Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#2401 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Ja nemam kod mene normala 100%
User avatar
cyber_kurajber
Posts: 83
Joined: 15/06/2011 09:36
Location: Na dnu dna

#2402 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by cyber_kurajber »

Zna li neko da li im je u planu da ubace i Sportklub Prime ?
Ili još i SK HD ?
To bi bilo vrh.
coolkid
Posts: 131
Joined: 14/09/2011 19:55

#2403 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by coolkid »

Ja se nadam da će ipak ubaciti do septembra bar SPORT KLUB PRIME,ako ni zbog čega drugog onda bar zbog španske lige.A sada svakako SK PRIME ide u sklopu sa SK i SK+.Još me zanima zašto je slika na B92 katastrofa.odnosno mutna.a na B92 INFO odlična?Na ova pitanja nam može odgovoriti samo ljuska.
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#2405 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

sta je povoljnije?

gledam cijenu poziva prema fixnoj bhtelecoma 0,025 i prema mobilnoj bh telecoma 0,18. toliko su bili i ranije, a one me najvise interesuju. e sad, ako su snizili cijenu minute poziva prema djevicanskim ostrvima, to mozda nisam primjetio.
User avatar
semirsar
Posts: 9053
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#2406 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Je l' jeftinije il' nije, ne znam, nisam neki potrosac impulsa, mislim da, sve u svemu, u ovijeh pola godine nisam potrosio ni 15-ak maraka LOL fiksnog telefona, uglavnom se mobilni dere...
Cisto da uporedi koga zanima, tu je i stara cijena https://www.lol.ba/v4/userfiles/Cjenovn ... 281%29.pdf
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#2407 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Cijenim potez...

A i ovo mi je šega napisano "Korisnici koji se ne slažu sa novim uslovima korištenja LOLphone usluge imaju pravo da raskinu korisnički ugovor u roku od četiri sedmice od dana objavljivanja izmjena u sredstvima javnog informisanja, odnosno do 31. jula 2012. godine. U suprotnom smatrat će se da su saglasni sa navedenim izmjenama." haha...


Kad ćete namjestiti da možemo pratiti non stop potrošnju impulsa a ne samo kad preguramo 15 KM?
harph
Posts: 65
Joined: 08/12/2011 22:08

#2408 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by harph »

a uzeli neku srednju vrijednost i ukinuli peak i offpeak periode, nidje veze.
ne znam po kojoj je logici jeftinije nekome iz tuzle da zove na 033 bh telecoma, nego na 035 telecoma, smijesno :)
User avatar
novi.dan.nova.nafaka
Posts: 3028
Joined: 28/08/2010 11:17

#2409 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by novi.dan.nova.nafaka »

Zna li neko da li bi kvalitet slike na Super TV-u bio bolji da se sa STB-a HDMI kablom prenosi slika na TV. Kod mene je slika dobra i preko SCART-a, imam Plazmu 42".
http://www.klix.ba/forum/viewtopic.php? ... 5#p7512579
User avatar
Qler
Posts: 25828
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#2410 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

pa scart je analogni, hdmi je digitalni... logicno da je slika bolja preko hdmi-a
Xarfaxuss
Posts: 55
Joined: 03/05/2012 15:30

#2411 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Xarfaxuss »

Qler wrote:pa scart je analogni, hdmi je digitalni... logicno da je slika bolja preko hdmi-a
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Cracked
Posts: 798
Joined: 16/05/2012 02:31

#2412 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Cracked »

Duo+ sam sa amino 110 tek desetak dana. ZAdovoljan sam uglavnom. KAd vec imam betu na duo se prikljuciti nije skupo. Nazalost ako hocu hd stb 5km dodatno. Inace sam zadovoljan mada nebi bilo lose za duo+ da daju hd stb.

Kako je ako uzimam drugi stb ali hd jel onda 13 ili 8
zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#2413 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

Cracked wrote:Duo+ sam sa amino 110 tek desetak dana. ZAdovoljan sam uglavnom. KAd vec imam betu na duo se prikljuciti nije skupo. Nazalost ako hocu hd stb 5km dodatno. Inace sam zadovoljan mada nebi bilo lose za duo+ da daju hd stb.

Kako je ako uzimam drugi stb ali hd jel onda 13 ili 8
Mislim 13.
User avatar
cyber_kurajber
Posts: 83
Joined: 15/06/2011 09:36
Location: Na dnu dna

#2414 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by cyber_kurajber »

Sakazulu wrote:Evo i ja imam jedan prijedlog koji je nadam se logičan.

Zašto ne podese daljinski da ne moram dva puta kliknuti da bi pomjerio kanal naprijed ili nazad. Ovo je jako iritantno!

Kako ovo slatko potpisujem !
Molim ekipu iz LS-a da nam da odgovor :-D
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2415 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Vodja uvale »

Meni 3 dana ovi iz tehnicke podrske pricaju istu pricu..
Kao netreba dolazit niko na adresu trebaju promjenit nakav kanal sta ja znam..
I tako 4 dana dok opet zovem danas kao sredice se, i opet evo niko nista..
Jos lik govori ako si nezadovoljan dodji odjavi se??
vitezovi
Posts: 50
Joined: 31/05/2012 14:12

#2416 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by vitezovi »

a sta ti je problem?

ja nemam iskustava sa tom promjenom kanala...
User avatar
false
Posts: 154
Joined: 07/03/2011 23:37

#2417 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by false »

cyber_kurajber wrote:
Sakazulu wrote:Evo i ja imam jedan prijedlog koji je nadam se logičan.

Zašto ne podese daljinski da ne moram dva puta kliknuti da bi pomjerio kanal naprijed ili nazad. Ovo je jako iritantno!

Kako ovo slatko potpisujem !
Molim ekipu iz LS-a da nam da odgovor :-D
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2418 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Vodja uvale »

vitezovi wrote:a sta ti je problem?

ja nemam iskustava sa tom promjenom kanala...
Ma ukratko nemam pojma u cemu je problem, vjerovatno im je mrsko dolazit' na adresu pa zato..
Jos mi rece ako si nezadovoljan dodji fino i odjavi se..
Ma sutra direktora zvat..
User avatar
Cracked
Posts: 798
Joined: 16/05/2012 02:31

#2419 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Cracked »

Vodja uvale wrote:
vitezovi wrote:a sta ti je problem?

ja nemam iskustava sa tom promjenom kanala...
Ma ukratko nemam pojma u cemu je problem, vjerovatno im je mrsko dolazit' na adresu pa zato..
Jos mi rece ako si nezadovoljan dodji fino i odjavi se..
Ma sutra direktora zvat..
kad bi mi iz logosofta tako odgovorili, nebi se iznervirao ali bi mi sve ladje potonule. Toliko godina sam korisnik uvijek ljubazni i kad god sam zvao da srede odmah su ili sredili "remote" ili dosli ( u 8 godina jednom su morali doci tek kad su xdsl uveli kod mene). Logosoft mi je rijetka svijetlost tmurne nam bosne.

Zato se nadam da si ti samo lud i ne znas sta pricas :mrgreen:
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2420 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Vodja uvale »

Cracked wrote:
Vodja uvale wrote:
vitezovi wrote:a sta ti je problem?

ja nemam iskustava sa tom promjenom kanala...
Ma ukratko nemam pojma u cemu je problem, vjerovatno im je mrsko dolazit' na adresu pa zato..
Jos mi rece ako si nezadovoljan dodji fino i odjavi se..
Ma sutra direktora zvat..
kad bi mi iz logosofta tako odgovorili, nebi se iznervirao ali bi mi sve ladje potonule. Toliko godina sam korisnik uvijek ljubazni i kad god sam zvao da srede odmah su ili sredili "remote" ili dosli ( u 8 godina jednom su morali doci tek kad su xdsl uveli kod mene). Logosoft mi je rijetka svijetlost tmurne nam bosne.

Zato se nadam da si ti samo lud i ne znas sta pricas :mrgreen:
Ma brate do prosle srijede savrseno sve radilo..
I onda mi je toliko internet usporio da je to cudo jedno, i tako mi pricaju istu pricu 7 dana.. :lol:
Svaki dan prica popravice se u toku dana.Naravno kad' se ne popravi onda ovaj za telefonom kaze da nemoze on sad nista uradit jer su svi otisli.I sto je najgore rekao mi je ovo gore za odjavu, malo sam se sjeb'o da mi oprostis na rijecniku.
zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#2421 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

Vodja uvale wrote:
vitezovi wrote:a sta ti je problem?

ja nemam iskustava sa tom promjenom kanala...
Ma ukratko nemam pojma u cemu je problem, vjerovatno im je mrsko dolazit' na adresu pa zato..
Jos mi rece ako si nezadovoljan dodji fino i odjavi se..
Ma sutra direktora zvat..
Kako bi bilo da nam kazes koji paket imas i koja je lokacija? Kao sto vidis niko nema problema, samo ti, ali ako se vec zelis ovde zaliti, makar daj neku informaciju...
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2422 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Vodja uvale »

Pa napisao sam vec iznad u cemu je problem..
Govori mi da mi je signal ok, i da me treba na neki drugi kanal prebacit'.Samo je problem sto mi to govori vec 8 dana.Zilog ja sam znam da ja jedini imam problema s internetom..Al' najgore sto me svaki dan furaju ba!
Vjerovatno nije problem ni u toj promjeni kanala vec sasvim drugi tezi problem sto se da i naslutit'.
Imam osjecaj da su se ti likovi dogovorili da mi ovaj kaze da se odjavim da mi nebi dolazili... :lol:
zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#2423 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

Vodja uvale wrote:Pa napisao sam vec iznad u cemu je problem..
Govori mi da mi je signal ok, i da me treba na neki drugi kanal prebacit'.Samo je problem sto mi to govori vec 8 dana.Zilog ja sam znam da ja jedini imam problema s internetom..Al' najgore sto me svaki dan furaju ba!
Vjerovatno nije problem ni u toj promjeni kanala vec sasvim drugi tezi problem sto se da i naslutit'.
Imam osjecaj da su se ti likovi dogovorili da mi ovaj kaze da se odjavim da mi nebi dolazili... :lol:
Koji ti je paket covjece? Nisi napisao. Spominjes neku promjenu kanala, a to me asocira na wireless, ali moze biti i kablovski.
Vodja uvale
Posts: 596
Joined: 08/04/2012 02:49

#2424 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Vodja uvale »

Wireless je u pitanju..
zilog
Posts: 9064
Joined: 06/03/2009 11:19

#2425 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by zilog »

Vodja uvale wrote:Wireless je u pitanju..
Tako reci, nemoj da grah bacamo.

Moze biti da se pojavila neka smetnja u tvom sektoru. Ako je tako i ako nema slobodnih kanala - mrka kapa.

Koja ti je lokacija?
Post Reply