love letters

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: Euridika, _BataZiv_0809

Locked
stripiii

Post by stripiii » 07/11/2007 01:09

Kako te nije stid... :D :D

anais_nin
Moderator

Post by anais_nin » 07/11/2007 01:14

ijaaaaaaaaaaaaao

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

cyber stalker :D

anais_nin
Moderator

Post by anais_nin » 07/11/2007 01:19

InfraRedRidinghood wrote:Kakvi kripovi plazaju ovuda, mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :run:

Užas, užas, užas; a kad se izdvoji ovih nekoliko nivoa kripoće, ostaje samo nesagledivi lameness. :shock:
svaka mahala ima svoje "slucajeve" i svoje bolide :D

evo ja mu velikodusno nudim 6 mjeseci terapije, dzabe....ukoliko postoji konflikt interesa (s obzirom da je ovako fino opsjednut muzom mi u mene) preporucicu ga kolegi :D

anais_nin
Moderator

Post by anais_nin » 07/11/2007 01:27

InfraRedRidinghood wrote:
anais_nin wrote:
InfraRedRidinghood wrote:Kakvi kripovi plazaju ovuda, mamaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. :run:

Užas, užas, užas; a kad se izdvoji ovih nekoliko nivoa kripoće, ostaje samo nesagledivi lameness. :shock:
svaka mahala ima svoje "slucajeve" i svoje bolide :D

evo ja mu velikodusno nudim 6 mjeseci terapije, dzabe....ukoliko postoji konflikt interesa (s obzirom da je ovako fino opsjednut muzom mi u mene) preporucicu ga kolegi :D
Ja mu, however, nudim da ga zgazim nekim terencem; polako ću voziti, obećavam. :)
neka :D to ako prezivi moju "terapiju" :lol: :D

anais_nin
Moderator

Post by anais_nin » 07/11/2007 02:26

InfraRedRidinghood wrote:Image

Ja sam ZA da mu pustimo krv, a ti kako hoćeš. :D :D :D :D :D
cekaj samo da naostrim :D :lol:

p.s. tesko ribu u vodu natjerat :oops: :-)

Leonid Breznjev

Post by Leonid Breznjev » 07/11/2007 02:36

valaha lady, stvarno nejma smisla da moje osjecaje ovako pred raju iznosis, te da jos moju gramatiku, kao i stilistiku izraza kritikujes! sta cu kad te volem i u maski! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P

anais_nin
Moderator

Post by anais_nin » 07/11/2007 02:37

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

janje na klanje :lol:

P.S. ima ih sa naostrenim satarama, cuvaj se :-) mogla bi te koja i ozbiljno shvatiti :lol: :lol: :lol:
Last edited by anais_nin on 07/11/2007 05:54, edited 1 time in total.

Bumbar

Post by Bumbar » 07/11/2007 05:46

anais_nin wrote:
InfraRedRidinghood wrote:Image

Ja sam ZA da mu pustimo krv, a ti kako hoćeš. :D :D :D :D :D
cekaj samo da naostrim :D :lol:

p.s. tesko ribu u vodu natjerat :oops: :-)

:lol: :lol: ...glasam za ovu ideju :lol: :lol:

lady midnight

Post by lady midnight » 07/11/2007 09:16

Arslan wrote:valaha lady, stvarno nejma smisla da moje osjecaje ovako pred raju iznosis, te da jos moju gramatiku, kao i stilistiku izraza kritikujes! sta cu kad te volem i u maski! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :P
arslane, da sam znala da si ti, ne bih niposhto :D:D:D

a valjda je iz mog uvodnog komentara bilo jasno da ono nije bilo meni upuceno. ako nije, da to onda maksus naglasim -niJEsam ja u pitanju (hvala Bogu) :D:D

walkabout

Post by walkabout » 07/11/2007 09:36

Pogodite ko ovo pise:

"Ovijem putem bih zelijo date pozdravim idame nezaboravis, pisimi kosto sam ija piso tebi. I josh nesta - tisi meni nesta obecala, nemojmi rec da si zaboravila. Samo da te podsijetim, u mojijem krajevima ko ne odrzi obecanje jednom onda kasnije mora da bidne dvaput to isto. :D "

zmijaIzmaj

Post by zmijaIzmaj » 07/11/2007 10:06

gud morning vijetnam :D :D ajjjj, super :D ...ma ja volim iskrenost, pa makar bila i ludjacka :D svidja mi se ovaj lik :D sto pise pisma, ali on voli dugu :( :D ...suvisno je pitati ko su akteri :? :D

Saian

Post by Saian » 07/11/2007 10:18

:shock: :shock: :shock: :shock: brrrrrrrrrrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeeza brale :-) :-) :-) :-)

P.S. pored "duhovit", "nedokuchiv", "samozatajan" i "sharmantan" ja "lijep" pu hebem ti sve :x hebo me, otac me hebo :x :x :x "lijep" aaaaaa ccccccc :x , a sto me sheba :x :roll:

P.P.S. zmijo ju definetli nid tu get lejd :oops: :D :D

zmijaIzmaj

Post by zmijaIzmaj » 07/11/2007 10:19

"dva divna oblutka" :lol: ... samo da se zna, ne ismijavam...samo se smijem :D

zmijaIzmaj

Post by zmijaIzmaj » 07/11/2007 10:22

Saian wrote::shock: :shock: :shock: :shock: brrrrrrrrrrrrrrrrrrr jeeeeeeeeeeeza brale :-) :-) :-) :-)

P.S. pored "duhovit", "nedokuchiv", "samozatajan" i "sharmantan" ja "lijep" pu hebem ti sve :x hebo me, otac me hebo :x :x :x "lijep" aaaaaa ccccccc :x , a sto me sheba :x :roll:

P.P.S. zmijo ju definetli nid tu get lejd :oops: :D :D
jesi to i ti odluci da budes iskren :D :D cuj get lejd, gdje ces to reci jednoj lejdi (jos uvijek to mislim za sebe :D :D )

Saian

Post by Saian » 07/11/2007 10:23

aaaaaaaaaaaaa sad sam skonto ovo je citavo pismo jedna velika zahebancija, na stranu sve al ovo "samozatajan kao rikardo reis" ga je odalo skroz :D :D :D

Saian

Post by Saian » 07/11/2007 10:25

zmijaIzmaj wrote:
jesi to i ti odluci da budes iskren :D :D cuj get lejd, gdje ces to reci jednoj lejdi (jos uvijek to mislim za sebe :D :D )

ne znam, ako ti nista jezivo u ovom ne vidis, :-) onda mislim da je moj izbor rijechi odgovarajuci :P :D , plus, hocu da makar dobacim do "neotesan kao saian" i tako se rijeshim objektivizacije moje lichnosti :D :D :D
Last edited by Saian on 07/11/2007 10:33, edited 1 time in total.

zmijaIzmaj

Post by zmijaIzmaj » 07/11/2007 10:32

sta je tacno jezivo ovdje :D ...to sto se neciji osjecaji (kakvi takvi :D ) javno razapinju ? da je lik htio da to javno bude, otvorio bi sebi-njoj temu :oops: :D
...sad ja ne mogu a da ne presutim :D ovu cistu pobunu materije :D sexy :D :D

walkabout

Post by walkabout » 07/11/2007 10:50

Budim se jutros, sam
sa usnama svojim,
trunka sjene nad obzorju lebdi
vapaj mora, huk planina,
vracaj mi se, tugo moja mila

Slavuj leti, cvjece vene,
Ljubav ceka samo mene
Prohujali vozovi srece
nikad vise nasi biti nece
Snijeg pada na rijeku zaborava
Umrjecuti do tvog odgovora

:oops:
:run:

Saian

Post by Saian » 07/11/2007 10:59

Kad poslije ovog:
lady midnight wrote: KOLAJNA (op.A.)
odmah na pocetku da napomenem (ovo ti volis reci kad mi se obracas:): samo mene nikad ne vidis izmisljas sto razloga da me odjebes, a ja znam da je to samo za to sto ti nisam zanimliv.

ide ovo
lady midnight wrote:
hocu da znam sta ti prolazi krou glavu dok gledas ono sto kazes da najvise volis, a sto ja mrzim iz dna duse,
koje se ocito odnosi na bold u ovom
lady midnight wrote:
hocu da znam sta mu sapuces na uho dok vodis ljubav s njim.
a zatim i
lady midnight wrote:
ti si moja bolest,
te ovo, (sta je posteno u dolazhenju do tudje slike koju ocito nije dobio uz saglasnost vlasnika)
lady midnight wrote:
i pratim te u stopu. imam poseban folder gdje drzim sve o tebi. i onu sliku s koje me tako milo gledas. nemoj sad odmah galamiti, posteno sam se namucio da dodjem do nje.

i na kraju posesivan i jednoobrazan razlog postojanja dotichne, te zhal za odbijanjem poimanja istog povezan sa ":(" fakin step from ":x"
lady midnight wrote:
stvorena si da te obozavam kako ne shvatas to vise :(
zmijo ne stavish li me na msn, pocet cu bost ovu voodoo lutku sto sam napravio :D
lady midnight wrote:
do kad cu te moliti da me stavis na msn. lazes da ga nemas a zaboravljas da ja imam sve tvoje postpve (...) - i njega (14) mrzim ali potajno i ne samo zbog toga sto si njemu dala msn a meni nisi.
a evo i toliko simptomatichnog "Shut' nijedne da nisam cuo! " :D
lady midnight wrote:
nemoj ni pokusavati da poreknes kad znam za sigurno.

i naravno selektivno slab sluh je najjeziviji od svega, njemu upuceno ne cuje, no tishinu prema drugima detektuje instantly :D
lady midnight wrote:
eto (...) moja mila (ah, da, ja te ne smijem tako zvati...., galamila si na mene zbog toga ali nisam primjetio da si ikad na z66 zagalamila ;)
Dakle, ako ovo nije jezivo onda su meni vishe od dvije decenije podmetali lazhne horore i psiho trilere.
:oops: :D :D

Saian

Post by Saian » 07/11/2007 11:14

ma na stranu sve ovo, ja josh ne mogu doc' sebi, pored "duhovit", "sharmantan" , ja "lijep" sheba mi cho'ek dan ne sluteci :roll: aaaaaaarrggghhh :x

black

Post by black » 07/11/2007 11:16

Saian wrote:ma na stranu sve ovo, ja josh ne mogu doc' sebi, pored "duhovit", "sharmantan" , ja "lijep" sheba mi cho'ek dan ne sluteci :roll: aaaaaaarrggghhh :x
de ne lazi, eto ti se ego vuche po podu :D :P

Saian

Post by Saian » 07/11/2007 11:23

black wrote:
Saian wrote:ma na stranu sve ovo, ja josh ne mogu doc' sebi, pored "duhovit", "sharmantan" , ja "lijep" sheba mi cho'ek dan ne sluteci :roll: aaaaaaarrggghhh :x
de ne lazi, eto ti se ego vuche po podu :D :P
e bleki ja konto ti me prokljuvio dosad :D, sad bih se ja s tobom mijenj'o, al se bojim sta cu, ako me niko ne dokuchi, ostat nedZe u budZaku cijelo vrijeme :D :D :D , prije bih svaki od ovijEh epiteta mijenjao za "lijep", osim "seljachina" :D, ovo "nedokuchiv" mi je malo neodredjeno, moglo bi znachit i zhivi podalje od grada, dze ne vozi trola i trajvan, a i minibus urijetko, al bih i to riskiro :D :D :D

black

Post by black » 07/11/2007 11:27

Saian wrote:
e bleki ja konto ti me prokljuvio dosad :D, sad bih se ja s tobom mijenj'o, al se bojim sta cu, ako me niko ne dokuchi, ostat nedZe u budZaku cijelo vrijeme :D :D :D , prije bih svaki od ovijEh epiteta mijenjao za "lijep", osim "seljachina" :D, ovo "nedokuchiv" mi je malo neodredjeno, moglo bi znachit i zhivi podalje od grada, dze ne vozi trola i trajvan, a i minibus urijetko, al bih i to riskiro :D :D :D
:D Zivio sam ja na selo, malo pjeske od grada..:D

mamica papucarka

Post by mamica papucarka » 07/11/2007 11:29

lady midnight wrote:UPDATE ***UPDATE

kao u medjuvremenu priznatom ekspertu za ljubavna pisma :D:D chesto se desi da mi se za savjet obrate osobe kada pishu dotichna, ili - kao u ovom sluchaju - kada prime pisma, odnosno email, odnosno pp itd. itd... koja su u najmanju ruku, malchice....zbunjujuca :D

u prilogu jedno (najgore gramatichke i pravopisne greshke su ispravljene od strane lektora, tj, mene :D) za koje ja sebi uzimam pravo da ga nazovem

BISERNA NISKA

odmah na pocetku da napomenem (ovo ti volis reci kad mi se obracas:): ja sam sad strasno pjan i da ti ovo vjerovatno nikad ne bi trijezan napisao (1) ali ne mogu vise trpjeti. uvjek si sa svima dobra samo mene nikad ne vidis izmisljas sto razloga da me odjebes, a ja znam da je to samo za to sto ti nisam zanimliv. ti si svacija princeza, svi te vole i otimaju se za mrvu tvoje paznje (2). a ja sam mis i ti mene nevidis. to je logicno, ja nisam lijep kao saian, ni sarmantan kao zoom, ni duhovit kao sogan, ni nedokuciv kao black, ni samozatajan koa rikardo reis, a ni seljacina ko bosmen,(3) sto bi se ti sa mnom zamarala? odgovoris ti uvjek na poruku ali to meni nije dovoljno. mozda i nisam dovoljno pismen za tebe ali nisam ni glup ni skucen, samo dugo zivim vani pa sam zaboravio. mozda moj angazman na forumu ne odaje klasu intelektualca ali nisam ni u pola plitak kako se predstavljam. citam i knjige i idem u pozorisste. :D (4)

hocu svaki dan da se cujemo, da mi pricas o cemu razmisljas kad spava grad.(5) hocu da znam sta ti prolazi krou glavu dok gledas ono sto kazes da najvise volis, a sto ja mrzim iz dna duse, da se uvijerim da si toplo i milo bice i ida je ova (...) maska samo maska. hocu da znam sta mu sapuces na uho dok vodis ljubav s njim.(6) hocu da znam kako to volis raditi. (7) ti si moja bolest, (8 ) da ti i to priznam. ovisan sam o tvojim komentarima i pratim te u stopu. imam poseban folder gdje drzim sve o tebi. i onu sliku s koje me tako milo gledas. nemoj sad odmah galamiti, posteno sam se namucio da dodjem do nje. (9) PREDIVNA SI!!!!!!! raspametio sam se kad sam vidjeo kosu (10) i ona dva divna oblutka koja si pokusala sakriti pod djemperom. stvorena si da te obozavam kako ne shvatas to vise :(

nemoj sad misliti da to ima veze sa slikom, obozavao bih te i da si ruzna ko ponoc :)

A, ja...

nisam se seksao 15-20 dana.(11) a i to zadnji put sto jesam volio bih da nisam. jesi li se ti ikad seksala s nekim samo radi seksa? ja ne mislim da jesi, tebi to ne treba. nisam imao duse da je odbijem, bas je zagrizla za mene. (12)

grozno je probuditi se kraj necije plave kose (13) a znati da te pojebala iz pogresnih pobuda. znaj da sam cijelo vrijeme samo na tebe mislio. ponavljao u glavi tvopje ime kao mantru i molio se bogu da mi ne izleti na glas. do kad cu te moliti da me stavis na msn. lazes da ga nemas a zaboravljas da ja imam sve tvoje postpve (...) - i njega (14) mrzim ali potajno i ne samo zbog toga sto si njemu dala msn a meni nisi. jesam se zaljubio ali nisam glup (15) i vidim neke stvari :) nemoj ni pokusavati da poreknes kad znam za sigurno.

nemoj se cuditi sto ti sad sve odjednom spominjem, sad je sve ili nista :) (16) odlucio sad da ovaj email ne potpisem, mislim da ces i sama sabrati 2 i 2. ti si moja pametnica, zato te ja i volim ovoliko. (17) nisam vjerovao da je to moguce ali meni se desilo. priroda mog posla je takva da uocavam stvari, a ti si ovdje jedna od rijetkih za koju sam sto procentno siguran da je tacno onakva kakva se predstavlja. (18) ti si draga moja cista pobuna materije (19) i ja bih ti umro pod nogama kad god zaustis.

eto (...) moja mila (ah, da, ja te ne smijem tako zvati...., galamila si na mene zbog toga ali nisam primjetio da si ikad na z66 zagalamila ;) (20)

prepio sam, otrovacu se zbog tebe, idem te slatko sanjati, vilo moja :)

pozdrav i ljubim ti lijepe okice :)

-----------------------------------

(1) lazhe sto-posto
(2) pi pi pi pi pi...
(3) naravno da nije nishta od ovoga... evo sve, ali kako ce bosmen reagovati na ovo :lol: :lol:
(4) nachitan neki :-)
(5) kad grad zasoe, ludjaci ustaju :-)
(6) e, ovdje se vec priblizhavamo suhtini poruke...
(7) vidi pod (6)
(8) jedna od mnogih :roll:
(9) a ovo je uzhas
(10) vjerovatno i mnogo prije toga
(11) ali sigurno drka pred monitorom
(12) ma ko u jabuku rumenu
(13) ovdje bih se chak i slozhila :D
(14) ovo se odnosi na zooma :D:D
(15) mozhda sam lud, ali nisam glup
(16) sigurno drzhi kakvu lubanju u ruci...
(17) nek mi josh neko rijech progovori o tome kako se zhene zaljubljuju na nevidjeno preko neta :x
(18 ) iako misli a ona nosi masku :-) sigurno je takva kakvom se predstavlja :-)
(19) ovo bi moglo biti i poetichno....
(20) zoom, ti si ovom trn u oku :lol: :lol:

i da dodam sad ozbiljno: ja bih tako rado zheljela da vjerujem da je ovo jedini psihopata na forumu, ali nazhalost sumnjam u to.
molim te, reci mi da se zezas :shock:

Sain, cuvaj guzu :lol:

Saian

Post by Saian » 07/11/2007 11:33

black wrote: :D Zivio sam ja na selo, malo pjeske od grada..:D
I bio sam, ono sto se kaze, pjesak djak :D

Locked