Kozmetika felgi (uklanjanje ogrebotina)

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderator: Bobi

Post Reply
fatality

Kozmetika felgi (uklanjanje ogrebotina)

Post by fatality » 24/06/2015 10:24

Eh ovako, prije neki dan su moja desna felga i trotoar imali neslavan spoj. Rastanak nakon tog spoja je trotoar dosta bolje prebolio dok moju felgu krasi jedan oziljak :(.

Eh sad, mene je to toliko mucilo da nisam mogao izdrzati te sam juce otisao kod "doktora za felge" :D i on mi objasni da bi kostalo oko 260€ da se ta ogrebotina ukloni (kao sto rekoh samo je ogrebotina u pitanju, felga nije iskrivljena il nest slicno). Isto tako mi je rekao da su oni jedini koji rade te felge u dvije boje, iskreno meni i ne izgledaju kao da su dvije boje al valjda on zna (ovo nisam provjeravao kod drugih, ali prije nego sam otisao citao sam na raznim forumima da su ovi kao najbolji u austriji sto se kozmetike felgi tice)

Mene sad zanima da li u Sarajevu ima neko da se bavi sa ovim i da je dobar ? Da se razumijemo, radije bih ovdje dao 260€ i da znam da ce uraditi kako treba nego bilo kome davao ali reko da pitam da neko ne zna nekog ko je na dobrom glasu :)

Ah da, optimalno bi bilo sarajevo, ali moze i doboj, zenica ,brod (jer kroz te gradove prolazim kad idem za sarajevo :D )

Zaboravih, felga je od mercedesa, AMG 19"

Hvala unaprijed
Last edited by fatality on 24/06/2015 13:45, edited 1 time in total.

bitanga_sa_otesa

Re: Kozmetika felgi (uklanjanje ogrebotina)

Post by bitanga_sa_otesa » 24/06/2015 11:38

imas pp

Post Reply