Laserska epilacija kod muskaraca

Sve o zdravlju...
Post Reply
tolumbar

Laserska epilacija kod muskaraca

Post by tolumbar » 02/03/2011 04:00

Zanima me koji je vid koze i boja dlacica najbolji za tretman za lasersku depilaciju,htio bi da odradim noge,i koliko otprilike treba tretmana za to?
Isto koliko je cijena otprilike i ako je vec neko probao zelio bih preporuke naravno od muskaraca a mogu i zene ako u salonima gdje su radile depilacije primaju i musku populaciju :)
Isto tako jel moguce odraditi lice,odnosno bradu,brkove i izmedzu obrva iako one "fakticki" jos rastu,imam 21 godinu?
Koristeci ovu metodu dali moze doci do nekih nezeljenih efekata?

misaH

Re: Laserska epilacija kod muskaraca

Post by misaH » 02/03/2011 04:57

tolumbar wrote:Zanima me koji je vid koze i boja dlacica najbolji za tretman za lasersku depilaciju,htio bi da odradim noge,i koliko otprilike treba tretmana za to?
Isto koliko je cijena otprilike i ako je vec neko probao zelio bih preporuke naravno od muskaraca a mogu i zene ako u salonima gdje su radile depilacije primaju i musku populaciju :)
Isto tako jel moguce odraditi lice,odnosno bradu,brkove i izmedzu obrva iako one "fakticki" jos rastu,imam 21 godinu?
Koristeci ovu metodu dali moze doci do nekih nezeljenih efekata?

Pa za mene je jedino negativan efekat izgled poslije tog tretmana...

tolumbar

Re: Laserska epilacija kod muskaraca

Post by tolumbar » 07/03/2011 02:50

Ne razumjem,ne volis muskarce sto nemaju dlaka na sebi,ili ne volis crvenilo na kozi koje nastaje nakon tretmana?

Post Reply