Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8126 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Nešto mi je danas palo na pamet! Ko je uzeo mobilnu, da li se zna koji je to paket kod mTela, da li se može neutrošeno prebaciti nekome na bilo koji bh gsm brojk, da li i uređaj ide na rate, zavisno od 12/24 ugovora i slične stvari?
User avatar
semirsar
Posts: 9055
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8127 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Qler wrote:Nema jos utisaka, tek za par dana ce doci da srede sve...
NeJma potrebe da se pravdas, nisam na tebe ni mislio, vec na ove koji su medju prvima presli, samo sute, ko biva.... zajbali se mi, pa da ne budemo sami u muci. :lol: :evil:
Sakazulu wrote:Nešto mi je danas palo na pamet! Ko je uzeo mobilnu, da li se zna koji je to paket kod mTela, da li se može neutrošeno prebaciti nekome na bilo koji bh gsm broj i slične stvari?
tu je sad sve upitno za nas koji niJesmo jos presli, sve nas zivo zanima iz prve ruke, a oni se ko picajzle stisli i usutili, niko nis' da prozbori ni o cemu :twisted:
User avatar
Big Ben
Posts: 171
Joined: 17/12/2010 23:44

#8128 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Big Ben »

semirsar wrote:
Praetorious wrote:TV je stari medij, na kome možeš gledati ono šta i kada ti neko drugi da. Na internetu imaš te iste kanale + sve ostalo da gledaš ŠTA i KADA ti to hoćeš. TV upalim kad moram nešto snimiti, jer mi je lakše snimati preko tunera.
Zato i razmišljam da odjavim ovu paketnu uslugu i uzmem negdje samo net. Da LoL, pardon, LoGO (da nije LEGO?) ima paket 20/2 po cijeni do 25 KM, sad bih to uzeo, ali su im trenutni internetski paketi preskupi za ovu premalenu brzinu. Jbg, 12/1 za 25 KM ... care ... premalo a preskupo, naročito kada se imaju u vidu brzine u LEGO paketima.
Posto znam da ti je UP bitniji od DL, mozda je ovo bar za neko vrijeme rjesenje za tebe http://www.hs-hkb.ba/kablovski-internet/advanced/ Mere biti da A. Kabanica potpuno zabrani transfer HS pod sapu T-macha :mrgreen:

Nego, sta je ba ovo, bruka raje presla na ¨nove¨pakete a niko nista o utiscima?!! Ostali ¨zadivljeni¨ili sta? :evil:
Fazon je u tome što od danas 6,7 koji ovdje komentarišemo niko nije prešao. Dok neko od nas ne "probije led", zaboravi na utiske. :wink:
Ja lično koketiram sa Trio paketom, jer sam se zatekao da skoro i ne gledam HD kanale, tako da ne bi trebao pustiti suzu za Arenama i pornjavom. :mrgreen:

Najviše će mi nedostajati Face HD, jer mi taj kanal "radi" po defaultu kada ništa drugo ne gledam...ali to nuditi u Plus paketu je bruka živa. :twisted:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8129 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:Na ovoj temi izgleda meni i jos dvoje je stalo do svih kanala u osnovnoj paketu. 8-) Svi trce ka megabajtima. :run:
bacih racunicu LOGO TRIO 73,71KM, dva stbhd plusa paket I hdpaket. samo bez običnih arena.

Sad mi ništa nije jasno pitam u Importane centru kolko bi bio TRIO paket sa svim kanalima i dva HDSTB-a čovjek mi reće sa PDV-om 78 KM, a na mail dobijem odgovor 87,17 jebo lud zbunjenog.
Last edited by afannedim on 06/01/2015 09:34, edited 1 time in total.
serum
Posts: 238
Joined: 08/11/2009 21:10

#8130 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by serum »

ljudi tek se ukjlucih u ovu temu na klixu o logosoftu (nisam čitao puno prethodnih stranica). Vidim da su uveli ove nove pakete, ali ih detaljno nisam čitao i pregledavao, ali vidim da nema super tv. Da budem iskren i mene previše ne zanima sam internet i brzine (nisam neko ko mnogo vremena provodi na kompu)ali mi je tv izuzetno važan. Zbog super tv-a odjavio sam Telemach a uveo Logosoft prije 4 godine.
Ja imam trio paket net, tvi telefon i plaćam cca 58KM.
E sada da li ja moram odabrati neki paket od ovih novih i do kada se moram odlučiti?
Ne želim da mi neko ovu cijenu povisi niti za 1KM, dok takođe "nedam" nijedan tv kanal (arene, sportclub).

Naravno, šta mi predlažete tj.da li ima sada paket koji "pokriva" ovu cijenu, dok mi brzina net-a nije važna? Naravno, mobilni ne dolazi u obzir (previše mi je postojeći)??
Unaprijed hvala
Dzontra_Volta
Posts: 8004
Joined: 20/01/2011 11:10

#8131 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

serum wrote:ljudi tek se ukjlucih u ovu temu na klixu o logosoftu (nisam čitao puno prethodnih stranica). Vidim da su uveli ove nove pakete, ali ih detaljno nisam čitao i pregledavao, ali vidim da nema super tv. Da budem iskren i mene previše ne zanima sam internet i brzine (nisam neko ko mnogo vremena provodi na kompu)ali mi je tv izuzetno važan. Zbog super tv-a odjavio sam Telemach a uveo Logosoft prije 4 godine.
Ja imam trio paket net, tvi telefon i plaćam cca 58KM.
E sada da li ja moram odabrati neki paket od ovih novih i do kada se moram odlučiti?
Ne želim da mi neko ovu cijenu povisi niti za 1KM, dok takođe "nedam" nijedan tv kanal (arene, sportclub).

Naravno, šta mi predlažete tj.da li ima sada paket koji "pokriva" ovu cijenu, dok mi brzina net-a nije važna? Naravno, mobilni ne dolazi u obzir (previše mi je postojeći)??
Unaprijed hvala
Pa onda ostaneš na paketu na kojem si i sada i nemaš problema.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8132 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

serum wrote:ljudi tek se ukjlucih u ovu temu na klixu o logosoftu (nisam čitao puno prethodnih stranica). Vidim da su uveli ove nove pakete, ali ih detaljno nisam čitao i pregledavao, ali vidim da nema super tv. Da budem iskren i mene previše ne zanima sam internet i brzine (nisam neko ko mnogo vremena provodi na kompu)ali mi je tv izuzetno važan. Zbog super tv-a odjavio sam Telemach a uveo Logosoft prije 4 godine.
Ja imam trio paket net, tvi telefon i plaćam cca 58KM.
E sada da li ja moram odabrati neki paket od ovih novih i do kada se moram odlučiti?
Ne želim da mi neko ovu cijenu povisi niti za 1KM, dok takođe "nedam" nijedan tv kanal (arene, sportclub).

Naravno, šta mi predlažete tj.da li ima sada paket koji "pokriva" ovu cijenu, dok mi brzina net-a nije važna? Naravno, mobilni ne dolazi u obzir (previše mi je postojeći)??
Unaprijed hvala
Paket koji trenutno koristiš trenutno možeš do 15.12.2015 koristiti.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8133 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
MTV wrote:Na ovoj temi izgleda meni i jos dvoje je stalo do svih kanala u osnovnoj paketu. 8-) Svi trce ka megabajtima. :run:
bacih racunicu LOGO TRIO 73,71KM, dva stbhd plusa paket I hdpaket. samo bez običnih arena.

Sad mi ništa nije jasno pitam u Importane centru kolko bi bio TRIO paket sa svim kanalima i dva HDSTB-a čovjek mi reće sa PDV-om 78 KM, a na mail dobijem odgovor 87,17 jebo lud zbunjenog.
Tacan odgovor je oko 87 fening gore dole. Trenutno sam Trio Light i ostajem radi kanala. Za tih 87 na Telemachu dobijem kvalitetnije kanale i HBO i Cinemaxe tako da je ovo bezobrazna cijena.
TV je meni zakon!
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8134 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:
MTV wrote:Na ovoj temi izgleda meni i jos dvoje je stalo do svih kanala u osnovnoj paketu. 8-) Svi trce ka megabajtima. :run:
bacih racunicu LOGO TRIO 73,71KM, dva stbhd plusa paket I hdpaket. samo bez običnih arena.

Sad mi ništa nije jasno pitam u Importane centru kolko bi bio TRIO paket sa svim kanalima i dva HDSTB-a čovjek mi reće sa PDV-om 78 KM, a na mail dobijem odgovor 87,17 jebo lud zbunjenog.
Tacan odgovor je oko 87 fening gore dole. Trenutno sam Trio Light i ostajem radi kanala. Za tih 87 na Telemachu dobijem kvalitetnije kanale i HBO i Cinemaxe tako da je ovo bezobrazna cijena.
TV je meni zakon!
ako je fakat 87 više dođu dodaci od samog paketa, al sad čekam odgovor od Ljuske jer dvije info različite dobih
serum
Posts: 238
Joined: 08/11/2009 21:10

#8135 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by serum »

Nista onda ukoliko se do 31.12.2015. nesto na bolje ne okrene, pa pa Logo, ponovo uzimam Telemach, sto rece neko za te pare mogu dobiti i cinemax i hbo
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8136 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

serum wrote:Nista onda ukoliko se do 31.12.2015. nesto na bolje ne okrene, pa pa Logo, ponovo uzimam Telemach, sto rece neko za te pare mogu dobiti i cinemax i hbo
do 15.12.2015.
Dzontra_Volta
Posts: 8004
Joined: 20/01/2011 11:10

#8137 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

afannedim wrote:
serum wrote:Nista onda ukoliko se do 31.12.2015. nesto na bolje ne okrene, pa pa Logo, ponovo uzimam Telemach, sto rece neko za te pare mogu dobiti i cinemax i hbo
do 15.12.2015.
Gdje vam pišu ti datumi do kada vrijede stari paketi?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8138 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Dzontra_Volta wrote:
afannedim wrote:
serum wrote:Nista onda ukoliko se do 31.12.2015. nesto na bolje ne okrene, pa pa Logo, ponovo uzimam Telemach, sto rece neko za te pare mogu dobiti i cinemax i hbo
do 15.12.2015.
Gdje vam pišu ti datumi do kada vrijede stari paketi?
Juce sam pitao u Importane centru na novom njihovom uplatnom mjestu do kada koristim stari paket i rekli mi do 15.12.2015.

Sad su me sjebali totalno sa cijenama, u importanu kaže momak 78KM LoGo Trio komplet ponuda kanala i dodatni STB, a na mial dobijem info 87,17 KM.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8139 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

serum wrote:Nista onda ukoliko se do 31.12.2015. nesto na bolje ne okrene, pa pa Logo, ponovo uzimam Telemach, sto rece neko za te pare mogu dobiti i cinemax i hbo
To sam bio ja :D i da hoce telemach preuzeti HS pa nek se ovi slikaju sa Logo i 30 KM vise za isti paket. Cijena je kao da smo Njemacka ili bilo koja druga NORMALNA zemlja.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8140 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote: Juce sam pitao u Importane centru na novom njihovom uplatnom mjestu do kada koristim stari paket i rekli mi do 15.12.2015.

Sad su me sjebali totalno sa cijenama, u importanu kaže momak 78KM LoGo Trio komplet ponuda kanala i dodatni STB, a na mial dobijem info 87,17 KM.
Kad sam ti racunao, doduse i sebi sam racunao, cijenu svega doslo je 85 KM. E sad gdje dodje tih 2 KM vise.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8141 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote: Juce sam pitao u Importane centru na novom njihovom uplatnom mjestu do kada koristim stari paket i rekli mi do 15.12.2015.

Sad su me sjebali totalno sa cijenama, u importanu kaže momak 78KM LoGo Trio komplet ponuda kanala i dodatni STB, a na mial dobijem info 87,17 KM.
Kad sam ti racunao, doduse i sebi sam racunao, cijenu svega doslo je 85 KM. E sad gdje dodje tih 2 KM vise.
sve to stoji al, kako mi različito rekoše još momak u Importaneu na digitron sve računao preda mnom, kucao 40+8HD+3,50ARENA+7PLUS PAKET+8 STBHD Dodatni +17% = 77,81 NJEGOVA RAČUNICA.

Evo i Mail

Poštovani gdine Kusturica,



Cijena Logo Trio paketa je 46,80 KM, a cijena STB HD je 9,36 KM. Cijene dodatnih TV paketa su;

Plus 8,19 KM

HD 9,36 KM

Arena 4,10 KM.



Dakle, ukoliko bi ste željeli da pređete na novi Logo Trio, ukupna cijena sa svim dodatnim TV paketima i sa dva STB-a HD je 87,17 KM.



Sve navedene cijene uključuju PDV.

po ovome svaka stavka ima svoj PDV, koji zajeb napraviše
Dzontra_Volta
Posts: 8004
Joined: 20/01/2011 11:10

#8142 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

afannedim wrote:
MTV wrote:
afannedim wrote: Juce sam pitao u Importane centru na novom njihovom uplatnom mjestu do kada koristim stari paket i rekli mi do 15.12.2015.

Sad su me sjebali totalno sa cijenama, u importanu kaže momak 78KM LoGo Trio komplet ponuda kanala i dodatni STB, a na mial dobijem info 87,17 KM.
Kad sam ti racunao, doduse i sebi sam racunao, cijenu svega doslo je 85 KM. E sad gdje dodje tih 2 KM vise.
sve to stoji al, kako mi različito rekoše još momak u Importaneu na digitron sve računao preda mnom, kucao 40+8HD+3,50ARENA+7PLUS PAKET+8 STBHD Dodatni +17% = 77,81 NJEGOVA RAČUNICA.

Evo i Mail

Poštovani gdine Kusturica,



Cijena Logo Trio paketa je 46,80 KM, a cijena STB HD je 9,36 KM. Cijene dodatnih TV paketa su;

Plus 8,19 KM

HD 9,36 KM

Arena 4,10 KM.




Dakle, ukoliko bi ste željeli da pređete na novi Logo Trio, ukupna cijena sa svim dodatnim TV paketima i sa dva STB-a HD je 87,17 KM.



Sve navedene cijene uključuju PDV.

po ovome svaka stavka ima svoj PDV, koji zajeb napraviše
Pa kad ovo crveno sve sabereš ispadne 77,81 KM, što odgovara onom gore iz Importanne-a. Ovaj na mailu je dodao na sve to još jedan stb od 9,36 KM, pa dobio 87,17 KM.
User avatar
Qler
Posts: 25834
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8143 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Dosao tehnicar, postavio dodatni STB, uredno ukinuli dodatne kanale a internet?

Image

Jebo ovu politiku....

Image
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8144 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Evo i Mail

Poštovani gdine Kusturica,



Cijena Logo Trio paketa je 46,80 KM, a cijena STB HD je 9,36 KM. Cijene dodatnih TV paketa su;

Plus 8,19 KM

HD 9,36 KM

Arena 4,10 KM.




Dakle, ukoliko bi ste željeli da pređete na novi Logo Trio, ukupna cijena sa svim dodatnim TV paketima i sa dva STB-a HD je 87,17 KM.



Sve navedene cijene uključuju PDV.

po ovome svaka stavka ima svoj PDV, koji zajeb napraviše[/quote]

Pa kad ovo crveno sve sabereš ispadne 77,81 KM, što odgovara onom gore iz Importanne-a. Ovaj na mailu je dodao na sve to još jedan stb od 9,36 KM, pa dobio 87,17 KM.[/quote]

E pa malo se zajebala ova na mailu jer jedan STBHD ulazi u paket TRIO LoGo.u ovih 46,80
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8145 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
E pa malo se zajebala ova na mailu jer jedan STBHD ulazi u paket TRIO LoGo.u ovih 46,80

Jel to znaci da Logo Trio kao primarni sadrzi HD resiver?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8146 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:
E pa malo se zajebala ova na mailu jer jedan STBHD ulazi u paket TRIO LoGo.u ovih 46,80

Jel to znaci da Logo Trio kao primarni sadrzi HD resiver?
Da. provjereno.

Mail koji sam dobio je pogrešan u računici.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8147 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
MTV wrote:

Jel to znaci da Logo Trio kao primarni sadrzi HD resiver?
Da. provjereno.

Mail koji sam dobio je pogrešan u računici.
Hvala. Pitao sam jer nisu nigdje naznacili sta dobijes za osnovni uredjaj kao prije.

Ja se jos uvijek potajno nadam da ce popraviti rascerecene pakete.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8148 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:
MTV wrote:

Jel to znaci da Logo Trio kao primarni sadrzi HD resiver?
Da. provjereno.

Mail koji sam dobio je pogrešan u računici.
Hvala. Pitao sam jer nisu nigdje naznacili sta dobijes za osnovni uredjaj kao prije.

Ja se jos uvijek potajno nadam da ce popraviti rascerecene pakete.
Nadam se I ja a moguće su I promjene jošđ neke jer nisu sigurni šta I kako će nas stare korisnike poslije 15.12 prebacivati ili ce čak I još poneki paket napraviti to je info iz importanea. Sad TRIO plačam 67,68 znaći Trio LoGo bi me došao 6 maraka vise sa bržim netom I bez arenasport paketa.
User avatar
Qler
Posts: 25834
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8149 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Od mene sad imaju manje para... ako im se isplati, bujrum :)
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8150 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Qler wrote:Od mene sad imaju manje para... ako im se isplati, bujrum :)
Koji si paket uzeo? I jesi li uradio pravi torrent test brzine a ne sa ovim speed testovima?
Post Reply