Komsijski mediji

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderator: O'zone

Post Reply
uozo

Komsijski mediji

Post by uozo » 30/09/2006 08:11

Citam nesto komsijske medije pa mi za oko zapade ovo.

"Zlikovački papa" Vojislava Šešelja
29. septembar 2006. | 17:06 | Izvor: B92
Požarevac -- Naredne srede će u Požarevcu biti održana promocija knjiga Radovana Karadžića i Vojislava Šešelja.

Danas je Požarevac oblepljen plakatima Srpske radikalne stranke, u kojima se građani pozivaju da u sredu prisustvuju promociji četiri knjige Vojislava Šešelja. Radi se o knjigama "Pontifeks maksimus satanističke crkve, Jovan Pavle Drugi", "Antihristov namesnik, zlikovački rimski papa Benedikt Šesnaesti", "Vatikan, glavno satanističko gnezdo" i "Rimska kurija večito žedna srpske krvi".

Promocija će biti održana u požarevačkom Centru za kulturu.

Na postere SRS-a javno nije reagovalo nadležno tužilaštvo, kako bi bilo ustanovljeno da li oni predstavljaju širenje verske mržnje i netrpeljivosti.

:shock: :shock: :shock:

Onda mi pade na pamet da sam skoro negdje procitao da stranka ovog idiota, ima podrsku oko 35% birackog tijela u Srbiji.
:shock:

Dezze

Post by Dezze » 30/09/2006 08:21

Tamo mozes samo ocekivati reakciju Zena u crnom.

Ali me zanima kakve je nebuloze onaj debil pisao u tim knjigama....siguran sam da ce biti materijala za smijanje :lol:

Dino007

Post by Dino007 » 30/09/2006 09:22

Dezze wrote:Tamo mozes samo ocekivati reakciju Zena u crnom.

Ali me zanima kakve je nebuloze onaj debil pisao u tim knjigama....siguran sam da ce biti materijala za smijanje :lol:

Mozda ce biti materijala za smijanje ali je cinjenica da se ta promocija odrzava u domu kulture!!! Pa ti vidi sta i kako oni misle o tome!!!
Svakim danom prevazilaze sami sebe.

Alfons Kauders

Re: Komsijski mediji

Post by Alfons Kauders » 30/09/2006 09:57

B.Medjed wrote:Citam nesto komsijske medije pa mi za oko zapade ovo.

"Zlikovački papa" Vojislava Šešelja
29. septembar 2006. | 17:06 | Izvor: B92
Požarevac -- Naredne srede će u Požarevcu biti održana promocija knjiga Radovana Karadžića i Vojislava Šešelja.

Danas je Požarevac oblepljen plakatima Srpske radikalne stranke, u kojima se građani pozivaju da u sredu prisustvuju promociji četiri knjige Vojislava Šešelja. Radi se o knjigama "Pontifeks maksimus satanističke crkve, Jovan Pavle Drugi", "Antihristov namesnik, zlikovački rimski papa Benedikt Šesnaesti", "Vatikan, glavno satanističko gnezdo" i "Rimska kurija večito žedna srpske krvi".

Promocija će biti održana u požarevačkom Centru za kulturu.

Na postere SRS-a javno nije reagovalo nadležno tužilaštvo, kako bi bilo ustanovljeno da li oni predstavljaju širenje verske mržnje i netrpeljivosti.

:shock: :shock: :shock:

Onda mi pade na pamet da sam skoro negdje procitao da stranka ovog idiota, ima podrsku oko 35% birackog tijela u Srbiji.
:shock:

:D :D :D

Dezze

Post by Dezze » 30/09/2006 10:51

Dino007 wrote:
Dezze wrote:Tamo mozes samo ocekivati reakciju Zena u crnom.

Mozda ce biti materijala za smijanje ali je cinjenica da se ta promocija odrzava u domu kulture!!! Pa ti vidi sta i kako oni misle o tome!!!
Svakim danom prevazilaze sami sebe.

Ma jasno je meni sta oni (Srbijanci) misle o tome. Ne znam sto te ovo iznenadjuje. Nakon svega sto smo od Srbije dozivjeli, a bogami i nasih sugradjana (ne aludiram na samo jedan narod, vec sva tri), malo sta me jos moze iznenaditi.
Svima bih preporucio da se budali smiju - bolje i to nego da se nerviramo. Kad neko kaze da nece dozvoliti da ga brani covjek koji na glavi ima pticije gnijezdo, sta drugo uraditi nego se slatko :lol:

PipiDugaDevetka
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

Post by PipiDugaDevetka » 30/09/2006 12:54

Meni nije smiješno. Četnički podmladak u mojoj domovini svakodnevno ima izlete, promocije ovakvih knjiga, obučavaju se, uniformisani su,...Ne, nije za smijanje...

Dezze

Post by Dezze » 30/09/2006 14:25

PipiDugaDevetka wrote:Meni nije smiješno. Četnički podmladak u mojoj domovini svakodnevno ima izlete, promocije ovakvih knjiga, obučavaju se, uniformisani su,...Ne, nije za smijanje...

Nisam rekao da se smijes cetnickom pokretu nego nebulozama Seselja.

Arslan_

Post by Arslan_ » 30/09/2006 15:37

Nista iznenadjujuce ako uzmemo u obzir da u Srbiji postoji 3 miliona deklarisanih cetnika(glasali su za SRS).Jos ako dodamo i njihovo potomstvo koje je jos maloljetno onda se komotno moze doci do otprilike 4,5 miliona Seseljevih sljedbenika.A ja, zaboravio sam one sto nisu izasli na izbore :D

Srbija nije vise Srbija.Srbija je sada Cetnikistan :-?

Post Reply