Labrador Happy Valley

Za sve koji vole ta divna stvorenja...
espresso

Labrador Happy Valley

Post by espresso » 21/01/2009 22:11

Forumasi zeleo bih da Vam predstavim svoje pse
Ja sam Nesa-Svilajnac -Srbija-ozenjen-troje dece-privatnik ,a ovu su nasi psi -kada suu bili mali pa do danasnjih dana-nadam se da cemo se lepo druziti
pozz

----------OUR DOGS-------
Boy-the house of master river--(3 months-18 months)

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image

Image

Image

Image
Image
Image://i176.photobucket.com/albums/w188/NESCAFE_01/th_Movie_0003.jpg[/img][/url]
Image

Image

---Snoop's gang no way out-----

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

----Kendy the house of master river-----

Image

Image
Image
Image
Image

Image
Image
Image

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Image
Image

Image

Image

Image

Image

espresso

Re: LABRADOR HAPPY VALLEY

Post by espresso » 21/01/2009 22:16

Eto, toliko za sada-pozz za sve forumase :-D

The Nightwatchman

Post by The Nightwatchman » 21/01/2009 22:17

dragi moj nesa svilajnac, evo i mog psa koji je veci kuler nego tvoj 100 puta:

Image

i guzio je po' mahale, dok ovi tvoji nisu jos jumf skinuli
:D

to sam ja

Post by to sam ja » 21/01/2009 22:41

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

uh jedva sam dosla sebi...rolam od samog pocetka, sve labrador za labradorom i onda me doceka OVO :D ...ne sjecam se kada sam se ovoliko ismijala...uh...nije nista ruzno fakat..al' ovo je bio sok :lol: :lol:

Amazonka27

Post by Amazonka27 » 22/01/2009 09:37

iako mi je retriver the best :) i uzivala sam gledajuci slike...al ovo na kraju je bilo :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D

Cober

Post by Cober » 22/01/2009 12:29

Dragi Nešo,

ushićeni smo tvojim papirima o nacionalnom porijeklu (jel' se tako kaže?).
Mi inače baš ne gotivimo nacionalizam pa ni kod cuka, al' evo i tebi slike Blekija koji ima porijeklo od dede iz sarajevske avlije a sa mamine strane se baš ne zna, osim da je sa ulice pa kontam da ga upišem pod rasu Sarajlijanera, da i on ima kakve nacionalističke papire o sarajevskom porijeklu...

Bleki:

Image
Image

Evo mu i žene, plavku mazno, i djece :-)

Image
Image
Image
Image
Image
Image

A vidi mu raje:

Image
Image

Pravo voli medijski da se eksponira..

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Ali ja kontam da on to samo zbog treba koje tako okupi oko sebe..

Image
Image

Sva djeca ga vole (djeca ko djeca, još ne znaju za papire)..

Image
Image

Osvaja planinske vrhove..

Image
Image

Umjesto tartufa zna da nađe divlje šampinjone i puhare za roštilja..

Image
Image

U autu odgovorno uvijek koristi pojas, ima u OBI-u ako ti treba, nekako se ne furamo na rešetke i kafeze ..

Image
Image

Zato voli pravo provozat' se motorom

Image
Image

Al mu se onda friz pravo sjebe

Image
Image

Pa vežemo mahramu..

Image
Image

Krenuo je on i sam doći kod vas na izložbu, ali je onda i sam skont'o šta je prijateljstvo a kakvi ste ustvari naciopasisti pa odust'o...

Image
Image

Pozdrav, Cober.

zelenooka blogerica

Post by zelenooka blogerica » 22/01/2009 12:44

Cober ti si car! :D :thumbup:

to sam ja

Post by to sam ja » 22/01/2009 12:52

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jaoooooooo :lol: :lol: e, ovo je super :thumbup:

Jel' mu nesto Kiketov pokojni Zgembo i Roko dodju???

Cober

Post by Cober » 22/01/2009 13:23

O, da ne zaboravim:

negdje na Pelješcu...
THE HOUSE OF MASTER SEA:

Image
Image

phil manzanera

Post by phil manzanera » 22/01/2009 13:52

Uuuuuh, sto oderaste covjeka.......Da mu se pas ne naljuti? :bih: I niste fer: poredite jednu psecu filmsku zvijezdu sa tamo nekim psicem koji hoda po barama za lopticom. :evil:

ajsela

Post by ajsela » 22/01/2009 13:54

Fenomenalne slike, svaka cast Cober!!

to sam ja

Post by to sam ja » 22/01/2009 19:44

Ne mogu a da ne primjetim odredjenu slicnost s gosp. Blekiem...mislim da je stvorena NOVA VRSTA ...(oprostite na losim slikama)

Image
Mama i kci
Image
Image

Baby

Post by Baby » 22/01/2009 20:34

WoW Cober Bleki ti je legenda....

VeljaPas

Post by VeljaPas » 22/01/2009 22:02

A jaran Picasso ga navukao na terpentin
Image
Image

pa gdje god kakva izlozba.........
Image
Image

Baby

Post by Baby » 22/01/2009 22:30

Bogme su za mene moje cure uvijek bile naljepše,a mješanke svega i svačega
Image
Vidi je zmaj od psa(L)
Image
a u sebi i dobrog pit bulla ima( sjeti će se Cheguevara ove male što mu je prste grizla :D)
Image
A Dorra je bila fotomodel godine(L)
Image
Vidi joj pepih okica...

Nažalost nisu ostale kod mene,jer moji kažu,sine Emmina moraš učit za prijemni ispit,udomiti ćeš psa na ljeto...
Eh,nadam se...

espresso

Post by espresso » 24/01/2009 21:55

Dragi-ga Cober..

Svaki pas bio to mesanac ili rasni pas zasluzuje ljubav i postovanje -mislio sam otvarajuci ovaj topik da ce imati interesovanja kod ljubitelja rase labrador-da postavljamo slike pasa i komentarisemo o samoj rasi nadam se da nisam -bar nisam zeleo da ostavim utisak-niti IKOG da impresioniram svojim psima,to mi nije bila namera,drago mi je da ne trpite nacionalizam vidim da ste se na svojim greskama naucili da to nije dobro-nije mi bila namera kako da pocenim vase Sarajevske pse bilo rasne,lutalice ,mesance i svalercine i izvinjavam se svima koji su se tako osetili
pozz za sve forumase

P.S. Pitanje za Admine-da li je moguce na ovom forumu otvoriti poseban topik i kako da stavim naslov topika gde ce se pisati o rasi Labrador Retriver

KuRbLa_

Post by KuRbLa_ » 24/01/2009 22:09

espresso wrote:Dragi-ga Cober..

Svaki pas bio to mesanac ili rasni pas zasluzuje ljubav i postovanje -mislio sam otvarajuci ovaj topik da ce imati interesovanja kod ljubitelja rase labrador-da postavljamo slike pasa i komentarisemo o samoj rasi nadam se da nisam -bar nisam zeleo da ostavim utisak-niti IKOG da impresioniram svojim psima,to mi nije bila namera,drago mi je da ne trpite nacionalizam vidim da ste se na svojim greskama naucili da to nije dobro-nije mi bila namera kako da pocenim vase Sarajevske pse bilo rasne,lutalice ,mesance i svalercine i izvinjavam se svima koji su se tako osetili
pozz za sve forumase

P.S. Pitanje za Admine-da li je moguce na ovom forumu otvoriti poseban topik i kako da stavim naslov topika gde ce se pisati o rasi Labrador Retriver

Ne obaziri se na te komentare jer na ovom forumu ni jedna tema ne moze proci bez doze nacionalizma.
Ne obaziri se ni na gospodina Cober-a koji je poznat po pljuvanju vlasnika rasnih pasa.
Psi su ti odlicni i daj nam jos slika jer siguran sam da ima jos ljudi kojima se tvoje slike svidjaju.
Pozdrav

Cober

Post by Cober » 24/01/2009 22:35

espresso wrote:Dragi-ga Cober..

pozz za sve forumase

Dragi espresso,

dobro došao na forum, nadam se da te je moja zezancija zabavila i doprinijela tvojoj temi zabavila na pozitivan način. Psi su ti predivni, i naravno da svi zaslužuju ljubav i poštovanje. Zaista nema potreba za izvinjenja jer nikoga ničim nisi uvrijedio, naprotiv dobro došao si! Ja lično ovaj forum koristim ne samo da ubijem vrijeme nego da i promovišem pravo na život svih bića, pasa rasnih i nerasnih, i da pokušam u tom smislu sa svoje strane dati neki doprinos i pozitivno uticati na svijest naših sugrađana. Na žalost, u našem mentalitetu i društvu je suviše svakodnevne okrutnosti, kako prema ljudima, tako još više i prema rasnim i prema uličnim psima, kao i prema svim životinjama uopće. Svi mi možemo na razne načine uticati na svijest svih nas o boljem i normalnijem društvu u svim oblastima našeg društva, pa tako i u ovoj. Lično mislim da svako od nas, i vlasnika i nevlasnika pasa, i ljubitelja i neljubitelja, ipak na svaki način treba promovisati njihovo prirodno pravo na normalan život, pa sam se i ja tako u pozitivnoj namjeri i sa zezancijom osvrnuo na tvoj post, i nadam se da ćeš to to tako i shvatiti, na pozitivan način. Poseban topic si već otvorio, samo nastavi, siguran sam da ima puno onih koji će uživati u temi, i ne zamjeri ako smo je i mi prihvatili kao "svoju".

Pozdrav, Cober

mericak

Post by mericak » 25/01/2009 11:18

Dobro došao espresso, psi su ti prelijepi...Definitivno mi se najviše sviđa "kaljava" sličica!
Coberova promocija vlastitog psa je bila krajnje neumijesna, da ne kažem rasistička i nekulturna. Čovjek je tu prvi put i već stiče negativan stav i o forumu i o ljudima koji tu pišu. Onaj kome se ne sviđa šta gospodin piše ne treba to ni da čita, a za slike svog psa otvori svoju temu....
U napadu na rasne pse pojedinci idu predaleko pa to prerasta u pravi "rat" ovdje na forumu. Ja mislim da je najbitnije da se na slikama vidi da čovjek voli svog psa, njeguje ga i igra se s njime. Btw. nekada se pas radi njegove vlastite sigurnosti mora zatvoriti u box, npr. prilikom transporta...Nemamo svi motor...

Phia

Post by Phia » 25/01/2009 12:40

mericak wrote:Dobro došao espresso, psi su ti prelijepi...Definitivno mi se najviše sviđa "kaljava" sličica!
Coberova promocija vlastitog psa je bila krajnje neumijesna, da ne kažem rasistička i nekulturna. Čovjek je tu prvi put i već stiče negativan stav i o forumu i o ljudima koji tu pišu. Onaj kome se ne sviđa šta gospodin piše ne treba to ni da čita, a za slike svog psa otvori svoju temu....
U napadu na rasne pse pojedinci idu predaleko pa to prerasta u pravi "rat" ovdje na forumu. Ja mislim da je najbitnije da se na slikama vidi da čovjek voli svog psa, njeguje ga i igra se s njime. Btw. nekada se pas radi njegove vlastite sigurnosti mora zatvoriti u box, npr. prilikom transporta...Nemamo svi motor...

Smiješni ste:lik pravi sebi besplatnu reklamu.Nije mu ovo prvi forum na kom se reklamira.Samo što to niko ne konta.
http://www.milenici.com.mk/viewtopic.ph ... e343706290
http://www.balkankinology.net/pricaonic ... 80&t=10117
http://www.master-river.com/srpski.htm

to sam ja

Post by to sam ja » 25/01/2009 13:15

pa dobro to je i ocito, zar ne? :D ...svi smo primjetili onaj komad "hartije" ...al' nema veze, covjek samo pokazuje svoje pse :D ...medjutim ima vec ta tema otvorena... zove se "slike vasih kucnih ljubimaca" :D

VeljaPas

Post by VeljaPas » 25/01/2009 13:25

Komunikacija medju nama koja nas moze makar na tren opustiti i nasmijati nije na odmet u ovim poganim vremenima. To zblizava dobronamjerne ljude.
Oni pak, koji imaju drugacija interesovanja, ili se, sa pravom ili ne, ne slazu sa SOSovcima, neka provjere sta se desava sa kinologijom u BiH, i da li, i na koji nacin uopce postoji?

edit: U Bijeljini je kinoloski sudija zaduzen za ubijanje pasa lutalica.

espresso

Post by espresso » 25/01/2009 22:21

Hvala mericak!!

--Verovatno bi bilo tesko pokusati svima replicirati i objasnjavati-pa zato to i necu raditi-jedino bih odgovorio na ono sto je neko gore napisao da pravim sebi i svojim psima reklamu-mogu reci da na neki nacin svako ko ima pse sa kojima na prvom mestu hrani ,brine da uvek imaju u ishrani dovoljno vitamina,seta, ide po terenu po svakakvom vremenu ,druzi,dobar deo dana provodi sa njima,brine o njihovom zdravlju i naravno i sa njima se takmici svaka prezentacija takvih psa na forumima predstavlja i reklamu i mislim da u tome nema nista lose-i evo PORUKE koju sam poslao moderaturu-nadam se da ce ova tema pocu u pravcu kojem treba a ako ne bude javicu se da obrisu slike i otici sa foruma

-evo poruke koju sam napisao i pozz svim ljudima dobre volje

Cao

Molim Vas, pogledajte topik LABRADOR HAPPY VALLEY- u njemu sam zapoceo temu-gde sam mislio da ce odvesti u pravcu da malo razgovaramo o rasi razmenjujemo slike i iskustva-topik sam nazvao ''srecna dolina labradora''-a mogao sam ga nazvati-- topik SAMO ZA RAZGOVOR O LABRADOR RETRIVERU- da li je ikako moguce da se upozore oni koji odvode topik van teme i obrisu teme kojima tamo nije mesto -kako je i PRAVILO svih foruma.Pojedinci su poceli da pisu o svemu i svacemu i da postavljaju slike svojih ljubimaca iako za to ima predvidjeno mesto na forumu,da ne pominjem i 'prizvuke' nacionalizma
unapred zahvalan -Nesa -
pozz

Baby

Post by Baby » 26/01/2009 09:26

Ok,ajmo sad iskreno,ja bih željela znati više o labradorima,da li su osjetljivi kako se priča,i da li im se mora davati hrana extra kvalitete

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 26/01/2009 09:43

Phia wrote:
mericak wrote:Dobro došao espresso, psi su ti prelijepi...Definitivno mi se najviše sviđa "kaljava" sličica!

Smiješni ste:lik pravi sebi besplatnu reklamu.Nije mu ovo prvi forum na kom se reklamira.Samo što to niko ne konta.
http://www.milenici.com.mk/viewtopic.ph ... e343706290
http://www.balkankinology.net/pricaonic ... 80&t=10117
http://www.master-river.com/srpski.htm

jbg, husine slike i na zidu i na infobaru...eto i ja se reklamirah.. ;)
Nek se hvali, ako ima cime :)

Post Reply