Ko umjesto Komšića?

_BosanaC

#51 Re: NOVI NACELNIK ZA NOVO SARAJEVO! HAJRUDIN ZVIZDIC

Post by _BosanaC » 19/01/2007 10:54

bedbin12 wrote:REVOLUCIJA , NIJE ZAJEBANCIJA GANDALF THE GREAT!!!!!!!!!!!!!
NOVI NAČELNIK ZA NOVO SARAJEVO HAJRUDIN ZVIDZDIC - HAKO, BIZNISMEN MENAGER KOJI JE IMAO FABRIKU POSLIJE RATA GDJE SU MU RADNICI HADZIJALI DO 1.000 PARA MJESECNO , ALI DUSMANI MU DOHAKASE KO STO NEDAJU NIKOME DA USPIJE PA SE COVJEK POVUCE NIKAD MU NI JEDNOM RADNIKU NIJE PLATA BILA MANJA NI KASNILA , I JOS JE 7 SPOROVA DOBIO ZBOG DUSMANA I SAD ON NJIH TUZI !
I IMA ETO SNAGE JOS DA SE ZA NAS JADE BORI KOJI MISLIMO DA SE ZAJEBAVA SVAKO SA NAMA !
SAMO GA SLUSAJTE NA TV -U KAKO CE TA IH POKLAPA !HAJRUDIN ZVIZDIC DIPL ECC. RODZEN U SARAJEVU!
SVAKA CAST STRELCU ALI BRATE STO NAM DJECU NE UCI KAKO SE PUCA PA TU JE NAJBOLJI JA NEMAM SRCA DATI ZA STRELCA GLAS KAKO CU SVOME DJETETU POGLEDATI U OCI SUTRA KADA JA NEMAM STA DA JEDEM A ON CE NAVODNO POSO OBEZBEJDITI STRELAC!
MA DAJTE LJUDI TRAZITE MENAGERE STA CE NAMA NACELNIK POLITICAR NAM TREBAJU MENAGERI POSLOVNI LJUDI KOJI ZELE DA ULAZU I DA NAS ZAPOSLJAVAJU!
Hvala ti na ovom i gdje cuo i gdje ne cuo :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol:

Elmir Velic-Broj 1

#52 Predstavljanje kandidata - Izborni Stab SBIH N.Sarajevo

Post by Elmir Velic-Broj 1 » 21/01/2007 13:21

Dakle Koldžo, Fazlija ili Velić. Ko je Velić, nikad čuo!?[/quote]

Posto su se neki raspitivali,osjećam potrebu i obavezu da u ime kandidata u cijem izbornom stabu radim na ovome mjestu predstavim kanidadata Stranke za BiH na vanrednim izborima za načelnika općine Novo Sarajevo, ELMIRA VELIĆA.

Ime: Elmir
Prezime: Velić
Mjesto rođenja: Sarajevo
Datum rođenja: 04.02.1975. godine (kakva simbolika, izbori su na njegov rodjendan)
Obrazovanje: Diplomirani kriminalista.
Dosadašnja zaposlenja: UNICEF,UN,Federalna poreska inspekcija (federalni inspektor ), banka na području BiH (odjel za poslovanje sa privredom, a nakon toga odjel interne kontrole),posjeduje znanje o upravljanju velikim sistemima i izuzetne menadžerske sposobnosti.
Govori engleski jezik i vlada informacionom tehnologijom

ELMIR VELIĆ je ozbiljan kandidat za načelnika Općine Novo Sarajevo. Došlo je vrijeme da svi zajedno pružimo priliku nekome ko je mlad,obrazovan i politički nediskreditiran. Nekome ko je sa 32 godine života uspio zahvaljujući isključivo vlastitom radu,energiji koju posjeduje i znanjem kojim raspolaže obeznjediti vlastitu egzistenciju. Velića je za kandidata predložila omladina SBiH, očito prepoznavši njegov kvalitet. Velić ima konkretan program rješavanja važnih pitanja za građane općine Novo Sarajevo. Ponudit će konkretne programe u kojima moraju učestvovati i sami građani, ali za vlastiti napredak.
Okupit će mlade, stručne i sposobne kadrove koji razmišljaju pozitivno i žele konačno napraviti funkcionalniju administraciju koja će biti permanentno na usluzi građanima Novog Sarajeva.

Konkretan program unaprijeđenja Općinske politike prema mladima podrazumjeva prije svega intenzivniju suradnju sa fakultetima u smislu podrške talentiram studentima sa područja Općine Novo Sarajevo, za koje će se nalaziti mjesta u projektima koje općinska administracija bude realizirala. Ovdje je vrlo malo prostroa da govorim o konkretnim projektima, ali sama činjenica da se radi o mladom,obrazovanom i vrijednom čovjeku stavlja ELMIRA VELIĆA u ulogu favorita na predstojećim izborima za načelenika Općine Novo Sarajevo.
Vi ste očito ljudi koji razmišljaju pozitivnu i znaju da njihov glas vrijedi. Najvrjednije je onda kada ga date pravom kandidatu .
Na broju 1 (jedan) izborne liste za načelnika Općine Novo Sarajevo je ELMIR VELIĆ.

BROJ 1 ZA NOVO SARAJEVO – ELMIRA ZA NAČELNIKA

Elmir Velic-Broj 1

#53 Predstavljanje kandidata - Izborni Stab SBIH N.Sarajevo

Post by Elmir Velic-Broj 1 » 21/01/2007 13:21

Dakle Koldžo, Fazlija ili Velić. Ko je Velić, nikad čuo!?[/quote]

Posto su se neki raspitivali,osjećam potrebu i obavezu da u ime kandidata u cijem izbornom stabu radim na ovome mjestu predstavim kanidadata Stranke za BiH na vanrednim izborima za načelnika općine Novo Sarajevo, ELMIRA VELIĆA.

Datum rođenja: 04.02.1975. godine (kakva simbolika, izbori su na njegov rodjendan)
Dosadašnja zaposlenja: UNICEF,UN,Federalna poreska inspekcija (federalni inspektor ), banka na području BiH (odjel za poslovanje sa privredom, a nakon toga odjel interne kontrole),posjeduje znanje o upravljanju velikim sistemima i izuzetne menadžerske sposobnosti.

ELMIR VELIĆ je ozbiljan kandidat za načelnika Općine Novo Sarajevo. Došlo je vrijeme da svi zajedno pružimo priliku nekome ko je mlad,obrazovan i politički nediskreditiran. Nekome ko je sa 32 godine života uspio zahvaljujući isključivo vlastitom radu,energiji koju posjeduje i znanjem kojim raspolaže obeznjediti vlastitu egzistenciju. Velića je za kandidata predložila omladina SBiH, očito prepoznavši njegov kvalitet. Velić ima konkretan program rješavanja važnih pitanja za građane općine Novo Sarajevo. Ponudit će konkretne programe u kojima moraju učestvovati i sami građani, ali za vlastiti napredak.
Okupit će mlade, stručne i sposobne kadrove koji razmišljaju pozitivno i žele konačno napraviti funkcionalniju administraciju koja će biti permanentno na usluzi građanima Novog Sarajeva.

Konkretan program unaprijeđenja Općinske politike prema mladima podrazumjeva prije svega intenzivniju suradnju sa fakultetima u smislu podrške talentiram studentima sa područja Općine Novo Sarajevo, za koje će se nalaziti mjesta u projektima koje općinska administracija bude realizirala. Ovdje je vrlo malo prostroa da govorim o konkretnim projektima, ali sama činjenica da se radi o mladom,obrazovanom i vrijednom čovjeku stavlja ELMIRA VELIĆA u ulogu favorita na predstojećim izborima za načelenika Općine Novo Sarajevo.
Vi ste očito ljudi koji razmišljaju pozitivnu i znaju da njihov glas vrijedi. Najvrjednije je onda kada ga date pravom kandidatu .
Na broju 1 (jedan) izborne liste za načelnika Općine Novo Sarajevo je ELMIR VELIĆ.

BROJ 1 ZA NOVO SARAJEVO – ELMIRA ZA NAČELNIKA

Pooll

#54 Re: Predstavljanje kandidata - Izborni Stab SBIH N.Sarajevo

Post by Pooll » 21/01/2007 14:44

Elmir Velic-Broj 1 wrote:

ELMIR VELIĆ je ozbiljan kandidat za načelnika Općine Novo Sarajevo. Došlo je vrijeme da svi zajedno pružimo priliku nekome ko je mlad,obrazovan i politički nediskreditiran.
Ja mislim da nam trebaju ovakvi mladi ljudi. Biografija zvuci jako dobro... Mislim da bi mu najbolji poklon za rodjendan bio da postane nacelnik... Iako licno ne vjerujem politicarima, glasao bih prije za nekog mladog i uspjesnog covjeka koji zasigurno ima vise entuzijazma i politicke volje od starohana (citaj: lopina)

:-)

GandalfSivi

Post by GandalfSivi » 21/01/2007 14:57

Da me ko ne shvati pogresno, ali stvarno ne volim kad politicari uzmu pricati o sebi u trecem licu. Ali hajde, momak se barem potpisao, pa znamo da je on.

bedbin12

Post by bedbin12 » 21/01/2007 19:42

Svaka cast Velicu , treba nama tih mladih momaka ali njemu je mjesto na vecoj funkciji dragi moji glasaci , a ne na celu Nacelnika!
Jadi moji kada nije mogao naci posao kao Dipl. Kriminalista , sad ga pogotovo nece naci nikada , dzaba se skolovao bice zalozen od svoje stranke eto kako se brinu za mlade micu ga sa daljeg napredovanja , hajde mali idi ti tamo previse si pametan za dalju politiku , e to vam je ljudi prljava politika !
Nego opet ja vama kazem Hajrudin Zvizdic covjek koji je prosao najgore sto nam ova drzava moze uraditi , i opet covjek ne ode nego osta da popravi situaciju i da kaze Kriminalcima dosta!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mladi nas Velic , ce se upiskiti u gace kada udze u tzv. BiH birokratiju ma neka mu je sretno i neka mu je bog na pomoci a tamo boga nema !Ostat cemo mi mladi opet kratkih rukava bude li Velic Nacelnik ma hajde on ce mlade angazirati , pa sta je do sada radio ma hajte molim vas nemoj te biti smjesni jos on mora skole proci! Hajrudin Zvizdic br 1 u kvadratic!

_BosanaC

Post by _BosanaC » 22/01/2007 10:46

Elmir Velic... Sjedne ljetos s jednom tetom iz SBIH u jedan kafic na Grbavici... I tada je bila prica gdje bi se nasao na kantonalnom nivou... Jedino je odbio sektor zdravstva... A sada je kandidat za nacelnika :-)

Elmir Velic-Broj 1

Post by Elmir Velic-Broj 1 » 22/01/2007 17:51

GandalfSivi wrote:Da me ko ne shvati pogresno, ali stvarno ne volim kad politicari uzmu pricati o sebi u trecem licu. Ali hajde, momak se barem potpisao, pa znamo da je on.
Nick i potpis SU neka vrsta marketisnkog trika ili poruke, pa je cijeli tekst zbog toga u trecem licu. Jos jednom dobro razmislite prije nego date svoj glas bilo kojem kandidatu.
Ovaj mladI covjek, spraman da radi, da se uhvati u kostac sa problemima i donese napredak Općini Novo Sarajevo. Ekipa koja radi s njim je također mlada i spremna da radi. Vi ste ljudi koji ozbiljno politicki promisljaju, a dokaz su i Vasi postovi na ovom topicu. Zbog toga Vam se i obracamo na ovaj nacin, jer smatramo da ste Vi najbolji dio ovog drustva,koji se mora ozbiljnije ukljucitzi u kreiranje politike na lokalnom nivou.
RAZMILITE PRJE GLASANJA I KAO STO NEKO RECE - IZABERITE BROJ 1 ZA BOLJE NOVO SARAJEVO

IZBORNI STAB ELMIRA VELICA,KANDIDATA SBiH NA VANREDNIM IZBORIMA ZA NACELNIKA OPCINE NOVO SARAJEVO

sanco

#59 e

Post by sanco » 22/01/2007 17:58

Nemoj da bi ko glasao za Hamdiju Trbica koji je takodje jedan od kandidata za nacelnika...ta prljava ogavna hodajuca katastrofa je spremna na sve i savez sa radikalima i sds-om i skim sve ne samo da dobije vlast..

Upamtite Hamdija Trbic nesmije proci :x

njonjica

#60 Re: e

Post by njonjica » 22/01/2007 18:28

sanco wrote:Nemoj da bi ko glasao za Hamdiju Trbica koji je takodje jedan od kandidata za nacelnika...ta prljava ogavna hodajuca katastrofa je spremna na sve i savez sa radikalima i sds-om i skim sve ne samo da dobije vlast..

Upamtite Hamdija Trbic nesmije proci :x
POTPISUJEM!!!

bedbin12

Post by bedbin12 » 22/01/2007 20:02

Ko je Hamdija Trbic!
Necu ni ja glasati za njega ako je fakat takav! A Velić se treba jos pure napapati!

dijaliza

Post by dijaliza » 23/01/2007 09:32

Ne znam ni ko je ni šta je Velić, ali na plakatima izgleda kao kombinacija Crne Guje i Rizze Ruže. Ne znam samo šta bi trebala da predstavlja ona mislilačka poza!?

Mislim da su realniji pobjednici jedan od dva Nedžada!

njonjica

Post by njonjica » 23/01/2007 09:49

bedbin12 wrote:Ko je Hamdija Trbic!
Necu ni ja glasati za njega ako je fakat takav! A Velić se treba jos pure napapati!
Hamdiju Trbica poznajem licno; on je s.pak od covjeka, sitni kriminalac i pored svega teski alkos.....Za Boga milog ne glasajte za njega!

SeaAngel

#64 :)

Post by SeaAngel » 23/01/2007 23:44

Hm, ovako, lik izgleda extra za svoje godine i opcenito.
Mlad i ima velike sanse da postane nacelnik.
Pametan i veliki intelektualac.
Poznajem ga licno i zaista smatram ne zbog toga sto ga znam vec i pored ostalih kandidata koje sam pazljivo posmatrala ovih nekoliko dana da Velic definitivno zasluzuje to mjesto.
Mislim, najbolji rodjendanski poklon nema sta....
Eh, samo vi dragi gradjani mozhete mu pomoci u tome...
ne kazem da morate glasati za njega ali jednostavno promotrite sve kandidate josh jednom prije izbora i zar se ne slazete da je on puno bolji od ostalih?!
Usput, vjerujte da u tom mladom covjeku lezi velika buducnost koja ce vama napraviti bolje sutra....

Hvala ! Uz tebe sam...
Nazalost ne mogu glasati jer nisam punoljetna ali te podrzavam u svakom pogledu...

_BosanaC

#65 Re: :)

Post by _BosanaC » 24/01/2007 09:53

SeaAngel wrote:Hm, ovako, lik izgleda extra za svoje godine i opcenito.
Poznajem ga licno i zaista smatram ne zbog toga sto ga znam vec i pored ostalih kandidata koje sam pazljivo posmatrala ovih nekoliko dana da Velic definitivno zasluzuje to mjesto.
ne kazem da morate glasati za njega ali jednostavno promotrite sve kandidate josh jednom prije izbora i zar se ne slazete da je on puno bolji od ostalih?!
Usput, vjerujte da u tom mladom covjeku lezi velika buducnost koja ce vama napraviti bolje sutra....

Hvala ! Uz tebe sam...
Nazalost ne mogu glasati jer nisam punoljetna ali te podrzavam u svakom pogledu...
Ne znam za ostale, ali sam ja davno prestao padati na zenski sentiment :D

Ovo je vec tema za anais_nin, jos jedan ovakav post i prebacujem temu na ljubav & sex :D

mIRCerka
Location: Bolje biti frustrirani mjesanac nego cistokrvni idiot.

Post by mIRCerka » 24/01/2007 10:02

Elmir Velic-Broj 1 wrote:
GandalfSivi wrote:Da me ko ne shvati pogresno, ali stvarno ne volim kad politicari uzmu pricati o sebi u trecem licu. Ali hajde, momak se barem potpisao, pa znamo da je on.
Nick i potpis SU neka vrsta marketisnkog trika ili poruke, pa je cijeli tekst zbog toga u trecem licu. Jos jednom dobro razmislite prije nego date svoj glas bilo kojem kandidatu.
Ovaj mladI covjek, spraman da radi, da se uhvati u kostac sa problemima i donese napredak Općini Novo Sarajevo. Ekipa koja radi s njim je također mlada i spremna da radi. Vi ste ljudi koji ozbiljno politicki promisljaju, a dokaz su i Vasi postovi na ovom topicu. Zbog toga Vam se i obracamo na ovaj nacin, jer smatramo da ste Vi najbolji dio ovog drustva,koji se mora ozbiljnije ukljucitzi u kreiranje politike na lokalnom nivou.
RAZMILITE PRJE GLASANJA I KAO STO NEKO RECE - IZABERITE BROJ 1 ZA BOLJE NOVO SARAJEVO

IZBORNI STAB ELMIRA VELICA,KANDIDATA SBiH NA VANREDNIM IZBORIMA ZA NACELNIKA OPCINE NOVO SARAJEVO
Meni je malo tesko glasati za jednog od nasih forumasa koji je svakog svog neistomisljenika vrijedjao i ponizavao i omalovazavao. Ja ne zelim takvu osobu za nacelnika. Izvini brate, ali ti trebas biti tu za sve, a ne samo za one koji misle kao ti.

BHG

#67 Re: :)

Post by BHG » 24/01/2007 10:19

SeaAngel wrote:Hm, ovako, lik izgleda extra za svoje godine i opcenito.

Hvala ! Uz tebe sam...
opcenito suti ako nemozes glasati.... :D

dijaliza

Post by dijaliza » 24/01/2007 10:46

Frajer je fakat "upis" ljepote! Toplo preporučujem mlađahnoj malodobnici da posjeti oftamologa. Ponavljam: kombinacija Rizze Ruže i Crne Guje!

Vingo

Post by Vingo » 24/01/2007 11:08

Ljubazno molim g. Velica da navede sta je radio u UN-u i kada je i na kom radnom mjestu buio zaposlen u unicefu? :roll:

SeaAngel

#70 XXX

Post by SeaAngel » 24/01/2007 11:34

Ja hvala Bogu dobro vidim te mi je orfamolog visak...
za razliku od tebe,
ali ok sta ja mogu postujem da svako ima pravo na svoje misljenje pa tako i ti mada bi ti bilo bolje da sutis...
Nije bitan vanjski izgled vec unutrasnjost, mada ti o tome nemas pojma al` ok sretno ^^

Uzivajte! ja ne vidim svrhu biti ovdje vise i raspravljati se sa "ne zrelim" ljudima iako ste ocigledno stariji...blah!

mIRCerka

Post by mIRCerka » 24/01/2007 11:39

blah i tebi :D
predstavljati jednu poziciju u UNu kao da je dao ne znam ti koji doprinos pomoci ne znam ti kome je u najmanju ruku LICEMJERNO.

Dodushe, obzirom na njegove postove na saxu (jos je imao obraza meni reci :sad kad si skontala ko sam, valjda ces imati vise postovanja prema meni), ta doza licemjerstva me ne cudi.

_BosanaC

Post by _BosanaC » 24/01/2007 11:41

Ljubav nije paradajz :-) :D

blah :D

Vingo

Post by Vingo » 24/01/2007 11:44

mIRCerka wrote:blah i tebi :D
predstavljati jednu poziciju u UNu kao da je dao ne znam ti koji doprinos pomoci ne znam ti kome je u najmanju ruku LICEMJERNO.

Dodushe, obzirom na njegove postove na saxu (jos je imao obraza meni reci :sad kad si skontala ko sam, valjda ces imati vise postovanja prema meni), ta doza licemjerstva me ne cudi.
:shock: To on kao nesto prijeti? Sacuvajmo njegove litanije po forumu.....Ako kojim nesretnim slucajem bude izabran, SB ce jedva docekati da ih objavljuje.....Feljton godine... :D

mIRCerka

Post by mIRCerka » 24/01/2007 11:51

Nije bila prijetnja. Valjda je mislio da sam ja jezikaca samo na forumu. Bog dao da sam ista online i offline. :D Samo, nikako da ga sretnem face to face opet. Samo da mu kazem HELLO MY NAME IS MIRCI :D
Odoh, bole me ledja.
lijep pozdrav, ugodno forumanje itd isl.

PS Opet su me zvali da radim kao posmatrac na izborima. Kazu ljudi da imam dobre oci :D

_BosanaC

Post by _BosanaC » 24/01/2007 11:53

mIRCerka wrote:Nije bila prijetnja. Valjda je mislio da sam ja jezikaca samo na forumu. Bog dao da sam ista online i offline. :D Samo, nikako da ga sretnem face to face opet. Samo da mu kazem HELLO MY NAME IS MIRCI :D
Odoh, bole me ledja.
lijep pozdrav, ugodno forumanje itd isl.

PS Opet su me zvali da radim kao posmatrac na izborima. Kazu ljudi da imam dobre oci :D
Dacu ti ja i cuku da povedes :D

Post Reply