Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post Reply
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#351 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Maraschino »

Fudo387 wrote:Ne zna se sta je gore citati, Munirine komentare, ili komentare na njene komentare.
Polupismena zena i gomila zlobnika, cetnickih trolova, bolesnika.
O'slo sve u tri pm, bogotac to nece popraviti.
neka si ti nama ziv i zdrav :D :thumbup:
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#352 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by muha_sa »

Fudo387 wrote:Ne zna se sta je gore citati, Munirine komentare, ili komentare na njene komentare.
Polupismena zena i gomila zlobnika, cetnickih trolova, bolesnika.
O'slo sve u tri pm, bogotac to nece popraviti.
dobro nam se vratio :kiss:
artime
Posts: 1331
Joined: 08/01/2013 19:36

#353 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by artime »

Znala sam da ce se tema otvoriti :D
opcenito mislim da oni MS per se nemaju nikakav politicki uticaj, i ako kojim slucajem imaju on donosi minimalne interese po Bosnjake.. Njihova veza sa Kolindom je proizvod jedne izjave (nastala kada je Kolinda dolazila u Potocare) od koje se sada ne mogu oprati... pa se sada vrti kao losa PR prica...
User avatar
crno_sa_zlatnim
Posts: 279
Joined: 15/01/2011 23:20

#354 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by crno_sa_zlatnim »

megaman4 wrote:
BHF_Manijak wrote:Ko je uopste dao ovoj polupismenoj dao bistri politiku, da ona se pojavljuje na prijemima gdje su visoke zvanice, da bilo kakve izjave daje mimo desavanja u Srebrenici?!

Nije dovoljno sto polupismene i slagirane politicare gledamo i slusamo, jos treba da ovakve papanke slusamo vec godinama kako nas blamiraju, ionako smo izblamirani!

Sav repsket prema zrtvi i pretrpljenoj boli, ali makni se iz javnog zivota, zeno draga, veze sa zivotom nemas!
Munira Subasic je SDA igrac, koja sluzi za skupljanje Bosnjackih glasova u Podrinju za zelene.

Nazalost, ova gospodja, ciji je intelekt vrlo upitan, ne vidi ili ne zeli vidjeti da se s njom manipulise, i da od njenog udruzenja, istinske zrtve genocida, imaju vrlo malo ili nimalo koristi, jer se sve vrti oko 5 zena, dok ostali kao da i ne postoje.

Bakir Izetbegovic, da ima u sebi imalo drzavnickog drzanja, a nema ga, spustio bi na zemlju Subasicku, koja na ovaj nacin bruka Bosnjacke zrtve, koje su nastradale od Tudjmanove politike.

Znam dosta ljudi iz Podrinja koji se ogradjuju od ove gospodje, i koji je optuzuju za privatizaciju ovog udruzenja.
Prava istina je da su žrtve Tuđmanove politike bile od početka teret za SDA jer su im kvarile idilične odnose sa HDZom i lopovlukom. Kad bi ikako mogla, SDA bi zabranila da se ikad spomene ijedna žrzva i logor. Da nije tako, ne bi Mostar bio grad slučaj, a HDZ nije dobio samo ono što nije tražio.
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#355 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Fudo387 »

Maraschino wrote:
Fudo387 wrote:Ne zna se sta je gore citati, Munirine komentare, ili komentare na njene komentare.
Polupismena zena i gomila zlobnika, cetnickih trolova, bolesnika.
O'slo sve u tri pm, bogotac to nece popraviti.
neka si ti nama ziv i zdrav :D :thumbup:
'fala :lol:
Ma nisam ni ja najnormalniji, al' mi vazda mozak stane kad citam sta iz ljudi ispada...
Zamisli na kakav je njegov babo zakljucak dosao,
"da joj sad co'jek iz groba ustane ona bi ga zadavila da ne izgubi privilegije..."
Pa jebote, kako mu to padne na pamet?
Mislim, cita, razmislja, cita, razmislja...i onda bub, nesto dibidus alasalamet.
Ma budale, nema druge.

muha_sa wrote:dobro nam se vratio
Oooo, Muhoni, bolje te nasao :-D , sam' mes'cini necu ja dugo, opet ce me Cmoljo kad ustane mahmuran i nenaspavan, zik. :twisted:
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#356 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by insomnia78 »

Fudo387 wrote:Ne zna se sta je gore citati, Munirine komentare, ili komentare na njene komentare.
Polupismena zena i gomila zlobnika, cetnickih trolova, bolesnika.
O'slo sve u tri pm, bogotac to nece popraviti.
E pa to. Bas to. Nikako da nadodjem
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#357 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Matzan »

U ovom ratu svi nešto klepili, obogatili se, samo PM72 nije.
Tuga, brate! :cry:
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#358 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by megaman4 »

crno_sa_zlatnim wrote:
megaman4 wrote:
BHF_Manijak wrote:Ko je uopste dao ovoj polupismenoj dao bistri politiku, da ona se pojavljuje na prijemima gdje su visoke zvanice, da bilo kakve izjave daje mimo desavanja u Srebrenici?!

Nije dovoljno sto polupismene i slagirane politicare gledamo i slusamo, jos treba da ovakve papanke slusamo vec godinama kako nas blamiraju, ionako smo izblamirani!

Sav repsket prema zrtvi i pretrpljenoj boli, ali makni se iz javnog zivota, zeno draga, veze sa zivotom nemas!
Munira Subasic je SDA igrac, koja sluzi za skupljanje Bosnjackih glasova u Podrinju za zelene.

Nazalost, ova gospodja, ciji je intelekt vrlo upitan, ne vidi ili ne zeli vidjeti da se s njom manipulise, i da od njenog udruzenja, istinske zrtve genocida, imaju vrlo malo ili nimalo koristi, jer se sve vrti oko 5 zena, dok ostali kao da i ne postoje.

Bakir Izetbegovic, da ima u sebi imalo drzavnickog drzanja, a nema ga, spustio bi na zemlju Subasicku, koja na ovaj nacin bruka Bosnjacke zrtve, koje su nastradale od Tudjmanove politike.

Znam dosta ljudi iz Podrinja koji se ogradjuju od ove gospodje, i koji je optuzuju za privatizaciju ovog udruzenja.
Prava istina je da su žrtve Tuđmanove politike bile od početka teret za SDA jer su im kvarile idilične odnose sa HDZom i lopovlukom. Kad bi ikako mogla, SDA bi zabranila da se ikad spomene ijedna žrzva i logor. Da nije tako, ne bi Mostar bio grad slučaj, a HDZ nije dobio samo ono što nije tražio.
Zato je u Mostaru Sefer Halilovic jedini pozeljan i svi ga cijene i vole u Hercegovini, jer je skoro pa bio oslobodio i tzv. zapadni Mostar od HVO-a, i cak je bio dosao do Huma sa Armijom RBiH ali politicki dogovori su sve upropastili.

O Aliji Izetbegovicu, ljudi dole imaju negativno misljenje i smatraju ga najodgovornijim za izdaju Hercegovine.
User avatar
nadžak
Posts: 2162
Joined: 04/06/2011 13:25
Location: Zenica

#359 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by nadžak »

Fudo387 wrote:Ne zna se sta je gore citati, Munirine komentare, ili komentare na njene komentare.
Polupismena zena i gomila zlobnika, cetnickih trolova, bolesnika.
O'slo sve u tri pm, bogotac to nece popraviti.
:nevjerujem:

Eki Fudo došo!
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#360 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by insomnia78 »

Matzan wrote:
Better Man wrote:Munira Subašić je uvreda za sve Građane BiH i sve one koji su izgubili svoje najmilije. Na pitanje novinara u vezi posjete Ahmićima, odnosno da li zamjera Kolindi što nije posjetila Ahmiće i odala počast žrtvama, Munira je rekla da zamjera samo onima koji ne posjete Serbrenicu i odaju počast žrtvama iste, a za druge žrtve u drugim mjestima BiH, nije je uopće briga. Nije moj tata rekao uzalud, da kad bi se Munirin muž sad pojavio živ i zdrav, kao i ostala njena porodica, da bi ih ona sama ubila, samo kako bi mogla nastaviti uživati sve privilegije koje sad uživa.
Znači i tata kaže po koju ... :-)
Ako stigne od drugarice i bivše šefice
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#361 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by plain vanilla »

Tuga i sramota
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#362 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by pecpec »

Ove majke srebrenice se nafurale da su predsjednice i glavne u drzavi a ova kolinda mi je tako antipaticna da to nije normalno.Voli kaze bosnu a na granici nas pretresaju ko da smo ratni zlocinci.
Hakiz
Posts: 40411
Joined: 30/07/2015 20:01

#363 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Hakiz »

megaman4 wrote:
BHF_Manijak wrote:Ko je uopste dao ovoj polupismenoj dao bistri politiku, da ona se pojavljuje na prijemima gdje su visoke zvanice, da bilo kakve izjave daje mimo desavanja u Srebrenici?!

Nije dovoljno sto polupismene i slagirane politicare gledamo i slusamo, jos treba da ovakve papanke slusamo vec godinama kako nas blamiraju, ionako smo izblamirani!

Sav repsket prema zrtvi i pretrpljenoj boli, ali makni se iz javnog zivota, zeno draga, veze sa zivotom nemas!
Munira Subasic je SDA igrac, koja sluzi za skupljanje Bosnjackih glasova u Podrinju za zelene.

Nazalost, ova gospodja, ciji je intelekt vrlo upitan, ne vidi ili ne zeli vidjeti da se s njom manipulise, i da od njenog udruzenja, istinske zrtve genocida, imaju vrlo malo ili nimalo koristi, jer se sve vrti oko 5 zena, dok ostali kao da i ne postoje.

Bakir Izetbegovic, da ima u sebi imalo drzavnickog drzanja, a nema ga, spustio bi na zemlju Subasicku, koja na ovaj nacin bruka Bosnjacke zrtve, koje su nastradale od Tudjmanove politike.

Znam dosta ljudi iz Podrinja koji se ogradjuju od ove gospodje, i koji je optuzuju za privatizaciju ovog udruzenja.
Ili je dobro plaćena da to ne vidi...
Hakiz
Posts: 40411
Joined: 30/07/2015 20:01

#364 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Hakiz »

pecpec wrote:Ove majke srebrenice se nafurale da su predsjednice i glavne u drzavi a ova kolinda mi je tako antipaticna da to nije normalno.Voli kaze bosnu a na granici nas pretresaju ko da smo ratni zlocinci.
Ulaz u EU. Nije njihov izbor, moraju. Nisu ni Slovenci bili ništa bolji prije ulaska Hrvatske u EU. Vole oni nas (jah...), ali ne toliko da dozvole ih EU optuži da su pustili svašta da uđe.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#365 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by mO k3 »

Pa nama treba da bude jasno da bosnjaci nemaju "zrelog" politicara koji bi uzeo u svoje ruke ... zato imamo muniru ...
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#366 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by pecpec »

Hakiz wrote:
pecpec wrote:Ove majke srebrenice se nafurale da su predsjednice i glavne u drzavi a ova kolinda mi je tako antipaticna da to nije normalno.Voli kaze bosnu a na granici nas pretresaju ko da smo ratni zlocinci.
Ulaz u EU. Nije njihov izbor, moraju. Nisu ni Slovenci bili ništa bolji prije ulaska Hrvatske u EU. Vole oni nas (jah...), ali ne toliko da dozvole ih EU optuži da su pustili svašta da uđe.
A sta se razlikuje onaj sa hrvatskom registracijom od bosanske ako i on ulazi iz bosne u hr-eu?On znaci smije unjet sta hoce a bosanac ne,smijesno.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#367 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Matzan »

Fudo387 wrote:Ne zna se sta je gore citati, Munirine komentare, ili komentare na njene komentare.
Polupismena zena i gomila zlobnika, cetnickih trolova, bolesnika.
O'slo sve u tri pm, bogotac to nece popraviti.
:thumbup:
Munira je nebitna u cijeloj priči.
Najveće govno u cijeloj priči je onaj koji Muniri daje prostora i poziva je da se pojavljuje i blebeće tamo gdje joj nije mjesto.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#368 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by General War »

Imamo i mi svog strucnjaka za geopolitiku :mrgreen:

Image

Prekucala je doticnog

Image
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#369 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by mO k3 »

nisu sve zrtve iste veli munira jesam li ja to pravilno razumio??
Hakiz
Posts: 40411
Joined: 30/07/2015 20:01

#370 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Hakiz »

pecpec wrote:
Hakiz wrote:
pecpec wrote:Ove majke srebrenice se nafurale da su predsjednice i glavne u drzavi a ova kolinda mi je tako antipaticna da to nije normalno.Voli kaze bosnu a na granici nas pretresaju ko da smo ratni zlocinci.
Ulaz u EU. Nije njihov izbor, moraju. Nisu ni Slovenci bili ništa bolji prije ulaska Hrvatske u EU. Vole oni nas (jah...), ali ne toliko da dozvole ih EU optuži da su pustili svašta da uđe.
A sta se razlikuje onaj sa hrvatskom registracijom od bosanske ako i on ulazi iz bosne u hr-eu?On znaci smije unjet sta hoce a bosanac ne,smijesno.
On je EU građanin koji se vraća u svoju kuću, ovaj sa bosanskom registracijom nije, on ulazi u tuđu kuću. Dođeš na bilo koji aerodrom u EU i imaš šalter samo za ljude sa pasošem neke od EU država i šalter za sve ostale.
Last edited by Hakiz on 17/01/2018 23:28, edited 1 time in total.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#371 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by General War »

nadžak wrote:
Fudo387 wrote:Ne zna se sta je gore citati, Munirine komentare, ili komentare na njene komentare.
Polupismena zena i gomila zlobnika, cetnickih trolova, bolesnika.
O'slo sve u tri pm, bogotac to nece popraviti.
:nevjerujem:

Eki Fudo došo!
pusco ga cmoljo :D

Image
Hakiz
Posts: 40411
Joined: 30/07/2015 20:01

#372 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Hakiz »

Matzan wrote:
Fudo387 wrote:Ne zna se sta je gore citati, Munirine komentare, ili komentare na njene komentare.
Polupismena zena i gomila zlobnika, cetnickih trolova, bolesnika.
O'slo sve u tri pm, bogotac to nece popraviti.
:thumbup:
Munira je nebitna u cijeloj priči.
Najveće govno u cijeloj priči je onaj koji Muniri daje prostora i poziva je da se pojavljuje i blebeće tamo gdje joj nije mjesto.
Boje se ljudi ako joj naprave prepreke da ide priča o uvredi žrtava Srebrenice. Emocionalna ucjena je bolji alat od prave, daje rezultat sa manje rizika od odgovornosti, pravne ili neke druge.
User avatar
Zejnep
Posts: 10319
Joined: 10/08/2017 22:38

#373 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Zejnep »

Matzan wrote:
Fudo387 wrote:Ne zna se sta je gore citati, Munirine komentare, ili komentare na njene komentare.
Polupismena zena i gomila zlobnika, cetnickih trolova, bolesnika.
O'slo sve u tri pm, bogotac to nece popraviti.
:thumbup:
Munira je nebitna u cijeloj priči.
Najveće govno u cijeloj priči je onaj koji Muniri daje prostora i poziva je da se pojavljuje i blebeće tamo gdje joj nije mjesto.
A pošto ne znamo ko je to govno, najbolje bi bilo da se gospođa povuče.
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#374 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by pecpec »

Hakiz wrote: On je EU građanin koji se vraća u svoju kuću, ovaj sa bosanskom registracijom nije, on ulazi u tuđu kuću. Dođeš na bilo koji aerodrom u EU i imaš šalter samo za ljude sa pasošem neke od EU država i šalter za sve ostale.
Pa stani malo,ako ja imam dvojno drzavljanstvo a ulazim u hrvatsku sa bh tablama i hr pasosem zar i ja ne ulazim u svoju kucu?
Ili hajmo obrnuto da ulazim sa autom na kojem imaju hr table a ja sa bh pasosem unutra a onaj samo mahne rukom prolazi?
Hakiz
Posts: 40411
Joined: 30/07/2015 20:01

#375 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Hakiz »

pecpec wrote:
Hakiz wrote: On je EU građanin koji se vraća u svoju kuću, ovaj sa bosanskom registracijom nije, on ulazi u tuđu kuću. Dođeš na bilo koji aerodrom u EU i imaš šalter samo za ljude sa pasošem neke od EU država i šalter za sve ostale.
Pa stani malo,ako ja imam dvojno drzavljanstvo a ulazim u hrvatsku sa bh tablama i hr pasosem zar i ja ne ulazim u svoju kucu?
Ili hajmo obrnuto da ulazim sa autom na kojem imaju hr table a ja sa bh pasosem unutra a onaj samo mahne rukom prolazi?
E, kada bih znao odgovore na sva pitanja, ne bih sada piskarao po forumu. Ne znam.
Post Reply