Malo si se precijenio, Fahro!!!

braca

#51 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by braca » 05/10/2010 10:57

svakako_lud wrote:
braca wrote:Je*o vas, ba, sovinizam!

Ja sam Sarajlija po ocu i majci generacijama, ali mogu slobodno reci da mi je pun kufer sarajevske arogancije, prepotencije i svega sto uz to ide i siguran sam - a to se je u praksi i pokazalo - da ce mi u MOM gradu Sarajevu prije pomoci bilo koji Sandzaklija nego "moj" Sarajlija.

Je*o vas, ba, sovinizam, nije bitno ko je odakle, nego kakav je covjek.

Sarajlije su sovinisti prema Sandzaklijama, sa kojim pravom i sa koje visine? Da li vi mislite da SVE nas uvazavaju, nas kao Bosance (i Hercegovce) van nase teritorije/drzave? Pa pogledajte za sta nas smatraju? MI smo za ove izvan nasih granica ono sto su nama - na zalost - Sandzaklije, pa sve to toliko puta sto.

Je*o vas, ba, sovinizam

I da se razumijemo, nisam glaso za Fahru, ali ja kao Sarajlija, jesam - za Sefera! za Sefera koji vise voli ovaj grad od NAS samih.

A, da je Avaz drustveno zlo - to jeste, nema sumnje, ali i ja ga kupujem jer nemam bolje opcije (malecko Oslobodjenje nije opcija). Uz to je covjek od dnevnog lista napravio stranacki bilten. Ali, ako moze "drzavna" FTV biti stranacko glasilo SDP, onda, jbga, moze i privatna novina biti glasilo SBB. Kome se to ne svidja, nece kupovati i propade business. A FTV ostaje. I njihov komunisticko-boljsevicki SDP. Jbga, ja to ne mogu promijeniti. Ali mogu pruziti ruku Sandzaklijama, ja - Sarajlija. I to mi se svidja. :-D

E,da, jos nesto, da ne biste stekli pogresan utisak: nisam bas Musliman, deleko sam od toga, brojanjem krvnih zrnaca, ali tih pomenutih krvnih zrnaca ima kod mene svakakvih, tek toliko za bolje razumjevanje gore napisanog. Ako biste me pitali za ime oca, ne biste iz njega mogli zakljuciti koje sam "boje", ako biste me pitali za ime majke, takodjer ne biste iz njega mogli zakljuciti koje sam "boje". Jbga, Bosna (i Hercegovina). :D
Kako si bolan glasao za Sefera kad njega nije ni bilo na listi za predsjednika.... :-)
Malo manje laganja ne bi ti škodilo....

Nisam mislio na Sefera za predsjednika, nega za njegovu stranku opcenito.

I sta bih ja to lagao? Sta mogu dobiti? Koju opciju zastupam da bih neki interes ostvario?

Da li znas ko sam ja pa da ja - evo - neki interes ostvarujem?

Bez veze. Samo komentar i to je to.

Optimus Prime

#52 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by Optimus Prime » 05/10/2010 11:03

Prvi korak nove koalicije SDA-SDP (ako se uspiju formirati vladu) treba da bude konacno rusenje avazovog medijskog monopola. To bi bio veliki korak za demokratiju u BIH.

ramelow

#53 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by ramelow » 05/10/2010 11:21

Optimus Prime wrote:Prvi korak nove koalicije SDA-SDP (ako se uspiju formirati vladu) treba da bude konacno rusenje avazovog medijskog monopola. To bi bio veliki korak za demokratiju u BIH.
To bi bio jedini logičan odgovor na sve bljuvotine koje je on sipao na njihov račun. Iako bi bilo preofirno i previše očito :D
Ali može se to odraditi i puno kulturnije: izbaciti FahrA iz svih mogućih priča o koalicijama i marginalizirati njegovu nazovi-stranku. Neće imati utjecaja, a samim tim neće moći ni vratiti pare koje je utrošio za kampanju. To znači NIZBRDICA za njegov medijski monopol.

Al fakat, lik je toliko neprijatelja sebi stvorio pa me ne bi čudilo da se sad svi ujedine da ga razvale.

udrch

#54 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by udrch » 05/10/2010 13:12

Avaz nema potrebe da ruši nikakva vlast..dovoljno je da se nađe biznismen koji će pokrenuti novi dnevni list mimo Avaza i Oslobođenja, koji neće biti ni pod čijom političkom kontrolom i uvjeren sam da bi odmah ostvario odličan rezultat i postao broj 1..
Ljudi u ovoj zemlji pripadaju različitim političkim strankama, ali niko ne voli naručene tekstove..
Džaba recimo što oslobođenje podržava SDP, ali ljudi neće da čitaju list koji je u vlaništvu Selimovića i koji brani njihovu korupciju i bespkrupuloznost..
Meni se recimo gadi samo kad skontam da je taj isti vlasnik Oslobođenja uništio jedan takav brand kakav je bio Vegafruit iz Brijesnice, i od fabrike za preradu voća i povrća napravio skladište sokova Swity koji su proizvedeni u Hrvatskoj u BONI iz Imotskog, a prodaju se kao da su naši..
Ljudima treba istina, a ne mediji tipa TV1 sa uspješnim novinarima koji na kraju ispadoše pijuni SBiH..

Qler

#55 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by Qler » 06/10/2010 10:37

Ne znam sto se toliko svadjate oko kriminalca i seljaka?

Been

#56 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by Been » 06/10/2010 10:43

Čuj ovog : "SBB izgubio"... Pa nećemo se valjda vraćati u osnove matematike i računa... Ljudi su na prošlim izborima imali cijelih 0 glasova, a sad imaju preko 100 000 glasova. To je relativan dobitak. I druge su stranke uložile u kampanju jednako kao i oni, stoga neke prevelike priče o SBB-u kao gubitniku ne bi trebalo biti. SDA nije pobjedila. Dapače, 150.000 glasova manje dokazuje da njihova moć opada...

Jedini pobjednik izbora je SDP! :bih: :bih:

Qler

#57 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by Qler » 06/10/2010 13:15

Been wrote:Čuj ovog : "SBB izgubio"... Pa nećemo se valjda vraćati u osnove matematike i računa... Ljudi su na prošlim izborima imali cijelih 0 glasova, a sad imaju preko 100 000 glasova. To je relativan dobitak. I druge su stranke uložile u kampanju jednako kao i oni, stoga neke prevelike priče o SBB-u kao gubitniku ne bi trebalo biti. SDA nije pobjedila. Dapače, 150.000 glasova manje dokazuje da njihova moć opada...

Jedini pobjednik izbora je SDP! :bih: :bih:

Pita Suljo Muju sta znaci relativno!?

Kaze Mujo, kako da ti objasnim, vidi ovako

Ti se nagu*is i ja ti ga stavim. E sad i ti i ja imamo ku*** u guzici, samo sam ja u relativno boljem polozaju!

komunalac

#58 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by komunalac » 06/10/2010 13:23

Better Man wrote:Zasto Fahru nazivate Sandzaklijom, kad on to nije?. Fahro je Crnogorac!
Sandžak nije samo u Smrdiji nego i u Crnoj gori.Vidi Wikipediju....

_A_

#59 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by _A_ » 07/10/2010 03:58

udrch wrote:Avaz nema potrebe da ruši nikakva vlast..dovoljno je da se nađe biznismen koji će pokrenuti novi dnevni list mimo Avaza i Oslobođenja, koji neće biti ni pod čijom političkom kontrolom i uvjeren sam da bi odmah ostvario odličan rezultat i postao broj 1..
Ljudi u ovoj zemlji pripadaju različitim političkim strankama, ali niko ne voli naručene tekstove..
Džaba recimo što oslobođenje podržava SDP, ali ljudi neće da čitaju list koji je u vlaništvu Selimovića i koji brani njihovu korupciju i bespkrupuloznost..
Meni se recimo gadi samo kad skontam da je taj isti vlasnik Oslobođenja uništio jedan takav brand kakav je bio Vegafruit iz Brijesnice, i od fabrike za preradu voća i povrća napravio skladište sokova Swity koji su proizvedeni u Hrvatskoj u BONI iz Imotskog, a prodaju se kao da su naši..
Ljudima treba istina, a ne mediji tipa TV1 sa uspješnim novinarima koji na kraju ispadoše pijuni SBiH..
:run:

big.muzzy

#60 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by big.muzzy » 07/10/2010 21:47

Po ko zna koji put se pokazalo da se u malograđanskoj i neprosvjećenoj sredini ne trpi uspjeh bilo koje vrste iz vrlo prostog razloga ... zavist !!! Prašinari koji ne mogu pomoći ni samima sebi, a kamoli društvu, predvode pokret 'a odakle mu ako nije lopov'... pitaju se pošteni lezihljebovići i paraziti. A šta je sa konkretnim dokazima, ne mislim na ono rekla moja strina i sl. Ali kome u ovoj sredini, koja još uvjek baštini titoističku filozofiju 'imaš kuću, vrati stan', trebaju dokazi za bilo šta. Što je najcrnje u svemu 99% onih koji pljuju po Fahri R. i onome što je dosad postigao bi uradilo potpuno isto što i on samo da su bili u prilici. Ma kome mi ovdje prodajemo nabildano moralisanje! Svi gule od države najviše što mogu, zavisno od koeficijenta inteligencije, moralnih načela i toga dokle je njihov stupanj mentalnog razvoja mogao dobaciti. Tako su se neki kokošari okitili najvišim ratnim priznanjima i pravima koja uz to idu, a da nisu nosa pomolili iz podruma cijelo vrijeme rata, ima onih koji koriste ratne invalidnine, a mina im odbila nogu dok su na leđima nosili frižider iz komšijske kuće, u invalidskoj prijevremenoj penziji su ljudi koji mogu volu rep iščupati, neki korisnici tuđe njege će pretrčati 100 m za 10 sekundi, radnici neće da ih poslodavac prijavi, jer pored plate hoće da primaju i novac sa biroa. Pa o čemu mi pričamo ljudi, pogledajmo se u ogledalo! Svi nabrojani i nenabrojani slučajevi, kojih nije mali broj u ovoj državi, samo nisu imali priliku kao Fahro R. ili nisu umjeli da je iskoriste, a uradili bi potpuno istu stvar! U ovoj državi je korumpiran i narod! To što neki ljudi odavno nisu u zatvoru, nije 'greška' tih ljudi već države koja je nesposobna da ih sankcioniše. Nisu kriminalci i tajkuni krivi ako se mogu potkupiti inspektori, policija, organi vlasti, sud ... i sve ostalo što im zatreba. Svi će prodati državu za šaku zlatnika!
Da će neka buduća vlast uništiti Avaz su obične budalaštine, Avaz mogu uništiti samo oni koji ga kupuju, a nešto ne primjetim da mu je ovih dana opao tiraž. Za uništenje medijske imperije poput Avaza političkim djelovanjem potrebna je politička snaga velikog kalibra, a takve na našim prostorima jednostavno nema. Naši političari da se ne bave politikom, bili bi potpuni anonimusi, sitne duše, miši u rupama. Ko bi znao za Sulejmana T. :lol: da nije u politici, ko bi čuo za nekog Zlatka L :shock: ili možda za Bakira I. :D . Da nije političar, pitanje za milion dolara bi moglo glasiti 'znate li ko je Željko K.?' :? Šta su nabrojani ljudi postigli izvan politike!? Ama baš ništa !!! Doduše i rezultati njihovog političkog djelovanja su bili, ruku na srce, vrlo skromni ili čak destruktivni po ovo društvo. Dopadalo se nekom ili ne, Fahro R. je bio uspješan i poznat i prije nego je počeo da se bavi politikom i Fahro R. će biti uspješan i poznat i ako odluči da se povuče iz politike, što se za gorenavedene likove baš nebi moglo reći. Fahro ne ulazi u politiku, kao ostali naši političari, da bi rješio svoja egzistencijalna pitanja platom iz parlamenta, on je mnooogo veći igrač od svih onih koji misle da se bave politikom u ovoj državi i svima koji proriču njegov brz politički ili ekonomski sunovrat bi možda pametnije bilo da malo pričekaju sa svojim proročanstvima ;-)

Vernes_AMG

#61 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by Vernes_AMG » 07/10/2010 21:57

po tebi samo ljudi koji su poznati i pored politike mogu da se bave istom ?

big.muzzy

#62 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by big.muzzy » 07/10/2010 22:16

Vernes_AMG wrote:po tebi samo ljudi koji su poznati i pored politike mogu da se bave istom ?
Nisi shvatio, ne poznati na način kao što su to npr. pjevači, učesnici reality show-a i slični likovi, već poznati po rezultatima, intelektu ... kao npr. dr. Emir Kabil ili prof. Muhamed Filipović. Očigledno je da aktuelni političari nemaju ama baš ništa te vrste za šta bi se mogli 'uhvatiti' ili čime bi se mogli pohvaliti. Jedino što imaju je politička karijera, a svi osjećamo na svojoj koži rezultate njihove političke karijere.

Vernes_AMG

#63 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by Vernes_AMG » 07/10/2010 22:20

big.muzzy wrote:
Vernes_AMG wrote:po tebi samo ljudi koji su poznati i pored politike mogu da se bave istom ?
Nisi shvatio, ne poznati na način kao što su to npr. pjevači, učesnici reality show-a i slični likovi, već poznati po rezultatima, intelektu ... kao npr. dr. Emir Kabil ili prof. Muhamed Filipović. Očigledno je da aktuelni političari nemaju ama baš ništa te vrste za šta bi se mogli 'uhvatiti' ili čime bi se mogli pohvaliti. Jedino što imaju je politička karijera, a svi osjećamo na svojoj koži rezultate njihove političke karijere.

zato sto se od pocetka svoje karijere bave iskljucivo politikom

Diplomirao (1977), magistrirao (1981) i doktorirao (1988) je na temama iz oblasti informatike i elektrotehnike na Univerzitetu u Sarajevu. Kao dobitnik Fulbright stipendije obavljao je postdoktorsko istraživanje na Univerzitetu Arizona, Tucson, 1988/89. godine.

Eto samo jedan mali dio Zlatkove biografije , s ovim svim , mogao je biti vrlo poznat intelektualac ...

big.muzzy

#64 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by big.muzzy » 07/10/2010 22:40

Eto još malo proročanstava, šta bi bilo, kad bi bilo i šta bi bilo, da nije bilo, to niko od nas nezna. Svima je bila politika SDA, pa što nisu iskoristili priliku :D

big.muzzy

#65 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by big.muzzy » 07/10/2010 22:57

Vernes_AMG wrote:
big.muzzy wrote:

Diplomirao (1977), magistrirao (1981) i doktorirao (1988) je na temama iz oblasti informatike i elektrotehnike na Univerzitetu u Sarajevu. Kao dobitnik Fulbright stipendije obavljao je postdoktorsko istraživanje na Univerzitetu Arizona, Tucson, 1988/89. godine.

Eto samo jedan mali dio Zlatkove biografije , s ovim svim , mogao je biti vrlo poznat intelektualac ...
Vjeruj mi, znam puno intelektualno vrlo jakih ljudi za koje šira javnost nezna, a zašto, jer se ne bave politikom kao spomenuti gospodin. I on bi najvjerovatnije bio nepoznat široj javnosti da ga politika (a ne njegov naučno-istraživački rad) nije pormovisala u javnosti.

don vito

#66 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by don vito » 08/10/2010 11:29

Poput jeftine ulicne prostitutke, zajedno sa svojom novom prijateljicom u poslu, Bakirom Izetbegovicem, Tihic Lagumdziji nudi i politicku dusu i stranacko tijelo samo da ostane u vlasti. I ne pita za cijenu.

(Avaz 8.10.)
:lol: :lol: :lol:

don vito

#67 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by don vito » 08/10/2010 11:38

SVE JE LAZIRANO - Ljudi moji, sta je ovo i sta se to dogadja? Koga god upitam za koga je glasao kazu mi da nisu za SDA. Gospodo iz CIK-a, ponovite izbore, sve je lazirano. Ako necete vi, narod ce sam to uraditi.

("SMS", Avaz 8.10)

madner

#68 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by madner » 08/10/2010 12:03

don vito wrote:
Poput jeftine ulicne prostitutke, zajedno sa svojom novom prijateljicom u poslu, Bakirom Izetbegovicem, Tihic Lagumdziji nudi i politicku dusu i stranacko tijelo samo da ostane u vlasti. I ne pita za cijenu.

(Avaz 8.10.)
Fahro se izgleda potpuno sjebao da ce ostati na vjetru. Pa ko ce ga onda stititi od poreske policije, ili iznajmit povoljno prostor u njegovom neboderu :D

kralj_tame

#69 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by kralj_tame » 08/10/2010 12:24

Ba jesil ti sav svoj covjece?!

Alija Izetbegovic nas prodao za pare, a sad njegov sin koji metka niej opalio uz rat je sef BiH mafijei podzemlja i on ti bolji od ovog SDA lopovi su te doveli dovde. Kako ste smao glupi uzvisujete Aliju koi je prije rata dokej bio u zatvoru govorio "Bice Bosna drzava sama za sebe i ja cu biti njen predsjednik"! Sve se znalo u startu, a imaju i snimci kako se dogovara oko prodaje bosne. Zbog njeg i ovih koi su osnovali SDA tj. Prvu nacionalnu stranku nam i jeste ovako!

Sto se tice Radoncica on nije bas sjajan covjek da se razumijemo, ali bolji je od izetbegovica "sefa podzemlja".
On jeste sandzaklija, al te sandzaklije su organizovaniji i bolji nego nasi ljudi i puno su vece patriote! Oni znaju vise o Bosni nego svi vi skupa i vise je vole.
Radoncic nebi krao kao ovi jer iam vise nego svi oni, a covjek je sandzaklija oni medzusobno se podpomazu mislite da i ostali nebi vidjeli hajra od tog. Nije sjajn al je puno bolji od ovih SDA lopova!
Nemojte ljudi biti primitivni gledajte malo oko sebe, a ne davati glas onom ko vas je doveo dovde (propasti)!
Glasajte za SDU, SDP gdje su ok ljudi a ne za te lopove.
Ne mogu da razumijem nikako vas ljude kako tako ne razmisljate i nevidite kako vas jasu. Dajte SDA glas pa nek vam i ovo malo sto je ostalo uzmu!

Ja bih se sramio ovakvih izjava kao sto su vase! :x

palamuda

#70 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by palamuda » 08/10/2010 13:25

Uvijek sam se pitao hoće li ikad iko srušiti Avaz i Radončića, iskreno mislio sam nema šanse za to, kad Fahro srušio sam sebe. Čestitam Fahro. Nije on nikakav biznismen ni poznati predratni intelektualac, njega je stvorila nakaradna struktura i ratni haos. Tipovima poput njega mjesto je na smetljištu historije. Doviđenja Fahro i povedi reisa Cerića i muftiju Spahića, pa zajedno gradite promjene gdje god hoćete, samo ne u BiH. Da i kad budete izlazili upalite svjetlo.

palamuda

#71 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by palamuda » 08/10/2010 13:28

Još da dodam nikad mi jasan neće biti ovoliki animozitet Bošnjaka prema Izetbegovićima pogotovo rahmetli Aliji. Mene su Arkanovci otjerali sa Ilidže 1992 god, a oca mi držali u logoru 4 mjeseca. Nije mi jasno šta bi trebao zamjerat Aliji. Bio sam borac i samo se borio da me ne zakolju, a ne za Aliju. I nikad poslije rata nisam tražio neku naknadu za to što sam branio goli život.

Blobi

#72 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by Blobi » 08/10/2010 13:37

Vernes_AMG wrote:
big.muzzy wrote:

Znas koliko sada vrijedi ta diploma i doktorat informatike stecen 1988.? Taj covjek o kojem pises hvalospjeve danas nema vise prakticno nikakve veze sa svojom strukom, a na predavanjima na ETF-u, reci ce ti svaki redovni student, se pojavi 1-2 puta godisnje. A i kad se pojavi, iskoristi priliku da palamudi o SDPu i o privatizaciji telekoma.

madner

#73 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by madner » 08/10/2010 13:43

Nije tacno.

Kod nas je bio na svim predavanjima, SDP nije spominjao, telecom jeste. Ne znam zasto mislis da doktorat stecen 1989 vise ne vrijedi :roll:

svakako_lud

#74 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by svakako_lud » 08/10/2010 13:46

madner wrote:Nije tacno.

Kod nas je bio na svim predavanjima, SDP nije spominjao, telecom jeste. Ne znam zasto mislis da doktorat stecen 1989 vise ne vrijedi :roll:
A valjda konta da od tad nije više nikakvog dodira imao sa materijom.... :-)
Svega se čovjek ovde načita....

ismb

#75 Re: Malo si se precijenio, Fahro!!!

Post by ismb » 08/10/2010 16:27

big.muzzy wrote:Po ko zna koji put se pokazalo da se u malograđanskoj i neprosvjećenoj sredini ne trpi uspjeh bilo koje vrste iz vrlo prostog razloga ... zavist !!! Prašinari koji ne mogu pomoći ni samima sebi, a kamoli društvu, predvode pokret 'a odakle mu ako nije lopov'... pitaju se pošteni lezihljebovići i paraziti.

U redu, šta je sa konkretnim dokazima. Gdje je navedeni "gospodin" živio od početka rata pa do, recimo, trenutka do kada nije "ušao" u strukture (, ja znam, zna se i tačna adresa i stan na Koševskom gdje se krio navedeni branilac interesa Bošnjaka. Također Te molim da priložiš, ne fotokopirano, nego skenirano, DATUM i DAN (ne ovaj iz naše knjižice Armije BiH), kada je dotični pristupio ABiH. Molim Te, samo nemoj lagati, navedi adresu, i ne provaljuj se ovdje više o toj spodobi. Ako mi navedeš magazin "Danas" (iz Zagreba), molim Te da navedeš linkove na te "silne" članke, te Te također molim da navedeš zašto je sa svojim bratom u odnosima u kojima jeste (molim Te, budi iscrpan, jer se vi "borite protiv korupcije" :evil: .

A šta je sa konkretnim dokazima, ne mislim na ono rekla moja strina i sl. Ali kome u ovoj sredini, koja još uvjek baštini titoističku filozofiju 'imaš kuću, vrati stan', trebaju dokazi za bilo šta.

Molio bi Te da priložiš kako je navedena osoba došla do nekretnina koje ima (koje je, naravno, potpuno legalno stekao, pogotovo ako se ima u vidu imovinski karton koji je priložio, te primanja koje je naveo - a sa primanjima, molio bih Te da imaš obraza da ih i obrazložiš). Priče tipa "meni si, jađo, naplatio 310 KM, a onome anamo 280 KM" (a sve u vrijeme kada navedeni prostori koštaju NAJMANJE 1500 KM po kvadratu), je u najmanju ruku (a u drugu ti se ...:D) BEZOBRAZNO (hvala Bogu, lijepo sam odgojen da ovo ne nazovem drugim imenom...

Što je najcrnje u svemu 99% onih koji pljuju po Fahri R. i onome što je dosad postigao bi uradilo potpuno isto što i on samo da su bili u prilici.

Ko je drugi "došao u priliku" da "zaima" dnevni list kojem je (barem prve tri godine) bila "garantovana prodaja" od 240.000 primjeraka iz budžeta? Svaki pripadnik ABiH i MUPBiH je bio automatski pretplatnik "simbola Bošnjačkog otpora" :-)

Ma kome mi ovdje prodajemo nabildano moralisanje! Svi gule od države najviše što mogu, zavisno od koeficijenta inteligencije, moralnih načela i toga dokle je njihov stupanj mentalnog razvoja mogao dobaciti. Tako su se neki kokošari okitili najvišim ratnim priznanjima i pravima koja uz to idu, a da nisu nosa pomolili iz podruma cijelo vrijeme rata, ima onih koji koriste ratne invalidnine, a mina im odbila nogu dok su na leđima nosili frižider iz komšijske kuće, u invalidskoj prijevremenoj penziji su ljudi koji mogu volu rep iščupati, neki korisnici tuđe njege će pretrčati 100 m za 10 sekundi, radnici neće da ih poslodavac prijavi, jer pored plate hoće da primaju i novac sa biroa. Pa o čemu mi pričamo ljudi, pogledajmo se u ogledalo! Svi nabrojani i nenabrojani slučajevi, kojih nije mali broj u ovoj državi, samo nisu imali priliku kao Fahro R ili nisu umjeli da je iskoriste, a uradili bi potpuno istu stvar!

Pa, da li ja govorim o bilo čemu drugom? Sram Te i stid bilo da uopće spomeneš RVI (kakve god i odakle god) u istoj rečenici s ovim iz...om ljudskim, idi..e! Eto, oni "samo nisu imali priliku kao Fahro R"?! Ovo može napisati samo totalni kr :x en

U ovoj državi je korumpiran i narod! To što neki ljudi odavno nisu u zatvoru, nije 'greška' tih ljudi već države koja je nesposobna da ih sankcioniše. Nisu kriminalci i tajkuni krivi ako se mogu potkupiti inspektori, policija, organi vlasti, sud ... i sve ostalo što im zatreba.

Braavo! Detektirao si krivca! NAROD!!!! Bravo!!!! Narod ih ionako bira, do njega je!!!. To što Fahro nije odavno u zatvoru, nije greška "tih" ljudi, već države koja je nesposobna da ga sankcioniše. Apsolutno si u pravu! Čekamo poteze države :bih:

Svi će prodati državu za šaku zlatnika! Da će neka buduća vlast uništiti Avaz su obične budalaštine, Avaz mogu uništiti samo oni koji ga kupuju, a nešto ne primjetim da mu je ovih dana opao tiraž. Za uništenje medijske imperije poput Avaza političkim djelovanjem potrebna je politička snaga velikog kalibra, a takve na našim prostorima jednostavno nema.

:D Malo smo se "zaobadali" s ovim terminom tipa "imperija" :lol: . Odakle Vam više takve usporedbe dolaze, molim Te da nam objasniš? IMPERIJA - pa Vi ste stvarno izgubili kompas kada Avaz zovete imperijom (a vidjeti ćemo kako će ona nastaviti - zbog uposlenih se nadam dobrom, ali, znajući rukovodeći kadar, završiće kao ZRC 476.-e)...

Naši političari da se ne bave politikom, bili bi potpuni anonimusi, sitne duše, miši u rupama. Ko bi znao za Sulejmana T. :lol: da nije u politici, ko bi čuo za nekog Zlatka L :shock: ili možda za Bakira I. :D . Da nije političar, pitanje za milion dolara bi moglo glasiti 'znate li ko je Željko K.?' :? Šta su nabrojani ljudi postigli izvan politike!? Ama baš ništa !!! Doduše i rezultati njihovog političkog djelovanja su bili, ruku na srce, vrlo skromni ili čak destruktivni po ovo društvo. Dopadalo se nekom ili ne, Fahro R. je bio uspješan i poznat i prije nego je počeo da se bavi politikom i Fahro R. će biti uspješan i poznat i ako odluči da se povuče iz politike, što se za gorenavedene likove baš nebi moglo reći. Fahro ne ulazi u politiku, kao ostali naši političari, da bi rješio svoja egzistencijalna pitanja platom iz parlamenta, on je mnooogo veći igrač od svih onih koji misle da se bave politikom u ovoj državi i svima koji proriču njegov brz politički ili ekonomski sunovrat bi možda pametnije bilo da malo pričekaju sa svojim proročanstvima ;-)
Dopadalo se nekom ili ne, Fahro R. je bio uspješan i poznat i prije nego je počeo da se bavi politikom

I lijep, i visok, i bogat, i šesan... NAVEDI DOKAZE

Ovi "Fahroditi" su stvaaarno prenaporni. Molim Vas, pa ako Vam nisu po volji rezultati - IDITE, MOLIM VAS!!! Ostatak BiH vjeruje u Vašu odlučnost i vjeru u praćenju "Vođe" i "Pravog Puta"!!! Pa nemojte ostati neljudi i nekarakteri, ostavite nas odmah!!!

Post Reply