MASALAH SULEJMANE

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Post Reply
Slavko Klisura

MASALAH SULEJMANE

Post by Slavko Klisura » 15/06/2006 17:53

Tihić o platama ....

Citat iz lista " Oslobođenje "

...Istakao je da se lično zalaže da najveća plaća državnih zvaničnika ne bi trebala biti veća od sedam prosječnih plaća, dok bi za članove Upravnih odbora ta naknada trebala da se ustanovi u visini od jedne prosječne plaće.

Primjedbe Vladi BiH

S obzirom na to da je prosječna plaća u FBiH oko 600 KM, po Tihićevoj računici, plaća zvaničnika trebala bi da bude oko 4.200 KM...."

A nama , sto ostane...A ostace nam ć..a ako dopustimo da se izabrani zvanicnici i visoki funkcioneri nadmecu kome ce biti veca ( plata ) i naprduju o tome kako nema smisla da " oni " imaju toliko ,a " mi " jasni mnogo manje...
Jani clanovi Predsjednistva i ostali visoki sluzbenici...Ako im plata treba da bude u visini sedam prosjecnih plata ( sto je jelte realno (!) hajte da ih skupimo kakve donacije . Npr. hajdde da im 1. oktobra organizujemo veliki donatorski bal...
Jer , oni jadni silne pare trose na putovavnjima po svijetu i proputovanjima kroz BiH , pa im nista ne ostade...
A sto se tice ishrane nas , kako nas ono zovu , ah , da , gradjana , neka se otvore ulicne humanitarne kuhinje , pa u red za kasiku graha...
I mozda kriskicu hljeba kroz koju se sa zgrade Predsjednistva vidi ,npr. moje drago Gorazde..

senada

Post by senada » 15/06/2006 18:04

mala drzavica izdrzava tri nacionalne vlade i jos on, 'drzavnik' ima obraza da trazi nesto od naroda koji zahvaljujuci i njegovoj stranci prezivljava ispod dna zivota.

njima, djonovima nema se vise nista reci, na njima se treba samo raditi

FFK as Lucy01

Post by FFK as Lucy01 » 15/06/2006 18:04

Joj vi gradjani se samo nesto zalite :angry:, sad bi jos i da jedete :shock: ...pa u kakvoj to demokratskoj zemlji ima :D....a sto dzaba kiseonik iz atmosfere koristite, to se, jelde, ne racuna :roll: :D

boric

Re: MASALAH SULEJMANE

Post by boric » 15/06/2006 21:42

Slavko Klisura wrote:Tihić o platama ....

Citat iz lista " Oslobođenje "

...Istakao je da se lično zalaže da najveća plaća državnih zvaničnika ne bi trebala biti veća od sedam prosječnih plaća, dok bi za članove Upravnih odbora ta naknada trebala da se ustanovi u visini od jedne prosječne plaće.

Primjedbe Vladi BiH

S obzirom na to da je prosječna plaća u FBiH oko 600 KM, po Tihićevoj računici, plaća zvaničnika trebala bi da bude oko 4.200 KM...."

A nama , sto ostane...A ostace nam ć..a ako dopustimo da se izabrani zvanicnici i visoki funkcioneri nadmecu kome ce biti veca ( plata ) i naprduju o tome kako nema smisla da " oni " imaju toliko ,a " mi " jasni mnogo manje...
Jani clanovi Predsjednistva i ostali visoki sluzbenici...Ako im plata treba da bude u visini sedam prosjecnih plata ( sto je jelte realno (!) hajte da ih skupimo kakve donacije . Npr. hajdde da im 1. oktobra organizujemo veliki donatorski bal...
Jer , oni jadni silne pare trose na putovavnjima po svijetu i proputovanjima kroz BiH , pa im nista ne ostade...
A sto se tice ishrane nas , kako nas ono zovu , ah , da , gradjana , neka se otvore ulicne humanitarne kuhinje , pa u red za kasiku graha...
I mozda kriskicu hljeba kroz koju se sa zgrade Predsjednistva vidi ,npr. moje drago Gorazde..

harac muslimanska rajo,harac!!!

domi

Post by domi » 16/06/2006 02:10

Umjesto da se raspisuje Referendum o cijepanju Bosne, mislim da bi daleko pametnije bilo raspisati referendum o ukidanju plata ovim nasim zvanicnicima...cuj zvanicnicima :lol: :lol: :lol: :lol: , zar ne misli lopovima!?

novel

Post by novel » 16/06/2006 07:20

domi wrote:Umjesto da se raspisuje Referendum o cijepanju Bosne, mislim da bi daleko pametnije bilo raspisati referendum o ukidanju plata ovim nasim zvanicnicima...cuj zvanicnicima :lol: :lol: :lol: :lol: , zar ne misli lopovima!?
:oops: ....da se odcijepimo od njih :D idu mi na... :oops:

Slavko Klisura

Post by Slavko Klisura » 16/06/2006 23:23

1.oktobra

Post Reply