Krajishki teferich :D

Zanimljivosti, dešavanja i kulturno-politički život u Bihaću, Buzimu, Cazinu, V. Kladuši, Bos. Petrovcu, Sanskom Mostu, Bos. Krupi...

Moderator: Chloe

User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#1 Krajishki teferich :D

Post by amalka »

U Velikoj Kladusi je otpoceo jubilarni :D 5./10. Krajiski teferic. Svi zainteresirani vise podataka mogu pronaci na http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/

Ko ce na teferich :D
_stoKA_
Posts: 174
Joined: 30/04/2007 12:54

#2

Post by _stoKA_ »

ljudi moji lijepe li kladuse onako prepune raje, zgodnih cura, i program je onako bogat, stvarno ono sve ko med i mlijeko, al ja neb bio ja da mi par stvari ne zasmeta...

vozim se polako niz skokove, ono furam se da vidim kolko mogu ici da se postujem ogranicenja (sta mislis kolko sam izdrzo :D ) kad jedan covo dao reklamu: "direktor firme za transkontinentali transport", nabraja onako usluge, reklamira kapacitet, brojevi telefona fazoni :D buhahahahahahaha na ovo ne dajem komentar, zelim cuti sta raja misli o ovom remek djelu gluposti :D

druga stvar, ima jedno par auta reg. table chicago californija ovo ono, mislim nisam mogao da vjerujem da glupostima nema kraja :roll: i na to sve jedna A6 iz chicaga stoji na crvenom, ama ne prodje minut ciko staje do njega sa A8 domace table. mislim cenio sam se od smijeha, ama valjo, kocio.

izveo sam cak i zakljucak da bi krkan bio krkan ma da dobije pasosh od diznilenda... :D
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#3

Post by amalka »

:D Slazem se sa tobom, apsolutno :) Dosli su ti dijasporci :D najgore je kad cujem; Vidimo se tomorow :roll: :D i tako slicno :D Sjetila sam se neceg; prosle godine dosla mi komsinica iz Kanade i u pitanju su bili telefonski racuni ili nesto drugo, i sad kaze ona; uh, ovo kod vas nije nista, kol'ki nama BILLOVI dolaze :D :lol: :lol:
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#4

Post by StLouis »

najvaznije je da rade semafori kod robne kuce :D dobra i sazeta reportaza o famoznim A6 i A8 :D veni, vidi, vici
_stoKA_
Posts: 174
Joined: 30/04/2007 12:54

#5

Post by _stoKA_ »

ma sta ti "veni vidi (ne)seri" :roll:

nemoj se naci uvrijedjen, pa nisi ti bio taj valjda :D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#6

Post by StLouis »

_stoKA_ wrote:ma sta ti "veni vidi (ne)seri" :roll:

nemoj se naci uvrijedjen, pa nisi ti bio taj valjda :D
radi radio mileva :D
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#7 Re: Krajishki teferich :D

Post by ziggy »

amalka wrote:U Velikoj Kladusi je otpoceo jubilarni :D 5./10. Krajiski teferic. Svi zainteresirani vise podataka mogu pronaci na http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/

Ko ce na teferich :D
Moze mi neko objasniti sta naci ovo 5/10. Krajiski teferic?Je li 5. ili je 10.?Ne kontam :?
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#8 Re: Krajishki teferich :D

Post by StLouis »

ziggy wrote:
amalka wrote:U Velikoj Kladusi je otpoceo jubilarni :D 5./10. Krajiski teferic. Svi zainteresirani vise podataka mogu pronaci na http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/

Ko ce na teferich :D
Moze mi neko objasniti sta naci ovo 5/10. Krajiski teferic?Je li 5. ili je 10.?Ne kontam :?
kako neznas, to je pet u pola :D
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#9 Re: Krajishki teferich :D

Post by amalka »

ziggy wrote:
amalka wrote:U Velikoj Kladusi je otpoceo jubilarni :D 5./10. Krajiski teferic. Svi zainteresirani vise podataka mogu pronaci na http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/

Ko ce na teferich :D
Moze mi neko objasniti sta naci ovo 5/10. Krajiski teferic?Je li 5. ili je 10.?Ne kontam :?
Mogu ja :D

Ovo je inace 10. americki teferic, a 5. koji se odrzava u Velikoj Kladusi. Ove godine se radilo na spajanju teferica, zbog dijaspore :D tako da smo dobili dva jubilarna. Znaci, 5. Krajiski, i 10. Americki :D

Jos sta? :)
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#10

Post by amalka »

StLouis wrote:najvaznije je da rade semafori kod robne kuce :D dobra i sazeta reportaza o famoznim A6 i A8 :D veni, vidi, vici
Semafori su privremeno van funkcije, prevelika je guzva u nasem malo gradicu :) A ne znaju ovi iz dijaspore sta znaci koje svjetlo :oops: Nije da vrijedjam, vidjeh to svojim ocima :D
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#11 Re: Krajishki teferich :D

Post by ziggy »

amalka wrote:
ziggy wrote:
amalka wrote:U Velikoj Kladusi je otpoceo jubilarni :D 5./10. Krajiski teferic. Svi zainteresirani vise podataka mogu pronaci na http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/

Ko ce na teferich :D
Moze mi neko objasniti sta naci ovo 5/10. Krajiski teferic?Je li 5. ili je 10.?Ne kontam :?
Mogu ja :D

Ovo je inace 10. americki teferic, a 5. koji se odrzava u Velikoj Kladusi. Ove godine se radilo na spajanju teferica, zbog dijaspore :D tako da smo dobili dva jubilarna. Znaci, 5. Krajiski, i 10. Americki :D

Jos sta? :)
Ahaaaaa :) Pa sad kontam,ali nigdje ne pise objasnjenje,bar ja nisam naisla.Hvala amalka :)
_stoKA_
Posts: 174
Joined: 30/04/2007 12:54

#12

Post by _stoKA_ »

znas sta jos onoj kladusi fali, dosta sam noto mislim da je to to, turisticka signalizacija!

i to na vise jezika jer ne znas odakle sve te raje ima, pa tako kad turist parkira auto Zagradom, pogleda na putokaz i odma zna da mu se gradski muzej nalazi u Drmaljevu, operna kuca u Sabica putu a da je univerzitetski kampus malo van grada, tacnije u Polju. i naravno na svakoj trolejbuskoj stanici mora da ima mini mapu grada da tacno zna sta je i gdje je.

a u biti, sve je ostalo super.
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#13

Post by amalka »

Malo nas je, al' nas ima :D Ne znam da li se ti to zajebavas na neciji racun, tj. na racun mog grada, ili sta je drugo u pitanju? Ako sam u pravu, okani se dok je vrijeme. Preselicemo se odmah na onu temu; Ovdje bi mogo biti neko bjen :D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#14

Post by StLouis »

amalka wrote:Malo nas je, al' nas ima :D Ne znam da li se ti to zajebavas na neciji racun, tj. na racun mog grada, ili sta je drugo u pitanju? Ako sam u pravu, okani se dok je vrijeme. Preselicemo se odmah na onu temu; Ovdje bi mogo biti neko bjen :D
motku u ruke, on ce nama o operi i baletu!! :D :D
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#15

Post by amalka »

Fakat cu morati :D On to poceo lijepo, decentno, onako kako samo Cazinjani znaju :D podjebavati :D oprostite na izrazu, morala sam :D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#16

Post by StLouis »

amalka wrote:Fakat cu morati :D On to poceo lijepo, decentno, onako kako samo Cazinjani znaju :D podjebavati :D oprostite na izrazu, morala sam :D
a, to nije lijepo, za takve stvari se more biti bjen. :D a, sta cu ja, mjesanac, stara mi iz cazina a stari iz kladuse :D
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#17

Post by amalka »

Hahahaha :D "Dvije su se vode zaratile" :D

Da ja sada vama nesto ozbilno kazem. Ljudi, teferic je zavrsen, vise slika imate na onom linku koji sam prije stavila.

Inace ne volim ovakve guzve, jer ovo je previse za jedan mali gradic. Gospon Stoka je pretjerao sa operom i slicno, ali necu mu zamjeriti, ljudi smo, nismo Cazinjani :D Salim se :)

Grad je naprosto okupiran. Jucer nam je bio i Beriz Belkic, ali niko ga nije vidio :oops: u masi :oops: :D

Ipak, ja dajem srednju ocjenu organizaciji i slicno :oops: Moglo se to bolje, punoooo bolje. Bitno je da se nesto desava, a ovo je odlican nacin da se zblize ljudi koji vec dugo nisu u Bosni, te da dio novca koji su mislili trositi negdje izvan, potrose u svojoj BiH. I svima dobro :D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#18

Post by StLouis »

Aferim!! A i Berix je bio tamo? Molim te ne reci mi da je prodavao kebab :D
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#19

Post by amalka »

Prodavao je, da :D maglu :oops: Salim se. Ma tefericio je malo, posjetio Sanitex i ne znam sta jos. Uobicajene rute :D
User avatar
StLouis
Posts: 2969
Joined: 07/03/2004 00:00
Location: USA

#20

Post by StLouis »

A, tako, on ce nama donijeti gaze i flastera umjesto pehara :D
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#21

Post by amalka »

Bolje ista, nego nista :D Stara narodna :lol:
_stoKA_
Posts: 174
Joined: 30/04/2007 12:54

#22

Post by _stoKA_ »

joj ljudi sta vam bi, ma neb ja udario na kladuscane imam i ja roda tamo :D

samo onako komentarisem ovo sve u svom stilu. meni smeta samo sto inace u nasem kantonu nebitno koji grad svi se zalijepe za jednu manifestaciju i kad to prodje medvjedi nazad u zimski san, a lijepa tri mjesaca ljeta nisu jos ni na pomolu izmicanja. nije bilo lose bio sam jedno dva dan, sve super, al sta sad, gdje izac poslije, sta vidjet :?

by the way dvorana mi se svidjela pravo
baco_vk
Posts: 5
Joined: 23/06/2007 00:06

#23

Post by baco_vk »

Ja sam iz Kladuse i ovaj teferic je najuzasniji dogadjaj koji se desio poslije rata u Kladusi, ovi ameri pa to su stvarno seljaci i majmuni cast pojednicima i stvarno su najnemoralniji narod na svijetu. Ovih dana teferica me jednostavno bilo sramota sto sam kladuscanin. Ta njihova usrana furka, kao oni su u Americi cini ih jos jadnijima nego sto jesu. I eto tako nikad vise ne bio teferic.
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#24 Re: Krajishki teferich :D

Post by mamica papucarka »

amalka wrote:U Velikoj Kladusi je otpoceo jubilarni :D 5./10. Krajiski teferic. Svi zainteresirani vise podataka mogu pronaci na http://www.velikakladusa.gov.ba/teferic/

Ko ce na teferich :D
joj Amalka eto mene. Dze me nadje :D
sta da obucem :D
al pazi, ja sam dijaspora :P
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#25

Post by mamica papucarka »

veca_sa wrote:mamice bio teferic poodavno, neg ja iskopo temu nako beze jer nisam vidio amlke odavno
a ja mislila 5. oktobra :lol:
Post Reply