Krivi smo mi!!!

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply

Krivi smo mi?

jesmo
12
60%
nismo
2
10%
samo cetvrtkom
6
30%

Total votes: 20

horns&drums
Location: Quaff a cup to the dead already and hooray for the next to die

Post by horns&drums » 12/10/2006 11:00

Malta pobijedila madjare i ja pao na kladionici :x :x :x

I nasi me zajebali isto :x :x :x

U stvari nisam nista pogodio, idem da mi vrate pare :D:D

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 12/10/2006 11:01

Ne stochko, kriv je sudija. I azira sto nam zapetlja kasike. Mi smo cisti ko suza.

horns&drums

Post by horns&drums » 12/10/2006 11:27

ne kasiKE nego kasiKU :D

treca kasika je bila kobna :D

mIRCerka

Post by mIRCerka » 12/10/2006 11:27

stochar wrote:
mIRCerka wrote:Ne stochko, kriv je sudija. I azira sto nam zapetlja kasike. Mi smo cisti ko suza.

afkors...

to je sve ustasko-cetnicka zavjera...to zaboravismo....

zanzibar

Post by zanzibar » 12/10/2006 11:38

Dragi stocharu, poznaniče sa Baščaršije, u tvom pitanju nema dileme: Krivi smo mi!
Ali pravo pitanje je kao i u svemu ostalom u bijednom bh. životu: Šta nam je činiti?
Konkretno vezano za NS BIH:
1. Okrenuti leđa bh. reprezentaciji, začepiti uši kada je neko pomene, sve dok se nešto ne promjeni
2. Bojkotovati utakmice zbog NS BiH i tako im uskratiti finasijsku policiju.
3. Otići pred zgradu Saveza u većem broju i sve uposlenike vukući za noge izvući iz zgrade(računajući i selektora)...
4. Danima protestovati pred NS BIH, čak tražiti i smjenu Predsjedništva BiH zbog toga
5. Vjerovatno ima još opcija, poput farbanja zgrade NS BIH:)
6. Ili na sve reći ma boli me...

Ali znajući naš mentalitet, preksutra je derbi Željo-Sarajevo i to će se sve zaboraviti...Iz drugih gradova ne treba očekivati neku jaču reakciju jer im je Sarajevo ipak daleko...

Mirna Bosna, a i Hercegovina...

zanzibar

Post by zanzibar » 12/10/2006 11:40

izvinjenje: pod tačkom dva umjesto finansijsku podršku, omaškom tehinčkog urednika :D napisano je finasijsku policiju. Molimo čitateljstvo da uvaži izvinjenje...
No, kad se već dotaknuh finasijske policije ne bi bilo zgoreg da i ona posjeti prostorije NS BIH, ako ništa da izvede šarenu revoluciju;)

mIRCerka

Post by mIRCerka » 12/10/2006 11:41

zanzibar wrote:Dragi stocharu, poznaniče sa Baščaršije, u tvom pitanju nema dileme: Krivi smo mi!
Ali pravo pitanje je kao i u svemu ostalom u bijednom bh. životu: Šta nam je činiti?
Konkretno vezano za NS BIH:
1. Okrenuti leđa bh. reprezentaciji, začepiti uši kada je neko pomene, sve dok se nešto ne promjeni
2. Bojkotovati utakmice zbog NS BiH i tako im uskratiti finasijsku policiju.
3. Otići pred zgradu Saveza u većem broju i sve uposlenike vukući za noge izvući iz zgrade(računajući i selektora)...
4. Danima protestovati pred NS BIH, čak tražiti i smjenu Predsjedništva BiH zbog toga
5. Vjerovatno ima još opcija, poput farbanja zgrade NS BIH:)
6. Ili na sve reći ma boli me...

Ali znajući naš mentalitet, preksutra je derbi Željo-Sarajevo i to će se sve zaboraviti...Iz drugih gradova ne treba očekivati neku jaču reakciju jer im je Sarajevo ipak daleko...

Mirna Bosna, a i Hercegovina...

DOSTA! vise vodu vari vodu hladi! Das prijedloge, i onda spustis loptu!

Glasam za opcije 3 i 4, a opciju 5 prepustam Tuttovcima, oni su stela u tome.

horns&drums

Post by horns&drums » 12/10/2006 11:53

mIRCerka wrote:
to je sve ustasko-cetnicka zavjera...to zaboravismo....

sa blagim pritiskom vehabizma :D

uvjek dobar gost

Dosta je brukanja i fakat svega mi je dosta....!!!!

Post by uvjek dobar gost » 12/10/2006 11:56

Mene nije bilo godinama na ovom ni na nekom drugom forumu... razlog je živčane prirode...

Moja poruka je sljedeća ukoliko ima i jedan BH Fanatikos da je spreman na demonstracije ispred zgrade saveza... ja ću sa njim ili sa njima... i to kad god treba... više mi je svega puun nos i fakat obraz nacije je u pitanju... više se ne radi samo o porazu ili porazima.... branimo svoj obraz jer njihov je kombinacija drveta i gume ili ga i nemaju više...

Vrijeme je da se krene....!!!!

zanzibar

Re: Dosta je brukanja i fakat svega mi je dosta....!!!!

Post by zanzibar » 12/10/2006 12:00

uvjek dobar gost wrote:Mene nije bilo godinama na ovom ni na nekom drugom forumu... razlog je živčane prirode...

Moja poruka je sljedeća ukoliko ima i jedan BH Fanatikos da je spreman na demonstracije ispred zgrade saveza... ja ću sa njim ili sa njima... i to kad god treba... više mi je svega puun nos i fakat obraz nacije je u pitanju... više se ne radi samo o porazu ili porazima.... branimo svoj obraz jer njihov je kombinacija drveta i gume ili ga i nemaju više...

Vrijeme je da se krene....!!!!

Nije više obraz nacije u pitanju... Pitanje je svake osobe...Dokle će nas, dokazano, nesposobnjakovići, kriminalci, pijanice, neuki glupani, jednostavno levatiti i za svaku utakmicu uzeti 10, 15 KM i pokidati 3 do 4 kilometra živaca( inače naučnici tvrde da dužina nerava u čovjeku iznosi 480.000 kilometara ) :D. To samo dokazuje da su oni superiorniji od nas...Zar mislite da je tako

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 12/10/2006 13:40

Ljudi definitivno nema ništa od pričanja i pasivnosti pa oni su svi ista banda, mislim na trenutnu postavku ljudi u savezima i oko njih i to u svim sportovima.... do nas je što pustili smo ih da hadžijaju sa našim sportom. Koliko igrača je otišlo iz BiH sporta koliko su ih otjerale taldžije... ja sam rekao Dosta i pozivam sve Vas da se organizujemo i da im ..... ako treba da opkolimo savez....
Od nečeg se krenuti mora..... zamislite samo kad bi se umjesto na predstojeći sarajevski derbi svi ti navijači okupili pred savezom......
Bojkot ,pozivam sve na bojkot derbija i da svi idemo pred savez, ako ne tad onda što prije da i ovu bruku ne zaboravimo kao i sve do sada...

Vrijeme je da se krene !!!!

mIRCerka

Post by mIRCerka » 12/10/2006 13:43

uvjek dobar gost wrote:Ljudi definitivno nema ništa od pričanja i pasivnosti pa oni su svi ista banda, mislim na trenutnu postavku ljudi u savezima i oko njih i to u svim sportovima.... do nas je što pustili smo ih da hadžijaju sa našim sportom. Koliko igrača je otišlo iz BiH sporta koliko su ih otjerale taldžije... ja sam rekao Dosta i pozivam sve Vas da se organizujemo i da im ..... ako treba da opkolimo savez....
Od nečeg se krenuti mora..... zamislite samo kad bi se umjesto na predstojeći sarajevski derbi svi ti navijači okupili pred savezom......
Bojkot ,pozivam sve na bojkot derbija i da svi idemo pred savez, ako ne tad onda što prije da i ovu bruku ne zaboravimo kao i sve do sada...

to dobiti neces, jer ako se zeljini navijaci nisu bojkotom htjeli boriti protiv vlastite uprave, nece se ni protiv saveza tim sredstvima sluziti...hajmo POLSIJE derbija pred savez, onako zagrijani i upjevani :D

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 12/10/2006 13:48

lično ja bojkotujem derbi od uletanja na stadio Koševo a i tad sam jedva oišao jer me prije toga iznervirao Ćelo sa kočijama.... derbi nije vrijedan navijača koji ga gledaju......

Ja pozivam na bojkot.....

zanzibar

Post by zanzibar » 12/10/2006 13:51

Bojkot!!!!

mIRCerka

Post by mIRCerka » 12/10/2006 13:52

stochar wrote:
mIRCerka wrote:
uvjek dobar gost wrote:Ljudi definitivno nema ništa od pričanja i pasivnosti pa oni su svi ista banda, mislim na trenutnu postavku ljudi u savezima i oko njih i to u svim sportovima.... do nas je što pustili smo ih da hadžijaju sa našim sportom. Koliko igrača je otišlo iz BiH sporta koliko su ih otjerale taldžije... ja sam rekao Dosta i pozivam sve Vas da se organizujemo i da im ..... ako treba da opkolimo savez....

to dobiti neces, jer ako se zeljini navijaci nisu bojkotom htjeli boriti protiv vlastite uprave, nece se ni protiv saveza tim sredstvima sluziti...hajmo POLSIJE derbija pred savez, onako zagrijani i upjevani :D

Zavezanih salova, zagrljeni i s pjesmom 'ne moze nam niko nishta, jachi smo od sudbine...' Manijaci i Horde da poslije derbija dodju pred Nogometni savez i tu odrzhe mirni protest usmjeren iskljuchivo prema NS BiH a bez ikakvih medjusobnioh carki. Hm, na listi mogucih stvari to bih stavio na trece mjesto, poslije Voyagera i drvenog sporeta...

zagrljeni i uz tu pjesmu ne...ali eto, idite na tm i hz forume, predlozite im bojkot. Nazovite Javu i sirka, predlozite im bojkot...nemojte ni zvati balavurdiju...vec one stare...poznate...

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 12/10/2006 14:06

Nek mi neko proslijedi njihove telefone ili mail adresu rado ću ih pitati za mišljenje... nem vremena za posjećivanje 100 foruma jedva sam skupio i za ovaj malo vremena...

uvjek dobar gost

Post by uvjek dobar gost » 12/10/2006 14:44

Nema jer nemam adrese niti brojeve telefona.... ako neko ima nek mi prosljedi ....ili je zaineresovan za akciju nekad poslije vikenda ili ili nek se javiiii....

Post Reply