen, da se ne zaboravi.

Srpski Mek Donalds :D svetsko a nase :lol: :lol: :lol:
Sitijevac2011
Posts: 249
Joined: 12/01/2011 13:03

#392 Re: McDonalds

Post by Sitijevac2011 »

Volim pojesti nesto iz MCD ali nisam toliko zeljan da jednem dnevno/sedmicno. I otisao sam juce da cekiram, ok je bila guzvica cekanje nekih 6-7 minuta, mjesto sam nasao odmah. Po ukusu se naravno ne razlikuje nista od ostalih u svijetu koje sam jeo (sto je i logicno jel') Ali ono sto svi napominju ovdje da i ja napomenem, prestrasno je koliko su ta djeca ljubazna. SVI ugostitelji bi trebali na obuku u MCD da vide sta je servilnost i ljubaznost. Nema "izvoli komsija", "reci" ili slicno...maksimala osmjeh i strpljenje (iako su sve kase radile u 16, laktali su se od frke). Za ove sto misle da jedu "vrhunsko meso" kod nasih ugostitelja samo nek ispitaju pojmove, trideset godina stara argentinska govedina, smrznuta konjetina, soja itd itd. Cisto da ne bude da laprdam, slucajno sam dosao u posjed papira koji dnevno zaduzuju radnici jednog lokalnog fast food "lanca" na kojem pise LOJ, SOJA,STARI HLJEB, ZACINI, MESO...sa dnevnim zaprimanjima i potrosnjom. Nema potrebe napominjati da je namanji procenat mesa u tome. Zato, lagano smirite, MCD nije gurmanski lanac, MCD je upravo ono sto kazu LANAC BRZE HRANE, ne jedes tamo dnevno, naravno da ces uvijek izabrati dolmice i pite od nane/majke naspram MCD ali ako trebas brzo da pregrizes nesto a da ne cekas neljubazne rostiljdzije iz melise i slicnih. Plus, imidz grada se mijenja kad hodas glavnom ulicom i vidis M zuto kako svijetli...
User avatar
kritichar
Posts: 8678
Joined: 17/10/2010 09:51
Location: Sarajevo-x.com

#393 Re: McDonalds

Post by kritichar »

plain vanilla wrote:
ladyblue18 wrote:Sto se tice Tz, nisu je spominjali uopste, samo je spomenut Mo, Bl, i Ze.
znaju da mi nismo papci, ne mogu nama podvaljivati nakav Mek pod hamburger :oops: :D
:kravata: :lol:
User avatar
Eleonora
Posts: 1323
Joined: 06/04/2008 14:05

#394 Re: McDonalds

Post by Eleonora »

Meni se ne svidja onaj neki sos sa krastavcima. :shock:
User avatar
amrica
Posts: 7110
Joined: 26/01/2007 17:58

#395 Re: McDonalds

Post by amrica »

Ridjobrki wrote:@071: naravno, i logo će biti trobojan :lol:

Btw, i Bihać je najavljen, da se ne zaboravi.

ono, MD u svakoj mahali :D

k'o univerzitet :oops:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#396 Re: McDonalds

Post by karanana »

pola marke kechup. definitivno se isplati nositi kesice sa sobom jer su u grnapu po 10 feninga.
GOLFER
Posts: 1351
Joined: 01/06/2010 14:08

#397 Re: McDonalds

Post by GOLFER »

Jel ko uslikao ''sitnog al dinamitnog'' :-) :-) :-) :-) :-) :-) da vidimo to cudo na forumu... A ne bi bilo lose kada bi neko uslikao i cijene pa da rastabirim fino sta cu i kako cu :-D
User avatar
Ridjobrki
Posts: 11369
Joined: 21/05/2004 20:27
Location: https://twitter.com/Ridjobrki
Contact:

#398 Re: McDonalds

Post by Ridjobrki »

@amrica: ne, Univerzitet je drugo, McD će mimoići bar Travnik zbog Bajre. :mrgreen:
MirzaZ
Posts: 7
Joined: 22/10/2010 13:30

#399 Re: McDonalds

Post by MirzaZ »

Da se u ratu otvotio, ne bi ovolika guzva bila??? E Bosno moja... :x
User avatar
GAU8
Posts: 9143
Joined: 05/01/2011 09:18

#400 Re: McDonalds

Post by GAU8 »

karanana wrote:pola marke kechup. definitivno se isplati nositi kesice sa sobom jer su u grnapu po 10 feninga.
Ma ja ba,
svim sredstvima te motivise da uzmes kompletan menu :).

Jos kad pocne Supersize opcija. Ne znam da li ima uopste jos/vec
Locked