Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Leo_alfa wrote:Ma otici tamo sto prije. Uclaniti se (prije bih rekao osnovati) u fudbalsku, kosarkasku i vaterpolo reprezentaciju i biti glavni sportista u drzavi .
Bit zvijezda nacionalne reprezentacije, bit Dino Kifla u KSL
Ona stranka "Slobodnih" je uopće takav zanimljiv fenomen, okupljava prije svega one koji rade u IT sektoru i vide svijet u nulama i jedinicama, dakle čisto crno-bijelo, ništa između toga. Njihov šef je tipičan političar, nakon škole odmah u funkcije, nikad u životu nije normalno radio.
I šta se ovog Jedličke tiče, osnivati koloniju na poplavnom području Dunava može fakat samo neki ekonomist koji se gura u politiku...