love letters

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Locked
User avatar
Saian
Posts: 15349
Joined: 08/04/2004 21:50

#126

Post by Saian »

mamica papucarka wrote:
Sain, cuvaj guzu :lol:
hevo bleki :roll:, sad sam josh samo stalak za zicugu :oops: jebeno, ja se satrah valjajuci neke fore 'vamo, nista, nula bodova izgleda, danas mi se svijet srushio :oops: :D :D
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#127

Post by lady midnight »

zmijaIzmaj wrote:sta je tacno jezivo ovdje :D ...to sto se neciji osjecaji (kakvi takvi :D ) javno razapinju ? da je lik htio da to javno bude, otvorio bi sebi-njoj temu :oops: :D
...sad ja ne mogu a da ne presutim :D ovu cistu pobunu materije :D sexy :D :D
a ja ne mogu da presutim na ovo.
shto sayo kazhe, hebo me otac :x :x pa zar je moguce da zhena dostigne toliki nivo naivnosti (da ne kazhem neshto gore, izletice mi u ovoj ljutnji) da u ovome vidi "osjecaje" koji se javno razapinju :shock: :?

chuj "da je ON htio da to javno bude..."... kako se ne zapitash shta je ona htjela ovim... taj "lik" je ochigledno prati mjesecima, iako je valjda da mu ona ne daje nikakvog povoda. hej... i on je nashao njenu sliku :shock: shta je slijedece?

chuj "osjecaji"... jashta, osjecaj prema hrpi rechenica uokvirenih tabelom na jednom online forumu...

pa eto ga tebi kad bi shtedila njegove "osjecaje" (ta opcija ti je, chini mi se, vec predlozhena). pa mu isprichaj shta shapucesh dok se sexash, kako i sa kim to radish, poshalji mu sliku, raduj se shto ima poseban "folder" o tebi...

a ja cu dotada sa potpuno mirnom savjeshcu razapinjati njegove "osjecaje", jer ovoga fakat ima na pretek, a ovakvi bolidi i ne zasluzhuju nishta drugo nego da ih se ismijava. osim mozhda da ih se zaista na silu strpa u kakav sanatorijum.
User avatar
Saian
Posts: 15349
Joined: 08/04/2004 21:50

#128

Post by Saian »

Neka pus' sad to :D vratimo se bitnom na moment, da li je svodjenje lichnosti na objekt problem ekskluzivan za zhenski spol :D to bi mene zanimalo, jesu li zhene sklone povrshnosti koliko i mushkarci, ili manje, ili vishe, ko ce prije dobit poso kod ka'ke shefice pored istih kvalifikacija "lijep" il' "duhovit" , evo zadeveralo me ja vec brauzam za kakvim online "How to be (fakin) funny" - kursevima. :D
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#129

Post by Pearl »

Saian wrote:Neka pus' sad to :D vratimo se bitnom na moment, da li je svodjenje lichnosti na objekt problem ekskluzivan za zhenski spol :D to bi mene zanimalo, jesu li zhene sklone povrshnosti koliko i mushkarci, ili manje, ili vishe, ko ce prije dobit poso kod ka'ke shefice pored istih kvalifikacija "lijep" il' "duhovit" , evo zadeveralo me ja vec brauzam za kakvim online "How to be (fakin) funny" - kursevima. :D
paaaa, ako se otvori tema: "postavite sliku lijepog Saiana" kao pandan onoj sa kokama, sve ce ti se samo kazati :D
a ako i ne bude otvorena, onda ni to nije kraj, ne zalosti se.. mozda je tvoja stokerka (a mozda i stoker :shock: :D) samo malo stidljiviji :lol: :lol:
User avatar
Saian
Posts: 15349
Joined: 08/04/2004 21:50

#130

Post by Saian »

Pearl wrote: paaaa, ako se otvori tema: "postavite sliku lijepog Saiana" kao pandan onoj sa kokama, sve ce ti se samo kazati :D
bolje ipak ne, ja bih radije kakav pandan, u tom duhu, temi "Boje li se mushkarci pametnih zhena?" :D :oops: :P
Pearl wrote: a ako i ne bude otvorena, onda ni to nije kraj, ne zalosti se..
Image

Pearl wrote: mozda je tvoja stokerka (a mozda i stoker :shock: :D) samo malo stidljiviji :lol: :lol:


dok god nije Bram Stoker/ka dobro je :P :D

Image
Pearl
Posts: 3402
Joined: 26/01/2006 15:08
Location: www.dobro.ba

#131

Post by Pearl »

Saian wrote:
Pearl wrote: paaaa, ako se otvori tema: "postavite sliku lijepog Saiana" kao pandan onoj sa kokama, sve ce ti se samo kazati :D
bolje ipak ne, ja bih radije kakav pandan, u tom duhu, temi "Boje li se mushkarci pametnih zhena?" :D :oops: :P

da si samozatajan vjerovatno bi je odmah dobio :)
Pearl wrote: mozda je tvoja stokerka (a mozda i stoker :shock: :D) samo malo stidljiviji :lol: :lol:


dok god nije Bram Stoker/ka dobro je :P :D

Image
eno ga sad.. jos bi i birao :D:)
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#132

Post by zmijaIzmaj »

lady midnight wrote:
zmijaIzmaj wrote:sta je tacno jezivo ovdje :D ...to sto se neciji osjecaji (kakvi takvi :D ) javno razapinju ? da je lik htio da to javno bude, otvorio bi sebi-njoj temu :oops: :D
...sad ja ne mogu a da ne presutim :D ovu cistu pobunu materije :D sexy :D :D
a ja ne mogu da presutim na ovo.
shto sayo kazhe, hebo me otac :x :x pa zar je moguce da zhena dostigne toliki nivo naivnosti (da ne kazhem neshto gore, izletice mi u ovoj ljutnji) da u ovome vidi "osjecaje" koji se javno razapinju :shock: :?

chuj "da je ON htio da to javno bude..."... kako se ne zapitash shta je ona htjela ovim... taj "lik" je ochigledno prati mjesecima, iako je valjda da mu ona ne daje nikakvog povoda. hej... i on je nashao njenu sliku :shock: shta je slijedece?

chuj "osjecaji"... jashta, osjecaj prema hrpi rechenica uokvirenih tabelom na jednom online forumu...

pa eto ga tebi kad bi shtedila njegove "osjecaje" (ta opcija ti je, chini mi se, vec predlozhena). pa mu isprichaj shta shapucesh dok se sexash, kako i sa kim to radish, poshalji mu sliku, raduj se shto ima poseban "folder" o tebi...

a ja cu dotada sa potpuno mirnom savjeshcu razapinjati njegove "osjecaje", jer ovoga fakat ima na pretek, a ovakvi bolidi i ne zasluzhuju nishta drugo nego da ih se ismijava. osim mozhda da ih se zaista na silu strpa u kakav sanatorijum.
ej, polako sa pokazivanjima tog osjecaja (ljutnje :D ) mozda ce nekom izgledati jezovito :D :D
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#133

Post by Bea_Trix »

Saian wrote:
black wrote:
Saian wrote:ma na stranu sve ovo, ja josh ne mogu doc' sebi, pored "duhovit", "sharmantan" , ja "lijep" sheba mi cho'ek dan ne sluteci :roll: aaaaaaarrggghhh :x
de ne lazi, eto ti se ego vuche po podu :D :P
e bleki ja konto ti me prokljuvio dosad :D, sad bih se ja s tobom mijenj'o, al se bojim sta cu, ako me niko ne dokuchi, ostat nedZe u budZaku cijelo vrijeme :D :D :D , prije bih svaki od ovijEh epiteta mijenjao za "lijep", osim "seljachina" :D, ovo "nedokuchiv" mi je malo neodredjeno, moglo bi znachit i zhivi podalje od grada, dze ne vozi trola i trajvan, a i minibus urijetko, al bih i to riskiro :D :D :D
:lol: :lol: cim sam procitala pismo od ovog manijaka, znala sam da ce se saian okomiti na ovaj epitet... koji bas odaje svu dubinu gnjegovog autora, the stalkera. :roll:

ali zato je black ispao visinski radnik, nedokuciv :D oj, black, sidji sa skele :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#134

Post by anais_nin »

Saian wrote: zmijo ne stavish li me na msn, pocet cu bost ovu voodoo lutku sto sam napravio :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
oplakah sabah-zorom :-) :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#135

Post by mamica papucarka »

meni ovo pismo izgleda ko prava zahebancija :roll:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#136

Post by anais_nin »

dawn_upon_dawn wrote:
Saian wrote:
black wrote: de ne lazi, eto ti se ego vuche po podu :D :P
e bleki ja konto ti me prokljuvio dosad :D, sad bih se ja s tobom mijenj'o, al se bojim sta cu, ako me niko ne dokuchi, ostat nedZe u budZaku cijelo vrijeme :D :D :D , prije bih svaki od ovijEh epiteta mijenjao za "lijep", osim "seljachina" :D, ovo "nedokuchiv" mi je malo neodredjeno, moglo bi znachit i zhivi podalje od grada, dze ne vozi trola i trajvan, a i minibus urijetko, al bih i to riskiro :D :D :D
:lol: :lol: cim sam procitala pismo od ovog manijaka, znala sam da ce se saian okomiti na ovaj epitet... koji bas odaje svu dubinu gnjegovog autora, the stalkera. :roll:

ali zato je black ispao visinski radnik, nedokuciv :D oj, black, sidji sa skele :D
jos ce ovo preci u seriju u nastavcima :lol: :D :-)
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#137

Post by Bea_Trix »

anais_nin wrote:
dawn_upon_dawn wrote:
Saian wrote: e bleki ja konto ti me prokljuvio dosad :D, sad bih se ja s tobom mijenj'o, al se bojim sta cu, ako me niko ne dokuchi, ostat nedZe u budZaku cijelo vrijeme :D :D :D , prije bih svaki od ovijEh epiteta mijenjao za "lijep", osim "seljachina" :D, ovo "nedokuchiv" mi je malo neodredjeno, moglo bi znachit i zhivi podalje od grada, dze ne vozi trola i trajvan, a i minibus urijetko, al bih i to riskiro :D :D :D
:lol: :lol: cim sam procitala pismo od ovog manijaka, znala sam da ce se saian okomiti na ovaj epitet... koji bas odaje svu dubinu gnjegovog autora, the stalkera. :roll:

ali zato je black ispao visinski radnik, nedokuciv :D oj, black, sidji sa skele :D
jos ce ovo preci u seriju u nastavcima :lol: :D :-)
he was aiming for a briief description ala danielle steel :D pa svasta nesto dobismo :D qq zaboravih samozatajnog nam rikija, da je na forumu onesvijestio bi se :lol: :lol:

joj tek sad vidjeh za voodo lutku, oplakah :lol: :lol: sai, nisi normalan :lol:
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#138

Post by zmijaIzmaj »

dawn_upon_dawn wrote:
Saian wrote:
black wrote: de ne lazi, eto ti se ego vuche po podu :D :P
e bleki ja konto ti me prokljuvio dosad :D, sad bih se ja s tobom mijenj'o, al se bojim sta cu, ako me niko ne dokuchi, ostat nedZe u budZaku cijelo vrijeme :D :D :D , prije bih svaki od ovijEh epiteta mijenjao za "lijep", osim "seljachina" :D, ovo "nedokuchiv" mi je malo neodredjeno, moglo bi znachit i zhivi podalje od grada, dze ne vozi trola i trajvan, a i minibus urijetko, al bih i to riskiro :D :D :D
:lol: :lol: cim sam procitala pismo od ovog manijaka, znala sam da ce se saian okomiti na ovaj epitet... koji bas odaje svu dubinu gnjegovog autora, the stalkera. :roll:

ali zato je black ispao visinski radnik, nedokuciv :D oj, black, sidji sa skele :D
kamo srece da se tu i zadrzo, na atributima :D :D ...moro je on podijeliti (mi) savjet ...od sad ga zovem Savjetodavac The Lijepi :D :D :P
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#139

Post by anais_nin »

InfraRedRidinghood wrote:Šali nikad kraja...
ako doticnog neimenovanoj treba "skidati s grbace" ono konkretno, evo ja dobrovoljno prijavljujem crvenkapicu i sebe za taj zadatak :roll: :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#140

Post by anais_nin »

dawn_upon_dawn wrote: he was aiming for a briief description ala danielle steel :D pa svasta nesto dobismo :D qq zaboravih samozatajnog nam rikija, da je na forumu onesvijestio bi se :lol: :lol:
hajde barem nam je olaksao zadatak pogadjanja.....u startu znamo koji pisci NISU :-) :lol: :lol: :lol:
zmijaIzmaj
Posts: 2574
Joined: 12/08/2006 13:28

#141

Post by zmijaIzmaj »

anais_nin wrote:
InfraRedRidinghood wrote:Šali nikad kraja...
ako doticnog neimenovanoj treba "skidati s grbace" ono konkretno, evo ja dobrovoljno prijavljujem crvenkapicu i sebe za taj zadatak :roll: :D
:thumbup: jako jednostavno se skidaju s grbace ovi likovi, pogotovo ovi virtuelni, sto te "prate" tako sto ti citaju postove :D :D ...

ako doticnog neimenovanoj treba "skidati s grbace" ono konkretno

da da, ovo treba ponaviti

:D ...nema tu i velike i male nuzde :D
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#142

Post by FFK as Lucy01 »

Haj' pustite covjeka, bar je trud uluzio....evo jedne PP u kojoj doslovno pise:


Ti se meni svidjas. Da li se ja tebi svidjam?

Odgovor: da..............................................Odgovor: ne

Zaokruzi jedan odgovor :D






A nije forum za peti razred osnovne skole 8-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#143

Post by anais_nin »

InfraRedRidinghood wrote:
zmijaIzmaj wrote:
anais_nin wrote: ako doticnog neimenovanoj treba "skidati s grbace" ono konkretno, evo ja dobrovoljno prijavljujem crvenkapicu i sebe za taj zadatak :roll: :D
:thumbup: jako jednostavno se skidaju s grbace ovi likovi, pogotovo ovi virtuelni, sto te "prate" tako sto ti citaju postove :D :D ...

ako doticnog neimenovanoj treba "skidati s grbace" ono konkretno

da da, ovo treba ponaviti

:D ...nema tu i velike i male nuzde :D
Ihihi-pihihi; baš me zanima bil' ti bilo ovak' komediJozno da se o tebi radi i da li bi i tad smatrala da je preuveličano preseravanje. :roll: :roll: :roll:

lako je tudjim qrz-em gloginje mlatit :-)
rikardoreis
Posts: 1957
Joined: 03/08/2006 00:01
Location: ulica san martin, buenos aires

#144

Post by rikardoreis »

Saian wrote::shock: :shock: :shock: :shock: brrrrrrrrrrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeeza brale :-) :-) :-) :-)

P.S. pored "duhovit", "nedokuchiv", "samozatajan" i "sharmantan" ja "lijep" pu hebem ti sve :x hebo me, otac me hebo :x :x :x "lijep" aaaaaa ccccccc :x , a sto me sheba :x

ho'š se mijenjat :D :D meni se ova moja (dis)kvalifikacija niš' ne sviđa :D ...cuj samozatajan, bolje onda da me nije ni spominj'o... :D :D
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#145

Post by danas »

When you were here before,
Couldn't look you in your eye
You're just like an angel,
Your skin makes me cry

You float like a feather
In a beautiful world
I wish I was special
You're so fucking special

But I'm a creep,
I'm a weirdo
What the hell am I doin' here?
I don't belong here

I don't care if it hurts,
I wanna have control
I want a perfect body
I want a perfect soul

I want you to notice
when I'm not around
You're so fucking special
I wish I was special

But I'm a creep
I'm a weirdo
What the hell am I doin' here?
I don't belong here, ohhhh, ohhhh

She's running out again
She's running out
She run run run run...
run...

Whatever makes you happy
Whatever you want
You're so fucking special
I wish I was special

But I'm a creep,
I'm a weirdo
What the hell am I doin' here?
I don't belong here

http://www.youtube.com/watch?v=nxpblnsJEWM

:music2: :music2: :music2:
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#146

Post by Bea_Trix »

rikardoreis wrote:
Saian wrote::shock: :shock: :shock: :shock: brrrrrrrrrrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeeza brale :-) :-) :-) :-)

P.S. pored "duhovit", "nedokuchiv", "samozatajan" i "sharmantan" ja "lijep" pu hebem ti sve :x hebo me, otac me hebo :x :x :x "lijep" aaaaaa ccccccc :x , a sto me sheba :x

ho'š se mijenjat :D :D meni se ova moja (dis)kvalifikacija niš' ne sviđa :D ...cuj samozatajan, bolje onda da me nije ni spominj'o... :D :D
:lol: :lol: kako tako riki, pa to je tako sazeto i "precizno" :lol: ma nije znao sta rijec znaci :D:D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#147

Post by pitt »

da vam malo pokvarim gust :D:D

Another Love Song Lyrics - ICP

Yeah, I mean I hear what you're sayin
I mean you got carried away in the moment
And I could forgive you.....I could do that
I could do anything if I wanted


I could buy you a Lexus truck
With a white leather interior (I could)
I could kill off some bears and dogs and shit
Just to make you a fur coat
I could love you and treat you with class
And have babies fallin all out your ass
But thinkin about that
I feel I'd rather kill you
Cuz I got you in my car
You ain't goin nowhere bitch, your dead


I'd rather cut that neck in half
I'd rather choke out that bitch ass
I'd rather chop and never stop
Because you fucked my homie (2x)


I could take all the face paint off
And get a real job workin for your dad
I'd much rather take a 10 pound axe
And stick it yo daddies forehead
I could let you move into my house
You'd fuck the neighbor everytime I go out
And wipe his nut on my pillow (oh)
But I think I'd rather kill you
Cuz we parked all alone
In this here dark alleyway, hey


I'd rather cut that neck in half
I'd rather choke out that bitch ass
I'd rather chop and never stop
Because you fucked my homie (2x)


I'm the one that killed your precious cat
And stuffed 'em in your fuckin mailbox
If I only hadn't cut off my hair,
I'd choke you with all my dred locks
When I scream at the moon every night
You shoulda known somethin just ain't right
Cuz I'm gonna slap you
And then I'm going to kill you
Cuz the moon told me to
And it's watching us right now


I'd rather cut that neck in half
I'd rather choke out that bitch ass
I'd rather chop and never stop
Because you fucked my homie (2x)


I could go back to school instead
And try to get my diploma
I'd much rather bang your head in a wall
Until you fall into a coma
Cuz I can't get you outta my head
I'd cut my head off but then I would be dead
And I ain't the only motherfucker thats supposed to be dying
So lets just die together


I'd rather cut that neck in half
I'd rather choke out that bitch ass
I'd rather chop and never stop
Because you fucked my homie (4x)
User avatar
Saian
Posts: 15349
Joined: 08/04/2004 21:50

#148

Post by Saian »

rikardoreis wrote:
Saian wrote::shock: :shock: :shock: :shock: brrrrrrrrrrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeeza brale :-) :-) :-) :-)

P.S. pored "duhovit", "nedokuchiv", "samozatajan" i "sharmantan" ja "lijep" pu hebem ti sve :x hebo me, otac me hebo :x :x :x "lijep" aaaaaa ccccccc :x , a sto me sheba :x

ho'š se mijenjat :D :D meni se ova moja (dis)kvalifikacija niš' ne sviđa :D ...cuj samozatajan, bolje onda da me nije ni spominj'o... :D :D
evo ja kontam kako te upratio takog samozatajnog :D :D :D
User avatar
lady midnight
Posts: 2624
Joined: 24/04/2007 16:06
Location: iznad oblaka

#149

Post by lady midnight »

jedan od mojih omiljenih slikara je plaho volio egzekucije :D:D:D

Caravaggio, The Beheading of Saint John the Baptist :D:D:D


Image
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#150

Post by anais_nin »

Saian wrote:
rikardoreis wrote:
Saian wrote::shock: :shock: :shock: :shock: brrrrrrrrrrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeeza brale :-) :-) :-) :-)

P.S. pored "duhovit", "nedokuchiv", "samozatajan" i "sharmantan" ja "lijep" pu hebem ti sve :x hebo me, otac me hebo :x :x :x "lijep" aaaaaa ccccccc :x , a sto me sheba :x

ho'š se mijenjat :D :D meni se ova moja (dis)kvalifikacija niš' ne sviđa :D ...cuj samozatajan, bolje onda da me nije ni spominj'o... :D :D
evo ja kontam kako te upratio takog samozatajnog :D :D :D
sumnjivi ste vi meni :D sad kad vas lik vine u visine forumske slave :-) :D istina gotovo vam je sad buniti se, vec ste "typecast", znaci uloge su podjeljene :-)
Locked