Logosoft
Moderator: Benq
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2301 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ma BHT i FTV treba bojkotovat svim mogučim sredstvima, da se ugase g...a. Šta će mi oni odredjivat gdje da gledam utakicu sport uopšte, tako znači ni olompijadu ne možemo gledati na ZDF zbog naših ublehaša. FUJJ.
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2302 Re: Logosoft ALL ABOUT
ne znam samo sta ces da dobijes tim mailom....naravno da bih volio da gledam utkmice na HD-u ali ne vjerujem da ce od toga ista biti ali eto...
-
Nazif_Gljiva
- Posts: 703
- Joined: 06/02/2008 21:58
#2303 Re: Logosoft ALL ABOUT
Pa ako zdf brani, onda ok, nema problema. Ali ako se nekom pakasu iz bhta ne svidja sto mi ne gledamo bht, pa je platio smecarima da zatamne onda je to problem. Ako zdf ne brani emitovanje svog kanala, zasto zatamnjivanje? I sta moze bht tuziti?
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2304 Logosoft ALL ABOUT
Slazem se sa tobom, ali opet ne mozemo mi nista tu promjeniti jer ce ovi sa BHT-a opet pobuniti
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#2305 Re: Logosoft ALL ABOUT
ma nek se bune treba sve probati
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2306 Logosoft ALL ABOUT
Slazem se, evo hajde da se pokusamo mi izmedju sebe dogovoriti da zajedno svi posaljemo neki dopis LOL-u ili kome vec
Sent from my iPhone using Tapatalk
Sent from my iPhone using Tapatalk
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#2307 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jedino sto mozete uradit' je otici u prodavnicu sat.opreme i fino kupit resiver, sat.antenu istu okrenut' 19.2°E i fino gledat' ZDF i ARD...sve ostalo je ŠUPLJA PRIČAnedo_a wrote: hajde da se pokusamo mi izmedju sebe dogovoriti
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2308 Re: Logosoft ALL ABOUT
hahahahhah hajmo onda iskupiti para pa da kupimo aparaturu heheheh...ali nadam se da znas na sta sam mislio...uglavnom koliko sam ja upucen BHRT ima jedini pravo na prikazivanje EURO 2012 na teritoriji BiH, tako da su u pravu sto se toga tice...isto kao što HRT ima pravo prikazivanja na teritoriji Hrvatske....Tiger 033 wrote:Jedino sto mozete uradit' je otici u prodavnicu sat.opreme i fino kupit resiver, sat.antenu okrenut' 19.2°E i fino gledat' ZDF i ARD...sve ostalo je ŠUPLJA PRIČAnedo_a wrote: hajde da se pokusamo mi izmedju sebe dogovoriti
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#2309 Re: Logosoft ALL ABOUT
Dobro si skonto... i jedino ti preostaje ono sto sam ti vec napis'onedo_a wrote:hahahahhah hajmo onda iskupiti para pa da kupimo aparaturu heheheh...ali nadam se da znas na sta sam mislio...uglavnom koliko sam ja upucen BHRT ima jedini pravo na prikazivanje EURO 2012 na teritoriji BiH, tako da su u pravu sto se toga tice...isto kao što HRT ima pravo prikazivanja na teritoriji Hrvatske....Tiger 033 wrote:Jedino sto mozete uradit' je otici u prodavnicu sat.opreme i fino kupit resiver, sat.antenu okrenut' 19.2°E i fino gledat' ZDF i ARD...sve ostalo je ŠUPLJA PRIČAnedo_a wrote: hajde da se pokusamo mi izmedju sebe dogovoriti
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2310 Re: Logosoft ALL ABOUT
ne bih nekako davao pare kada imam televiziju...ako znas jel se moze gdje on line gledati utakmica bio bih zahvalan samo da ne slusam ove nase komentatore...
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#2311 Re: Logosoft ALL ABOUT
ima drug koji ho'š kanal... NE zajebajem senedo_a wrote:ne bih nekako davao pare kada imam televiziju...ako znas jel se moze gdje on line gledati utakmica bio bih zahvalan samo da ne slusam ove nase komentatore...
-
Nazif_Gljiva
- Posts: 703
- Joined: 06/02/2008 21:58
#2312 Re: Logosoft ALL ABOUT
Pa ne prikazuje logosoft, vec zdf. Zdf ima dozvolu. Logosoft preuzima od njih. Sta ja mogu kad je moja lokalna, patriotska televizija, blago receno, retardirana? Od strucnog kadra, programa, mogucnosti... Ali zato ce se sada uzeti dreambox i otkazati Super (BHRT) tv
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2313 Re: Logosoft ALL ABOUT
e sto ces nekoga zaj...ti....Nazif_Gljiva wrote:Pa ne prikazuje logosoft, vec zdf. Zdf ima dozvolu. Logosoft preuzima od njih. Sta ja mogu kad je moja lokalna, patriotska televizija, blago receno, retardirana? Od strucnog kadra, programa, mogucnosti... Ali zato ce se sada uzeti dreambox i otkazati Super (BHRT) tv
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
pa evo ima i HRT, RTS dozvole za emitiranje eura ali su zatamljeni jer nemaju dozvolu za emitiranje na teritoriji BiH...
-
Nazif_Gljiva
- Posts: 703
- Joined: 06/02/2008 21:58
#2314 Re: Logosoft ALL ABOUT
Napisi ti njima koje jos kanale pratis, a koji imaju ma bhtu, mozda ne zatamne.Lud i ponosan wrote:Nemojte pisati gluposti... U BiH provajderi moraju zatamniti kompletan sadrzaj u skladu sa zakonom, odnosno RAKonja ce biti strog ako se to ne cini. Tako da mozete vi pisati kome god hocete, nema efekta.
Poenta je samo da se pusti sadrzaj prije i poslije direktnog prenosa, da makar to mozemo gledati.
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
-
Nazif_Gljiva
- Posts: 703
- Joined: 06/02/2008 21:58
#2315 Re: Logosoft ALL ABOUT
Necu mozda nikoga zajebati, ali cu ja biti rahat... To mi je mnogo vaznije.nedo_a wrote:e sto ces nekoga zaj...ti....Nazif_Gljiva wrote:Pa ne prikazuje logosoft, vec zdf. Zdf ima dozvolu. Logosoft preuzima od njih. Sta ja mogu kad je moja lokalna, patriotska televizija, blago receno, retardirana? Od strucnog kadra, programa, mogucnosti... Ali zato ce se sada uzeti dreambox i otkazati Super (BHRT) tv
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
pa evo ima i HRT, RTS dozvole za emitiranje eura ali su zatamljeni jer nemaju dozvolu za emitiranje na teritoriji BiH...
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2316 Re: Logosoft ALL ABOUT
mislim da ti je i to zahvaceno pravom na emitiranje na teritoriji BiHLud i ponosan wrote: ALI je moje pitanje bilo usmjereno ka sadrzaju prije i poslije direktnog prenosa... Dakle, da se to ostavi i ne zatamnjuje.
-
Nazif_Gljiva
- Posts: 703
- Joined: 06/02/2008 21:58
#2317 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ako to bude, a pratit cu, isplati mi se gledati tekmu i u jedan ujutro. Ko prije skonta, neka napise ovdje...Lud i ponosan wrote:Ja sam prodao skoro Card Sharing opremu, toliko o tome.Super TV mi je neuporedivo bolja opcija.
A bolje da sam ja napisao to sto sam napisao, nego da je neko uputio prigovor RAKonji i oni bi jedva docekali napisati kaznu.
No, da ne idemo u sirinu: sadrzaj se mora zatamniti na svim kanalima, tu nema nista sporno, ALI je moje pitanje bilo usmjereno ka sadrzaju prije i poslije direktnog prenosa... Dakle, da se to ostavi i ne zatamnjuje.
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
-
nedo_a
- Posts: 148
- Joined: 13/05/2012 15:45
#2318 Re: Logosoft ALL ABOUT
ne znam zaista...ali i to ti zavisi od providera do providera...tako da...ako zatamne prinudjen se gledati ove nase...Lud i ponosan wrote:^^
Onda IPTV M:tela konkretno krsi to, jer oni pustaju te emisije i zatamnjuju iskljucivo 90 minuta tekme.
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#2319 Re: Logosoft ALL ABOUT
Eto drug dobio si listu na PP... HRT 1,2, RTL itd...Tiger 033 wrote:ima drug koji ho'š kanal... NE zajebajem senedo_a wrote:ne bih nekako davao pare kada imam televiziju...ako znas jel se moze gdje on line gledati utakmica bio bih zahvalan samo da ne slusam ove nase komentatore...
P.S ako ho'Š posaljem ti ZDF i ARD u HD-u da gledas
Last edited by Tiger 033 on 16/06/2012 18:46, edited 2 times in total.
-
zilog
- Posts: 9064
- Joined: 06/03/2009 11:19
#2320 Re: Logosoft ALL ABOUT
Zatamnjivanje se gotovo iskljucivo provodi u Sarajevu. RAK-ov javasluk. Nije tu nista Logosoft kriv, necemo mi placati kazne i tuzbe za njih. Da smo sutali mozda bi i ostalo, ovako mrka kapa.
Jedino sto mozemo traziti je da BHT i FTV podignu kvalitet slike i komentatora. Od nase pretplate se placaju te "ekskluzive", pa je makar red da isporuce nesto kvalitetnije.
Sto se FTA kanala tice, tu je odavno jasno da kablovci imaju ogranicenja sta smiju pustati, cak i kada placaju, a sve se placa.
Jedino sto preostaje je traziti kakav dobar stream, ili stavljati satelitsku (ja ne mogu).
Jedino sto mozemo traziti je da BHT i FTV podignu kvalitet slike i komentatora. Od nase pretplate se placaju te "ekskluzive", pa je makar red da isporuce nesto kvalitetnije.
Sto se FTA kanala tice, tu je odavno jasno da kablovci imaju ogranicenja sta smiju pustati, cak i kada placaju, a sve se placa.
Jedino sto preostaje je traziti kakav dobar stream, ili stavljati satelitsku (ja ne mogu).
- rajv0sa
- Posts: 3160
- Joined: 19/10/2010 00:31
- Location: sektaland
#2321 Re: Logosoft ALL ABOUT
Moze na PP ,linkovi za ARD i ZDFTiger 033 wrote:Eto drug dobio si listu na PP... HRT 1,2, RTL itd...Tiger 033 wrote:ima drug koji ho'š kanal... NE zajebajem senedo_a wrote:ne bih nekako davao pare kada imam televiziju...ako znas jel se moze gdje on line gledati utakmica bio bih zahvalan samo da ne slusam ove nase komentatore...da te niko NEzajebaje
P.S ako ho'Š posaljem ti ZDF i ARD u HD-u da gledas
-
Miasanmia
- Posts: 11
- Joined: 14/02/2012 11:48
#2324 Re: Logosoft ALL ABOUT
Problem je sto smo dosad mogli gledati sve utakmice na ARD/ZDF-u. Sta se to preko noci promjenilo, pa vise ne mozemo gledati? Gledao sam SP 2010,ligu prvaka, Evropa ligu, sve takmicenja pod okriljem FIFE/UEFE i takmicenja za koja su Javni emiteri imali pravo prijenosa za nasu zemlju.
Uredu, ne zelim ja da Logosoft placa kazne i ako je dosla naredba od RAK-a da moraju zatamniti sadrzaj, onda neka tako i bude. Ali sta ce biti sa OI u Londonu,pa kvalifikacije za SP 2014 ( utakmice njemacke reprezentacije),liga prvaka( od ove sezone na ZDF-u), formula1 na RTL-u....? Ako i to bude zahvaceno "zamracenjem" onda mi ne preostaje nista drugo nego da uzmem dreambox i CS.
Mogu i meni ti linkovi
Uredu, ne zelim ja da Logosoft placa kazne i ako je dosla naredba od RAK-a da moraju zatamniti sadrzaj, onda neka tako i bude. Ali sta ce biti sa OI u Londonu,pa kvalifikacije za SP 2014 ( utakmice njemacke reprezentacije),liga prvaka( od ove sezone na ZDF-u), formula1 na RTL-u....? Ako i to bude zahvaceno "zamracenjem" onda mi ne preostaje nista drugo nego da uzmem dreambox i CS.
Mogu i meni ti linkovi
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#2325 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ma ima vas puno nemogu stiĆ
sta hocete linkove ili strem-ove za VLC HRT1,2 ITD... 
