Latinica na HRT1 sinoc...

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Svemirski_Jebach

Post by Svemirski_Jebach » 06/12/2006 04:43

dinchy84 wrote:
taxi_driver wrote:
dinchy84 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ma dinchy je mlada.hoce da bude cool.

a sto ste se vi dinchy toliko zakacili?

pustite je, nemojte te da vas polomim :D u stilu torbofolkera sa bazena :D

Vingo

Post by Vingo » 06/12/2006 09:24

Saian mrsko mi da citiram cijeli tvoj post. Bojim se da se nismo razumjeli. Citaj kako pise. Narodnjak je jedno. "Taj beat" je drugo. Turbofolk trece.
Kultur Shock stoji zasebno. A bit Kultur Shocka je beat. (anila cuvaj se)
Koji ne moze da ti ne godi. Jer ga imas u DNK.

OK?

sorge_sa

Post by sorge_sa » 06/12/2006 09:38

sajo ko ti je poslo Fanfare Ciocarlia......june te ubolo :D :P :-D

three sisters

Post by three sisters » 06/12/2006 10:48

što se tiče dernečenja uz turbo folk kad si mrtav pjan, još i nekako mogu da razumijem, ali ono o čemu je bilo riječi u latinici, koju sam gledala, da mladi na pitanje zašto slušaju turbo folk kažu- zato što se možemo poistovjetiti s pjesmama!!! s onim istim koje je marko analizirao :cry: ..dalje, oni kažu da je turbofolk emotivna muzika, koja ih tješi jer opisuje svakodnevne situacije s kojima se susrećemo.. :-) ukratko horor

a još jedan fenomen koji je ispitivan u vezi folka su sponzoruše ili kako ih je profesorica iz beograda nazvala splavuše, to ima i u markovoj analizi bunde od nerca, što je potpuno zavladalo u našem društvu kao općeprihvatljivo, htjeli mi to priznati ili ne..
a marko je legenda :-D
ako se radi o homoseksualnom braku, gdje ga mobitel stavlja vlasniku, a gdje vlasnik mobitelu?
Uz to, ako se sjetimo tekstopiščeve izjave da mu je mobitel "rođeni brat", nije li riječ o incestu?

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

PITARKA_SA

Post by PITARKA_SA » 06/12/2006 12:33

ako i kada neko kaze da ne shvata bit turbo folka,i ono kako vidi te ljude koji vole folk..odma za vratove..pa haloo.isto kol'ko ti(bilo ko)volis da slusas to,ja mrzim..ti imas svoje razloge zasto ,isto kao i ja svoje razloge protiv..za mene je to parada seljakluka,krkanluka,kicha,fusha..zivo mi se y... :D sta vi imate reci na ovaj moj post,to je moje misljenje,a vi koji slusate folk,bujrum brate ovo je demokratija,ko voli nek ozeze i oPsa :D :D
haj vozdra

Tesssa

Post by Tesssa » 06/12/2006 17:09

Svemirski_Jebach wrote:
dinchy84 wrote:
taxi_driver wrote:
dinchy84 wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ma dinchy je mlada.hoce da bude cool.

a sto ste se vi dinchy toliko zakacili?

pustite je, nemojte te da vas polomim :D u stilu torbofolkera sa bazena :D

:kiss:

Saian
Been thanked: 1 time

Post by Saian » 06/12/2006 17:41

sorge_sa wrote:sajo ko ti je poslo Fanfare Ciocarlia......june te ubolo :D :P :-D

e da sam znao da treba vodit evidenciju :D :P :D :P ne bih je vodio :D

kIsHa

Post by kIsHa » 12/04/2007 00:02

zmijaIzmaj wrote:turbofolk je muzicki pravac buducnosti :oops: i trebali bi patentirati to kao bosanski proizvod, dok se ko drugi nije sjetio :D muzika "primitivaca", "diletanata", opscena i jos mnogo toga sto je nekad bilo pripisivano jazzu, kasnije rock'n'rollu :D koji su bili na udaru moralista...pokrece velike narodne mase...ja ne vidim bitnu razliku izmedju rock'n'rolla i turbofolka :D samo je stos u tome sto generacija r'n'r pljuje po turbofolku, tj. muzici nove generacije :D isto ko sto su se njihovi roditelji sablaznjavali nad r'n'r...tipicni sukob generacija :D

:lol: :lol: :lol: :D

pesak

Post by pesak » 16/04/2007 20:22

Otvoreno (+Vijesti)
HTV1 16.04.2007. 22:20

O tome je li Karla Del Ponte pomogla Srbiji da zataji neke od ključnih dokaza svoje uloge u ratu u BIH? Del Ponte prozvao i sir Geoffrey Nice bivši glavni tužitelj na suđenju Slobodnu Miloševiću. Hoće li Hrvatska ako se potvrde tvrdnje o dogovoru Del Ponte i Beograda zatražiti raspravu u UN- u. Donosimo i sadržaj dijela zatajenih dokumenata.

Voditelj: Sanja Mikleušević Pavić
Urednik: Sanja Mikleušević Pavić

.Latinica HTV1 16.04.2007. 20:10, 21:09, 04:35

Naslov epizode: ZLOČIN NIKAD NE ZASTARIJEVA
U razdoblju nakon Drugog svjetskog rata nije se na pravi način pristupilo stradanjima i žrtvama, koja su se dogodila. To je dovelo do manipulacija, gomilanja netičnosti, prešućivanja i falsificiranja zločina, ali i do situacije u kojima se danas nalaze postjugoslavenske zemlje. Procesi suočavanja s prošlošću nikad nisu laki niti brzo donose rezultate, jer je istina ta koja uznemiruje, šokira i plaši. Važno je odati poštovanje i sjetiti se svakog tko je ubijen. Vrlo je važno utvrditi tko su počinitelji zločina, te kako podržati žrtve i preživjele, kojima je nekad teško nastaviti život. Nužno je poticati kazivanje istine u javnosti, jer svatko mora biti u prilici reći kako je vidio ono što se događalo. Međutim, to nije dovoljno. U procesu suočavanja s prošlošću treba kombinirati i kaznenu pravdu i pravdu kroz koju se nastoji obnoviti povjerenje. Stoga u večerašnjoj emisiji podsjećamo kako zločin nikad ne zastarijeva i ukazujemo na one koje još uvijek nije sustigla ruka pravde.
Gledatelji mogu komentirati na telefonu 060/401-501, te putem sms poruka na broj 64401. Vaša mišljenja objavljujemo tijekom cijele emisije.

Voditelj: Denis Latin
Redatelj: Darko Drinovac
Urednik: Vesna Kolmanić

........................................................................................................

Post Reply