Koji BMW?!?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Koji od ova tri modela biste izabrali?

2011 X5 3.0
19
28%
2011 528i
25
37%
2011 335is
24
35%
 
Total votes: 68

User avatar
anonimni clan
Posts: 1793
Joined: 25/05/2008 12:10
Location: pod suncem tudjeg neba

#51 Re: Koji BMW?!?

Post by anonimni clan »

citroen wrote:
ado-šampion wrote:
Njanjo wrote:KAd bude X5 mogao ici gdje Lada Niva moze onda cu ga smatrati za valjanog SUV-a...dotad opcija 2 :D
SUV = Sport Utility Vehicle. :wink:

X5 je SAV (Sport Activity Vehicle). Nije ni napravljen za to da ide gdje ide Niva.

Kad sam već počeo pisati o temi, malo je glupa tema, iskren da budem, mislim pitanje o izboru tri auta koja je većina (da ne kažem svi!) ovdje vidjela samo u časopisu, u prolazu ili na eventualnu na testnoj vožnji (uzmimo staru peticu, o novoj je još bespredmetno pričat).

Isto kao da mi je ovaj jaran došao i rekao de vidi tamo na sa-x valja li onaj 730d iz 2007. :? , smiješno, iako je taj dosta jeftiniji od sva tri nabrojana.

Ali dobro, svako ima pravo postavljati šta hoće, samo mi je malo bezveze i smiješno kad vidim odgovore na temu ljudi koji samo sanjaju o tim BMWima, jedino jedan čovjek koji je fakat imao neko od tih auta. :roll:
Ako je X5 SAV, sta je onda X6 :?

X6 je Crossover iz Sport Utility Vehicle i Coupé-ä ili kako to u BMW- nazivaju:SAC (Sport Activity Coupé)
User avatar
emilliano
Posts: 76
Joined: 10/04/2010 19:43

#52 Re: Koji BMW?!?

Post by emilliano »

ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#53 Re: Koji BMW?!?

Post by ado-šampion »

citroen wrote: Ako je X5 SAV, sta je onda X6 :?
Ma vidi, to je BMWov marketing, ja ne vidim nikakvu veliku razliku između "utility" i "activity", ali eto oni sada sve svoje SUVove zovu SAV.
User avatar
semirDAX
Posts: 65
Joined: 25/03/2010 22:43

#54 Re: Koji BMW?!?

Post by semirDAX »

Šeha wrote:Kad bi imali priliku, koji od ova tri bi izabrali? Obratite paznju na modele i motore.

1.) 2011 X5 - 3.0i:

Image

2.) 2011 528i:

Image

3.) 2011 335is:

Image
Ovo k'o da je tema pravljena za mene :D
od ova 3 bih uzeo trojku, ali zbog života u Sarajevu, ne baš ovaj modle nego radije nešto ovako :D

http://www.autoguide.com/manufacturer/b ... -1123.html
Post Reply