kvalitetan striptiz u Bih - gdje i posto?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Post Reply
suzieq

#1 kvalitetan striptiz u Bih - gdje i posto?

Post by suzieq » 25/12/2006 20:56

Pozdrav svima. Nisam baš redovan na forumu no "muka" me natjerala na ponovno aktiviranje.

Planiram sa društvom napraviti neku zabavu koja ce kulminirati
a) posjetom striptiz baru ili
b) posjetom striptizete našoj zabavi.

Pošto ovo drugo čisto sumnjam da postoji kod nas, zna li neko neki striptiz bar u BiH a da je iole kvalitetniji? Odmah da objasnim da ne tražim grok, njiha, brđane, niti spadam u iste, već hoću da to bude iole profesionalno mjesto i da odnos spram mušterija bude na nivou. Ne tražim sex ili prostituciju, ne tražim djevojke koje je neko natjerao na to pa sada treba iz sažaljenja da joj platimo već, ukoliko postoji, mjesto gdje djevojka pleše zato što ona to želi.

Spremni smo platiti ali bi nas čisto informativno zanimala iskustva - naplaćuje li se upad - koliko?, alkoholna pića (nećemo se opijati ali nećemo ni mineralnu tražiti), plaća li se sam striptiz... I naravno postoji li nešto kao ples u krilu i koliko bi on koštao.

Cijenio bih ukoliko neko može da mi da konkretnu adresu jer gdje god da pitam dobijam odgovore kao "ima to kod Tarčina" - gdje tačno?

Ako je moguće pozvati striptizetu na adresu - zna li ko neki kontakt telefon (agencija ili direktno ona).
I naravno, ako ne postoji nešto ovakvo u BiH šta je alternativa? Ukrajinke u mrklom mraku pa to može biti i muškarac koji pleše? To baš nebih ali ako nema neka profesionalnost nego se sve svodi na prosječnost - šta je prosječnost?

Sve odgovore možete poslati i meni na privatne poruke.

Unaprijed hvala na informacijama.

_STOKA_OD_OKA

Post by _STOKA_OD_OKA » 02/01/2007 03:22

sjecam se ja ovog topica, on je od prije sedmicu, samo se javljam da kazem da i nije nikakvo cudo sto nema nikakvih odgovora na ovu temu, pa vidi debila gdje je uzo stavljat oglase za vake brezobrane radnje, stid ga bilo

pitt

Post by pitt » 02/01/2007 03:24

doso moral kvariti :D

Shoshana

Post by Shoshana » 02/01/2007 03:35

Nego, a sta to ima kod Tarcina?

Larry3

Post by Larry3 » 02/01/2007 04:17

033 - 552 546

Fino i kulturno se ponasaj i ako ne bude prepun im kalendar mozda i bude nesta.

Post Reply