LG Chocolate

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Bobi

Post Reply
Lady Saray

#1 LG Chocolate

Post by Lady Saray » 26/10/2006 00:00

poznat kao i LG KG800

Image

zanimaju me utisci
osim sto je sminka, kakav je telefon k'o telefon
od opcija do kvalitete
isplati li se dati lovu za njega :?
tnx :D

Qler
Has thanked: 29 times
Been thanked: 39 times

Post by Qler » 26/10/2006 00:07

pih... moj stari ima neki LG na preklapanje (kupio mu ja da mi ne zvoca :) ) i zadovoljan je.. koliko ja znam opsti utisci o LG mobitelima su da imaju dobar display koji lako otkaze ( doduse kod starog radi ko doxa)

inace ne pratim LG...

sabanss
Been thanked: 3 times

#3 Re: LG Chocolate

Post by sabanss » 26/10/2006 00:46

Lady Saray wrote:poznat kao i LG KG800
zanimaju me utisci
osim sto je sminka, kakav je telefon k'o telefon
od opcija do kvalitete
isplati li se dati lovu za njega :?
tnx :D
Kvalitet je visok ali je to tip telefona koji se nosi u torbici. Samo cu ti reci da sa njim kao dodatna oprema dodje kozna futrola za nosenje. Ukoliko ti treba robustan telefon ili si malo vise aljkava pa ti telefon ponekad ispadne ovo nije tip mobitela za tebe.

Dizajn je vrhunski, to je upravo telefon koji ce se svidjeti zenama. Baterija drzi solidno, sa njim dobijes slusalice, Data cabel, CD sa softverom a i sama kutija se uklapa u opsti dojam.

Sa druge strane telefon je preskup za ono sto nudi, kamera je pristojna, MP3 player je neupotrebljiv jer nema mogucnost prosirenja karticama a telefon ima samo 128 MB memorije. Ekran je dobar, standardne opcije su manje-vise tu ali bez nekih extra dodataka.

Helem, za pare koje das za taj telefon mozes uzeti boljih i kvalitetnijih telefona ako ti to treba, ali da ces naci telefon koji je vise "sminka" cisto sumnjam. Odluka je na tebi

Post Reply