LIVE POKER U BIH

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
bwin
Posts: 262
Joined: 24/11/2012 21:46

#1 LIVE POKER U BIH

Post by bwin »

edit: interesuje me gdje u BiH sve imaju live poker turniri, znam za sarajevo, zvao sam kazu u Lutriji kazino tek u pola 8 pocinje turnir svaki dan ali meni je to kasno jer sam iz Tuzle. U kojim gradovima jos ima takvo nesto?
Last edited by bwin on 05/09/2015 18:38, edited 1 time in total.
User avatar
Leopold_IV
Posts: 3507
Joined: 04/11/2008 15:48

#2 Re: Texax Holdem poker stranice

Post by Leopold_IV »

bwin wrote:Igra li neko poker i na kojim stranicama. Ja sam na wwinu i pokerstarsu vec dugo i moram reci da je poker stvarno nerealan. Znate li za neki bar malo realniji poker server gdje se ruke ne namjestaju tako da svi navale betovati kako bi kuci otisao veci procenat.

I druga stvar, na full tiltu se daje 100% bonus nakon prve uplate, dakle ako uplatim 100 dolara dobijem+100 dolara bonusa. Da li bi se onda moglo za par dana uzeti isplata od recimo 100 dolara a ostaviti sebi taj bonus novac i igrati s njima? Zvuci previse dobro da bi bilo istinito ali stvarno se cini da postoji ta opcija, min isplata na full tiltu je 50 dolara :)
stargames
igram tamo, uzimao sam neke love i nije bilo previše ruku gdje je split pot (npr top full house) gdje 2 igrača bezrazložno trpaju u korist rake-a...
probaj
Post Reply