KREDIT BEZ ZIRANATA

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...
Post Reply
aidicaaaaaaaa

KREDIT BEZ ZIRANATA

Post by aidicaaaaaaaa » 13/04/2011 15:08

POZDRAV,
mene interesuje da li ima neka mikrokreditna fondacija koja daje kredit bez ziranata, ako neko zna nek mi pomogne, ja ja sam zaposlena, ali nisam prijavljena, imam redovna mjesecna primanja i uredno bih vracala kredit, pa ako neko zna neku mikrokreditnu organizaciju koja daje kredit pod ovim uslovima, nek mi pomogne......hvala punooooooo

*mima*

Re: KREDIT BEZ ZIRANATA

Post by *mima* » 13/04/2011 15:10

Nema.

vjesticanametli
Has thanked: 48 times
Been thanked: 12 times

Post by vjesticanametli » 13/04/2011 15:13

nista od toga.........ne zezam se........

Moonlight Shadow

Post by Moonlight Shadow » 14/04/2011 01:59

aidicaaaaaaaa wrote:POZDRAV,
mene interesuje da li ima neka mikrokreditna fondacija koja daje kredit bez ziranata, ako neko zna nek mi pomogne, ja ja sam zaposlena, ali nisam prijavljena, imam redovna mjesecna primanja i uredno bih vracala kredit, pa ako neko zna neku mikrokreditnu organizaciju koja daje kredit pod ovim uslovima, nek mi pomogne......hvala punooooooo

NIKO, ali bas NIKO ti nece dati nikakav kredit bez pismene garancije da ces im vratiti KREDIT.. To bi bilo isto kao da ja sada odem do neke banke, banem na vrata i kazem;

"E kume, znas sta, ja bih trebo ovaj kredit, znas ja ti radim, imam primanja, (nikakve pismene garancije nemam) pa hajde jel mi mozete dati? Majke mi, vraticu Vam sve do u marku." :-)

Samo bi se sluzbennik nasmijao i pokazao mi gdje su vrata.

Ne mozes tako. Ne preostaje ti nista nego da radis i da skupis novaca koliko ti treba, jer drugacije niko ti nece dati KREDIT. :thumbup:

atko

Post by atko » 14/04/2011 02:20

I da ima neka MK koja bi tako dala kredit to je preskuuupaaa pozajmnica

Post Reply