Masinski inzinjeri

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
Post Reply
uozo

Masinski inzinjeri

Post by uozo » 27/04/2007 06:29

Potrebni su masinski inzinjeri sa iskustvom (ili bez) za stalni posao u jednoj vodecoj svjetskoj firmi u svojoj branzi. Potrebno obavezno poznavanje najmanje engleskog jezika, (citanje i pisanje) i pozeljno je poznavanje njemackog jezika. Radno mjesto je u BiH! Za vise informacija obratiti se na ili posaljite kraci CV na nasem jeziku, moze i anonimno, na tu adresu. U slucaju da imate sasne za posao dobocete dalje instrukcije!
Radi se o veoma lukrativnom poslu sa dobrim primanjima i mogucnostima napredovanja i oni koji budu odgovarali trazenom profilu bice testirani od strane komisije doticne firme.
Najozbiljnije!!!!
Last edited by uozo on 07/10/2007 16:11, edited 1 time in total.

funaki

Post by funaki » 27/04/2007 08:01

Znas koliko ima smjerova na Masinskom fakultetu???

Koji smjer je ''pozeljan'' za tu firmu? Firma je iz? Bavi se...? Lokacija...? Daj malo ''blizih'' podataka... :-?

uozo

Post by uozo » 27/04/2007 08:05

funaki wrote:Znas koliko ima smjerova na Masinskom fakultetu???

Koji smjer je ''pozeljan'' za tu firmu? Firma je iz? Bavi se...? Lokacija...? Daj malo ''blizih'' podataka... :-?

U pravu si! Ali, nazalost, zbog nekih naizgled glupih razloga ne mogu ovako da dam te informacije! Javi se na onaj mail sa kratkim CV. I dobices dalje info! :roll:

teletrader

Post by teletrader » 30/04/2007 10:56

uozo wrote:

U pravu si! Ali, nazalost, zbog nekih naizgled glupih razloga ne mogu ovako da dam te informacije! Javi se na onaj mail sa kratkim CV. I dobices dalje info! :roll:

A treba li vam elektrotehnicara slucajno :)

uozo

Post by uozo » 30/04/2007 11:00

teletrader wrote:
uozo wrote:

Sa iskustvom na odrzavanju, da!

teletrader

Post by teletrader » 30/04/2007 11:13

uozo wrote:
teletrader wrote:
uozo wrote:

Sa iskustvom na odrzavanju, da!

E grebi ga...
Govorim oba jezika koja trazhite ali sa iskustvom im Wartungsbereich sam tanak :(

forUMASH

Post by forUMASH » 30/04/2007 20:32

....bjez'te koke eto inzenjera.... :D

uozo

Post by uozo » 25/05/2007 05:55

:sad:
Bez za.ebancije.
U zemlji u kojoj je nezaposlenost 45% mi je najveci problem da nadjem ljude koji ce da rade. I to veoma dobro placen poso! :? :roll:

debela

Post by debela » 25/05/2007 10:01

uozo wrote::sad:
Bez za.ebancije.
U zemlji u kojoj je nezaposlenost 45% mi je najveci problem da nadjem ljude koji ce da rade. I to veoma dobro placen poso! :? :roll:

jesi li kontaktirao biroe za nezaposlene?

zgubidan

uozina tema na stranom forumu

Post by zgubidan » 28/05/2007 06:07

jesi vidio sto su ti nasi bosanci, hah :-) nema nas nigdje ovakvih 8) i jos kazemo kako nam je lose i ismijavamo necije ponude koje necemo ni da provjerimo :shock: ... care moj, ako ne bude kasno u sedmom mjesecu, cujemo se onda, prema dogovoru

Sarafcina

Post by Sarafcina » 28/05/2007 09:23

Bez za.ebancije.

moguca objasnjenja su
1. posao ipak nije dovoljno dobro placen (ma sta ti mislio o tome)
2. ne odgovaraju uslovi (rad sa opasnim materijalima i sl.)
3. deficit masinaca (pogledaj pod 1.)
4. ljudi ne znaju da imaju mogucnost
.... ostale smisli ti.. i metodom konkurentnih hipoteza :D, identificiraj problem i njegovo rjesenje ponovo uvali u biznis plan ;) :D ;)
ako kazes da su krivi masinci u bih, onda je to obicna suplja ;).... sve se moze rijesiti/naci... samo je pitanje ko i koliko to placa :)

zgubidan

Post by zgubidan » 28/05/2007 13:37

Sarafcina wrote:
Bez za.ebancije.

moguca objasnjenja su
.... ostale smisli ti.. i metodom konkurentnih hipoteza :D, identificiraj problem i njegovo rjesenje ponovo uvali u biznis plan ;) :D ;)
ako kazes da su krivi masinci u bih, onda je to obicna suplja ;).... sve se moze rijesiti/naci... samo je pitanje ko i koliko to placa :)

u pravu si "sarafcino"! sta ces dzaba raditi ako ne mozes imati platu makar 2-3 hiljade KM ili mozda EUR :-)
mogu li dodati pod 5) ljenost i nezainteresovanost, kao sto i ti sam zvucis :-D ... pusti ba ljude, mozda se neko prepozna u toj bransi i primanjima, nikad ne znas ...

Sarafcina

Post by Sarafcina » 28/05/2007 15:50

zgubidan wrote:
Sarafcina wrote:
Bez za.ebancije.

moguca objasnjenja su

u pravu si "sarafcino"! sta ces dzaba raditi ako ne mozes imati platu makar 2-3 hiljade KM ili mozda EUR :-)
mogu li dodati pod 5) ljenost i nezainteresovanost, kao sto i ti sam zvucis :-D ... pusti ba ljude, mozda se neko prepozna u toj bransi i primanjima, nikad ne znas ...

covjek se cudi zasto ne moze da nadje.... ja mu samo kazem da je najlakse reci lijenost i sta sve ne i dajem konstruktivan prijedlog .... a to vase "krivi su oni sto nece da lizu moj med"... mozete macku o rep ...
a to kako ja zvucim :) ... jel to treba da se svidim nekome? ;)

a eno ti tema o berzi... pa se cudi kako niko nece da ti proda dionice telekoma po 30km, a svi lafo tesko zive.

ali iskreno meni je puna kapa "dobrih ponuda" .... trazio sam i ja iskusne informaticare.... da rade za strance... i jednostavno nema.... oni koji zadovoljavaju uslove, imaju dovoljno love u Sa, da im malo povecanje ne znaci nista. Oni koji bi isli i u italiju i na kraj svijeta... nemaju kvalifikacija (ne znaju posao)... i tako ... a slijedeci put, ziv bio zaobidji ako mislis da me kvalifikujes kakav sam :)

uozo

Post by uozo » 28/05/2007 21:15

Sve je to naravno ok. Svako zna svoje prioritete.
Po meni je najveci problem potpuna nefleksibilnost onih koji traze neki posao. Svi otprilike misle da nadju neki odlican posao na tri koraka od svoje kuce i da mogu na pauzi da odu da podgriju sarmu u serpici i shavljaju je. :D
A kad samo pomislim da se ljudi u USA zapice s obale na obalu za neku povisicu! :roll:

Sarafcina

Post by Sarafcina » 29/05/2007 06:15

uozo wrote:Sve je to naravno ok. Svako zna svoje prioritete.
Po meni je najveci problem potpuna nefleksibilnost onih koji traze neki posao. Svi otprilike misle da nadju neki odlican posao na tri koraka od svoje kuce i da mogu na pauzi da odu da podgriju sarmu u serpici i shavljaju je. :D
A kad samo pomislim da se ljudi u USA zapice s obale na obalu za neku povisicu! :roll:

meni je nakon ispita prof objasnio neke zivotne istine ;)
veli on meni da prioriteti u zivotu idu.. zdravlje, porodica, posao, karijera
a svaka promjena u ovome... moze dovesti do toga da budes poprilicno nesretan ;)
i ja skontam da je to tako jednostavno, a pametnije od citavog ispita (zajebanog).

ne znam tvoju ponudu, pa ne mogu ni da je komentarisem,ali ono sto znam licno... to je da nikada ne gledam samo lovu (a nisam uvijek bio takav).
jednostavno, da mi sada neko dadne tri puta vecu platu i posalje me na naftnu platformu tri godine... to ne bi pilo vode. zasto? pa zato sto kada sve zavrsi, ustedjevina nije dovoljna da rijesi neka pitanja, a ja zijanio tri godine (zivot na naftnoj platformi je cisti zijan). da ne pominjemo da sa znanjem koje tamo pokupis, mozda i nemas nekih opcija kada sve to jednom zavrsi. mozda postoji neko ko ce i za manje od tih para uzeti da radi (ali to je ulazenje u licne razloge) i treba ga samo naci...

kao sto to dzoni rece
svak se bori za ono sto mu fali, dozvoli da ti objasnim
svka placa za ono sto mu fali, my boy

;) :)

uozo

Post by uozo » 29/05/2007 11:31

Post Reply