Koji BMW?!?

Automobili, pitanja, pomoć, savjeti...

Moderators: _BataZiv_0809, anex

Koji od ova tri modela biste izabrali?

2011 X5 3.0
19
28%
2011 528i
25
37%
2011 335is
24
35%
 
Total votes: 68

User avatar
Šeha
Posts: 1666
Joined: 11/08/2005 13:46

#1 Koji BMW?!?

Post by Šeha »

Kad bi imali priliku, koji od ova tri bi izabrali? Obratite paznju na modele i motore.

1.) 2011 X5 - 3.0i:

Image

2.) 2011 528i:

Image

3.) 2011 335is:

Image
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#2 Re: Koji BMW?!?

Post by ljubav_aha »

3 glasa

ja sam treca,po redu,glasala,i to za trecu opciju :lol:
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#3 Re: Koji BMW?!?

Post by Lakat Jebić »

ljubav_aha wrote:3 glasa

ja sam treca,po redu,glasala,i to za trecu opciju :lol:
rancika1 wrote:ja sam glasala za 2 opciju,meni je najljepsa druga vrsta BMW-a :) :) :)

vidi sponzorusa :D

prije nego me napadnete, zajebajem se :mrgreen:
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11041
Joined: 20/10/2006 22:02

#4 Re: Koji BMW?!?

Post by chuchumbamayumbe »

Kao porodicni covjek, koji zivi u Sarajevu, i obzirom na vremenske prilike koje vladaju u istom, glasam za prvu opciju.
Da je obrnuto, da zivim u LA, da sam samac, sa vjetrom u kosi, 3 definitivno.
User avatar
olensoner
Posts: 1164
Joined: 24/01/2008 19:34

#5 Re: Koji BMW?!?

Post by olensoner »

Opcija #2, novi model, a sa 5-icom inace nema greske... Mozes biti i porodicni covjek i biznismen i kriminalac i frajercina ;-)
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#6 Re: Koji BMW?!?

Post by KENJAC »

Najbolji BMW ikad napravljen je Bajevic Maric Vladic !
User avatar
HAVANA
Posts: 32694
Joined: 19/08/2008 23:04

#7 Re: Koji BMW?!?

Post by HAVANA »

X5 :)
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#8 Re: Koji BMW?!?

Post by Eshek »

Zavisi koliko kilometraže prevališ...i po kakvim uslovima.

Ja sam vozio limuzinu, i sve je bilo OK do nekih 50.000km godišnje. Ali kada sam prešao granicu od 10.000km mjesečno, i to dobrim dijelom po bosanskim gudurama, uzeo sam X5 i nisam se pokajao. Udoban, prostran, i (veoma bitno) koliko-toliko otporan na BH ceste.

Ako prežeš manje od 50.000 godišnje, i ako si uz to van Bosne, uzimaj limuzinu.
User avatar
madtv
Posts: 4562
Joined: 11/04/2009 00:31
Location: cvajta

#9 Re: Koji BMW?!?

Post by madtv »

imam trilemu :D :D :D :run:
User avatar
Chemist
Posts: 728
Joined: 22/11/2007 19:34
Location: Rocket ship

#10 Re: Koji BMW?!?

Post by Chemist »

Ova serija 5 je frisak model, iako je u pitanju BMW mogu se dogoditi neke djecije bolesti, a i ptice na grani znaju da je facelifted BMW auto nad autima. Tako da je malo i zaostatku za ostala dva modela, barem sto se tice toga. Ali da je najcool, to jeste :)...Ja bih licno vjerovatno otisao na seriju 3, ali meni moje potrebe to dozvoljavaju...i da, da ne zaboravim, obavezno alipin weiss boja!!!!!!
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#11 Re: Koji BMW?!?

Post by jefferson »

:D Ma 5-ica. Boli te k... imas free maintanance ako nesto krene po zlu sto se tice djecijih bolesti.
I da, Seha kupuje auto u USA, tako da BH "ceste" ne igraju ulogu :D
User avatar
citroen
Posts: 5863
Joined: 19/05/2009 18:08
Location: Sarajevo,memli strana

#12 Re: Koji BMW?!?

Post by citroen »

Glasao za drugu opciju,Ipak 5 je frisak model,samo kad bih imao nekih 50 000Eura.predobar auto :thumbup: :thumbup:
Bobi
Forum administrator
Posts: 38002
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#13 Re: Koji BMW?!?

Post by Bobi »

Zar opet... :lol: ...tema je zrela za LJ&S ... :lol: .
whow
Posts: 2217
Joined: 11/11/2004 07:17
Location: Edmonton
Contact:

#14 Re: Koji BMW?!?

Post by whow »

Uh tesko je reci , vjerovatno sva tri. Neznam sta ti je prioritetno. Ako ti lova nije veliki faktor onda he X5 bez sumnje najbolja opcija jer dobivas auto za sve prilike. Ako si highway cruiser onda opet petica jer je to stvarno limuzina . Ako si na budgetu i imas dosta gradske voznje onda je trojka za tebe. Stvarno je tesko reci , licno mislim da bih " srcem " odabrao X5. Evo ja razmisljam da prodam Nissana i kupit 2010 RAV4 , cjene su stvarno extra . Vidjecemo hoce li se prodati Nissan onda razmisljamo i novoj trgovini. X5 je za mene preskup , zena bi me istjerala iz kuce da joj to dovezem.
User avatar
corolla02
Posts: 11306
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#15 Re: Koji BMW?!?

Post by corolla02 »

eto i ja da se uknjizim :D X5; da mi neko poklanja od ove 3 vozilice
User avatar
Šeha
Posts: 1666
Joined: 11/08/2005 13:46

#16 Re: Koji BMW?!?

Post by Šeha »

Bobi wrote:Zar opet... :lol: ...tema je zrela za LJ&S ... :lol: .
Ma nije jos Bobi :P

Imam ja jos godinu dana do ovog izbora. Htio sam cisto da vidim razmisljanja raje i koliko se poklapaju / razlikuju sa mojim.

U sustini moj izbor ce se svesti izmedju 335is i 528i. Cijenom ce biti tu negdje u 50 dolara (mjesecno.)

Sa jednim dobijem vozne performanse i fenomenalan motor a sa drugim velicinu i udobnost. Uz to tricu vozam vec 5-6 godina (2 auta) pa bih mozda malo promijenio.

Usput sva ova auta su cijenom tu negdje u 70-tak dolara (mjesecno.)
whow
Posts: 2217
Joined: 11/11/2004 07:17
Location: Edmonton
Contact:

#17 Re: Koji BMW?!?

Post by whow »

Šeha wrote:
Bobi wrote:Zar opet... :lol: ...tema je zrela za LJ&S ... :lol: .
Ma nije jos Bobi :P

Imam ja jos godinu dana do ovog izbora. Htio sam cisto da vidim razmisljanja raje i koliko se poklapaju / razlikuju sa mojim.

U sustini moj izbor ce se svesti izmedju 335is i 528i. Cijenom ce biti tu negdje u 50 dolara (mjesecno.)

Sa jednim dobijem vozne performanse i fenomenalan motor a sa drugim velicinu i udobnost. Uz to tricu vozam vec 5-6 godina (2 auta) pa bih mozda malo promijenio.

Usput sva ova auta su cijenom tu negdje u 70-tak dolara (mjesecno.)
70 dollara razlike mjesecno izmedu x5 i recimo trojke nije puno . Vjerovatno je razlika u pologu nesto veca .
User avatar
Šeha
Posts: 1666
Joined: 11/08/2005 13:46

#18 Re: Koji BMW?!?

Post by Šeha »

Najskuplja trojka (sem M3) i najjeftiniji X5. Zato nije velika razlika. Za peticu se ne zna jos (nije izasla) ali kontam da nece biti puno skuplja nego sadasnja.
User avatar
corolla02
Posts: 11306
Joined: 18/02/2009 22:12
Location: Light travels faster than sound; that is why some people appear bright, until you hear them speak!
Horoskop: Gemini

#19 Re: Koji BMW?!?

Post by corolla02 »


70 dollara razlike mjesecno izmedu x5 i recimo trojke nije puno . Vjerovatno je razlika u pologu nesto veca .
Seha ce da finansija dio auta, zbog tog razlika nije velika, "lease vs loan" tj. vecu kupovnu moc imas na leasu, ne znam sta je tu spornoo..
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#20 Re: Koji BMW?!?

Post by jefferson »

Šeha wrote:
Bobi wrote:Zar opet... :lol: ...tema je zrela za LJ&S ... :lol: .
Ma nije jos Bobi :P

Imam ja jos godinu dana do ovog izbora. Htio sam cisto da vidim razmisljanja raje i koliko se poklapaju / razlikuju sa mojim.

U sustini moj izbor ce se svesti izmedju 335is i 528i. Cijenom ce biti tu negdje u 50 dolara (mjesecno.)

Sa jednim dobijem vozne performanse i fenomenalan motor a sa drugim velicinu i udobnost. Uz to tricu vozam vec 5-6 godina (2 auta) pa bih mozda malo promijenio.

Usput sva ova auta su cijenom tu negdje u 70-tak dolara (mjesecno.)
Kao pozrtvovani ljubitelj BMW-a, X5 za mene nije BMW. Ima 4x4, SAV je.
335i ili 528i. Srcem bi uzeo 335i (NARAVNO S RUCNIM MJENJACEM), a 528i zbog perverzije da su stavili celicni ovjes, a karbonski krov i aluminijska vrata da bi snizili teziste! Mislim, haloooo? Lexus? Mercedes? Audi? I onda se neko pita kako je BMW Ultimate Driving Machine!
User avatar
ljubav_aha
Posts: 15082
Joined: 03/04/2008 19:25
Location: TURKISH COFFEEBATH

#21 Re: Koji BMW?!?

Post by ljubav_aha »

jeffersson :-D ;-) meni su SUV BMW i SUV Mercedes :-) znaci moj izbro nije los :-D
LeKo
Posts: 1494
Joined: 07/05/2004 12:52
Location: AP

#22 Re: Koji BMW?!?

Post by LeKo »

X5 - kratko.
sLLayer
Posts: 567
Joined: 31/03/2009 21:39

#23 Re: Koji BMW?!?

Post by sLLayer »

118d !!!! :x
User avatar
Neelix
Posts: 11864
Joined: 15/12/2006 14:08
Location: Ostani uz mene, i puni mi redenik
Contact:

#24 Re: Koji BMW?!?

Post by Neelix »

nijedan :P
User avatar
Šeha
Posts: 1666
Joined: 11/08/2005 13:46

#25 Re: Koji BMW?!?

Post by Šeha »

sLLayer wrote:118d !!!! :x
Nema potrebe ni za dizelom ni za seriom 1 :)
Post Reply