Limar

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

User avatar
Jimmy_The_Saint
Posts: 2435
Joined: 09/01/2006 11:16
Location: Koliba na Rogoju
Contact:

#26 Re: Limar

Post by Jimmy_The_Saint »

Ne znam šta da ti kažem, sve te stvari su mi špansko selo al' znam đe ima frajer da "vari plastiku" ako se odlučiš.... :D
Čikica se zove Senad, dođeš do džamije u Hrasnici pa prvi sokak iza granapa, njegova je kuća s lijeve strane, skontaćeš po karambolkama pred garažom.... :lol:

Nije mi rod, nego stari vario karambolku nekidan. Za lakiranje ope moraš doći kod limara, a ovaj u Hrasnici nije nešto preskup, zavisi kol'ko ima posla, od cvanje pa naviše.
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#27 Re: Limar

Post by chelo »

Jimmy_The_Saint wrote:Ne znam šta da ti kažem, sve te stvari su mi špansko selo al' znam đe ima frajer da "vari plastiku" ako se odlučiš.... :D
Čikica se zove Senad, dođeš do džamije u Hrasnici pa prvi sokak iza granapa, njegova je kuća s lijeve strane, skontaćeš po karambolkama pred garažom.... :lol:

Nije mi rod, nego stari vario karambolku nekidan. Za lakiranje ope moraš doći kod limara, a ovaj u Hrasnici nije nešto preskup, zavisi kol'ko ima posla, od cvanje pa naviše.
Kad bi bilo da to varenje ne ostavlja neke velike okolne tragove, mozda ne bih ni lakirao odmah! :)
Imam dva procjepa s parkinga, ljudi su vrlo agresivni sisari.
Ne znam da li taj "var" ostavlja veliku paljevinu okolo, jel sve izbjeli od njega? Sto bi znacilo onda da je lakiranje nuzan naredni korak... :x

edit: moze li se iznutra variti?? :D tnx
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#28 Re: Limar

Post by IcedFlame »

Uglavnom se i 'vari' iznutra, osim u slucaju tezih ostecenja :)
Ovaj Senad je plasticar, koliko se sjecam, i moze ti napraviti sta god zelis :D
Znam da je kod njega dosta ovih cunera pravilo custom spojlere i karambolke.
User avatar
chelo
Posts: 657
Joined: 13/02/2010 18:47
Location: Sarajevo

#29 Re: Limar

Post by chelo »

Ima li neko kontakt Senadov? na PM.
Nisam bas upoznat sa Hrasnicom.
User avatar
sodom
Posts: 1697
Joined: 08/05/2008 13:21
Location: KRV I MED (BALKAN)

#30 Re: Limar

Post by sodom »

IcedFlame wrote:Uglavnom se i 'vari' iznutra, osim u slucaju tezih ostecenja :)
Ovaj Senad je plasticar, koliko se sjecam, i moze ti napraviti sta god zelis :D
Znam da je kod njega dosta ovih cunera pravilo custom spojlere i karambolke.
ocam' sutra idem napravit spojler za paketa svog ljutog. :D
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#31 Re: Limar

Post by IcedFlame »

sodom wrote:ocam' sutra idem napravit spojler za paketa svog ljutog. :D
Obavezno nek bude ravan da moze bar 30 piva stati :D
Post Reply