Koncertna desavanja u Sarajevu!!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply

Koga bi se voljeli vidjeti u Sarajevu??

Eminem
28
11%
Linkin Park
29
11%
Coldplay
20
8%
The Prodigy
30
11%
U2
33
12%
Sting
25
9%
Pink Floyd
43
16%
Eric Clapton
27
10%
Massive Attack
15
6%
Kings Of Leon
15
6%
 
Total votes: 265

User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#126 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by VenomousV »

2407 wrote:
VenomousV wrote:@2407: ja nisam emach, nisam neko ko slusa sve i svasta ali ako je slusanje svega i svacega ustvari slusanje necega sto ti se svidi onda mozda i jesam. ne svrstavam ljude po grupama metalci, alternativci, rokeri, pankeri itd i sl
smatram da vise ljudi iz manjih gradova slusa rock, metal, alternativu.... nego sto je to slucaj u sarajevu. ova najezda malih emacha je upravo to - najezda jer su djeca skuzila da je to kul i in trenutno, al valja bolje i to nego djevojke koje se oblace ko pjevaljke sa granda i posjecuju nastupe tih istih izvodjaca sa granda.
Linkin Park (ne samo zato sto ih obozavam i sto bi dala bubreg za njihov koncert) bi bio pun pogodak. Zasto? E pa zato sto bi i metalci i pankeri i alternativci i emachi, a vala ne bi me cudilo i neko od pripadnika rase turbo folka, dosli 100% na njihov koncert jer se napokon nesto desava kod nas i jer napokon dolazi bend koji je planetarno popularan. O njihovoj muzici necu da pricam jer su misljenja uvijek podjeljena a o ukusima se ne rasparavlja :)
Prvo boldovano, grandovci imaju jako lose furke i slusaju losu muziku, emichi imaju bolesne furke i slusaju losu muziku i to nikako ne moze biti bolje od turbo folkera.

Drugo, garantujem ti da 99,9 posto ovih pobrojanih ne bi otislo na Linkin Park jer ih se snebivaju.
ej vjeruj mi, ova tzv emo djeca uopce ne slusaju tu neku nazovimo emo muziku. primjetila sam da se vecina fura ne emo scene sto i nije tako lose, dobro se neka djeca oblace (moje misljenje :D )
a to sto tvrdis da ne bi otisli, dogodilo bi se slijedece: rekli bi da nema sanse da odu na koncert LP-a, cuj LP nema veceg furackog smeca, pa bi nakon par dana "popustili pod uticajem prijatelja" i kao razmisljali da odu na koncert da bi na kraju kupili kartu... realno, vecina tih HC ljudova su ustvari velike piiiiiiiiiiiiip i to im je jedina furka i jedino po cemu se mogu isticati... naglasam VECINA, ne svi
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#127 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by Chemist »

U2!!! Dosli bi svi koji preferiraju Eminema, Kanye Westa i ostale, ali ovi koji preferiraju U2 ne bi uradili obrnuto!
Vernes_AMG
Posts: 1001
Joined: 21/03/2010 12:28

#128 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by Vernes_AMG »

maxell_sarajevo wrote:Paul Van Dyk :thumbup: :bih:


UUUUUU kako sam njega zaboravio , definitivno sam da on dodje , lik je nevjerovatan :thumbup: :thumbup:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#129 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by 2407 »

VenomousV wrote: ej vjeruj mi, ova tzv emo djeca uopce ne slusaju tu neku nazovimo emo muziku. primjetila sam da se vecina fura ne emo scene sto i nije tako lose, dobro se neka djeca oblace (moje misljenje :D )
a to sto tvrdis da ne bi otisli, dogodilo bi se slijedece: rekli bi da nema sanse da odu na koncert LP-a, cuj LP nema veceg furackog smeca, pa bi nakon par dana "popustili pod uticajem prijatelja" i kao razmisljali da odu na koncert da bi na kraju kupili kartu... realno, vecina tih HC ljudova su ustvari velike piiiiiiiiiiiiip i to im je jedina furka i jedino po cemu se mogu isticati... naglasam VECINA, ne svi
Ma jok eto slusaju anti-emo blok :-) Nebitno, sav taj emo pokret je zasnovan na bolesnim i nenormalni furkama...
Koji uticaj prijatelja? Jedan prijatelj bi uspio nagovoriti njih 100 :roll: :lol: Pa moj najbolji jaran je frontman metalcore banda pa mu ja ne odem na koncert jer ne gotivim tu muziku i ne daje mi se za nju 10KM, a da dam 100KM za Linkin Park :lol:
A ovo trece necu ni komentarisati jer se grdno varas ;-)
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#130 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by VenomousV »

2407 wrote:
VenomousV wrote: ej vjeruj mi, ova tzv emo djeca uopce ne slusaju tu neku nazovimo emo muziku. primjetila sam da se vecina fura ne emo scene sto i nije tako lose, dobro se neka djeca oblace (moje misljenje :D )
a to sto tvrdis da ne bi otisli, dogodilo bi se slijedece: rekli bi da nema sanse da odu na koncert LP-a, cuj LP nema veceg furackog smeca, pa bi nakon par dana "popustili pod uticajem prijatelja" i kao razmisljali da odu na koncert da bi na kraju kupili kartu... realno, vecina tih HC ljudova su ustvari velike piiiiiiiiiiiiip i to im je jedina furka i jedino po cemu se mogu isticati... naglasam VECINA, ne svi
Ma jok eto slusaju anti-emo blok :-) Nebitno, sav taj emo pokret je zasnovan na bolesnim i nenormalni furkama...
Koji uticaj prijatelja? Jedan prijatelj bi uspio nagovoriti njih 100 :roll: :lol: Pa moj najbolji jaran je frontman metalcore banda pa mu ja ne odem na koncert jer ne gotivim tu muziku i ne daje mi se za nju 10KM, a da dam 100KM za Linkin Park :lol:
A ovo trece necu ni komentarisati jer se grdno varas ;-)
obrati paznju na navodnike "popustili pod uticajem prijatelja"
malo mi je glupo da nastavljamo ovu raspravu jer tesko da ce iko od nas odustati od svojih stavova :D
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#131 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by VenomousV »

dos'o kurt i odmah ima vise glasova za LP jeeeeeej ^^
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#132 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by 2407 »

VenomousV wrote: obrati paznju na navodnike "popustili pod uticajem prijatelja"
malo mi je glupo da nastavljamo ovu raspravu jer tesko da ce iko od nas odustati od svojih stavova :D
Ma moj stav je nasa realnost, a tvoj je idealiziranje stvari :razz: :-D
Nema se para, nije kod nas situacija da neko ko bi i mozda otisao na LP kaze joj nista u gradu veceras odoh dati joju na LP, nego taj isti izadje u grad i jebe majku policiji sto ne moze piti u parku jer se nema para za piti u kaficu.
User avatar
VenomousV
Posts: 13221
Joined: 30/11/2010 15:45
Location: where oceans bleed into the sky

#133 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by VenomousV »

2407 wrote:
VenomousV wrote: obrati paznju na navodnike "popustili pod uticajem prijatelja"
malo mi je glupo da nastavljamo ovu raspravu jer tesko da ce iko od nas odustati od svojih stavova :D
Ma moj stav je nasa realnost, a tvoj je idealiziranje stvari :razz: :-D
Nema se para, nije kod nas situacija da neko ko bi i mozda otisao na LP kaze joj nista u gradu veceras odoh dati joju na LP, nego taj isti izadje u grad i jebe majku policiji sto ne moze piti u parku jer se nema para za piti u kaficu.
mah, pusti me da idealiziram :D

mescini da sam vec ovdje rekla: mlada sam, naucicu :D
User avatar
Layne
Posts: 5716
Joined: 24/04/2008 14:12

#134 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by Layne »

Tool, Prodigy i Riverside :oops:
User avatar
2407
Posts: 4437
Joined: 26/07/2007 21:32
Location: on a 50 milion year trip...

#135 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by 2407 »

kurt cobain wrote:
koncerti prostor bi bio popunjen najviše s ljudima iz regije tako da ne brinite se za nase ljude. ko ima para i zelju da ih vidi otici ce bez obzira pricalo se o LPu ili Coldplayu, Radioheadu, U2....(iako bi za U2 bilo i puno raje iz BiH :D)
Za organizaciju koncerta jedinog u regiji ti treba puno vise para nego kada ta grupa gostuje npr u Zagrebu i poslije Sarajeva nastupa u Sofiji recimo. Njima je to usput i ubacit ce se za manje para nego da npr. oni sviraju u Minhenu a ti ih zoves u Sarajevo da bi poslije nastupali u Berlinu recimo. To sam vec bio objasnio. Mislim da je sasvim dovoljno DaysleepeR objasnio situaciju tako da je iluzorno vise pricati.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#136 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by DaysleepeR »

kurte prijatelju, ti si idealista i žao mi je što ćeš se razočarati ali sam lijepo objasnio

možeš zvati i managemente i nuditi pare koliko hoćeš, ali to njima ništa ne znači ako u BiH nisu prodali nijedan originalni CD. To je njima isto kao da ih iz Zambije zoveš. Neće doći.

Kad nestane pirata i kad CD bude 30 KM original i to kupljen u zastupniku velikih kuća, početi će dolaziti i velika imena, normalno da promovišu albume kako to rade svugdje.

Bez toga ne možemo pričati o ničemu drugom.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#137 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by mrtva kokoš »

DaysleepeR wrote:samo da kažem anketa je ODRON. nikog od nabrojanih...

je li autor svjestan da su neki od nabrojanih prestali davno da postoje?

i da li je autor svjestan da publika određenih bendova u anketi mora prije 11 kuci inace ih policija hapsi?

ODRON

ja sam vam rekao sta je fol a vi i dalje trosite vrijeme. nisam neupucen u tematiku sto je najgore, toliko se ovdje lupa da to nema sanse covjek da pofata i urazumi

UZAS

:run:
jednoga dana kupicu pistolj i ubicu se a i tebe cu, jednoga danaaa :dance:

koji su to neki koji su prestali da postoje, PF? i da su prestali nisam ja kriv sto ti isti koji ih slusaju ne znaju da su prestali pa pisu kako bi ih voljeli vidjeti. ja sam samo letimicno presao temu i vidio koga ljudi najvise gotive
i stavio to uopste nije moj odabir!! jbt sta si se unervozio, ne vrsim metodolosko istrazivanje o isplativosti i mogucnosti organizovanja odredjenih koncerata. nek pise ko sta hoce...

kazes nisi neupucen, pa koga sam to trebao jos staviti i ko bi to jos mogao napuniti kosevo a da nije do sada pobrojan :-? niko, zato sto se ne kupuju CD-ovi, ma dajjjjj...

da ti ja nesto kazem ja slusam vecinom hip-hop, rap, reggae, drum&base i mozes primjetiti da sam jedino iz te
konkurencije stavio eminema, a ako si mislio na njega kada si rekao da njegova publika mora do 11 kuci grdno si se prevario. ja ga slusam od svoje 12 godine a sada su mi 23 tako da ta prica ne pije vode, cak sta vise od ove mladje raje rijetko ko da ga i slusa. a dao bih ruku da bi doslo vise raje na njegov koncert, nego i na jedan koncert od svih tih koje imas pobrojati kao "vrstan poznavalac" . ahh napisao si bendova sigurno si mislio na LP, nemam namjeru da
mjenjam necije stavove, misli sta hoces...

od ovih pobrojanih sam glasao za linkin park i coldplay ne slusam ih nesto posebno ali znam pjesama
za otici na njihov cert. U2 i Prodigy poznajem i znam par pjesama ali ne vjerujem da bih isao na njihov koncert. a ostale niti znam niti poznajem...

dobro rekao si nam fol u svemu ovome, sta sad trebamo klimati glavom ili prestati sa pisanjem :?
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#138 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by DaysleepeR »

ti isto dijete majke mi

objasnio sam sve na prethodnim stranicama, nema veze to sa tim ko šta voli dok ljudi ne budu imali ovdje tržište neće ni dolaziti

sad ga nemaju i to je činjenica
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#139 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by mrtva kokoš »

e nek srbija i hrvatska imaju trziste...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#140 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by DaysleepeR »

Splinter wrote:e nek srbija i hrvatska imaju trziste...
naravno da imaju, prvo nemaju pirata, drugo imaju puno više stanovnika, treće države su odlučile da im je u interesu da se integrišu u svjetske tokove i putem muzike što kod nas nije slučaj po pitanju bilo čega nabrojanog

tema je imala pitanje zašto se nešto ne dešava kod nas, na pitanje odgovoreno sa činjenicama i šta se više tu ima raspravljati?

eto ti raspravljaj unedogled ako hoćeš, ali dok se ne promijene krucijalne stvari iz mog prvog posta nema velikih imena
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#141 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by DaysleepeR »

kurt cobain wrote:
DaysleepeR wrote:ti isto dijete majke mi

objasnio sam sve na prethodnim stranicama, nema veze to sa tim ko šta voli dok ljudi ne budu imali ovdje tržište neće ni dolaziti

sad ga nemaju i to je činjenica
tebi nikako da ude u galvu da od prodaje albuma ne ovisi gdje ce ko dodi. nema to veze nikakve. rekoh ti, izvodaci zive od honorara s nastupa, mnogo vece pare tu stave u dzep a ne od prodaje albuma. zato svi sviraju gdje god samo da mogu zaraditi i zato si mogao vidjeti 50Centa, Snoop Dogg ai koga sve ne u Pristini. sta je to Pristina bolja od nas?
argumentuj da nema? lupaš prijatelju pravo. logika stvari je da izdaš album, pa ideš u zemlje u kojima je prodaja najveća da sviraš jer si siguran da ćeš tamo imati pune dvorane. tamo gdje ne prodaš ništa što ćeš ići? ko ti garantuje da će ti iko doći? ima li tu logike molim te?

Kosovo sigurno ima državni projekat da se integriše u svjetske tokove kako bi bilo priznato ko država. Sasvim je logično da će vlast plaćati koncerte i druge aktivnosti kako Kosovo ne bi više bilo šupak svijeta. Kod nas to nije slučaj. Ima Moj Ummete, ima Čola i džabni koncert Harija, za naše zatucane vlastodršce super.

očigledno ne vladaš tematikom i baziraš se na pretpostavkama i emocijama. ja govorim iz iskustva.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#142 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by DaysleepeR »

kurt cobain wrote: u Srbiji ima vise pirata nego u BiH ja mislim, ima ih i u Hru ali manje ali opet ima. u BGu malo malo pa koncert pa EXIT, mislis da svi koji nastupe u jednoj godini samo u SRB da prodaju preko 10000 kopija alubma tamo....? NE!
daj mi neki statistički podatak, neku činjenicu da u Srbiji ima pirata? mislim da se varaš. opet Novi Sad ima DRŽAVNI projekat da bude svjetska metropola i daje velike garancije novčane i logističke kako bi bio na karti svijeta kroz EXIT.

KOLIKO PUTA DA PONOVIM JEDNO TE ISTO?

Koliko je vama godina?!
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#143 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by DaysleepeR »

kurt cobain wrote: daj dokaze pa cemo vidjeti, odmah mijenjam misljenje, ODMAH. kako je Jamiroquai dosao dva dana nakon izdavanja albuma? kako je Smiple Minds dosao? prodaja ih ne zanima jer sve ide IZDAVACKIM KUCAMA, oni zive od koncerata, ovo nije emocija to je govor ljudi s kojima sam pricao, svjetskim izvodacima. boli njih briga bio to London bila to Bosna bila to Zambija, ako im das pare doci ce pa i na Antartik ako ima ko da da pare.
Jamiroquai je plaćem parama britanskog SFOR-a čiji su gosti bili, koji su ih vozali helikopterima po Bosni i takav provod i zezanciju im niko drugi nije mogao obezbjediti.

Simple Minds su došli u sklopu jednog projekta koji je u mjesec dana doveo njih, Erosa i Maksima Mrvicu i neslavno bankrotirao jer vlast nije podržala ljude da ih izvuče iz minusa jer opet ponavljam naša država i naš grad nemaju svijest da Sarajevo postane grad inegrisan u svjetske muzičke tokove.

malo manje žara malo više logike i sve će biti ok, i pomiriti se sa tim da dok vlast ne odluči da budemo dio svijeta nećemo ni biti

jednostavno teren nije spreman za tako nešto, ni zakonski, ni deklarativno, pa samim tim niko nije spreman ni da rizikuje bio on veliki bend, ili neki menadžer

da ti ne pričam kakve su provale bile u poreznoj pred koncert Deep Purple-a kad je baba tražila da Ian Gillan dođe sa ličnom kartom i potpiše se...

kažem, Kosovo je za nas zapad...
Last edited by DaysleepeR on 21/12/2010 01:12, edited 1 time in total.
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#144 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by mrtva kokoš »

DaysleepeR wrote:
kurt cobain wrote: u Srbiji ima vise pirata nego u BiH ja mislim, ima ih i u Hru ali manje ali opet ima. u BGu malo malo pa koncert pa EXIT, mislis da svi koji nastupe u jednoj godini samo u SRB da prodaju preko 10000 kopija alubma tamo....? NE!
daj mi neki statistički podatak, neku činjenicu da u Srbiji ima pirata? mislim da se varaš. opet Novi Sad ima DRŽAVNI projekat da bude svjetska metropola i daje velike garancije novčane i logističke kako bi bio na karti svijeta kroz EXIT.
ev mozda pola godine kako j eovo napisano...
U Srbiji je piraterija muzičkih sadržaja, posebno stranih, veoma zastupljena, sve je više nelegalnih korisnika koji „skidaju" muziku sa interneta, a manje onih koji nosače zvuka kupuju u prodavnicama, ocenjeno je na jučerašnjoj raspravi u pres-klubu Medija centra

O fenomenu piraterije koji je decenijama prisutan kod nas razgovarali su muzički novinar i direktor „Dalas rekordsa" Petar Janjatović, džez pijanista, kompozitor i predstavnik Sokoja Vladimir Maričić i urednik časopisa „PC Press" Marko Herman. Prema rečima Janjatovića, u srpskoj ekonomiji raspada se čitava prodajna mreža, nestaju CD šopovi, a u novim tržnim centrima sve se manje mesta odvaja za prodaju nosača zvuka.
- Sve je manji tiraž novih kompakt-diskova. Čudo je kada neko objavi tiraž od 1.000 CD-ova, a nekada smo imali tiraže i do 40.000 primeraka. CD odavno kod nas nije proizvod od koga se može živeti - kazao je Janjatović.
Pre početka rasprave prikazana je video-anketa sa građanima Beograda, koji su nemaštinom i nekažnjavanjem opravdali neovlašćeno korišćenje i preuzimanje muzičkih sadržaja sa interneta.
- Ovde ljudi mogu da skidaju muziku sa interneta, a da ništa ne plate. To nije njihov izbor, već propust sistema koji ne može da se bori sa krađom nečije imovine. Piraterija spada u imovinsku krađu, što je sramota - rekao je Maričić.
Marko Herman osvrnuo se na situaciju u svetu po pitanju piraterije.
- U Americi se tužba za pirateriju podnosi protiv onoga ko je preuzeo neko autorsko delo sa interneta, ili protiv onih koji daju dela na razmenu. Pri tom se traže veoma visoke odštete da bi se privukla medijska pažnja i zaplašili ljudi da to ne rade. Videćemo kako će se stvari dalje razvijati - rekao je Herman, i dodao da u Srbiji malo ljudi kupuje muziku preko interneta jer nema onlajn prodavnica, kao ni onih koje muziku prodaju u digitalnom obliku.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#145 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by DaysleepeR »

ovdje se pominje onlajn piraterija a ne da se pirati prodaju u glavnoj ulici kao kod nas

plus kod njih postoje zastupnici zvaničnih izdanja štp je KRUCIJALNO

žao mi je momci imate želju, morate samo da shvatite da je imaju i drugi ali kad nešto nije realno, nije realno.

Jamiroquai, Simple Minds, Purple, i ostalo su incidenti a ne redovni događaji

čekajte i dalje i pitajte se i dalje i šupljirajte i dalje, ja nemam snage više iznositi očito

jednostavno ne kontate, a svakim danom što niko ne dođe ja sam u pravu...
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#146 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by DaysleepeR »

kurt cobain wrote: nema NS državni projekat, glavni su im sponzori MTS i Tuborg. dravu sto zanima jeste kako da zaradi para od turizma isto sto bi trebao kod nas da bude slucaj i od poreza. malo jaci projekat da se uradi, da politicari shvate koliko bi novca otislo u drzavne kase od poreza i turizma mi bi bili na konju. ali promotori nece da dignu guzicu i malo da se potrude pa i oni sami ne bili u minusima nego dovode i prave koncerta Merila, Cole, Tonyja itd...
ne bi došlo do MTS-a i Tuborga da prvih par godina NS nije bio garancija

sad im NS ni ne treba...

nego eto samo ti kontriraj
User avatar
mrtva kokoš
Posts: 12219
Joined: 13/01/2009 19:46
Location: komuna

#147 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by mrtva kokoš »

svaka ti cast ti bas ne odustajes...
Gerard Butler u Beogradu kupio piratski DVD svog filma
Obišao je većinu noćnih klubova u glavnom gradu Srbije, posjetio snimanje filma „Montevideo, bog te video“, kojega režira glumac Dragan Bjelogrlić, prošetao Knez Mihajlovom, te kupio piratski DVD na ulici, pišu beogradski mediji.

Butler se tijekom šetnje glavnom beogradskom ulicom zaustavio pokraj jednoga štanda i kupio tri kopije svog zadnje filma „Lovac na glave“ u kojemu glumi zajedno s Jennifer Aniston.
treba li jos??
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#148 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by DaysleepeR »

jesi zapeo za albume to nije normalno

evo pošto nisu bitni, vidjeli smo ko je došao do sad...

treba vršiti pritisak na vlasti prvo da se bore sa piraterijom po ulicama, drugo da imaju budžet za podršku koncertima velikih imena, treće bojkotovati koncerte ćola, tonija i ostalih exyuovaca, cetvrto pratiti moderna muzicka zbivanja, traziti od lokalnih i drzavnih emitera top liste sa modernom muzikom, zahtjevati dolazak stranih izvodjaca, vrsiti pritisak na SFF da konacno prepusti nekom drugom organizaciju after partija jer bi se samo u SFF mogao raditi mini EXIT jer para IMA, ali ono uporno dovodi severine i kojekakve ublehase...

kurt, uporan si diskutant, ali nisi ponudio rjesenje, evo ja ga nudim kao prijedlog pa eto svi skupa razmislimo, ali od puste zelje nema nista
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14640
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#149 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by DaysleepeR »

Splinter wrote:svaka ti cast ti bas ne odustajes...
Gerard Butler u Beogradu kupio piratski DVD svog filma
Obišao je većinu noćnih klubova u glavnom gradu Srbije, posjetio snimanje filma „Montevideo, bog te video“, kojega režira glumac Dragan Bjelogrlić, prošetao Knez Mihajlovom, te kupio piratski DVD na ulici, pišu beogradski mediji.

Butler se tijekom šetnje glavnom beogradskom ulicom zaustavio pokraj jednoga štanda i kupio tri kopije svog zadnje filma „Lovac na glave“ u kojemu glumi zajedno s Jennifer Aniston.
treba li jos??
http://www.youtube.com/watch?v=OIdGg-A9pIs
Zejnil
Posts: 163
Joined: 30/07/2008 17:51

#150 Re: Organizacija koncerata, koga i sta?

Post by Zejnil »

Cholina_Lokica wrote:samo da se pridruzim ovima za Kanye Westa... prodala bih i auto za njega :mrgreen:

WTF?

Jel to ti ozbiljno?
Post Reply