ljubljenje u PLAZI

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

pandora

ljubljenje u PLAZI

Post by pandora » 05/10/2006 16:17

danas sam bila s momkom u kaficu plaza u robot shoping centru na dolac malti. narucili smo pizzu, jeli, pricali... poljubii smo se par puta, da bi nam na kraju prisao konobar s nekim odvratnim smijeskom i zamolio nas da se malo "smirimo" jer ovdje ima starijih ljudi (koji valjda ne mogu gledati kako se mi ljubimo - a nije sad ko da smo se zvalili pola sata :shock: ), kako on nas razumije jer je i on nekad bio mlad (HA?!) :? i tako dalje, suplja prica. mi smo samo uzeli racun i otisli.
ja sam ostala bez teksta. shvatam da ljudi poste, ali svi koji su bili u tom kaficu nisu postili. pored nas su sjedile cure koje su pusile. ja licno ne podnosim cigare pa sam valjda ja od njih trebala traziti da malo pripaze s tim jer meni smeta, sta li.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Re: ljubljenje za vrijeme ramazana

Post by mIRCerka » 05/10/2006 16:19

pandora wrote:danas sam bila s momkom u kaficu plaza u robot shoping centru na dolac malti. narucili smo pizzu, jeli, pricali... poljubii smo se par puta, da bi nam na kraju prisao konobar s nekim odvratnim smijeskom i zamolio nas da se malo "smirimo" jer ovdje ima starijih ljudi (koji valjda ne mogu gledati kako se mi ljubimo - a nije sad ko da smo se zvalili pola sata :shock: ), kako on nas razumije jer je i on nekad bio mlad (HA?!) :? i tako dalje, suplja prica. mi smo samo uzeli racun i otisli.
ja sam ostala bez teksta. shvatam da ljudi poste, ali svi koji su bili u tom kaficu nisu postili. pored nas su sjedile cure koje su pusile. ja licno ne podnosim cigare pa sam valjda ja od njih trebala traziti da malo pripaze s tim jer meni smeta, sta li.
to nema veze sa ramazanom, vec sa opcom kulturom, koju, evo ti Bosanca svjedoka, ja ne postujem vise...
ono kao NEMOJ PRED STARIJIMA bla bla...
mozda je konobaru voda isla na usta, pa se vadio na matorce...

Qler
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times

Post by Qler » 05/10/2006 16:19

mah... to je on ljubomoran na momka ti :D

nego robot je u hrasnom :D nije na malti :D

debela

Post by debela » 05/10/2006 16:21

trebali ste se poseksati na sred stola njemu u inat :lol: :lol:

tito dragi, ova bolest postaje gora iz dana u dan..

_BosanaC

Post by _BosanaC » 05/10/2006 16:21

Cudi me... U Plazi sam mali milion puta bio s djevojkom, kud sam redovan gore svaki dan, i nikada nista slicno nisam dozivio...

A da jesam - bio bi to vjerovatno moj zadnji put sto sjedim tu.

ralerhepen

Post by ralerhepen » 05/10/2006 16:22

Ja bih namjerno ostao jos pola sata i zvalio se ko budala.

Bobi
Forum administrator
Has thanked: 31 times
Been thanked: 14 times

Post by Bobi » 05/10/2006 16:22

Ama ...ovo se zove ugrozhenost a ne ono na politiKi... :lol: .

E...kakav ti je to momak ako ga nije shtosom zavalio ...:D.

Bobi
Forum administrator
Has thanked: 31 times
Been thanked: 14 times

Post by Bobi » 05/10/2006 16:24

debela wrote:trebali ste se poseksati na sred stola njemu u inat :lol: :lol:

:lol: ...ma bil ti to uradila...:D...?

debela

Post by debela » 05/10/2006 16:27

Bobi wrote:

ne bih ali bi me zapamtio do kraja zivota :x

rashid

Post by rashid » 05/10/2006 16:28

Bobi wrote:

JA BI :)

Meni da je to rekao, ja bih jos vise to nastavio. Redovan sam gost u Plazi i pica jim je super. A puno puno puta se ono pravo "zvaljim" i nikom nista. :) Tako da ... fuh

karanana
Been thanked: 5 times

Post by karanana » 05/10/2006 16:28

ma kako strastven je taj poljubac-dva bio? jeli bio opasan rad jezikom? jesu li ruke isle na razna mjesta tijela?

ne mislim da ovo ima ikakve veze sa ramazanom. odmah su neki skocili na to. mislim da bi vi trebali sebi kakvu sobu izrentati i naruciti picu kroz telefonsku zicu.

BHG

Post by BHG » 05/10/2006 16:29

ma vala u onom robotu radi kreten do kretena ili ti go kreten...tako da me necudi uopste to sto ti je receno...pazi u samoposluzi znaju isti artikal dva put provuc preko skenera...i jos svasta nesta

Qler
Been thanked: 3 times

Post by Qler » 05/10/2006 16:31

rashid wrote:
Bobi wrote:

JA BI :)

Meni da je to rekao, ja bih jos vise to nastavio. Redovan sam gost u Plazi i pica jim je super. A puno puno puta se ono pravo "zvaljim" i nikom nista. :) Tako da ... fuh

dobra im je pizza al kako sam naletio na dlaku :D jedem dole u angolu :D i mogu ti iskreno reci da je dole mLogo bolja :D

debela

Post by debela » 05/10/2006 16:35

karanana wrote:ma kako strastven je taj poljubac-dva bio? jeli bio opasan rad jezikom? jesu li ruke isle na razna mjesta tijela?

ne mislim da ovo ima ikakve veze sa ramazanom. odmah su neki skocili na to. mislim da bi vi trebali sebi kakvu sobu izrentati i naruciti picu kroz telefonsku zicu.

a ti nisi nikad bio sa djevojkom u kafani i dotakao je :? ono, sjedite, gledate se ali ni slucajno da se pipnete :?

pandora

Post by pandora » 05/10/2006 16:35

plaza je bila skoro prazna, sjedilo je mozda jos 3-4 ljudi, koji su mozda imali 30-35 godina. ne znam fakat komej je sta smetalo, jer ni meni nije prvi put da idem tamo, i ovo mi se jos nije desilo. da naglasim, nismo bili jedno po drugom, niti smo se pipali, sjedili normalno, ponekad se zagrlili, par puta se poljubili :roll: , ... meni to nije nista neobicno. ja sam pretpostavila da im sad odjednom smeta zbog ramazana.

karanana

Post by karanana » 05/10/2006 16:37

debela wrote:
karanana wrote:ma kako strastven je taj poljubac-dva bio? jeli bio opasan rad jezikom? jesu li ruke isle na razna mjesta tijela?

a ti nisi nikad bio sa djevojkom u kafani i dotakao je :? ono, sjedite, gledate se ali ni slucajno da se pipnete :?

postoji pipkanje i postoji pipkanje. izmedju ta dva pipkanja postoji jedna granica koja iz ukusnog i slatkog prelazi u nesto sto se na javnom mjestu moze nazvati odvratnim ili neukusnim. volim i ja intimnije pipkati vjeruj mi, ali za to biram malo intimnija mjesta od shopping centra.

rashid

Post by rashid » 05/10/2006 16:40

karanana wrote:
debela wrote:

postoji pipkanje i postoji pipkanje. izmedju ta dva pipkanja postoji jedna granica koja iz ukusnog i slatkog prelazi u nesto sto se na javnom mjestu moze nazvati odvratnim ili neukusnim. volim i ja intimnije pipkati vjeruj mi, ali za to biram malo intimnija mjesta od shopping centra.

Pa cujes da kaze cura da nije bilo onog drugog "pipkanja" ... cek ... ili ono prvog "pipkanja" ... hmmm :) Koja je razlika?

Prvo "pipkanje" je kad ....
a drugo "pipkanje" je kad .... ?

Samo onako me zanima.

Jer puno je bolje sexsat u liftu, ti na 7 sprastu i ides dole, a cujes da na P cekaju ljudi na lift ... pa treba sve malo ubrzati :) Jel ovo ono drugo "pipkanje" :) ? Samo lift u robotu je malo beze za to, jer su stakla i tako to :)
Last edited by rashid on 05/10/2006 16:42, edited 1 time in total.

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 05/10/2006 16:40

pandora wrote:plaza je bila skoro prazna, sjedilo je mozda jos 3-4 ljudi, koji su mozda imali 30-35 godina. ne znam fakat komej je sta smetalo, jer ni meni nije prvi put da idem tamo, i ovo mi se jos nije desilo. da naglasim, nismo bili jedno po drugom, niti smo se pipali, sjedili normalno, ponekad se zagrlili, par puta se poljubili :roll: , ... meni to nije nista neobicno. ja sam pretpostavila da im sad odjednom smeta zbog ramazana.

boga ti, slijedeci put nemoj pretpostavljat...
i ja pretpostavljam da je vani hladno, ali dok ne provjerim sa rajom koja su vec vani, ne mogu znat...
zdravo
sto se bezze izivcirah...

debela

Post by debela » 05/10/2006 16:40

karanana wrote:postoji pipkanje i postoji pipkanje. izmedju ta dva pipkanja postoji jedna granica koja iz ukusnog i slatkog prelazi u nesto sto se na javnom mjestu moze nazvati odvratnim ili neukusnim. volim i ja intimnije pipkati vjeruj mi, ali za to biram malo intimnija mjesta od shopping centra.

slazem se zato sam i pitala za pojasnjenje. ali iz prvog posta ove djevojke ja zakljucih da nije bilo to ruzno pipkanje.
ali...ode tema opet u klinac krasni...

zena21

Post by zena21 » 05/10/2006 16:42

Nije mi bila namjera skrenuti s teme kako ti kazes. Samo sam navela primjer kako ljudi sebi uzimaju za pravo da drugom odredjuju sta da radi, kako da se oblaci...
Tek sam u drugom postu navela da su u pitanju vehabije, jer BosanaC nije znao o kojem slucaju je rijec...
Nije mi jasno zasto odmah mislis da se ovo okrece na tu temu :?

_BosanaC

Post by _BosanaC » 05/10/2006 16:43

debela wrote:
karanana wrote:postoji pipkanje i postoji pipkanje. izmedju ta dva pipkanja postoji jedna granica koja iz ukusnog i slatkog prelazi u nesto sto se na javnom mjestu moze nazvati odvratnim ili neukusnim. volim i ja intimnije pipkati vjeruj mi, ali za to biram malo intimnija mjesta od shopping centra.

slazem se zato sam i pitala za pojasnjenje. ali iz prvog posta ove djevojke ja zakljucih da nije bilo to ruzno pipkanje.
ali...ode tema opet u klinac krasni...

I ja sam... Al' eto...

karanana

Post by karanana » 05/10/2006 16:43

evo, sad i ja vidim da nije bilo nikakvog pipkanja.

U ovom slucaju moram zakljuciti da je u pitanju ipak jedna velika vehabijsko-dzihadska zavjera :shock:

zena21

Post by zena21 » 05/10/2006 16:44

Aha. Vidim da su ukinuti postovi. Ok

ztluhcs
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.

Re: ljubljenje u PLAZI

Post by ztluhcs » 05/10/2006 16:44

pandora wrote:danas sam bila s momkom u kaficu plaza u robot shoping centru na dolac malti. narucili smo pizzu, jeli, pricali... poljubii smo se par puta, da bi nam na kraju prisao konobar s nekim odvratnim smijeskom i zamolio nas da se malo "smirimo" jer ovdje ima starijih ljudi (koji valjda ne mogu gledati kako se mi ljubimo - a nije sad ko da smo se zvalili pola sata :shock: ), kako on nas razumije jer je i on nekad bio mlad (HA?!) :? i tako dalje, suplja prica. mi smo samo uzeli racun i otisli.

Al brat bratu jesmo par minuta... :lol: :lol: :lol:

Smetalo ti tebi ili ne - to ZNA biti iritantno okolini... Pokazujte osjeæaje nogama ispod stola... :lol:

debela

Post by debela » 05/10/2006 16:45

karanana wrote:evo, sad i ja vidim da nije bilo nikakvog pipkanja.

U ovom slucaju moram zakljuciti da je u pitanju ipak jedna velika vehabijsko-dzihadska zavjera :shock:

:lol: :lol: r'n'r mame mi :lol:

Post Reply