Kućanice

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
Pilić
Posts: 33
Joined: 21/05/2005 12:40
Location: Sarajevo

#1 Kućanice

Post by Pilić »

Ljudi gleda li neko Kućanice četvrtkom ja sam totalno luda za njima ne mogu da izdržim do narednog četvrtka. Nisam ni sanjala da može postojati tako dobar scenario voljela bih da pričam s nekim ko dijeli moje interesovanje. U Americi su isto tako ludi za njima ali još nisam išla na njihovu stranicu da vidim nešto više o njima
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#2

Post by Soul_Sista »

..bezveze, dosadno i glupavo! :roll:

"L Word" je puno zanimiljivije! 8)
Pilić
Posts: 33
Joined: 21/05/2005 12:40
Location: Sarajevo

#3

Post by Pilić »

Soul_Sista wrote:..bezveze, dosadno i glupavo! :roll:

"L Word" je puno zanimiljivije! 8)
Šta ti je L Word i što si se uopće i javio vidiš li da pozivam one kojim se serija sviđa.
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#4

Post by Soul_Sista »

Pilić wrote:
Soul_Sista wrote:..bezveze, dosadno i glupavo! :roll:

"L Word" je puno zanimiljivije! 8)
Šta ti je L Word i što si se uopće i javio vidiš li da pozivam one kojim se serija sviđa.
Pa ja valjda imam misljenje o seriji iako se ne poklapa sa tvojim i nigdje nisi napisao da se samo jave oni kojima se svidja. :D
L Word ti je serija o zivotima i intrigama lezbejki...cak sta vise napalis se kad gledas :D kazem ti, puno zanimljivije 8) :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#5

Post by pitt »

L word...to je ono Showtime production.
Imaju i Qeer as folks (tako nesto) za homosexualce. Slab je showtime u serijama....u poredjenju sa HBO :D
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#6

Post by Soul_Sista »

pitt wrote:L word...to je ono Showtime production.
Imaju i Qeer as folks (tako nesto) za homosexualce. Slab je showtime u serijama....u poredjenju sa HBO :D
..a sta je HBO?
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#7

Post by Soul_Sista »

moderator wrote:
Soul_Sista wrote:
pitt wrote:L word...to je ono Showtime production.
Imaju i Qeer as folks (tako nesto) za homosexualce. Slab je showtime u serijama....u poredjenju sa HBO :D
..a sta je HBO?
heineken beer organisation..:D:D:D

...hehe...vjerujem onda da je bolje od Showtime :D :D :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#8

Post by pitt »

HBO- Home Box Office- tv canal
Pilić
Posts: 33
Joined: 21/05/2005 12:40
Location: Sarajevo

#9

Post by Pilić »

Soul_Sista wrote:
Pilić wrote:
Soul_Sista wrote:..bezveze, dosadno i glupavo! :roll:

"L Word" je puno zanimiljivije! 8)
Šta ti je L Word i što si se uopće i javio vidiš li da pozivam one kojim se serija sviđa.
Pa ja valjda imam misljenje o seriji iako se ne poklapa sa tvojim i nigdje nisi napisao da se samo jave oni kojima se svidja. :D
L Word ti je serija o zivotima i intrigama lezbejki...cak sta vise napalis se kad gledas :D kazem ti, puno zanimljivije 8) :D
Napisala sam da se jave oni koji djele moje interesovanje ali mi je razumljivo, ti napaljeni pošto si muško da imaš sasvim drugu percepciju pa se ni ne uzbuđujem a gdje uopće i gledaš te svoje lezbejke na PRIVAT G u ????
User avatar
bug
Posts: 15805
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: the place 2b

#10

Post by bug »

otkud sista pa musko :roll: :D
Kukuruz_Barbe-q
Posts: 1041
Joined: 09/01/2005 22:25

#11

Post by Kukuruz_Barbe-q »

oladi piletino :)
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#12

Post by pitt »

Ma soul je stari jebac :D:D:D matori zagondzija sto ganja puterice po forumu :D
Pilić
Posts: 33
Joined: 21/05/2005 12:40
Location: Sarajevo

#13

Post by Pilić »

pitt wrote:Ma soul je stari jebac :D:D:D matori zagondzija sto ganja puterice po forumu :D
Ja ne znam da li misliš na mene da sam puter ja bogami imam diplomu u džepu i 25 kuka a gadno me drma PMS i već se svađam s jednim krelcem to ono, da dragog ne zaj.... kad dođe kući. Kućanice su tema ljudiii gleda li ih kogod od ženaaa znam da vi muški ne kontate te relacije
Ereinion
Posts: 229
Joined: 03/01/2005 17:11

#14

Post by Ereinion »

super :-) :-) :-)
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#15

Post by pitt »

Pilić wrote:
pitt wrote:Ma soul je stari jebac :D:D:D matori zagondzija sto ganja puterice po forumu :D
Ja ne znam da li misliš na mene da sam puter ja bogami imam diplomu u džepu i 25 kuka a gadno me drma PMS i već se svađam s jednim krelcem to ono, da dragog ne zaj.... kad dođe kući. Kućanice su tema ljudiii gleda li ih kogod od ženaaa znam da vi muški ne kontate te relacije
ma jok bona....nisam mislio na tebe vec na vec poznate puterice :D:D A i kako sama rece ti ne spadas u tu kategoriju svakako :D:D:D
User avatar
Soul_Sista
Posts: 3751
Joined: 29/01/2003 00:00
Location: anybody seen my baby?

#16

Post by Soul_Sista »

Pilić wrote:
Soul_Sista wrote:
Pilić wrote: Šta ti je L Word i što si se uopće i javio vidiš li da pozivam one kojim se serija sviđa.
Pa ja valjda imam misljenje o seriji iako se ne poklapa sa tvojim i nigdje nisi napisao da se samo jave oni kojima se svidja. :D
L Word ti je serija o zivotima i intrigama lezbejki...cak sta vise napalis se kad gledas :D kazem ti, puno zanimljivije 8) :D
Napisala sam da se jave oni koji djele moje interesovanje ali mi je razumljivo, ti napaljeni pošto si muško da imaš sasvim drugu percepciju pa se ni ne uzbuđujem a gdje uopće i gledaš te svoje lezbejke na PRIVAT G u ????
Kap prvo, brzo sam citala pa se izvinjavam sto sam tvrdila nesto drugo.

Drugo, ne znam da li se ova serija koju sam spominjala prikazuje na bosanskim TV kanalima pa da znas o cemu pricam (ako sad zivis u BiH) ali ovdje gdje ja zivim se emituje preko public service, tako da je dostupna siroj masi gledaoca.

Eh sad kao trece, i mozda naj vazniji dio posta :D , ja napaljena nisam ali kazem da ova serija cini cuda po tom pitanju i ne vidim nista pogresno u tome, iako sam mozes misliti zensko :shock: 8)
ma_zdraoooo
Posts: 266
Joined: 12/10/2004 16:59

#17

Post by ma_zdraoooo »

Eeee, puterice, ohladite malo.
L Word je pravo dobra, gledao sam par puta, napaljotka ziva :D
A i Kucanice sam gledao, ima i tu haos putera.
Ma nisam ljubitelj serija, osim ako se radi o Sopranos.

Image
Pilić
Posts: 33
Joined: 21/05/2005 12:40
Location: Sarajevo

#18

Post by Pilić »

ma_zdraoooo wrote:Eeee, puterice, ohladite malo.
L Word je pravo dobra, gledao sam par puta, napaljotka ziva :D
A i Kucanice sam gledao, ima i tu haos putera.
Ma nisam ljubitelj serija, osim ako se radi o Sopranos.

Image
Aj Sopranosi su ti prva liga, mrak skroz sam ih smetnula s uma
Pilić
Posts: 33
Joined: 21/05/2005 12:40
Location: Sarajevo

#19

Post by Pilić »

pitt wrote:
Pilić wrote:
pitt wrote:Ma soul je stari jebac :D:D:D matori zagondzija sto ganja puterice po forumu :D
Ja ne znam da li misliš na mene da sam puter ja bogami imam diplomu u džepu i 25 kuka a gadno me drma PMS i već se svađam s jednim krelcem to ono, da dragog ne zaj.... kad dođe kući. Kućanice su tema ljudiii gleda li ih kogod od ženaaa znam da vi muški ne kontate te relacije
ma jok bona....nisam mislio na tebe vec na vec poznate puterice :D:D A i kako sama rece ti ne spadas u tu kategoriju svakako :D:D:D
Pa da spadam ne bih pričala o Kućanicama zar ne???????? Uostalom ni ne znam o čemu danas pričaju puteri, o farovima, valjda????????
Pilić
Posts: 33
Joined: 21/05/2005 12:40
Location: Sarajevo

#20

Post by Pilić »

Soul_Sista wrote:
Pilić wrote:
Soul_Sista wrote: Pa ja valjda imam misljenje o seriji iako se ne poklapa sa tvojim i nigdje nisi napisao da se samo jave oni kojima se svidja. :D
L Word ti je serija o zivotima i intrigama lezbejki...cak sta vise napalis se kad gledas :D kazem ti, puno zanimljivije 8) :D
Napisala sam da se jave oni koji djele moje interesovanje ali mi je razumljivo, ti napaljeni pošto si muško da imaš sasvim drugu percepciju pa se ni ne uzbuđujem a gdje uopće i gledaš te svoje lezbejke na PRIVAT G u ????
Kap prvo, brzo sam citala pa se izvinjavam sto sam tvrdila nesto drugo.

Drugo, ne znam da li se ova serija koju sam spominjala prikazuje na bosanskim TV kanalima pa da znas o cemu pricam (ako sad zivis u BiH) ali ovdje gdje ja zivim se emituje preko public service, tako da je dostupna siroj masi gledaoca.

Eh sad kao trece, i mozda naj vazniji dio posta :D , ja napaljena nisam ali kazem da ova serija cini cuda po tom pitanju i ne vidim nista pogresno u tome, iako sam mozes misliti zensko :shock: 8)
Hajd no hard feelings, nismo se skontale. L Word nisam gledala niti znam na kojem su kanalu, Kućanice su na Novoj TV četvrtkom u 21.00h i vjeruj mi draga znam o čemu govorim ja sam "kućanica" već god dana, nisam udata ali živim s momkom i ova ti serija čini čuda po tom pitanju... pogotovo ako se radi o Garielle.....
Post Reply