Kocka

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Hendrix
Posts: 5328
Joined: 27/02/2004 00:00

#26

Post by Hendrix »

Imam par drugova koji su duboko zaglibli u svijet poker aparata ne znam ni ja kako.Nisu to neki glupani da čovjek kaže nema drugo šta radit , jedan je skoro fax završio.Ne mogu da vjerujem s kakvim žarom priča o onoj mašini i kako izgubi 100-200 KM za noć ali će sutra vratit.Nisu im ni pare s neba došle rade naporno čitav dan da bi na kraju to sve spiskali na aparat.Neki dan rekoše neće više dojadilo , sinoć ih gledam ulaze u kockarnicu :roll: Vidio sam neke ljude koji su bankrotirali na ovom sranju , to je prosto droga koja uzima familiju od tebe.Marka po marka ode sve.Ovo je vrlo opasna igra.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#27

Post by Eshek »

Hendrix wrote:Imam par drugova koji su duboko zaglibli u svijet poker aparata ne znam ni ja kako.Nisu to neki glupani da čovjek kaže nema drugo šta radit , jedan je skoro fax završio.Ne mogu da vjerujem s kakvim žarom priča o onoj mašini i kako izgubi 100-200 KM za noć ali će sutra vratit.Nisu im ni pare s neba došle rade naporno čitav dan da bi na kraju to sve spiskali na aparat.Neki dan rekoše neće više dojadilo , sinoć ih gledam ulaze u kockarnicu :roll: Vidio sam neke ljude koji su bankrotirali na ovom sranju , to je prosto droga koja uzima familiju od tebe.Marka po marka ode sve.Ovo je vrlo opasna igra.
poDapisujem :oops:

Imam komšiju kojem je brat kupio poker aparat i odnio mu kući, samo da ga pokuša uhavizati :D :D
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#28

Post by PipiDugaDevetka »

Više neg' oca, više neg' brata, volim igrat' poker-aparata!
tempora
Posts: 2798
Joined: 03/07/2002 00:00

#29

Post by tempora »

InfraRedRidinghood wrote:Ja samo ne berem što se ti toliko sekiraš oko toga :?
Zato sto mi se cini da je postalo normalno!?A kao i alkohol i droga, kocka ima direktan utjecaj na najblize clanove porodice.I kao takav problem, postaje drustveni problem.Mali je broj onih koji znaju mjeru u tom poroku. :oops:
Ddur
Posts: 114
Joined: 11/12/2006 16:16

#30

Post by Ddur »

Mene u svemu ovome najviše nervira država koja kladionicama nije nametnula visoke poreze, pa ih ima više nego sportskuih terena, dječijih igrališta, parkova i zelenih površina zajedno.

Neka, nek kockaju ako ne znaju šta će s parama, ali daj da od toga i društvo ima neke fajde.

:x
Post Reply