Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
zilog
Posts: 9068
Joined: 06/03/2009 11:19

#2926 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

Tako je. :D
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2927 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

zilog wrote:Tako je. :D
^__^
User avatar
sujmivac
Posts: 172
Joined: 22/08/2012 17:56
Location: Republika e Shqipërise

#2928 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by sujmivac »

Dolazi li jos uvijek ovaj telefon uz ponudu?
Image
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2929 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

sujmivac wrote:Dolazi li jos uvijek ovaj telefon uz ponudu?
Image
e kad si to vec spomenuo..moze li neko da postavi sliku telefonskog uredjaja koji nudi logosoft..i da li imaju opciju identifikacije poziva?
lider
Posts: 1133
Joined: 12/02/2011 13:14

#2930 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by lider »

Propolis89 wrote: e kad si to vec spomenuo..moze li neko da postavi sliku telefonskog uredjaja koji nudi logosoft..i da li imaju opciju identifikacije poziva?
Image

Nisam siguran sta mislis pod "identifikacija poziva". Ako mislis na prikaz broja pozivaoca, ima naravno.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2931 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Čak ima i preusmjeravanje :)
User avatar
sujmivac
Posts: 172
Joined: 22/08/2012 17:56
Location: Republika e Shqipërise

#2932 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by sujmivac »

Đe se sve može preusmjerit i kolko dođe kredita jel se puni na trafici?
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2933 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

lider wrote:
Propolis89 wrote: e kad si to vec spomenuo..moze li neko da postavi sliku telefonskog uredjaja koji nudi logosoft..i da li imaju opciju identifikacije poziva?
Image

Nisam siguran sta mislis pod "identifikacija poziva". Ako mislis na prikaz broja pozivaoca, ima naravno.
Jel to taj telefonski uredjaj koji oni daju na koristenje, uz pretplatu od 3,50 km ? :)
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2934 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Da jeste i spada u IP telefon. Eto jedino što nisu dali i free sms uslugu kroz njega u LOL mreži...
neki
Posts: 7954
Joined: 17/02/2005 07:57

#2935 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by neki »

nije
User avatar
semirsar
Posts: 9060
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#2936 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Propolis89 wrote:
lider wrote:
Propolis89 wrote: e kad si to vec spomenuo..moze li neko da postavi sliku telefonskog uredjaja koji nudi logosoft..i da li imaju opciju identifikacije poziva?
Image

Nisam siguran sta mislis pod "identifikacija poziva". Ako mislis na prikaz broja pozivaoca, ima naravno.
Jel to taj telefonski uredjaj koji oni daju na koristenje, uz pretplatu od 3,50 km ? :)
Ma nije ba, to je moj telefon?! :skoljka:
User avatar
Praetorious
Posts: 1806
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#2937 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Hej! Otkud ti slika mog telefona?! :mrgreen:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2938 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Da su ste svi dobili ovaj telefon za rusko tržište? I da li postoji mogućnost da se firmware neki rokne pa da bude normalan?
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2939 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

Ima li neko problema sa fiksnom telefonijom logosoft-a? da li se isplati preci sa bh telekoma na logosoft?
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2940 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

A da li se u TRIO LIGT paketu (36 km +pdv) placa -Najam telefonskog uređaja 3,00 KM +PDV ?
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2941 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

Lud i ponosan wrote:
Propolis89 wrote:A da li se u TRIO LIGT paketu (36 km +pdv) placa -Najam telefonskog uređaja 3,00 KM +PDV ?
Ne.

I ako ces mene pitati, to ti je najbolji paket na trzistu. Narocito ako nemas velike potrebe za fiksnim saobracajem.
Aha..ok..

A kako si zadovoljan sa SUPER TV-om? ii da, ako napr budem imao problema sa konekcijom, da li to znaci da cu imati problema i sa SUPER TV-om i sa fiksnim telefonom?
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2942 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

Ma samo budi iskren :D

A kada bih uzeo samo njihov internet (ALFA) i fiksnu telefoniju? jel mi se to isplati? sada trenutno koristim telemach analognu tv
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2943 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Chmoljo »

Lud i ponosan wrote:
U slucaju da ti udari grom u ostrvo, sto se desava jednom u 10 godina, neces imati nikakve usluge dok se to ne popravi. :D
znači da ja očekujem grom tek za narednih 20 godina, jer se meni to desilo u prvoj godini korištenja :oops: 8-)
Propolis89
Posts: 67
Joined: 10/09/2011 18:07

#2944 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Propolis89 »

prikljucak i te neke kablove za prikljucak ne placam ili ?
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 52750
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#2945 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Chmoljo »

Lud i ponosan wrote:
Chmoljo wrote:
znači da ja očekujem grom tek za narednih 20 godina, jer se meni to desilo u prvoj godini korištenja :oops: 8-)
Minimum! :oops: :lol: :lol:

Sad mi je jasno sto je grom spucao... :oops: :lol: 'Oce to ko navija za Bayern i raduje se Realovoj tragicnoj sudbini prosle godine (nisam zaboravio)... :lol:
još gore. navijam za Barcu :D
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2946 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

I super da pričamo o telefonu, samo ne vidim da li je neko dobio uređaj sa kombinacijom ćirilice i latinice. Pa kad ideš u imenik, prva je ćirilica, dok nakucaš slovo koje tražiš...
User avatar
Praetorious
Posts: 1806
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#2947 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Obzirom da sam korisnik LoL-a tek od 3.9. - zadnjih 10-tak dana, evo svježih informacija i iskustava.
Ljudi dolaze brzo, rade kvalitetno. Ulaz u stan je preko telefona, donose sve potrebne kablove i priključuju sve potrebno. Sve što (budući) korisnik treba da uradi jeste da ih kontaktira na telefon, izdiktira lične podatke iz LK (imajte je pred sobom) i kada monteri dođu donijeće i ugovor koji trebate potpisati. Dakle, ne morate izaći iz kuće da bi postali korisnik - jedan tel. poziv i to je to. Priključenje se (trenutno) ne naplaćuje, sve što plaćate je 42-43KM mjesečno + potrošeni telefon. Cjenovnik telefonskih poziva imate na LoL-ovoj web stranici. Mjesečni limit od 300 GB je više nego dovoljan za većinu korisnika, a ako se sistematski bavite prodajom piratskih snimaka i držite upaljen DL 24/7 onda je to druga stvar ...

Super TV je zaista super. Ponuda programa je izvrsna. Slika je vrlo dobra, receiver uglavnom sluša. Da, ta famozna snimalica mi omogućava da pogledam stvari koje bih inaće propustio i zaista je vrlo VRLO korisna. Internetska konekcija ne puca, protok je manje-više stabilan. Telefon najmanje koristim jer mi (vidi čuda!) baš i ne treba, no neka ga. Izgledi su da će u budućnosti trebati ...
Trio Light paket je idealan za osobe koje žele TV+Tel+prilično brz DL - 8 mbps/1mBps nije za odbaciti. S druge strane, UL je spor sa samo (deklarativnih) 512kbps i ako imate običaj/potrebu za bržim UL-om onda ovo nije za vas.

Opšti utisak: vrlo povoljan i ne kajem se što sam prešao na LoL. Nadam se da će budući kvalitet usluge i obogaćenje ponude potvrditi moje riječi.
Last edited by Praetorious on 14/09/2012 08:27, edited 1 time in total.
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#2948 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

veeeliki problemi sa slikom i super tv-om ponovo od sinoc. a usto da gledam americki fudbal a slika prekida, neki se snijeg pojavljuje.....morao sam streamovati utakmicu preko neta. eto, sta drugo da vam kazem. mozda je ono smetlje od air tiesa. matere mi konto sam ih u 3 ujutro zvati, ali sad cu.
ja sa lol-om izgleda nikad necu imati mira. najvise imam problema i najvise se zalim.
ukruta
Posts: 52
Joined: 12/05/2011 15:38

#2949 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by ukruta »

Pitanje za nekog iz Logosofta: Da li cete uvesti u programsku shemu HRT3, koji pocinje sa emitiranjem od 15.09.(sutra)? Ovo mi se cini sadrzajno prilicno interesantan program. Bilo bi odlicno kad bismo ga i mi mogli gledati.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2950 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Onda mi mogli ubaciti uz HRT3 i dodatne kanale na Novoj i RTL HR...
Post Reply