Mali problem sa winxp

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Arminovski

Mali problem sa winxp

Post by Arminovski » 27/01/2007 03:36

Zelim da mi se ne otvara novi prozor pri otvaranju novog folder-a (mape ili kako ko vec zove). Mislim da znam otprilike u cemu je problem ali ne znam da ga rijesim. Za sada stvari izgledaju ovako:

Ovde stoji OK

Image

Ovde je ja mislim sve u redu. Mislim da je ovo za onaj prvi prozor koji se otvori za "My Computer Files" To sto stoji "explore" kao glavna komanda je OK jer je razlika samo u tome kako prozor izgleda sa lijeve strane tj. da li imas "tree-view" ili ne.
Image

Mislim da je problem ovde. Prije nego sto se ovo desilo bilo je sve u redu ali sam ja cackao i mijenjao ikone. Ne sjecam se da sam pobrisao/promijenio ista ovde (ne bi namjerno :D) ali moguce da sam slucajno nesto pobrisao. Naime nakon sto sam primjetio da nesto nije u redu na sljedecoj slici nisam imao uopste komande "open" vec samo "find". "Open" tu treba da bude i ja se ne sjecam da sam to pobrisao. Uglavnom napravio sam novu komandu i koristim "explorer" u windows folder-u pri otvaranju sto bi trebalo da bude OK. Medjutim sada mi se svaki put kad otvorim novi folder otvara novi prozor i tu je problem.
Image

Sta da radim? Ima li neko ideju kako ovo da rijesim?
Moja ideja je da bi trebao da koristim neki switch uz komandu ali ne znam koji.

stidljiv

Post by stidljiv » 27/01/2007 12:48

Pa postavi defaultnu opciju 'open'...mozda to proradi...

Arminovski

Post by Arminovski » 27/01/2007 17:00

stidljiv wrote:Pa postavi defaultnu opciju 'open'...mozda to proradi...

Ne. Nema razlike. To je bila jedna od prvih stvari sto sam uradio.

Post Reply