London

Sve o kulinarstvu, o uređenju stana, o modi...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
jyqan
Posts: 255
Joined: 01/06/2011 13:22

#1 London

Post by jyqan »

Može li mi ko preporučiti pristojan hotel u Londonu, da je dovoljno blizu centra, a da cijena nije baš (npr 3*)?
Hvala

i još da nije zapaljen u posljednjih mjesec dana :-)
User avatar
burek_in_space
Posts: 17290
Joined: 04/12/2007 16:32

#2 Re: London

Post by burek_in_space »

Sa' ce Betterman, pauza za doruchak mu je oko pola 11.
User avatar
Better Man
Posts: 16689
Joined: 01/10/2006 20:10

#3 Re: London

Post by Better Man »

burek_in_space wrote:Sa' ce Betterman, pauza za doruchak mu je oko pola 11.
Evo mene! Kad idem u Lonodn boravim kod sestre, tako da ne znam cijene hotela i da li ima povoljan smještaj blizu centra Londona.
User avatar
alica.k
Posts: 8770
Joined: 09/05/2007 17:20
Location: Calexico :D

#4 Re: London

Post by alica.k »

pogledaj ibis hotele, njih svugdje ima, pa sigurno i u centru
User avatar
Djevrek
Posts: 84
Joined: 10/08/2011 17:01
Location: U filu za djevrek

#5 Re: London

Post by Djevrek »

octopustravel, tu ćeš naći hotel, kakav ti treba, ili motel. :)
User avatar
jedna tamo
Posts: 7569
Joined: 09/10/2009 10:48
Location: tamo gdje je sve po mom

#6 Re: London

Post by jedna tamo »

jao hoću i ja u London :roll:
Neposlusna
Posts: 295
Joined: 03/04/2009 11:46

#7 Re: London

Post by Neposlusna »

Preporucujem Easy hotel u Londonu. Cijena je veoma povoljna, top lokacija jedino sto im je koncept neobican za razliku od drugih hotela u okolini. Nema dorucka, i sve extra sto ti treba npr. TV, Telefon se placa extra.
Tako da mozes sebi da cijenu prilagodis prema mogucnostima. U ostalom vjerujem da neces imati ni razloga da doruckujes u hotelu kad je oko tebe toliko malih restorancica gdje mozes da doruckujes.

http://www.easyhotel.com
User avatar
Ma.Le.Na
Posts: 11992
Joined: 12/10/2009 11:12
Location: ..na magarecoj klupi

#8 Re: London

Post by Ma.Le.Na »

samo da se tuspasim na temu
ko zna mozda mi nekad i zatreba :)
User avatar
Zelena Carapa
Posts: 1358
Joined: 07/02/2007 12:09
Location: behind the enemy lines

#9 Re: London

Post by Zelena Carapa »

Pojam centra londona je plaho sirok. Mozda da se ogranicis na zonu 1 i 2. ALi hoteli sa tri zvjezdice u centru londona su poskupi. Predlazem bed and breakfest opciju i to u zoni 3. Zavisi u stvari koliko ces ostati, koliko vas ima, prevozite se podzemnom i slicno? Dorucak u centru londona je isto zara, ne znam o kakvim vi restorancicima pricate...:)
User avatar
star(i)mo
Posts: 11062
Joined: 21/06/2010 14:25

#10 Re: London

Post by star(i)mo »

Nijedan ne valja. Ako valja onda je preskup. Zao mi je ali je tako...
User avatar
drndalo
Posts: 22740
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#11 Re: London

Post by drndalo »

Pogledaj Ibis, Formula1 lance, doduse ovi zadnji budu malo izvan centra... London ti je svakako toliko velik da ces morati imati ili dnevnu kartu za gradski saobracaj, ili pre-paid chip za isti, pa ces se i vozati... Kad se vec vozas, ni 20 min. podzemnom ti nije problem... Dakle slobodno razmotri i "vanjske" opcije, osim centra...

Neki porodicni hoteli, kao i B&B pansioni nisu losa solucija, jedino im ne znam lokacije, nisu mi trebali...
Alfa159-1.7Turbo
Posts: 115
Joined: 06/05/2011 16:02

#12 Re: London

Post by Alfa159-1.7Turbo »

Ja sam bas trenutno u Londonu, doduse nisam u hotelu,tako da ti ne znam cijene..mada racunaj i da uzmes karte za podzemnu,a mislim najbolje ti je uzmi jedan od onih turistickih buseva, kod vecine imas vise ruta,ono zelena,plava,crvena,zavisno sad od kompanije kod koje uzmes kartu...i kod vecine ti vazi i za voznju Temzom..to ti je najbolji nacin ako imas manje vremena...takodje otidji do jos nekih gradova ako imas vremena..mada kao sto ti gore rekose centar Londona je jako sirok pojam, ali pripremi love,sve je jako skupo, i ako si sa autom,kao kod mene slucaj parking je u toj kako je zovu drugoj zoni jako skup..dan te izadje oko 20 i nesto funti(jos to je malo starija garaza)..
User avatar
Sunrise00
Posts: 4484
Joined: 20/06/2008 22:48
Location: Tamo gdje i kisa kad pada, nije prosto kisa :)

#13 Re: London

Post by Sunrise00 »

travelodge lanac je super, zavisno od toga kad ti treba i kad rezervises, mozes jeftino proci :D
Post Reply