Kultni Komentatori

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
TheBlejac

Kultni Komentatori

Post by TheBlejac » 22/06/2011 01:58

Zvonko Mihajlovski:

- I zavrsen je jos jedan pokretni praznik fudbalskih slika.
- Cudan nacin dodavanja - jako i nikome!
- Najdoski je odlicno skocio ali nazalost samo preko precke.
- Zadovoljio je trenera i zato sada igra.
- Dok je lopta u vazduhu da vam saopstim spisak timova.
- Kakav udarac, pocepao je vazduh na vodonik i kiseonik.
- Prepun stadion partizana, 50.000 ljudi. Zamislite, 100.000 dlanova!
- Lopta je proletela paralelno sa ibarskom magistralom!
- To je bila veca opasnost za avione tipa Avaks nego po gol Pandurovica.
- Dragan Ciric, igrac duge kose ali velikih mogucnosti!
- Navijaci ne prestaju da navijaju iako pada kisa
- Statistika je kao bikini: otkriva sve, a ne pokazuje nista
- (Prica o Maradoni, o karijeri, titulama itd) A onda je kudravi gaucos krenuo krivudavim putem kokainskih noci!
- Zavrsen je jos jedan derbi vecitih rivala, fudbalska predstava van granica prostora i vremena!
- Ni lose vreme, ni svi minusi gospodina celzijusa nisu mogli da pokvare ovu fudbalksku predstavu!
(Zvezda-Napredak,'94.) Posle cetvrtog pogotka crveno-belih iluzije Krusevljana su se pretvorile u rusevine Kartagine!
- Albert Nadj- perpetum mobile prve vrste partizana!
- Zbog ovakvih udaraca R.Karlosa osnovace se drustvo za zastitu lopte!
- Sjajno se ubacuje u fazu odbrane!
- Borusija iz Minhena!!!
- Bilo je tu kontakta i ful kontakta
- Strogi sudija iz Danske, postuje fudbalska pravila kao deset bozjih zapovesti!
- Ljubomir Vorkapic je jak, robustan igrac, kao da se ispod tog dresa krije buldozer!
- (SP. Korea i Japan) ... je toliko brz da mu konstantno preti opasnost od radara, i kazne zbog prekoracenja brzine!

Prelazimo na Milosa Topalovica:
Sledecih par minuta ovog snimka proticu u znaku Georgi Hadzija i ove kretenske reklame za kecap.
- Obratite paznju, na stadionu u Istanbulu samo policijski psi nemaju brkove!?
- Cokoladni tandem stopera iz Bremena izbacen je iz igre jednim potezom metuzalema Rudija Bomera?!"
- Lopta je presla zamisljenu gol liniju.

Ilija Kovacic:
- Evo Bishopa, ili svestenika.
- Na levoj strani je Kar, cije prezime se moze prevesti kao Auto-o (covek se zove Carr)
- (Everton - Liverpul) Ferguson dodaje do Bola.
- (Ista utakmica u trenutku kad je Ball dobio loptu.) Lopta za loptu.

Vladanko Stojakovic:
- Da,da... dodji 'vamo bato, to se ne sme. Zuta karta!
- I odlicna intervencija Ljukovcana. Da vidimo zasto se sada Nemci raduju, pa da, to je gol !?
- Polster, Polster, grhmhm, grhmrhm. (posle dvadesetak sekundi) I da vidimo zasto su se igraci Kelna kao po komandi povukli na svoju polovinu, da, to je gol, 1:0.

- Dobro vam vece dragi gledaoci, javljamo se iz Londona sa stadiona Park princeva.
- (Prenos engleskog prvenstva)"Mekmanamanaman." (McManaman)
- Kamerun mora da izvuce barem bod pred utakmicu sa Svajcarskom da bi osigurali prolaz... (pauza 10 sekundi) ...oprostite dragi gledaoci, Kamerun nije u istoj grupi sa Svajcarskom..

- Na stadionu se okupilo oko 30 hiljada dinara.
- I to je lagana lopta za golmana Stojanovica... (posle minut Ne, izgleda da je ipak bio pogodak.
- (Utakmica reprezentacije) U pocasnoj lozi su i mnogi ugledni gosti i drzavnici na celu sa Drazom Mihajlovicem! (umesto Markovicem)

Dusko Korac:
- Jos jednom cemo cuti americku firmu!
- Ovo je Keli Erikson, sicusna Svedjanka, skakacica u vis, a ovo je njena majka, mama Marija, koja prati svuda svoju cerkicu i ne ispusta je iz vida. A covek koga upravo vidite je snazni momak, Dzon Godina, bacac kladiva. Njemu nisu potrebni ni mama ni tata da ga prate po takmicenjima...
- Sudija je uzeo prokulin kapi za oci i sada mnogo bolje vidi.
- Ona je bila pobednica amsterdamskog aerodroma!
- Jose Mari Perec prica sa majkom preko telefona i majka je pita -"Sta radis?"a ona kaze -"Pijem koka-kolu".Atlanta je, dakle, grad koka-kole ali mi ovde pi-jemo samo pepsi!
- Pogledajte simpaticnu Norvezanku kako je dobila b-oju, lepo se osuncala ovde u Atini

Milorad Djurkovic:
- (nakon sto je Dejo uputio loptu u prazno) Pa gdje je taj Massaro?

Popovski:
- (Jugoslavija-Rumunija 4:4) Susic je igrac koji bi trebao malo vise da dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte. Evo ga, upravo to i radi... Susic, Susic, Susic i ......... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebicnost mladog i neiskusnog Susica!!!

"Dzons dodaje do Dzonsa, Dzons trci napred dodaje Dzonsu, Dzons sutira i gol aut...( Nakon toga par minuta tisine)...oprostite postovani gledaoci, Dzons je sponzor kluba ...(Inace Dzons je pisalo an svakom dresu).

Za kraj najveci sampion ludila MILOJKO PANTIC :
Na teren ulazi igrac sa brojem 2 MINUTES
- (trcanje na 400 m) U stazi cetiri je glavni favorit Majkl Dzekson. Pardon, Majkl Dzordan. Nedeljko Kovinjalo se tu ubacuje i kaze: "Da, kolega Pantic zeli da kaze da je Majkl Dzonson u Americi popularan kao njih dvojica."
- U stazi sedam je Sandej Bada iz Nigerije. Dakle, Nedeljko Bada, staza sedam.

-Evo igraca Partizana a evo i nasih !!!
-(derbi Zvezda - Partizan) Lopta za Beogradjane !!
Evo nas na stadionu pod Bistricom.
- (Jugoslavija - Ceska, 1997) Aut za Holandiju.
- YU-Iran (France 199: "Nasi nikako ne mogu da probiju njihovu odbranu, jer im je sesnaesterac prepun Peruanaca." (sudija je iz Perua).
- (Ista utakmica): Danas nije vidjen lep fudbal jer su se Peruanci uglavnom branili.
- (Yu-Nigerija, Beograd) Prodato je 30000 gledalaca...pardon ulaznica!
- (Krupan kadar na protivnickog igraca) Ovo je covek koji je napao naseg Dejana - sa ledja
- U nasoj reprezentaciji trenutno na terenu igraju dva Dejana, Dejan Stankovic i Jovan Stankovic

Ima toga jos ...

savsvoj

Re: Kultni Komentatori

Post by savsvoj » 22/06/2011 08:16

JoseMujica

Post by JoseMujica » 22/06/2011 09:57

kako se zvao onaj lik što je prije rata prenosio sa , mislim, Kantride? Onaj sa pjesmicama....

mala varka Mlinarića Marka itd.

PS

evo nađoh Ivo Tomić, preminuo 1994. a evo još nekih njegovih bisera

"Popijmo jednu casu za sjajnoga Malbasu
Popijmo i casu piva za Cvetkovic Iva! ...I jos jednu casu vina za njegovog tek rodjenog sina!
- K'o raketa, k'o kometa, poletio je Damir Desnica, ali je zapucao prema nasem davno zaboravljenom, ali nikad prezaljenom Trstu.
- Crno mace s Morace - Dejan Savicevic.
- Molto bene, Davor iz Cesene - Davor Jozic.
- Nas delija Panter Pantelija - Dragan Pantelic
- Bijelo lane sa Korane - Rajko Janjanin
Cuo sam da Cico Kranjcar postize nevidjene golove,ja vjerujem u to ,nisam vidio ni jedan"
Malisa iz Nisa - Piksi.
Dzevad Prekazi dobro gazi.
Kerefeke Jasmin Dzeke.
Bio je u tom sutu kao u nekom krombi kaputu.
Pozdravimo bombardera sa Kvarnera - Ivic.
Onaj koji grmi i seva, mislim na Panceva.
Vardarova zvezda nova - mislim na Dzipunova.
LJUDI MOJI DAL JE ISTINA, NA KANTRIDI VODI PRIŠTINA.
ŠELE( ŠESTIĆ) ZVEZDIN PELE,
VINKOVČANI IMAJU IGRAČA KOJI PUCA KAO IZ TOPA,SJAJNOG DAVORA ČOPA.
Moca Vukotić - tata mata iz antikvarijata.
Na Kantridi se sastaju riječki galebovi i vinkovački jastrebovi.
Crno mače sa Morače - Dejan Savićević.
Ajme meni majko mila,Zagrebačkog Černobila,Vardar-Dinamo 5:1
'K vragu ovaj svijet k vragu i nogomet nek me čuje i sjeverni i južni pol Besek dao treći gol''...sa utakmice Dinamo - Sarajevo 3:0
ej moj Skoro,pa to si moro

lester burnham

Post by lester burnham » 22/06/2011 10:32

"a onda je kudravi gaucos krenuo krivudavim putem kokainskih noci!"

m.pantic

Obuca9

Post by Obuca9 » 22/06/2011 11:53

Kultni uvod :thumbup:

TheBlejac

Post by TheBlejac » 22/06/2011 12:51

Uf tog Aleksandra Stojanovica bih razapeo na krst, jeboooote ludaka zna uvek tacno ko je tu sta doruckovao, kad je cija zena odvezla kola u grad i sve prica za vreme tekme.

Ovo tek kakav je kralj

TheBlejac

Post by TheBlejac » 29/08/2011 03:00

"a onda je kudravi gaucos krenuo krivudavim putem kokainskih noci!"

m.pantic
Nije to je Zvonko Mihajlovski, zar ne pise gore tacno ko je sta rekao ?

Bratov brat

Post by Bratov brat » 29/08/2011 03:11

Legendarni Milojko 1998. javlja se iz Meca ,tekma Mec-Zvezda i prvih 15 minuta prica kako je stigao do stadiona ,tj. kako su ga neki klinci prejebali i poslali ga negde u pm jer nije znao put a njih pitao za pomoc na ulici :lol:

A ne znam ko je onaj sto je zapomagao sa nekog SP "Ako se utakmica zavrsi nereseno,sledeca se igra u sredu ,a ja imam avion za Beograd u ponedeljak..." :lol:

A setih se i urednika TV Novi Sad(sportski program),Ljubomir Zakula,SP u Francuskoj 1998. Neko od komentatora morao da se vrati nazad i nije imao ko sem Zakule da komentarise tekmu :D a utakmica je bila cini mi se Paragvaj -Bugarska.Ovi iz studija se ukljucuju tamo i kaze onaj voditelj "Kolega Zakula da li se cujemo"- a Zakula ce nekom tamo "Ajde daj taj vinjak sad ce da zovu ovi iz Beograda"-"Kolega Zakula u programu ste"-"Ajde pozuri pun mi qrac svega ,sto ne volim da cekam ovako" :D :D :D

I Nedeljko Kovinjalo cuveni kad kaze "Evo u igru ulazi moj imenjak Sandej Oliseh" :lol:

Sasvim_Obican

Post by Sasvim_Obican » 29/08/2011 03:21

Velid Spaho je rekao na rukometnoj utakmici BiH - Mađarska nakon što su naši počeli ubacivati predmete razne u teren : "Ne ! Ovo nam ne treba ! Opali će nas IHF samo tako"

TheBlejac

Post by TheBlejac » 29/08/2011 15:16

'MIrKO GRUJIC ZVANI PELE, POZNATIJI KAO MARADONA IZ SURDULICE, FUDBALSKI UMETNIK KOJI JE SLAVU STEKAO DOK JE NASTUPAO ZA GRAFICAR I IMT...''

"a evo ga i muhamed ali, ruke mu se tresu od uzbudjenja"

Sreto Scepanovic
-Naseg boksera Belica, dragi gledaoci, prepoznat cete po belim gacicama, a njegovog protivnika Motungua iz Kenije po crnim.

U publici je mnogo zanimljivih ljudi kao na primer ovaj covek sa bradom

Vlada Olic:- (1998. Utah vs. Chicago) Skoti Pipen je imao protiv sebe dva dobra odbrambena beka, ali je video da su to dva mala belca pa je zakucao preko njih.

Srdjan Knezevic:- Postovani gledaoci, izvinjavam se zbog ovog prekida. Upravo su nam organizatori Olimpijade zabranili da pusimo u reporterskim kabinama. Evo i kolege Spanci se bune, nisam samo ja...

Popovski:- (Jugoslavija-Rumunija 4:4) Susic je igrac koji bi trebao malo viseda dribla i da koristi svoju tehniku i kontrolu lopte. Evo ga, upravo to i radi... Susic, Susic, Susic i ......... ma ne sam Safete, ne sam. Kakva sebicnost mladog i neiskusnog Susica!!!

Izvinjavam se ako su neku vec bili provalio sam da nisam sve copy/pastova ovde...

Bratov brat

Post by Bratov brat » 29/08/2011 15:37

Božo Sušec: ( faul na Srni ) - "I to mora biti prekršaj. Ako nije prekršaj, onda je faul"
Covek sa najvise suspenzija :D :arrow:

Mirko Kamenjašević
- i to će biti pogodak...ma kurac, opet stativa (6 mjeseci suspenzije)
- slobodan udarac sa 35 metara, izvest će Bukal...topovski udarac, i to je gol, ne, nije, prećka je, ma sjedi mali pička ti materina ništa ne vidim.... (opet 6 mj. suspenzije)
- na stadionu se okupilo 30 tisuća dinara
- mušević je u izglednoj prilici i ništaaaaa....ali opet mušević dolazi do lopte, udarac i opet ništaaaa, i opet mušević glavom iiii preko golaa, opet je promašio jebo mu ja mater smotanu (2 godine suspenzije) !!!
- Pejaković vraća do Mušića, Mušić nazad pejakoviću, to je udarac i to je goooooolllll....a zajeba san vas nije gol, prošlo je pokraj stative...al brat bratu, malo je falilo.... (6 mjeseci suspenzije)

Mika Damjanović
- evo nas na džoint stadionu (u pitanju je Giant stadion)
- da je guscione imao moj broj cipela sigurno bi pogodio
- još dva metra do kraja prvog poluvremena
- sada razmišljam o tome kako se lopta osjeća kad je udari Roberto Carlos...

Ali samo jedan je Milojko Pantic :lol:

"Sutirao je Savo Kovacevic"
"Dragi sudija Pedersen,vi zasluzujete takvo prezime"

Gojko Andrijasevic - "evo zamjene u redovima Schalkea, u igru ulazi Mark Kurz....i evo lopta se odma odbija do KURCA !!!!" :lol:

Bratov brat

Post by Bratov brat » 29/08/2011 15:43

Milojko Pantic :!: :!: :!: :lol: :lol: :lol: :lol:

-(nekim je cudom prenosio utakmicu odbojkaske reprezentacije Jugoslavije. Kamera polako izostrava sliku sa vrha dvorane, iz pticje perspektive se vide igraci kako se zagrejavaju i on ce):
"Dobro vece prijatelji FUDBALA!"
(i tada nastaje pauza od dobrih 10-15 sekundi i nastavlja):
" ...i ostalih sportova."

-(Svajcarac je osvojio zlatnu u necemu i pise na ekranu Switzerland):
" I ta mala zemlja SVAZILEND je uspela da osvoji.."

-(Farska Ostrva - Jugoslavija, 1997) "Savo Milosevic je postigao gol, to je 12 pogodak Save Milosevica za Saveznu Republiku Nemacku"

-(Crvena Zvezda - Bajern, 1991):
"Gospodine Galer, imate li casovnik?"

-"Sakrio je Savicevic loptu i izgleda da nema nameru da je vrati protivnickim igracima"

Kaćunak

Post by Kaćunak » 29/08/2011 16:12

Nenadmašni Kemo Ahmetovic...
Liverpul - Njukasl..ili pak neko drugi ..nebitno...

Zabise ga Liverpulu, kad Kemo: kakav hladan tuš za domaće navijace...kakav muk...na stadionu se apsolutno nista ne cuje...Ibreti se Kemo tišini i tako 2-3 minute...kad poslije: postovani gledaoci, evo upravo mi iz rezije javljaju da imamo problema sa tonom...valjda ce se uskoro to rijesiti.... :lol:

Cak mislim da se radi o utakmici, kad je od snimka ponovljenog gola, mislio da je i drugi pao, pa opet krešto ;potpuno identicna situacija, potpuno isti gol..nevjerovatno... :D

bingov buraz
Has thanked: 23 times
Been thanked: 13 times

Post by bingov buraz » 29/08/2011 17:12

Medina Sehic-SP u atletici Geterborg nekad davno

atleticar baca disk,odbija se pod nekim cudnim uglom i opali djevojku koja se zagrijavala kraj atletske staze,prekid takmicenja djevojci se ukazuje pomoc od Medine ni mukajet par minuta (odsutna),vraca se i posto blage veze nema sta se dogodilo lupi nesto u stilu strasne vrucine uzimaju danak inace Geteborg grad poznat po tropskim vrucinama :mrgreen:

bosanski

Post by bosanski » 29/08/2011 17:23

JoseMujica wrote:kako se zvao onaj lik što je prije rata prenosio sa , mislim, Kantride? Onaj sa pjesmicama....

mala varka Mlinarića Marka itd.

PS

evo nađoh Ivo Tomić, preminuo 1994. a evo još nekih njegovih bisera

"Popijmo jednu casu za sjajnoga Malbasu
Popijmo i casu piva za Cvetkovic Iva! ...I jos jednu casu vina za njegovog tek rodjenog sina!
- K'o raketa, k'o kometa, poletio je Damir Desnica, ali je zapucao prema nasem davno zaboravljenom, ali nikad prezaljenom Trstu.
- Crno mace s Morace - Dejan Savicevic.
- Molto bene, Davor iz Cesene - Davor Jozic.
- Nas delija Panter Pantelija - Dragan Pantelic
- Bijelo lane sa Korane - Rajko Janjanin
Cuo sam da Cico Kranjcar postize nevidjene golove,ja vjerujem u to ,nisam vidio ni jedan"
Malisa iz Nisa - Piksi.
Dzevad Prekazi dobro gazi.
Kerefeke Jasmin Dzeke.
Bio je u tom sutu kao u nekom krombi kaputu.
Pozdravimo bombardera sa Kvarnera - Ivic.
Onaj koji grmi i seva, mislim na Panceva.
Vardarova zvezda nova - mislim na Dzipunova.
LJUDI MOJI DAL JE ISTINA, NA KANTRIDI VODI PRIŠTINA.
ŠELE( ŠESTIĆ) ZVEZDIN PELE,
VINKOVČANI IMAJU IGRAČA KOJI PUCA KAO IZ TOPA,SJAJNOG DAVORA ČOPA.
Moca Vukotić - tata mata iz antikvarijata.
Na Kantridi se sastaju riječki galebovi i vinkovački jastrebovi.
Crno mače sa Morače - Dejan Savićević.
Ajme meni majko mila,Zagrebačkog Černobila,Vardar-Dinamo 5:1
'K vragu ovaj svijet k vragu i nogomet nek me čuje i sjeverni i južni pol Besek dao treći gol''...sa utakmice Dinamo - Sarajevo 3:0
ej moj Skoro,pa to si moro
E sad si mi nabacio melanholiju. Kao da je prije neki dan bilo a ne vise od dvadeset godina. Stari i ja, u stojadinu slusamo utakmice nedjeljom, nekud idemo, obicno popodne. sjetim se tog lika i njegovih prenosa. bas ti hvala :thumbup: :thumbup:

Post Reply