koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

Post Reply
ja i samo ja

koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by ja i samo ja » 16/09/2016 22:15

tacno se razocaram kad mene ili moje drugarice ostavi decko uz pricu kako smo previse fine,da zasluzujemo bolje. pa decki da li postoji tolika ljubav da bi je cekali 2,3,5 mjeseci,godina? mislim na onaj tip cura 'nista prije braka' :-D :-D :-D je l postoje takvi koji su spremni cekati,al ako uzmemo u obzir da su imali prije odnos? da li se osoba moze odreci tog zadovoljstva da bi bio s voljenom? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

mO k3

Re: koliko ste spremni dugo biti u vezi bez sexa

Post by mO k3 » 16/09/2016 22:38

7

insomnia78

Post by insomnia78 » 16/09/2016 22:40

Do ponoci

animals

Post by animals » 16/09/2016 22:41

40 godina..
ak je prava

kokuz_sa

Post by kokuz_sa » 16/09/2016 23:52

da li se osoba moze odreci tog zadovoljstva da bi bio s voljenom?
Muski udju u vezu da ne moraju poslije sexa ici kuci..nego se okrenuti i zahrkati..

A vi bi da se nesto ceka..

Ni Dodik ne ceka sa referendumom..nego dajte momcima prije nego se zarati

sadmire

Post by sadmire » 17/09/2016 00:01

Mogao bih skroz bez...sex je precijenjen...

fatamorgana

Post by fatamorgana » 17/09/2016 00:10

Pa ako je platonska veza u pitanju onda do horizonta, do beskraja .... do besvijesti!

Matzan

Post by Matzan » 17/09/2016 00:33

Do groba.

Ako je grob.

Connaisseur Karlin

Post by Connaisseur Karlin » 17/09/2016 01:07

ja i samo ja wrote:tacno se razocaram kad mene ili moje drugarice ostavi decko uz pricu kako smo previse fine,da zasluzujemo bolje. pa decki da li postoji tolika ljubav da bi je cekali 2,3,5 mjeseci,godina? mislim na onaj tip cura 'nista prije braka' :-D :-D :-D je l postoje takvi koji su spremni cekati,al ako uzmemo u obzir da su imali prije odnos? da li se osoba moze odreci tog zadovoljstva da bi bio s voljenom? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
A sto ce curama "nista prije braka" nekakva veza bez seksa,ako vec imaju prijateljice i prijatelje sa kojim se ne seksaju?

annoy

Post by annoy » 17/09/2016 02:32

Cure koje se ne zele seksat prije braka trebale bi si naci muske istomisljenike za vezu a ne da zajebavaju postenu muskadiju
Tesko je u vezi kad nemas iste poglede za seks
Ako se netko "cuva" za brak iz određenih razloga taj na seks gleda na jedan nacin, a netko kome je predbracni seks normalna stvar, gleda ga na drugi nacin, pa zasto onda nekog tjerati da ceka, ako mora "cekati" onda nema nikakvog smisla
Nađi nekog tko te nece "cekati" nego ce se zajedno s tobom cuvati
Zasto uopce zelis nekog tko ne postuje tvoje zivotne izbore i ne slaze se s njima

A bolje da ne pocnem o tome koliko mi je imbecilno kad zensko umisli da ju netko treba cekat
Nicija vulva nije od zlata
Opcenito koristiti picku za ikakvu manipulaciju - :-)

Ommadawn

Post by Ommadawn » 17/09/2016 07:01

Ja sam jednom dobio i batine zbog ovog. Mjesec i po dana zajedno, muda nabrekla, desni biceps veći od lijevog ali mala ne da.
Hajd' manje bih se ja frustrirao da se mi fakat nismo pravo pohvatali i to već od samog početka ali je li ja prstima krenem prema gaćicama - STOP! "Ja bih da pričekam".
Da se ona ne napali pa bih ja i razumio. Da je bio neki strah i to bih razumio. Ali ni to!

Elem, ne da se meni čekati i ja kažem njoj da mi to razbatalimo, nejebica se iole lakše podnosi kad nisi u vezi, bar i ako šta naleti, jebeš čiste savjesti.
Ali ne spava šejtan... Ona ti je ko pala u depresiju, počela dramiti i ispričala razlog svojoj rodici, ova drugarici i kojim je to putem došlo do njenog brata, ne znam ni sam.
Znam da sam krenuo sa parkinga prema haustoru, premoren od večernje smjene, prišao mi nepoznat momak, "izvini, vidim da si naš (po čemu je vidio, ne znam) da te pitam..." i tu me šakom u stomak, sa leđa su naletjeli ostali i udarali. Prepoznao sam samo brata. Srećom naletio komšija i oni se razbježali.
Od tad kad bih bario cure, dobro sam gledao da su liberalne po pitanju seksa.

spreca

Post by spreca » 17/09/2016 08:22

ja i samo ja wrote:tacno se razocaram kad mene ili moje drugarice ostavi decko uz pricu kako smo previse fine,da zasluzujemo bolje. pa decki da li postoji tolika ljubav da bi je cekali 2,3,5 mjeseci,godina? mislim na onaj tip cura 'nista prije braka' :-D :-D :-D je l postoje takvi koji su spremni cekati,al ako uzmemo u obzir da su imali prije odnos? da li se osoba moze odreci tog zadovoljstva da bi bio s voljenom? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
stavi sliku da vidim....nemogu ja ovako ucoravo pricati :mrgreen:....kolko ti mozes izdrzati :mrgreen:

Infologicar

Post by Infologicar » 17/09/2016 10:07

Da budemo iskreni, ako ne probaš prije braka, onda nećeš znati je li usko ili ga mečeš isto kao čarapi.

Razumiti će samo nevini :oops:

ja i samo ja

Post by ja i samo ja » 17/09/2016 22:16

annoy wrote:Cure koje se ne zele seksat prije braka trebale bi si naci muske istomisljenike za vezu a ne da zajebavaju postenu muskadiju
Tesko je u vezi kad nemas iste poglede za seks
Ako se netko "cuva" za brak iz određenih razloga taj na seks gleda na jedan nacin, a netko kome je predbracni seks normalna stvar, gleda ga na drugi nacin, pa zasto onda nekog tjerati da ceka, ako mora "cekati" onda nema nikakvog smisla

ja licno budem iskrena odmah na pocetku..al ocito neko misli da ce me dobro 'zeznuti' il da su to suplje price. i ne nije tjeranje da ceka, nego neki na pocetku sami pristanu da 'cekaju' onda nastupa prica koju sam vec spomenula

ja i samo ja

Post by ja i samo ja » 17/09/2016 22:18

Ommadawn wrote:Ja sam jednom dobio i batine zbog ovog.
hahaha al me nasmija ... ti si izvukao pouku na tezi nacin :D il bolje trazi cure koje nemaju brata hahahah

Velkoski

Post by Velkoski » 17/09/2016 22:22

Ako je lijepa može i par godina. :mrgreen:

Ipak, najbolje su veze kad se sve desi odmah, znaš na čemu si i ne nerviraš se :oops: :mrgreen:

Ommadawn

Post by Ommadawn » 17/09/2016 22:45

ja i samo ja wrote:
hahaha al me nasmija ... ti si izvukao pouku na tezi nacin :D il bolje trazi cure koje nemaju brata hahahah
Ma cuj, kad vec dodje do napaljenja - sta je svrha prekinuti pod izgovorom "nemoj, jos je prerano, ja bih da pricekam"??
Kad ogulis bananu ne ostavljas je za kasnije - nego je pojedes.

fatamorgana

Post by fatamorgana » 17/09/2016 23:59

Ommadawn wrote:
ja i samo ja wrote:
Ma cuj, kad vec dodje do napaljenja - sta je svrha prekinuti pod izgovorom "nemoj, jos je prerano, ja bih da pricekam"??
Kad ogulis bananu ne ostavljas je za kasnije - nego je pojedes.
Ona nije stjela bananu! :lol:

Infologicar

Post by Infologicar » 18/09/2016 00:03

Čim si sam negdje s njom u nekoj sobi, akcija je zagarantovana, on hoće uvijek, ona isto, samo to pokušava negirati sa nemoj tu, ne skidaj to, a dole:

Image

annoy

Post by annoy » 18/09/2016 00:25

ja i samo ja wrote:
ja licno budem iskrena odmah na pocetku..al ocito neko misli da ce me dobro 'zeznuti' il da su to suplje price. i ne nije tjeranje da ceka, nego neki na pocetku sami pristanu da 'cekaju' onda nastupa prica koju sam vec spomenula
Dakle, odmah na početku im jasno daš do znanja da ne prakticiraš predbračni seks? Nedvojbeno, bez onog "čekaj dok ne budem spremna", nego baš jasno kažeš ništa prije braka?

Infologicar

Post by Infologicar » 18/09/2016 00:28

Ima tu i drugih opcija:

Handjob, blowjob ili moderni način, anal, nije izgubila nevinost.

ho oponopono

Post by ho oponopono » 18/09/2016 12:47

...zašto da se odriču frajeri sexa koji je sasvim normalan dio veze, isto kao i jebeno držanje za ruku...:pusi2:

...a što se vi ne odreknete te fele i spike ništ prije braka...

...nećete bolan izgubiti respekt od istih, niti gubiti na vrijednosti...ako mu popušiš, gutaš, daš guze...čkapi je čkapi...i prije braka i u braku, nema razlike...vidjećete...

...jest precijenjena, a kita podcijenjena...pih...:pusi2:

...sviđa ti se lik, u vezi si i fino prevali preko usta...idemo se jebati...

...vi se još i durite što su vas otpilili, pa i ja bi jebote...pak mogu ja i sa svojom mamom razgovarati...

...šta da vam velim, jebite se jebote... ili se začahurite, dobro ju umotajte celofanom, nek muha ne pljune na nju ne do Bog ili komarac da joj krv pije...gluho bilo...

... dok vam horizonte ne otvori neki lik, kojemu vi nećete biti jedine...niti će vas voljeti i cijeniti više jer ste pičetinu servirali samo njemu...

...a plus možda ne budete ni kompatibilni u sexu ko zna...i tako šutite i deverajte u braku i proklinjite sebe istom onom vašom " ništ prije braka" ...

...i crko dabogda onaj ko mi ispljunu takav savjet- zajeb...jer niste imale priliku da uporedite...možda vam više paše onaj frajer koji vas je otkačio uz spiku "previše ste fine"... nego vaš suprug, no nikad saznati nećete, jebiga...:pusi2:

cassius

Post by cassius » 18/09/2016 12:56

Cekao sam jednu dok sam bio mladji izmedu 17te i 19te godine, znacii 2 godine sam cekao :D i nista ne dobih, i to se razjebalo i ondaaa sam krenuo kako treba u zivot :D

L u c i f e r

Post by L u c i f e r » 18/09/2016 12:59

ho oponopono wrote:...zašto da se odriču frajeri sexa koji je sasvim normalan dio veze, isto kao i jebeno držanje za ruku...:pusi2:

...a što se vi ne odreknete te fele i spike ništ prije braka...

...nećete bolan izgubiti respekt od istih, niti gubiti na vrijednosti...ako mu popušiš, gutaš, daš guze...čkapi je čkapi...i prije braka i u braku, nema razlike...vidjećete...

...jest precijenjena, a kita podcijenjena...pih...:pusi2:

...sviđa ti se lik, u vezi si i fino prevali preko usta...idemo se jebati...

...vi se još i durite što su vas otpilili, pa i ja bi jebote...pak mogu ja i sa svojom mamom razgovarati...

...šta da vam velim, jebite se jebote... ili se začahurite, dobro ju umotajte celofanom, nek muha ne pljune na nju ne do Bog ili komarac da joj krv pije...gluho bilo...

... dok vam horizonte ne otvori neki lik, kojemu vi nećete biti jedine...niti će vas voljeti i cijeniti više jer ste pičetinu servirali samo njemu...

...a plus možda ne budete ni kompatibilni u sexu ko zna...i tako šutite i deverajte u braku i proklinjite sebe istom onom vašom " ništ prije braka" ...

...i crko dabogda onaj ko mi ispljunu takav savjet- zajeb...jer niste imale priliku da uporedite...možda vam više paše onaj frajer koji vas je otkačio uz spiku "previše ste fine"... nego vaš suprug, no nikad saznati nećete, jebiga...:pusi2:
Ovako razmišlja zrela i inteligentna žena.

Emop21

Post by Emop21 » 18/09/2016 13:02

Čim si sam negdje s njom u nekoj sobi, akcija je zagarantovana, on hoće uvijek, ona isto, samo to pokušava negirati sa nemoj tu, ne skidaj to, a dole:
Zanimljiv fenomen, može li ga neko objasniti? Valjda se djevojke uvijek nalaze između dvije vatre, s jedne strane žele da su svetice (superego; da se ponaša u skladu s očekivanjima okoline, da sluša autoritete:otac, pop/hodža i sl.), a s druge strane, žele ono što je u njenoj osnovnoj/urođenoj prirodi (id, tj. želi seks, kao i svako ljudsko biće). Problem je, barem u sredinama kao što je naša, što nema sredine (slično kao i u ovoj psihološkoj konstaliciji: id,ego,superego, u kojoj se gubi ego-tj. ja,ono šta JA istinski jesam i šta želim), ako nisi žena-svetica onda možeš biti samo kurv*, u čemu se krije jedan od razloga zašto žene negiraju svoju potrebu, jer, kao što smo rekli, veoma im je važno šta okolina misli o njoj.

Post Reply