Liberland

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#1 Liberland

Post by Heller »

Slobodna Republika Liberland je prema svemu sudeći nova "država" na Balkanu, nastala između Republike Srbije i Republike Hrvatske.

Čini mi se ko fina ideja, balkanski Lihtenštajn/Monako.

http://www.klix.ba/magazin/zanimljivost ... /150415035

P.S. I komentari Bosnja su dobri :mrgreen:
Last edited by Heller on 15/04/2015 17:11, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66016
Joined: 03/08/2010 19:04

#2 Re: Liberland

Post by kakavdanakneiskustvu »

??
calculator
Posts: 1351
Joined: 25/11/2013 12:32

#3 Re: Liberland

Post by calculator »

Heller wrote:Slobodna Republika Liberland je prema svemu sudeći nova "država" na Balkanu, nastala između Republike Srbije i Republike Hrvatske.

Čini mi se ko fina ideja, balkanski Lihtenštajn/Monako.

http://www.klix.ba/magazin/zanimljivost ... /150415035

P.S. I komentari Bosnja su dobri :mrgreen:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Možda čak bude i najmnogoljudnija država na Balkanu :D
User avatar
Leo_alfa
Posts: 2458
Joined: 06/11/2013 18:33
Location: Pale Blue Dot

#4 Re: Liberland

Post by Leo_alfa »

Fino im ime :).
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#5 Re: Liberland

Post by insomnia78 »

Mislim da bi mi to trebali aneksirati, dok se komsije nisu dosjetile
User avatar
Leo_alfa
Posts: 2458
Joined: 06/11/2013 18:33
Location: Pale Blue Dot

#6 Re: Liberland

Post by Leo_alfa »

Ma otici tamo sto prije. Uclaniti se (prije bih rekao osnovati) u fudbalsku, kosarkasku i vaterpolo reprezentaciju i biti glavni sportista u drzavi :lol:.
broj dva
Posts: 5456
Joined: 15/07/2014 20:59
Location: Šeher Oslo

#7 Re: Liberland

Post by broj dva »

Daju li azil ?
Heller
Posts: 4404
Joined: 02/05/2012 22:32
Location: Tuzla

#8 Re: Liberland

Post by Heller »

Leo_alfa wrote:Ma otici tamo sto prije. Uclaniti se (prije bih rekao osnovati) u fudbalsku, kosarkasku i vaterpolo reprezentaciju i biti glavni sportista u drzavi :lol:.
Bit zvijezda nacionalne reprezentacije, bit Dino Kifla u KSL :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
User avatar
Leo_alfa
Posts: 2458
Joined: 06/11/2013 18:33
Location: Pale Blue Dot

#9 Re: Liberland

Post by Leo_alfa »

Ma svi se znaju imenom i prezimenom, ne moras se baviti nicim sto se posebno istice da bi te svi znali. Svaki gradjanin je mega zvijezda 8-).
dresdener78
Posts: 918
Joined: 04/08/2011 09:23
Location: CZ/D/BiH

#10 Re: Liberland

Post by dresdener78 »

Ona stranka "Slobodnih" je uopće takav zanimljiv fenomen, okupljava prije svega one koji rade u IT sektoru i vide svijet u nulama i jedinicama, dakle čisto crno-bijelo, ništa između toga. Njihov šef je tipičan političar, nakon škole odmah u funkcije, nikad u životu nije normalno radio.

I šta se ovog Jedličke tiče, osnivati koloniju na poplavnom području Dunava može fakat samo neki ekonomist koji se gura u politiku...
User avatar
Zviz
Posts: 4993
Joined: 19/08/2012 15:40
Location: Sarejevo / Gvineja-Bisau / Tokijo / Brisel / Kopenhagen / Guam

#11 Re: Liberland

Post by Zviz »

Cirkus! Daj boze samo da ga neko jos nerokne zbog budalestine. Dosao ceh da izvodi mangupa na balkanu... Ironicno!
Post Reply