Logosoft
Moderator: Benq
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2451 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ne nije moje pitanje upućeno sa prebacivanjem kanala jedan za drugim... znam da taj delay dok se učita...
Nego, recimo gledaš film i nalete reklame, hoćeš da pogledaš šta ima dalje, prvi klik ti otvori info o kanalu koji gledaš i tek naredni krene sa prebacivanjem. Zato i pitam kad će namjestiti da taj prvi klik bude već naredni kanal a ne tek nakon dva.
Nego, recimo gledaš film i nalete reklame, hoćeš da pogledaš šta ima dalje, prvi klik ti otvori info o kanalu koji gledaš i tek naredni krene sa prebacivanjem. Zato i pitam kad će namjestiti da taj prvi klik bude već naredni kanal a ne tek nakon dva.
- Qler
- Posts: 25828
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#2452 Re: Logosoft ALL ABOUT
Pa ne moze to, a i sto ti smeta taj prvi klik? Meni super dodje, vidim sta mi je sljedece na tom kanalu, i isplati li mi se cekati
a onda saltanje ide bez problema.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2453 Re: Logosoft ALL ABOUT
Iskreno, ne smeta! Samo me zanima da li je dio tehnologije, ili se može ispraviti.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2454 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ne smeta to puno ni meni, al mislim da može se i to ureditinpr. kod mog buraza MOJATV jedan klik.Sakazulu wrote:Iskreno, ne smeta! Samo me zanima da li je dio tehnologije, ili se može ispraviti.
- Cracked
- Posts: 798
- Joined: 16/05/2012 02:31
#2455 Re: Logosoft ALL ABOUT
vise mi smeta sto pravo nezgodno covjek prebacuje izmedju grupa. Ako fuli grupu(a desi se cesto kao i sa kanalima) valja puni krug opet.
- drugtito2011
- Posts: 2978
- Joined: 01/08/2011 18:45
#2456 Re: Logosoft ALL ABOUT
pada mi net, i kad imam konekciju sporo je do bola..sta se desava?
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2457 Re: Logosoft ALL ABOUT
Eto ima dovoljna kritična masa da LOL ekipa obrati pažnju na dvoklik!
-
Vodja uvale
- Posts: 596
- Joined: 08/04/2012 02:49
#2458 Re: Logosoft ALL ABOUT
drugtito2011 wrote:pada mi net, i kad imam konekciju sporo je do bola..sta se desava?
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2459 Re: Logosoft ALL ABOUT
Koliko sam veceras vidio, nista se ne desava.drugtito2011 wrote:pada mi net, i kad imam konekciju sporo je do bola..sta se desava?
Hajde iz pocetka...
Koji ti je paket, gdje se nalazis, moze li speedtest?
-
coolkid
- Posts: 131
- Joined: 14/09/2011 19:55
#2460 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ne radi mi snimalica od juče ni na jednom kanalu.odnosno može se snimiti ali ne može reprodukovati slika.Imali još ko taj problem?
- Ghost_Rider_XXX
- Posts: 2011
- Joined: 26/03/2008 11:13
#2461 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ni kod mene ne radi. Doduše jutros nisam provjeravao, ali noćaš do jedno 2 nije radila.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2462 Re: Logosoft ALL ABOUT
Mora da si IT čim ti je cinizam i nerad u duši!
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2463 Re: Logosoft ALL ABOUT
Lud i ponosan wrote:Promasio si temu, nije ovo BH Telekom all about...Sakazulu wrote:Mora da si IT čim ti je cinizam i nerad u duši!
Možda nisam ginekolog ali mogu pogledati.
-
coolkid
- Posts: 131
- Joined: 14/09/2011 19:55
#2464 Re: Logosoft ALL ABOUT
Snimalica proradila osim na kanalu AXN.Ima li šta o ostalim SPORT KLUB kanalima u vidu sportskog paketa.Arena sport kanali postali bezveze u odnosu na SPORT KLUB.Prenosi skoro sve što vrijedi gledati od sporta.Valjda će BILJANA,koja je zadužena za programsku šemu nešto uraditi poovom pitanju.Bolje je plačati SK kanale nego ARENU.
- Cracked
- Posts: 798
- Joined: 16/05/2012 02:31
#2465 Re: Logosoft ALL ABOUT
arena sport je kriza. Ne znam kako je za ljubitelje fudbala ali sam vise ocekivao. Niti live UFC, niti tenis. Nista truba prava.
Drzite se vi SK. Ako bude gorilo zadrzite SK
Drzite se vi SK. Ako bude gorilo zadrzite SK
- Prpa.ba
- Posts: 15269
- Joined: 15/08/2006 21:34
- Location: Podrucje pod Upravom OHR-a
#2466 Re: Logosoft ALL ABOUT
Da li je normalan prosjecan ping od 100ms na xDSL-u, alfa paket, Novo Sarajevo? Najmanji ping je oko 75ms. Brzina downloada i uploada je u skladu sa onime sto je ponudjeno u ugovoru. Takodjer, ponekad mi se desava da mi padne konekcija kada zazvoni telefon. Pretpostavljam da je do splittera?
- Ghost_Rider_XXX
- Posts: 2011
- Joined: 26/03/2008 11:13
#2467 Re: Logosoft ALL ABOUT
Meni je ping oko 45-50, ali nisam tražio smanjenje.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2468 Re: Logosoft ALL ABOUT
Prpa.ba wrote:Da li je normalan prosjecan ping od 100ms na xDSL-u, alfa paket, Novo Sarajevo? Najmanji ping je oko 75ms. Brzina downloada i uploada je u skladu sa onime sto je ponudjeno u ugovoru. Takodjer, ponekad mi se desava da mi padne konekcija kada zazvoni telefon. Pretpostavljam da je do splittera?
Koliko se sjećam prije 2-3 godine bio je info na LOL stranici ko hoće da smanji ping da se javi osoblju iz LOL-a. Ali niži ping su naglasili ima neki fol radi ostalih servisa pa se baš ne preporučuje... možda me vara sjećanje.
I što imaš splitter? Probaj bez njega kad već koristiš Trio paket.
-
coolkid
- Posts: 131
- Joined: 14/09/2011 19:55
#2469 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ja mislim da bi svi trebali malo više i češče da apelujemo na LOL da uvedu sve SPORT KLUB kanale i neka bude u vidu sportskog paketa uz novčanu naknadu.Pa ko hoće neka plati i gleda.Ako može MAX TV može i LOL.Samo zajedno i sa malo više pritiska i upornosti,moglo bi uroditi plodom.
- fortaleza
- Posts: 6181
- Joined: 05/03/2012 23:16
- Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA
#2470 Re: Logosoft ALL ABOUT
Vjeruj bolje ti je ovako, na SK 3,4,5 nema ništa vrijedno pažnje pogotovo preko ljeta dok preko sezone ta tri kanala zajedno prenose 8-9 događaja tjedno ako se ne može uklopiti u prva tri kanala, valjda će biti više prijenosa sad kad su otkupili i Primeru... A na SK Primeu zatamnjuju formulu...coolkid wrote:Ja mislim da bi svi trebali malo više i češče da apelujemo na LOL da uvedu sve SPORT KLUB kanale i neka bude u vidu sportskog paketa uz novčanu naknadu.Pa ko hoće neka plati i gleda.Ako može MAX TV može i LOL.Samo zajedno i sa malo više pritiska i upornosti,moglo bi uroditi plodom.
Uostalom ne znam odakle ti info da su na MAX TV-u zastupljeni svi Sportklubovi...
https://www.hrvatskitelekom.hr/televizi ... tski-paket
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2471 Re: Logosoft ALL ABOUT
Nije normalno. Daj jos podataka, pa da uporedimo. Daj SpeedTest.Prpa.ba wrote:Da li je normalan prosjecan ping od 100ms na xDSL-u, alfa paket, Novo Sarajevo? Najmanji ping je oko 75ms. Brzina downloada i uploada je u skladu sa onime sto je ponudjeno u ugovoru. Takodjer, ponekad mi se desava da mi padne konekcija kada zazvoni telefon. Pretpostavljam da je do splittera?
Evo, radi usporedbe, moj ST. To je sta priblizno mozes imati. Ne bas toliko, jer ti je manja brzina, ali priblizno.
Frankfurt (PSW server)

Sarajevo (Logosoft server)

- KPNCTNJAH
- Posts: 12758
- Joined: 23/05/2008 00:42
#2472 Re: Logosoft ALL ABOUT


Evo ti sa smanjenim pingom
Truba... srecom nije mi bitan ping do septembra...
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2473 Re: Logosoft ALL ABOUT
Na kojim serverima si testirao? Ima ih vise i u Zagrebu i u Frankfurtu. Ne moraju biti isti, samo kao referenca.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#2474 Re: Logosoft ALL ABOUT

Kako sam uveo LOL XDS uvijek mi je ping između 70 do 90 i sad se pitam kad vidim vaše da li je kod mene OK.
Lokacija Grbavica!!!
-
Walter76
- Posts: 323
- Joined: 05/09/2011 23:54


