Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15051 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Za privatne LOGO! korisnike povecan limit na mobilnom internetu.


Paket usluga Trenutni bonusi Novi bonus od 1.12.2017.
LoGO! Trio mobile 500 MB 1 GB
LoGO! Quadro 500 MB 1 GB
LoGO! Quadro + 500 MB 2 GB

http://www.logosoft.ba/izmjena-cjenovnika

PS. Nije stradao nijedan kanal :D
User avatar
VladaFBiH
Posts: 6604
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#15052 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by VladaFBiH »

semirsar wrote:
VladaFBiH wrote:bolje rečeno - jadni mi sa ovakvom "omladinom" ;)

da si pročitao šta je čovjek napisao znao bi da ima pravo da traži nadoknadu - kada je prijavio problem rečeno mu je da imaju tehnički problem (znači nije problem do njega) koji će se riješiti u narednim danima što znaći da za taj period NE MOGU pružiti adekvatnu uslugu...
dje si "pionir", nijesam te pozn'o :mrgreen:
a cuj, nije tema al' ni PDF, + sto ja od te teme bjezim u vidu lastinog repa, nije vrijedno, ne vise, barem za sad, moje sekiracije, samo cu ti reci, da se mene pitalo ne bi sad bili u ovijem govnima niti bi imali biser sultaniju da nam odredjuje u kakvijem smo "stanjima" kuzis :evil:
a sad na temu, da cit'o ja sve, a zakacio se za kraj u kojem kaze da su mu zamijenili receiver, dakle, rijesili problem osim par kanala koji se kockaju a to ce navodno rijesiti nakon vikenda. Neka trazi umanjenje, ko zna, mozda ga i dobije.
P.S. Moguce da sam ja nesto pogresno razumio, dozvoljavam i tu mogucnost sto da ne... uostalom ja samo ionako uvijek protiv ove i vake vlade :evil: :mrgreen:
imam još i kapu i maramu :P

ma nevažno - neće ga sada dobiti svakako... generalno kada je god "do njih" može se izganjati nešto ako ti se da (meni je obično mrsko ali sam par puta zainatio i izganjao stvari za koje mi ljudi nisu vjerovali da je moguće :) )... obično je ljudima mrsko da se "bore" za svoja prava pa imamo što imamo (ni sam nisam baš svijetli primjer ali barem nekad se izborim za ono što mi pripada)...
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15054 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Vracena snimalica na Hayat-u. Moguce je vratiti 6 dana unazad.
vanjki
Posts: 2236
Joined: 26/10/2006 17:37

#15055 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by vanjki »

Jel to pomogla moja kritika. Heheh. Iskreno nekada ne stignem pogledati Slucajeve X pa premotam. Hehhe. A i Glam Blam se pogleda. Heehe
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15056 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Mozda i jest heh. Nikad se nezna.
User avatar
Praetorious
Posts: 1806
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#15057 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Možda je upalila kritika. Ja sam poslao YT-ovcima detaljan komentar sa prijavom problema, kada su prelazili na novi prikaz i za par dana je to popravljeno. Ako može YT reagirati, može i neko drugi. Doduše, YT je odavno shvatio da bez korisnika nema ni zarade, LoL-ovcima to još nije 'svanulo' i pored svakodnevnih najava korisnika da će ubrzo otići na druge operatere...
User avatar
semirsar
Posts: 9042
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#15058 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

al' sto me ispracaju jos, serijski mi se net restartovao u zadnjih heftu dana... :evil:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15059 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

semirsar wrote:al' sto me ispracaju jos, serijski mi se net restartovao u zadnjih heftu dana... :evil:
A 2 gige mobilnog neta od 1.12. nespominjes ha?!

Ma trebat ce jos vode tacnije vazduha proteci nasim vodovodom dok poslusaju moje kritike pa ajde jos jednom:
- Popraviti sliku i vratit teletekst na OBN
- Vratiti teletekst na pink Srbiji i Slon Extra
- Hocemo Prvu (Max, World, Kick) i O2.TV + 10 xxx kanala (Adult 1,2,3,4,5,6,7,Bang U, Babes, Reality Kings TV). Happy Reality zadrzite nevolim Parove.
- SK 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,HD, Golf

Imam na spisku jos preko 100 prijedloga za nove kanale (bez lokalaca) :mrgreen:
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#15060 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by beni-bu-man »

Zanima me koja je cijena dodatnog STB uređaja
LoGO! Duo+ paket
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15061 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

beni-bu-man wrote:Zanima me koja je cijena dodatnog STB uređaja
LoGO! Duo+ paket
4,68 KM za HD resiver
3,51 KM za SD resiver (koji bi ti preporucio da zaobidjes u sirokom luku. Grozan je i nemas SD mpeg4 i HD kanale)

http://www.logosoft.ba/logosoft-super-tv
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#15062 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by beni-bu-man »

MTV wrote:
beni-bu-man wrote:Zanima me koja je cijena dodatnog STB uređaja
LoGO! Duo+ paket
4,68 KM za HD resiver
3,51 KM za SD resiver (koji bi ti preporucio da zaobidjes u sirokom luku. Grozan je i nemas SD mpeg4 i HD kanale)

http://www.logosoft.ba/logosoft-super-tv
Hvala :thumbup:

jel ista fora kao na Telemachu da na oba uredjaja imas iste kanale ?
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15063 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

beni-bu-man wrote: Hvala :thumbup:

jel ista fora kao na Telemachu da na oba uredjaja imas iste kanale ?
Da i snimalicu, videoteku, klix vijesti, vremensku prognozu, stanje na putevima sve je isto. :)
User avatar
beni-bu-man
Posts: 17772
Joined: 10/04/2012 09:01
Location: On land, air, or sea, I don't need No I.D

#15064 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by beni-bu-man »

MTV wrote:
beni-bu-man wrote: Hvala :thumbup:

jel ista fora kao na Telemachu da na oba uredjaja imas iste kanale ?
Da i snimalicu, videoteku, klix vijesti, vremensku prognozu, stanje na putevima sve je isto. :)
:thumbup:


Kakve su im cijene goriva :lol: :lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15065 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Promjenjive :mrgreen:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15066 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Image
Last edited by MTV on 08/11/2017 13:32, edited 1 time in total.
User avatar
crnivrag
Posts: 13644
Joined: 17/10/2010 19:58
Location: Sarajevo

#15067 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by crnivrag »

MTV wrote:Image
Ne vidjesmo šta je bilo na slici.

Neka teško čuvana tajna, koju je Logosoft ubrzo uklonio?
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15068 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

crnivrag wrote: Ne vidjesmo šta je bilo na slici.

Neka teško čuvana tajna, koju je Logosoft ubrzo uklonio?
Ma imgur zeza. Editovao sam post.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#15069 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Ma fala za ovaj 1GB proširenja, ali malo brate! Pa da pustiš 4h radio streama svoje neke omiljenje radio stanice dok voziš kroz BiH ode limit u trenu. Bolje da su dali 5 GB ako ne bi sutra jedno 1000 prešlo na pakete... ali ne znaju i šta ćeš!
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15070 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sakazulu wrote:Ma fala za ovaj 1GB proširenja, ali malo brate! Pa da pustiš 4h radio streama svoje neke omiljenje radio stanice dok voziš kroz BiH ode limit u trenu. Bolje da su dali 5 GB ako ne bi sutra jedno 1000 prešlo na pakete... ali ne znaju i šta ćeš!
Flat je kad potrosis al na 128 kbps. Mogli wu tu malo dici na 256 kbps ali ali...
Telemach nema mobilne, BHT korisnici su sretni kad nesto uvezu u paket pa dobiju 500 MB mjesecno itd... tuga hocu rec jadni mi sa vakim telekomima.

Npr za proslo ljeto u mjesec dana ja sam potrosio oko 30GB na Tele2. Brzi net na mobilnom internetu (4G) nego na Lolinom. Platio oko +-130 kn.

Jesam ja jedini koji ocekujem neke kanale a ono prc...?!
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#15071 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

haha a ja sam koristio neku foru 10kn 24h flat i za cca 15 dana oderao skoro 70 GB prometa... Dakle mogli bi i naši ali nemaju pojma kako!
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#15072 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

AXN NOW besplatno do 31.12.2017.

Nove serije u besplatnoj AXN NOW videoteci

Poštovani korisnici,

Pogledajte nove serije u našoj besplatnoj AXN Now videoteci koje smo pripremili za vas. Napominjemo da je besplatno korištenje AXN NOW videoteke za sve LoGO! korisnike produženo do 31.12.2017. godine.

Vodič kroz razvod (2014)
Ebi MekKarti, autor knjiga o samopomoći koja piše o braku i brizi o djeci, bori se da sakrije istinu o svom braku dok nastavlja da provodi vrijeme sa dvije razvedene majke, Fibi i Lilom. Iskoristivši prednost razdvojenosti, Ebi izlazi u klub i kasnije se spetlja sa mlađim muškarcem.

Inspektor Reks-Specijalna jedinica (2015)
"Rex, specijalna jedinica" prati glavnu premisu svog prethodnika "Inspektora Rexa". Radi li se o lovljenju lopova, otkrivanju leševa ili traženja žrtava koje trebaju pomoć, Rex se suočava sa još većim izazovima uz pomoć svog partnera Marka Terzanija.

Vaš Logosoft

http://www.logosoft.ba/axn-novembar
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#15073 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Koristi li neko videoteku?
User avatar
semirsar
Posts: 9042
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#15074 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

nikad je ne otvorih, osim jednom, prvi put kad pogledah sta se nudi...vidjeh, sve vidjeno vec, davno jos
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#15075 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

A i to u fazonu bilo je davnooooo :)
Post Reply