Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Kejn

#326 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Kejn » 17/01/2018 21:42

SDA mora Muniru staviti pod kontrolu da nas više kolektivno ne blamira

fakat

#327 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by fakat » 17/01/2018 21:44

General War wrote:
bosan wrote:Ja ne vidim razlog da se te zene uopste sastaju sa predsjednicom Hrvatske koja je u sluzbenoj posjeti BiH . Gori su oni koji su im to dozvolili .Cuj Kolinda kraljica Balkana , mal ne reko cega je ona kraljica . Kraljice Balkana su one " Zene u crnom " koje rizikuju svoje zivote da bi Srbiji otvorile oci . To su kraljice moja Munira .
:thumbup:
:thumbup:

Drvosjeca iz Dejcica

#328 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 17/01/2018 21:47

Kejn wrote:SDA mora Muniru staviti pod kontrolu da nas više kolektivno ne blamira
Pod hitno! Tzv. Majke Srebrenice su postale jedinica mjere za najgori oblik unovčavanja svoje gorke sudbine. Sramota, ne zaslužuju više ni sekunde pijeteta i treba ih zvati pravim imenom, ratne profiterke i primitivne ženturače.

BHF_Manijak

#329 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by BHF_Manijak » 17/01/2018 21:48

Ko je uopste dao ovoj polupismenoj dao bistri politiku, da ona se pojavljuje na prijemima gdje su visoke zvanice, da bilo kakve izjave daje mimo desavanja u Srebrenici?!

Nije dovoljno sto polupismene i slagirane politicare gledamo i slusamo, jos treba da ovakve papanke slusamo vec godinama kako nas blamiraju, ionako smo izblamirani!

Sav repsket prema zrtvi i pretrpljenoj boli, ali makni se iz javnog zivota, zeno draga, veze sa zivotom nemas!

Škobo Habu

#330 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Škobo Habu » 17/01/2018 21:49

"Majke Srebrenice" su čisti turbo-folk.

Rizikujem da me bošnjački čistunci, svježe oprani i omirisani u sto voda, optuže za nacionalno svetograđe i blastfemiju, ali ono što je evidentno - te žene su već odavno izgubile bilo kakav kredibilitet kada je u pitanju njihova primarna uloga u ovome društvu.

Sve se svelo na monopol određene interesne grupe koja sjedi u žiriju i proglašava ko je kralj, a ko kraljica Balkana ove i slijedećih godina.

Heartbeats

#331 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Heartbeats » 17/01/2018 21:49

It_is_a_Leclerc wrote:Munira Subašić je neobrazovana, jedva pismena žena iz takvog kulturnog kruga u kojem bi, da nije bilo rata i genocida u kojoj joj je pobijeno pola familije, vjerovatno ostala neka nana iz Srebrenice koja o politici zna samo ono što vidi na dnevniku i čuje od hodže.

Međutim, Munira Subašić je, takva kakva jest, lansirana u poziciju stručnjaka za međunarodne odnose, sigurnosnog eksperta, pravnog stručnjaka, stručnjaka za krivični postupak, za sudsku medicinu, za dnevnu politiku, za ekonomiju, za građevinarstvo, za sve i svašta, u najkraćem.

Niko od bošnjačkih političara nije imao hrabrosti prigovoriti nakon mora i okeana glupih, skandaloznih i neprihvatljivih izjava kojima vrijeđa dostojanstvo, ne samo drugih, već i svojih i žrtava drugih Bošnjaka Srebrenice. Sada kad nam žena bukvalno gazi po kostima ubijene djece u Ahmićima, već je pomalo kasno da se, bez većih šteta, Munira Subašić vrati gdje pripada.
Sve si rekao :thumbup:
Ništa više ni dodati ni oduzeti.

It_is_a_Leclerc

#332 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by It_is_a_Leclerc » 17/01/2018 21:50

Mali_Vuk wrote:Pa valjda Njofra kao tata nacije a Kolinda mama, u momentima kad se opušta i kad nije kraljica Balkana
Rekao bi čika Sigmund - "mommy issues"

JThomas

#333 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by JThomas » 17/01/2018 21:55

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
Kejn wrote:SDA mora Muniru staviti pod kontrolu da nas više kolektivno ne blamira
Pod hitno! Tzv. Majke Srebrenice su postale jedinica mjere za najgori oblik unovčavanja svoje gorke sudbine. Sramota, ne zaslužuju više ni sekunde pijeteta i treba ih zvati pravim imenom, ratne profiterke i primitivne ženturače.
sve ono protiv čega se sda zdušno i dosljedno bori. ne znam kako dosad nešto nisu učinili :mrgreen:

Better Man

#334 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Better Man » 17/01/2018 21:57

Munira Subašić je uvreda za sve Građane BiH i sve one koji su izgubili svoje najmilije. Na pitanje novinara u vezi posjete Ahmićima, odnosno da li zamjera Kolindi što nije posjetila Ahmiće i odala počast žrtvama, Munira je rekla da zamjera samo onima koji ne posjete Serbrenicu i odaju počast žrtvama iste, a za druge žrtve u drugim mjestima BiH, nije je uopće briga. Nije moj tata rekao uzalud, da kad bi se Munirin muž sad pojavio živ i zdrav, kao i ostala njena porodica, da bi ih ona sama ubila, samo kako bi mogla nastaviti uživati sve privilegije koje sad uživa.

Drvosjeca iz Dejcica

#335 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 17/01/2018 21:58

JThomas wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
sve ono protiv čega se sda zdušno i dosljedno bori. ne znam kako dosad nešto nisu učinili :mrgreen:
Zato jer imaju solidnu bazu glasača među njima i njihovim pristalicama. Danas u ovoj nazovi demokratiji sve funcionira na bazi interesa, slično je i među ostalim političkim subjektima u BiH.

Drvosjeca iz Dejcica

#336 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 17/01/2018 21:59

Better Man wrote:Munira Subašić je uvreda za sve Građane BiH i sve one koji su izgubili svoje najmilije. Na pitanje novinara u vezi posjete Ahmićima, odnosno da li zamjera Kolindi što nije posjetila Ahmiće i odala počast žrtvama, Munira je rekla da zamjera samo onima koji ne posjete Serbrenicu i odaju počast žrtvama iste, a za druge žrtve u drugim mjestima BiH, nije je uopće briga. Nije moj tata rekao uzalud, da kad bi se Munirin muž sad pojavio živ i zdrav, kao i ostala njena porodica, da bi ih ona sama ubila, samo kako bi mogla nastaviti uživati sve privilegije koje sad uživa.
Tužno ali istinito! Kažu ako želiš vidjeti kakav je ko daj mu samo malo vlasti, Munira je jedna od takvih.

Maraschino

#337 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Maraschino » 17/01/2018 22:00

Ako joj je ona kraljica, neka je vodi kuci...ali mojoj. :izet:

harka

#338 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by harka » 17/01/2018 22:01

Zivim u Bosni i Hercegovini,nisam dijaspora,nisam clan ni jedne stranke,udruzenja,Mjesne zajednice,paravojne formacije itd itd al ova Munira me je povrijedila svojom izjavom(ako je bas tako izjavila kako pise).Sto se tice Kolinde ne procita i nisam cula da se ogradila,izvinula za zlocine hrvatske vojske u BiH.Ona meni nije kraljica i nikad nece biti.Vi sto pisete kao nije bila politicki aktivna u vrijeme rata e sad jeste i svaki put kad izidje sa nekim izjavama u javnost zapinje za BiH i kako ima terorista u BiH islamista,et ustasa nema.ne trebaju mi ni ovi ni oni.Munira je ako cemo iskreno samo za perusanje kukuruza.Dobro ona zaradjuje na zrtvama Srebrenice.
Last edited by harka on 17/01/2018 22:11, edited 1 time in total.

PM72

#339 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by PM72 » 17/01/2018 22:03

nema tog u SDA koji ima testise da pisne protiv ove razbojnice jer je to "napad na žrtve Srebrenice" jer se ona pita za sve,od imenovanja kadrova pa do podjele šporeta i traktora.Uz tal naravno...
Ja ne znam da je iko uzeo više para a da je primitivniji i nepismeniji od nje,Radeljaša i Brace iz Vrbanjuše.

muha_sa

#340 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by muha_sa » 17/01/2018 22:04

PM72 wrote:Jebe se Muniri za Ahmićima,ona je "svjetska" žena,svako malo po Holandiji,Americi,Švedskoj,Norveškoj,Njemačkoj...do rata joj Kramer selo bilo inostranstvo...
Helem,školski primjer osobe koja je unovčila mrtve.Vidim da joj se prikučila i ona Bakira iz Višegrada te onaj zalizani pajac iz nekakvog "antidejtona".Prava ekipa.Skontali kako će lovu uzimati,glumi žrtvu,malo uvježbaj plakanje po potrebi,nauči deset rečenica i floskula i lova je tvoja.

I nemoj da mi neko drži predavanje kako je jadna izgubila sina te da je treba poštovati i slična sranja.I moj drug je teško ranjen a prije toga protjeran iz Dobrinje IV,granata mu ubila dva sina i svoj bol dostojanstveno podnosi i ne trguje kostima svoje djece.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Matzan

#341 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Matzan » 17/01/2018 22:07

Better Man wrote:Munira Subašić je uvreda za sve Građane BiH i sve one koji su izgubili svoje najmilije. Na pitanje novinara u vezi posjete Ahmićima, odnosno da li zamjera Kolindi što nije posjetila Ahmiće i odala počast žrtvama, Munira je rekla da zamjera samo onima koji ne posjete Serbrenicu i odaju počast žrtvama iste, a za druge žrtve u drugim mjestima BiH, nije je uopće briga. Nije moj tata rekao uzalud, da kad bi se Munirin muž sad pojavio živ i zdrav, kao i ostala njena porodica, da bi ih ona sama ubila, samo kako bi mogla nastaviti uživati sve privilegije koje sad uživa.
Znači i tata kaže po koju ... :-)

uglavnomja

#342 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by uglavnomja » 17/01/2018 22:12

PM72 wrote:nema tog u SDA koji ima testise da pisne protiv ove razbojnice jer je to "napad na žrtve Srebrenice" jer se ona pita za sve,od imenovanja kadrova pa do podjele šporeta i traktora.Uz tal naravno...
Ja ne znam da je iko uzeo više para a da je primitivniji i nepismeniji od nje,Radeljaša i Brace iz Vrbanjuše.
sta je braco klepio? :D

inace, nikome vise para od nje kroz ruke nije proslo :sad:

Better Man

#343 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Better Man » 17/01/2018 22:14

Matzan wrote:
Da. I ima pravo i to puno pravo, kao čovjek koji je i prije zvaničnog početka rata stavio na raspolaganje i učestvovao u pripremi odbrane od agresije i čitav rat proveo u armiji BiH i iz rata izašao čista i časna obraza i nikad ništa nije tražio od ove države, već je sve stekao i obezbjedio porodici svojim rukama, odnosno svojim radom.

Matzan

#344 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Matzan » 17/01/2018 22:18

Better Man wrote:
Matzan wrote:
Da. I ima pravo i to puno pravo, kao čovjek koji je i prije zvaničnog početka rata stavio na raspolaganje i učestvovao u pripremi odbrane od agresije i čitav rat proveo u armiji BiH i iz rata izašao čista i časna obraza i nikad ništa nije tražio od ove države, već je sve stekao i obezbjedio porodici svojim rukama, odnosno svojim radom.

Ma, nisam imao namjeru da ti tatu upoznajem, samo sam navikao da obično nešto kaže mamina prijateljica ili mama od prijateljice.
I tako to ... :|
Last edited by Matzan on 17/01/2018 22:19, edited 1 time in total.

zavezata-vreca

#345 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by zavezata-vreca » 17/01/2018 22:19

Vama sega a ovo je nacin kako sda skuplja poene.

Qoom

#346 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Qoom » 17/01/2018 22:21

Bez obzira koliko bezdušno i surovo zvuči, tati kapa do poda.

PM72

#347 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by PM72 » 17/01/2018 22:21

uglavnomja wrote:
PM72 wrote:nema tog u SDA koji ima testise da pisne protiv ove razbojnice jer je to "napad na žrtve Srebrenice" jer se ona pita za sve,od imenovanja kadrova pa do podjele šporeta i traktora.Uz tal naravno...
sta je braco klepio? :D

inace, nikome vise para od nje kroz ruke nije proslo :sad:
Čuj šta je Braco klepio? Uzimao lovu lopatama još od 1993 kad su granate padale on je organizovao bajramske turnire pa je sa Lojom i Taibom reketirao sve odreda...a zaboravih na listu dodati i "tetku Zilhu" iz kuhinje Stari grad...

megaman4

#348 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by megaman4 » 17/01/2018 22:34

BHF_Manijak wrote:Ko je uopste dao ovoj polupismenoj dao bistri politiku, da ona se pojavljuje na prijemima gdje su visoke zvanice, da bilo kakve izjave daje mimo desavanja u Srebrenici?!

Nije dovoljno sto polupismene i slagirane politicare gledamo i slusamo, jos treba da ovakve papanke slusamo vec godinama kako nas blamiraju, ionako smo izblamirani!

Sav repsket prema zrtvi i pretrpljenoj boli, ali makni se iz javnog zivota, zeno draga, veze sa zivotom nemas!
Munira Subasic je SDA igrac, koja sluzi za skupljanje Bosnjackih glasova u Podrinju za zelene.

Nazalost, ova gospodja, ciji je intelekt vrlo upitan, ne vidi ili ne zeli vidjeti da se s njom manipulise, i da od njenog udruzenja, istinske zrtve genocida, imaju vrlo malo ili nimalo koristi, jer se sve vrti oko 5 zena, dok ostali kao da i ne postoje.

Bakir Izetbegovic, da ima u sebi imalo drzavnickog drzanja, a nema ga, spustio bi na zemlju Subasicku, koja na ovaj nacin bruka Bosnjacke zrtve, koje su nastradale od Tudjmanove politike.

Znam dosta ljudi iz Podrinja koji se ogradjuju od ove gospodje, i koji je optuzuju za privatizaciju ovog udruzenja.

JThomas

#349 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by JThomas » 17/01/2018 22:35

i sad priča k'o da je munira pojedinac koji je pao s neba. a ne eksponent jedne politike, što pokazuju i mlake i uvijene reakcije.

Fudo387

#350 Re: Majke Srebrenice i Kolinda G.K.

Post by Fudo387 » 17/01/2018 22:38

Ne zna se sta je gore citati, Munirine komentare, ili komentare na njene komentare.
Polupismena zena i gomila zlobnika, cetnickih trolova, bolesnika.
O'slo sve u tri pm, bogotac to nece popraviti.

Post Reply