KOGA SU SVE OTJERALI SAVEZ ILI SLISKOVIC

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Murat Sabanovic

KOGA SU SVE OTJERALI SAVEZ ILI SLISKOVIC

Post by Murat Sabanovic » 29/08/2006 22:44

TOPIC
AKRAPOVIC
PIPLICA
HUJDUROVIC?
ZAMALO BARBAREZ
RAHIMIC
SALIHAMIDZIC
KODRO
ZAMALO MUSLIMOVIC
IBRAHIMOVIC
JAKUPOVIC

topic je jedan od "najistinskijih" igraca repke nije htjeo da igra za hrvatku i ako je bio pozivan od cire.covjek je ljubio 6 ljiljana i ponosno govorio da je bosanac.posvadjao se s bakom i otisao.
mislim da je jedne prilike izjavio "kad sam ja igrao za bosnu sliskovic se se bojao da kaze da je bosanac" ili nesto slicno ovome..

akrapovic je bio jedan od glavnih irgaca cottbusa.odazvao se pozivu
i zaigrao je za bih.nakon par utakmica ga nije vise bilo.
poslije je zajedno sa piplicom izjavio da ne namjerava igrati za bosnu dok je sliskovic selektor.

piplica je jedini bh golman koji ispunjava evropske standarde.
ali izgleda da je to baki smetalo jer su njemu i savezu vise odgovarali babini sinovi.

nakon poraza protiv agresora barbarez odlucuje da napusti repku,jer mu je svega pun kurac a najvise nekorektnog ponasanja "bakosaveza".

rahmic odustaje da igra jer ga baka proziva .govori da mi igraca poput njega imamo jedno 5-6.a znamo da je covjek osvojio kup uefa i da su ga rusi trazili da nosi njihove boje.

ako je salihamidzic zbog nekoga otiso onda je to zbog bake.poznate su svadje te nekorektnog postupanja prema hasetu.doduse i ovaj nije njemu duzan osto.
kodra je savez otjero jer im nije odgovaro.mjeso se njihov poso.prigovarao je njihoviom prljavom poslovanju.

kada se culo da bi muslimovic moga zaigrati za svedsku onda se je on odjednom pojavio na spisku .vjerovatno su ga iz straha pozvali jer su htjeli da sprijece poslije ibrahimovica jos jedan skandal

ibrahimovic se je nudio no navodno niko u njemu igraca nije vidio.a i kako bi, kada ga nikad nisu vidjeli kako igra.

jakupovica nije htjeo da bude rezervni golman.a i zasto bi bio jednom u to vrijeme zeljinom zgolju.tako da "bakosvez" vise nije htjeo na njega da racuna a ovaj se je prihvatio da bude 3 golman svice

ahmed&nedzad

Re: KOGA SU SVE OTJERALI SAVEZ ILI SLISKOVIC

Post by ahmed&nedzad » 29/08/2006 23:31

Murat Sabanovic wrote:TOPIC
AKRAPOVIC
PIPLICA
HUJDUROVIC?
ZAMALO BARBAREZ
RAHIMIC
SALIHAMIDZIC
KODRO
ZAMALO MUSLIMOVIC
IBRAHIMOVIC
JAKUPOVIC

topic je jedan od "najistinskijih" igraca repke nije htjeo da igra za hrvatku i ako je bio pozivan od cire.covjek je ljubio 6 ljiljana i ponosno govorio da je bosanac.posvadjao se s bakom i otisao.
mislim da je jedne prilike izjavio "kad sam ja igrao za bosnu sliskovic se se bojao da kaze da je bosanac" ili nesto slicno ovome..

akrapovic je bio jedan od glavnih irgaca cottbusa.odazvao se pozivu
i zaigrao je za bih.nakon par utakmica ga nije vise bilo.
poslije je zajedno sa piplicom izjavio da ne namjerava igrati za bosnu dok je sliskovic selektor.

piplica je jedini bh golman koji ispunjava evropske standarde.
ali izgleda da je to baki smetalo jer su njemu i savezu vise odgovarali babini sinovi.

nakon poraza protiv agresora barbarez odlucuje da napusti repku,jer mu je svega pun kurac a najvise nekorektnog ponasanja "bakosaveza".

rahmic odustaje da igra jer ga baka proziva .govori da mi igraca poput njega imamo jedno 5-6.a znamo da je covjek osvojio kup uefa i da su ga rusi trazili da nosi njihove boje.

ako je salihamidzic zbog nekoga otiso onda je to zbog bake.poznate su svadje te nekorektnog postupanja prema hasetu.doduse i ovaj nije njemu duzan osto.
kodra je savez otjero jer im nije odgovaro.mjeso se njihov poso.prigovarao je njihoviom prljavom poslovanju.

kada se culo da bi muslimovic moga zaigrati za svedsku onda se je on odjednom pojavio na spisku .vjerovatno su ga iz straha pozvali jer su htjeli da sprijece poslije ibrahimovica jos jedan skandal

ibrahimovic se je nudio no navodno niko u njemu igraca nije vidio.a i kako bi, kada ga nikad nisu vidjeli kako igra.

jakupovica nije htjeo da bude rezervni golman.a i zasto bi bio jednom u to vrijeme zeljinom zgolju.tako da "bakosvez" vise nije htjeo na njega da racuna a ovaj se je prihvatio da bude 3 golman svice

Jarane ti si nepismen. :-?
Najjače mi je ovo 'Kodra' i 'zgolju'. :-)

kamen

Post by kamen » 29/08/2006 23:35

malo si se pres'o kad je u pitanju jakupovic - u ch fudbalskoj reprezentaciji on nije 3. golman; zuberbuehler, coltorti i benaglio su u prvoj svicarskoj golmanskoj trojki

cico x

Post by cico x » 30/08/2006 10:47

SKORO?????????

dr.iver

Post by dr.iver » 30/08/2006 10:55

Stvar je da savez zahtjeva lovu od igraca da bi igrali, i procenat kada se kasnije prodaju...mnogi su to odbili i tako ne igraju za BiH.

bleka

Post by bleka » 30/08/2006 11:06

MA daj vise. Savez treba bojkotovat. JA recimo strasno postujem momke iz BHF-a, ali kad vidim pocetak kampanje o promjena u Savezu pa do utakmice sa Francuskom kada se protest sveo na pljuvanje po NAzifovoj himni. Treba biti cvrst i bojkotovatisvaku utakmicu. Jedne kvalifikacije cemo ispusiti radi toga (a svakako ih pusimo redovno) ali ovi iz saveza ce otici. Zasto ? Zato jer nema para, a pare postoje kod politicara, te ce svaki politicar,jal privrednik otjerati te gubavce od sebe jer nece da ima javnost protiv sebe. To nije otkrivanje tople vode. NAjbanalniji primjer je BBB i ime Dinamo. Prvo su oni poceli bojkotirati tekme, onda je i cijela javnost pocela pljuvati po poglavniku da bi tadasnja Kroacija igrala pred 500 dusa i ljutim Franjom.
SAmo potpuni bojkot zapamtite!!!

Murat Sabanovic

Post by Murat Sabanovic » 30/08/2006 13:12

Topic je jedan od "najistinskijih" igraca repke. Nije htio da igra za Hrvatku i ako je bio pozivan od Cire.Covjek je ljubio 6 ljiljana i ponosno govorio da je Bosanac.Posvadjao se s' Bakom i otisao.
Mislim da je jedne prilike izjavio: "kad sam ja igrao za Bosnu,Sliskovic se bojao da kaze da je Bosanac", ili nesto slicno ovome..

Akrapovic je bio jedan od glavnih igraca Cottbusa.Odazvao se pozivu
i zaigrao je zaBiH.Nakon par utakmica nije ga vise bilo.
Poslije je zajedno sa Piplicom izjavio ,da ne namjerava igrati za Bosnu sve dok je Sliskovic selektor.

Piplica je jedini BH-golman koji ispunjava evropske standarde, ali
izgleda da je to Baki smetalo.Njemu i savezu su vise odgovarali babini sinovi.

Nakon poraza protiv agresora, Barbarez odlucuje da napusti repku .Kurac mu je pun svega , a najvise nekorektnog ponasanja "Bakosaveza".

Rahmic odustaje da igra, jer ga Baka proziva .Govori,da mi igraca poput njega imamo jedno 5-6.A znamo da je covjek osvojio Kup Uefa i da su ga Rusi trazili da nosi njihove boje.

Ako je Salihamidzic zbog nekoga otiso, onda je to zbog Bake.Poznate su svadje, te nekorektno postupanje prema Hasetu.Doduse,i ovaj nije njemu duzan ostao.
Kodra je savez otjerao jer im nije "odgovarao".Mijeso se u njihov posao.Prigovarao je njihovom prljavom poslovanju.

Kada se culo da bi Muslimovic mogao zaigrati za Svedsku,onda se je i on odjednom pojavio na spisku .Vjerovatno su ga iz straha pozvali da bi sprijecili , poslije Ibrahimovica, jos jedan skandal.

Ibrahimovic se je nudio .No navodno, niko u njemu igraca nije vidio.A i kako bi, kada ga nikad nisu vidjeli kako igra.

Jakupovica nije htjeo da bude rezervni golman.A i zasto bi bio,u to vrijeme, jednom Zeljinom "zgolju".Tako da "BakosAvez" vise nije htjeo na njega da racuna. Ovaj je prihvatio da bude 3 golman Svice.

EVO BRZINSKA ISPRAVKA ZA NASEG PROFESORA BOSANSKO-SRPSKO-HRVATSKOG GARGU

STA JE GARGO BIO HASAGIC NEGO ZGOLJO.

PA HAJDE RECI NAM TI ZASTO ONDA ODE MEHO

Post Reply