Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

parazit47

#1 Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by parazit47 » 22/06/2010 10:41

"U političkim kuloarima špekulira se da je "u igri velika svota novca" koja bi bila data za tu "uslugu". "

Ni kandidaturu nisu u stanju, izgleda, odraditi casno i posteno, bez love ispod stola! Gdje nas ovo samo vodi? Ko pije, a ko placa ????? :?:

http://www.dnevniavaz.ba/dogadjaji/teme ... janov.html

Zana.

#2 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by Zana. » 22/06/2010 11:43

:? Baš cool, ko će kome nego svoj svome... Ko je ovdje lud a ko zbunjen?

MrMaliJoe

#3 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by MrMaliJoe » 22/06/2010 11:55

parazit47 wrote:"U političkim kuloarima špekulira se da je "u igri velika svota novca" koja bi bila data za tu "uslugu". "

Ni kandidaturu nisu u stanju, izgleda, odraditi casno i posteno, bez love ispod stola! Gdje nas ovo samo vodi? Ko pije, a ko placa ????? :?:

Država nam je tako konstruisana da se ne zna ko pije a ko plaća! Toliko o njihovoj borbi za hrvate kad se oko člana Predsjedništva BIH ne mogu dogovoriti, a realno ta funkcija i nema neke ovlasti. Kako će se tek dogovoriti za nešto drugo, što dokazuje da hrvati imaju nesposobno vodstvo. Što se tiče vodstva i hrvata i srba i bošnjaka i ostalih Balaš bi jednostavno rekao "princip je isti sve su ostalo nijanse" pa bi se mogao izvući logičan zaključak, " kakav narod, takva vlast" !Željko će ponovo biti član Predsjedništva i kad bi se Šušak digao iz groba i toga su i oni svjesni pa možemo od jula pa do septembra očekivati priču o trećem entitetu kako bi se dobili izbori ! :bih:

parazit47

#4 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by parazit47 » 22/06/2010 12:56

slažem se, 100% si u pravu! jedino Komšić može nešto korisno da napravi za ovaj narod i ovu državu, jer čovjek nije nacionalista, i za njega je čovjek-čovjek, a ne srbin, hrvat ili musliman!! Narod ga je izabrao, i narod će ga opet izabrati, i ni s kim neće morati da se dogovara i ispod stola da daje pune koverte novca, jer on pobjeđuje razumom, a ne kupovinom glasova!!!

metar_drva

#5 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by metar_drva » 22/06/2010 13:24

jesam se nasekir'o ocam', ne znam đe gonim od brige

parazit47

#6 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by parazit47 » 22/06/2010 13:30

metar_drva wrote:jesam se nasekir'o ocam', ne znam đe gonim od brige

zato i jesmo, tu gdje jesmo, zbog takvih kao što si ti!!! dam ti kovertu ispod stola, pa se ne glupiraj vise, kao i "nasi" političari :dance:

gurabija78

#7 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by gurabija78 » 22/06/2010 13:32

parazit47 wrote:

zato i jesmo, tu gdje jesmo, zbog takvih kao što si ti!!! dam ti kovertu ispod stola, pa se ne glupiraj vise, kao i "nasi" političari :dance:
ne znam ni sto se pate obojica i medijski eksponiraju, kad ce popushiti na izborima!

parazit47

#8 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by parazit47 » 22/06/2010 13:38

gurabija78 wrote:
parazit47 wrote:

ne znam ni sto se pate obojica i medijski eksponiraju, kad ce popushiti na izborima!

:lol: :lol: :lol: slažem se!

sylar

#9 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by sylar » 22/06/2010 13:40

Stranke sa Hrvatskim predznakom su jedino jedinstvene kada se prica o tome kako je polozaj Hravata u BIH los, kako nemaju svoju televiziju, kako se sve radi na stetu Hrvata itd. A kada dodje vrijeme da urade nesto za Hrvatski narod, onda nastane opste rasulo.
Komsic im je uvijek kriv za sve, a kad trebaju predloziti svog kandidata eh tad nastaje problem. Na kraju ce biti vise kandidata za Hrvatskog clana Predsjednistva nego Bosnjackog :D ali eto, nisu oni krivi, kriv je Komsic lol.
Mislim da ce i ovo biti samo jedna suplja prica, Lijanovic je prvi pricao o svojoj kandidaturi i mislim da od nje nece odustati.

Black swan

#10 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by Black swan » 22/06/2010 13:55

s ovkvom vlasti i političkim predstavnicima dobro je da i ima jedan hrvat u bosni

parazit47

#11 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by parazit47 » 22/06/2010 13:59

sylar wrote:Stranke sa Hrvatskim predznakom su jedino jedinstvene kada se prica o tome kako je polozaj Hravata u BIH los, kako nemaju svoju televiziju, kako se sve radi na stetu Hrvata itd. A kada dodje vrijeme da urade nesto za Hrvatski narod, onda nastane opste rasulo.
Komsic im je uvijek kriv za sve, a kad trebaju predloziti svog kandidata eh tad nastaje problem. Na kraju ce biti vise kandidata za Hrvatskog clana Predsjednistva nego Bosnjackog :D ali eto, nisu oni krivi, kriv je Komsic lol.
Mislim da ce i ovo biti samo jedna suplja prica, Lijanovic je prvi pricao o svojoj kandidaturi i mislim da od nje nece odustati.

hrvati su ugroženi sami od sebe, ne mogu se dogovorit ko će ih predstavljat, a kamoli, kad i ako budu izabrani, možeš mislit kako će se borit za narod i za njihove probleme.

Delboy.Trotter

#12 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by Delboy.Trotter » 22/06/2010 14:00

parazit47 wrote:slažem se, 100% si u pravu! jedino Komšić može nešto korisno da napravi za ovaj narod i ovu državu, jer čovjek nije nacionalista, i za njega je čovjek-čovjek, a ne srbin, hrvat ili musliman!! Narod ga je izabrao, i narod će ga opet izabrati, i ni s kim neće morati da se dogovara i ispod stola da daje pune koverte novca, jer on pobjeđuje razumom, a ne kupovinom glasova!!!
Ja sam za Komšića, ali Ivu.
Ivo je učen čovjek, profesor, promjenuo je stranaka više od Mesiće i Nikole Špirića zajedno. Znači, čovjek ne trpi nepravdu. Hrvat od glave do pete, i takvi mogu predstavljati svoj narod.
A onaj Željko je bio 4 godine. Pa ako se nije nakupio do sada, kojeg će vraga još bezveze ondje sjediti, nit on ima koristi a nit Hrvati, ako ćemo pošteno.

parazit47

#13 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by parazit47 » 22/06/2010 14:06

Delboy.Trotter wrote:
parazit47 wrote:slažem se, 100% si u pravu! jedino Komšić može nešto korisno da napravi za ovaj narod i ovu državu, jer čovjek nije nacionalista, i za njega je čovjek-čovjek, a ne srbin, hrvat ili musliman!! Narod ga je izabrao, i narod će ga opet izabrati, i ni s kim neće morati da se dogovara i ispod stola da daje pune koverte novca, jer on pobjeđuje razumom, a ne kupovinom glasova!!!
Ja sam za Komšića, ali Ivu.
Ivo je učen čovjek, profesor, promjenuo je stranaka više od Mesiće i Nikole Špirića zajedno. Znači, čovjek ne trpi nepravdu. Hrvat od glave do pete, i takvi mogu predstavljati svoj narod.
A onaj Željko je bio 4 godine. Pa ako se nije nakupio do sada, kojeg će vraga još bezveze ondje sjediti, nit on ima koristi a nit Hrvati, ako ćemo pošteno.

po ovim tvojim riječima, čini mi se da je taj Ivo ko suncokret, okreće se tamo ko mu da vise novaca i ovlasti. vidi se da čovjek nema svoje JA, ne zna kome pripada, mislim da čak nekad ne zna ni da li je Hrvat!!??? nema izgrađen svoj stav i svoju ideologiju za dobro naroda. naravno, zato i nije tamo gdje je Željko, niti će ikada biti!!
još nešto, vidim, da je po tvom, vlast-doći i nakupiti se, u većini slučajeva jeste, tako bi bilo i sa ovim tvojim Ivom, ali s Željkom nije takav slučaj, što će se i dokazati s ponovnim odabirom za predsjednika.
p.s.: od predsjednika ne treba i ne smije da ima koristi samo jedan narod, već svi zajedno!!!!
Last edited by parazit47 on 22/06/2010 14:11, edited 1 time in total.

MrMaliJoe

#14 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by MrMaliJoe » 22/06/2010 14:08

sylar wrote:Stranke sa Hrvatskim predznakom su jedino jedinstvene kada se prica o tome kako je polozaj Hravata u BIH los, kako nemaju svoju televiziju, kako se sve radi na stetu Hrvata itd. A kada dodje vrijeme da urade nesto za Hrvatski narod, onda nastane opste rasulo.

I jest kriv Komšić jer je nepodoban hrvat, hehehehehee, a oni su sebi dali ekskluzivno pravo da zastupaju hrvate pa su ih zbili i obećavaju treći entitet koji će biti njihovo gazdinstvo !!! :bih:

sonor

#15 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by sonor » 22/06/2010 14:09

najbolje je i da se raguz i lijanovic odreknu kandidatura u korist Zeljka Komsica jer je najrealnije da ce on pobijediti ...
tako ce mu dati i legitimitet hrvatskog naroda... sto su mu dosat redom svi prigovarali
te na taj nacin mo olaksati posao clana predsjednistva

MrMaliJoe

#16 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by MrMaliJoe » 22/06/2010 14:09

MrMaliJoe wrote:

I jest kriv Komšić jer je nepodoban hrvat, hehehehehee, a oni su sebi dali ekskluzivno pravo da zastupaju hrvate pa su ih zbili i obećavaju treći entitet koji će biti njihovo gazdinstvo !!!Ono, ovce u gazdinstva :bih:

atko

#17 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by atko » 22/06/2010 14:16

Kad dodje vrijem isplate raguz bi mu trebo ponudit u mesu :lol: ... nek vidi kako su se osjecali i njihovi glasaci :D

metar_drva

#18 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by metar_drva » 22/06/2010 14:38

eno raguž kae da neće ba

guru_ensad

#19 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by guru_ensad » 22/06/2010 15:38

SMJEŠNI STE! OVO JE ČISTA LAŽ!

sylar

#20 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by sylar » 23/06/2010 18:28

Danas sam citao novine i zamalo pao sa stolice od smijeha kada sam procitao intervju sa Lijanovicem u kome on kaze: Nije istina da odustajem od kandidature, samo JA mogu da pobijedim Komsica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

osa

#21 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by osa » 23/06/2010 19:37

sylar wrote:Danas sam citao novine i zamalo pao sa stolice od smijeha kada sam procitao intervju sa Lijanovicem u kome on kaze: Nije istina da odustajem od kandidature, samo JA mogu da pobijedim Komsica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
možda u švercu suhomesnatih protizvoda...

blue.eyes.killer

#22 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by blue.eyes.killer » 24/06/2010 14:28

sylar wrote:Danas sam citao novine i zamalo pao sa stolice od smijeha kada sam procitao intervju sa Lijanovicem u kome on kaze: Nije istina da odustajem od kandidature, samo JA mogu da pobijedim Komsica :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Samo se ti smij, al' ko se posljednji smije, najslađe se smije.. :lol:

Black swan

#23 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by Black swan » 24/06/2010 15:12

samo da ona kuja od predsjednice federacije ne pobijedi
ko zna koga će onda pomilovati prije nego i ode u zatvor

fuuuj :x

Toto

#24 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by Toto » 24/06/2010 15:47

parazit47 wrote:"U političkim kuloarima špekulira se da je "u igri velika svota novca" koja bi bila data za tu "uslugu". "

ZAr je Raguz mogo na tenisu zaraditi toliki novac da kupij Lijanove

guru_ensad

#25 Re: Lijanović odustaje od kandidature zbog Martina Raguža?

Post by guru_ensad » 24/06/2010 16:46

A sto ne bi mogao da pobjedi Komsica? Svakako se Hrvati zale da nije njihov izabrani clan predsjednistva, jbg, birali ga i izabrali Bosnjaci!!! Lijanovića biraju iz sva tri naroda i sto je najvaznije i iz reda ostalih!!!

Post Reply