Ko umjesto Komšića?

Post Reply
User avatar
hrasno38
Posts: 31431
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#26

Post by hrasno38 »

emac wrote:
hrasno38 wrote:
KAMI666 wrote:A kao zakosnki je propisano da nacelnik Sarajeva mora biti todjeni sarajlija?
Ili ti na nesto drugo hoces da nas uputis?
Nije propisano ali bi trebalo propisati isto kao i za gradonacelnika Sarajeva da moze biti samo onaj ko je tu rodjen i isto tako za sva mjesta u BiH.
ti si seljak
Ako mislis da si me sa tim uvrijedio vjeruj mi da nisi jer ocito mislis da si ti ko bolji od seljaka. Samim spominjanjem seljaka pokazao si svoj intelektualni novo petogodisnjeg djeteta.
A sto se tice nacelnika i gradonacelnika naravno da treba da ima prednost covjek koji se tu nalazi 100 godina, ko je tu rodjen i proveo citav zivot a ne neko ko je dosao prije 10 godina i koji nema pojma kako se zove 90% ulica. Tu nema nista diskriminatorski to je najnormalnije svugdje u svijetu bar sto se tice tih pozicija. Ne moze predsjednik kucnog savjeta biti covjek iz druge zgrade jer ne poznaje ljude koji zive tu, njihove probleme, ne poznaje sta se sve godinama desavalo u toj zgradi, u dvoristu te zgrade. Ovo je samo figurativno receno. Po meni Koldzo (iako je iz SDA) najvise zasluzuje da bude nacelnik jer je on upravo na toj opstini starosjedioc i zna svaki kamen na njoj.
Ako je to diskriminatorski da covjek koji je rodjen na nekom mjestu ima prednost u odnosu na druge (naravno da zadovoljava i ostale uvjete) onda ja jesam diskriminator a i seljak!!!!!!
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#27

Post by Vingo »

Jel mislis da je npr. Bandic los gradonacelnik?
User avatar
hrasno38
Posts: 31431
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#28

Post by hrasno38 »

Vingo wrote:Jel mislis da je npr. Bandic los gradonacelnik?
Ne znam, ne zivim u Zagrebu! I dozvoli da imam pravo na svoje misljenje jer mi nikako nije normalno da poslove po opstinama dobijaju ljudi koji su tu 10-tak godina a ljudi koji su u SA po 100-njak ne mogu da ih dobiju. I to bih primjenio na citavu BiH bez izuzetka sto se tice opstina i mjesta gradonacelnika.
mrki medvjed
Posts: 99
Joined: 10/01/2007 16:40

#29

Post by mrki medvjed »

hrasno38 wrote:
emac wrote:
hrasno38 wrote: Nije propisano ali bi trebalo propisati isto kao i za gradonacelnika Sarajeva da moze biti samo onaj ko je tu rodjen i isto tako za sva mjesta u BiH.
ti si seljak
Ako mislis da si me sa tim uvrijedio vjeruj mi da nisi jer ocito mislis da si ti ko bolji od seljaka. Samim spominjanjem seljaka pokazao si svoj intelektualni novo petogodisnjeg djeteta.
A sto se tice nacelnika i gradonacelnika naravno da treba da ima prednost covjek koji se tu nalazi 100 godina, ko je tu rodjen i proveo citav zivot a ne neko ko je dosao prije 10 godina i koji nema pojma kako se zove 90% ulica. Tu nema nista diskriminatorski to je najnormalnije svugdje u svijetu bar sto se tice tih pozicija. Ne moze predsjednik kucnog savjeta biti covjek iz druge zgrade jer ne poznaje ljude koji zive tu, njihove probleme, ne poznaje sta se sve godinama desavalo u toj zgradi, u dvoristu te zgrade. Ovo je samo figurativno receno. Po meni Koldzo (iako je iz SDA) najvise zasluzuje da bude nacelnik jer je on upravo na toj opstini starosjedioc i zna svaki kamen na njoj.
Ako je to diskriminatorski da covjek koji je rodjen na nekom mjestu ima prednost u odnosu na druge (naravno da zadovoljava i ostale uvjete) onda ja jesam diskriminator a i seljak!!!!!!
npr. njemački izborni zakon dozvoljava da se neko kandiduje za gradonačelnika ako samo 6 mjeseci ima prijavljen boravak u gradu u kojem se kandiduje...toliko o demokratskoj praksi na ovu temu u modernoj evropi
User avatar
hrasno38
Posts: 31431
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#30

Post by hrasno38 »

mrki medvjed wrote:
hrasno38 wrote:
emac wrote: ti si seljak
Ako mislis da si me sa tim uvrijedio vjeruj mi da nisi jer ocito mislis da si ti ko bolji od seljaka. Samim spominjanjem seljaka pokazao si svoj intelektualni novo petogodisnjeg djeteta.
A sto se tice nacelnika i gradonacelnika naravno da treba da ima prednost covjek koji se tu nalazi 100 godina, ko je tu rodjen i proveo citav zivot a ne neko ko je dosao prije 10 godina i koji nema pojma kako se zove 90% ulica. Tu nema nista diskriminatorski to je najnormalnije svugdje u svijetu bar sto se tice tih pozicija. Ne moze predsjednik kucnog savjeta biti covjek iz druge zgrade jer ne poznaje ljude koji zive tu, njihove probleme, ne poznaje sta se sve godinama desavalo u toj zgradi, u dvoristu te zgrade. Ovo je samo figurativno receno. Po meni Koldzo (iako je iz SDA) najvise zasluzuje da bude nacelnik jer je on upravo na toj opstini starosjedioc i zna svaki kamen na njoj.
Ako je to diskriminatorski da covjek koji je rodjen na nekom mjestu ima prednost u odnosu na druge (naravno da zadovoljava i ostale uvjete) onda ja jesam diskriminator a i seljak!!!!!!
npr. njemački izborni zakon dozvoljava da se neko kandiduje za gradonačelnika ako samo 6 mjeseci ima prijavljen boravak u gradu u kojem se kandiduje...toliko o demokratskoj praksi na ovu temu u modernoj evropi
Zar sam ja rekao da bih zabranio kandidaturu????????? Ja sam samo rekao sta bi bilo najnormalnije a kad vec spominjes Njemacku tesko da je koji nacelnik opstine taj sa 6 mjeseci staza.
mrki medvjed
Posts: 99
Joined: 10/01/2007 16:40

#31

Post by mrki medvjed »

hrasno38 wrote:
mrki medvjed wrote:
hrasno38 wrote: Ako mislis da si me sa tim uvrijedio vjeruj mi da nisi jer ocito mislis da si ti ko bolji od seljaka. Samim spominjanjem seljaka pokazao si svoj intelektualni novo petogodisnjeg djeteta.
A sto se tice nacelnika i gradonacelnika naravno da treba da ima prednost covjek koji se tu nalazi 100 godina, ko je tu rodjen i proveo citav zivot a ne neko ko je dosao prije 10 godina i koji nema pojma kako se zove 90% ulica. Tu nema nista diskriminatorski to je najnormalnije svugdje u svijetu bar sto se tice tih pozicija. Ne moze predsjednik kucnog savjeta biti covjek iz druge zgrade jer ne poznaje ljude koji zive tu, njihove probleme, ne poznaje sta se sve godinama desavalo u toj zgradi, u dvoristu te zgrade. Ovo je samo figurativno receno. Po meni Koldzo (iako je iz SDA) najvise zasluzuje da bude nacelnik jer je on upravo na toj opstini starosjedioc i zna svaki kamen na njoj.
Ako je to diskriminatorski da covjek koji je rodjen na nekom mjestu ima prednost u odnosu na druge (naravno da zadovoljava i ostale uvjete) onda ja jesam diskriminator a i seljak!!!!!!
npr. njemački izborni zakon dozvoljava da se neko kandiduje za gradonačelnika ako samo 6 mjeseci ima prijavljen boravak u gradu u kojem se kandiduje...toliko o demokratskoj praksi na ovu temu u modernoj evropi
Zar sam ja rekao da bih zabranio kandidaturu????????? Ja sam samo rekao sta bi bilo najnormalnije a kad vec spominjes Njemacku tesko da je koji nacelnik opstine taj sa 6 mjeseci staza.
gradonačelnik friedrchshafen-a ( grad pobratim sarajeva ), došao kao nastavnik u taj grad i poslje manje i od dvije godine izabran za gradonačelnika i već sedam godina obavlja tu funkciju.

taj je grad 6 po razvijenosti i pokrajini baden-witenbergh, ima budžet od oko 250 miliona eura, na svega 60 000 stanovnika
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#32

Post by _BosanaC »

Opet prebrojavanje krvnih zrnaca? :-)

Sta npr. sa Zenicom, ko bi tu mogao biti gradonacelnik? Koliko godina bi morao tu zivjeti? Jel' se pika od WWII ili i nesto malo prije toga kada Zenice ko Zenice, ovakve kakvu je znamo, u principu nije ni bilo? Ili s nekim drugim gradovima koji su nikli nakon WWII u BiH...

A ima i primjera tipa Bandica, npr... Mozda da mi damo glas kakvom Sandzi? :D Ili jos bolje raspisati konkurs a ne izbore pa navesti koje su kvalifikacije potrebne? :-) Morao bi, recimo:

- Voziti minimalno G2TDI
- Pod GRAD da priznaje samo potez od vjecne vatre do sebilja
- Da je po mogucnosti s Bistrika ili Vratnika. U nedostatku ovih mogu i Bjelave doci u obzir.
- Da ne priznaje zadnji rat nigdje osim u Sarajevu, i da ne da reci da je bilo jos gradova u totalnom okruzenju.
- Da ima begovsko porijeklo.

Hajmo, da cujemo daljnje prijedloge :-)
Vingo
Posts: 3912
Joined: 11/03/2003 00:00

#33

Post by Vingo »

hrasno38 wrote:
Vingo wrote:Jel mislis da je npr. Bandic los gradonacelnik?
Ne znam, ne zivim u Zagrebu! I dozvoli da imam pravo na svoje misljenje jer mi nikako nije normalno da poslove po opstinama dobijaju ljudi koji su tu 10-tak godina a ljudi koji su u SA po 100-njak ne mogu da ih dobiju. I to bih primjenio na citavu BiH bez izuzetka sto se tice opstina i mjesta gradonacelnika.
To je sve dio jedne sire price....ko i kako dobiva poslove....Ja samo mislim da je za nacelnika ili gradonacelnika bitnije kakav program i plan nudi, nego gdje je rodjen.
Ti, naravno, imas pravo na svoje misljenje....
dijaliza
Posts: 301
Joined: 15/11/2006 14:12

#34

Post by dijaliza »

Nedžad Fazlija



Rođen 1968. u Ustikolini. Sportsku karijeru započeo 1982. u Streljačkom klubu Sarajevo (bivši Mile Vujovic UCO).

Postignuti rezultati:

- 6.mjesto na Olimpijskim igrama u Sydneyu (u disciplini zračna puška)
- srebrena medalja na Mediteranskim igrama u Bariju 1997.,
- 4. mjesto na Svjetskom kupu u Milanu
- 7. mjesto na Svjetskom kupu u Atlanti 1999.
- 9. mjesto na Evropskom prvenstvu u Minhenu 2000.
- 11. mjesto na EP u Geteborgu 2003.
- 12. mjesto na Svjetskom prvenstvu u Milanu 1994.
- Tri puta proglašavan sportistom BiH, a pet puta Kantona
- Nosilac Šestoaprilske nagrade grada Sarajeva
- učesnik tri Olimpijade
bedbin12
Posts: 11
Joined: 17/01/2007 20:11

#35 Glasaj za Novog Nacelnika u Novom Sarajevu!

Post by bedbin12 »

Prvo da vas sviju pozdravim i poselamim i samo jedno kazem vidim da se prepirete ko je rodzen u Sarajevu pa da bude Nacelnik , pa ljudi pobogu si Hajrudin Zvizdić zvani Hako , nas novi treba da bude nacelnik , da tacno tako !
Covjek koji je rodzen u Sarajevu , i odma da kazem nista nema sa onim Denisom Zvizdicem , sto mi se nakostrijesi kosa kada kazu papci e sigurno mu je nesto Denis Zvizdic! Boze sacuvaj!
Ozbiljno vam kazem covjek je Sarajevska raja kao prvo znaju ga Sarajevska raja a ne Papci koji znaju Koldzu krkana jednog da nekazem sta .... koji nezna dvije rijeci sloziti kako treba a fol Sarajlila takvi nam je brate dosta SDA Demokratija , ma dajte boni probudite se , ovaj je covjek prvo menager , a nama treba Menager a ne Nacelnik koji se bavi politikom , ovaj gosp. Hajrudin zeli otvoriti oci ljudima stati jednom u kraj tom seljackom kriminalu ruralnom koji je poceo da vlada odkako smo mi gradzani grada Sarajeva poceli otvarati naivno vrata Seljacima pruzajuci im pomoc , da moji ljudi a evo kako nam vracaju tjeraju nas na selo da cuvamo ovce da bi imali sta da jedemo a oni da hadzijaju po carsiji kao mi nekad !
Cucete imace svako priliku cuti ovog covjeka na medijima , poslusajte sta vam covjek kaze , uostalom on je i autor mnogih Patriotskih pjesama koje su se u ratu vrtile i nas jadne Sarajlije i eto ruralce bodrile da ne puknemo koliko su nas samo Cetnici gadzali , i dusu nam uzimali!
Da moji ljudi ,moje Sarajlije , zato otvorite oci i glasajte za ovog covjeka Hajrudina Zvizdica zvanog Haku! Samo upisete broj 1 u kvadratic i to je sve!
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#36 Re: Glasaj za Novog Nacelnika u Novom Sarajevu!

Post by _BosanaC »

bedbin12 wrote:Prvo da vas sviju pozdravim i poselamim i samo jedno kazem vidim da se prepirete ko je rodzen u Sarajevu pa da bude Nacelnik , pa ljudi pobogu si Hajrudin Zvizdić zvani Hako , nas novi treba da bude nacelnik , da tacno tako !
Covjek koji je rodzen u Sarajevu , i odma da kazem nista nema sa onim Denisom Zvizdicem , sto mi se nakostrijesi kosa kada kazu papci e sigurno mu je nesto Denis Zvizdic! Boze sacuvaj!
Ozbiljno vam kazem covjek je Sarajevska raja kao prvo znaju ga Sarajevska raja a ne Papci koji znaju Koldzu krkana jednog da nekazem sta .... koji nezna dvije rijeci sloziti kako treba a fol Sarajlila takvi nam je brate dosta SDA Demokratija , ma dajte boni probudite se , ovaj je covjek prvo menager , a nama treba Menager a ne Nacelnik koji se bavi politikom , ovaj gosp. Hajrudin zeli otvoriti oci ljudima stati jednom u kraj tom seljackom kriminalu ruralnom koji je poceo da vlada odkako smo mi gradzani grada Sarajeva poceli otvarati naivno vrata Seljacima pruzajuci im pomoc , da moji ljudi a evo kako nam vracaju tjeraju nas na selo da cuvamo ovce da bi imali sta da jedemo a oni da hadzijaju po carsiji kao mi nekad !
Cucete imace svako priliku cuti ovog covjeka na medijima , poslusajte sta vam covjek kaze , uostalom on je i autor mnogih Patriotskih pjesama koje su se u ratu vrtile i nas jadne Sarajlije i eto ruralce bodrile da ne puknemo koliko su nas samo Cetnici gadzali , i dusu nam uzimali!
Da moji ljudi ,moje Sarajlije , zato otvorite oci i glasajte za ovog covjeka Hajrudina Zvizdica zvanog Haku! Samo upisete broj 1 u kvadratic i to je sve!
E moj Sarajlijo :-)

Ako je pismen k'o ti jadna nam nasa majka :-) :-)

A te patriotske pjesme su mu tek posebna referenca za obavljanje funkcije za koju se kandidovao :lol: :lol:
bedbin12
Posts: 11
Joined: 17/01/2007 20:11

#37 ej bosanac

Post by bedbin12 »

ehej ti Bosanac ! Sigurno si pismeniji od mene kada si ko i tvoj babo cuvao ovce i citao ispod bukve da bi se sada kofrcio :-)
E moj Bosanac zbog takvi kao ti jescemo samo sir i piti mlijeko iz kace!
ehejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj udri da te zelja mine! :razz:
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#38 Re: Ko umjesto Komšića?

Post by njonjica »

dijaliza wrote:Izbor za načelnika u Novom Sarajevu
28.12.2006.

Nezavisni kandidat je Hamdija Trbić.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nemrem bilivit!!!!!
ON????

Mutan, alkoholicar, Bakirov maleni potrcko (mislim na Alispahica), cuj on???

Svasta, svasta, e ovo me stvarno dotuklo!
Mada..ima covjek pedigre; odlican za mutne poslice, otimanje poslovnih prostora, unistavanje firmi, ego do plafona (a plafon na nebu)...taj te ostavi bez posla dok kazes "keks"...a ljudi moji... :shock:
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#39

Post by Harrys »

:D njonjice,jesi li sigurna da je to taj. :D
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#40

Post by njonjica »

Harrys wrote::D njonjice,jesi li sigurna da je to taj. :D
:lol: :lol:
Sigurna, Hare 100%. Znam covjeka...rodjeni "rukovodioc".
Nekad mi je bio direktor (naravno, ta firma je misteriozno propala)
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#41

Post by Harrys »

:D jel mislis na savremenu administraciju :D
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#42

Post by njonjica »

Harrys wrote::D jel mislis na savremenu administraciju :D
Znamo se odnekud? :D
Harrys
Posts: 7352
Joined: 28/04/2004 10:35

#43

Post by Harrys »

:D Zar Hamdija nije otisao u USA?
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18248
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#44

Post by GandalfSivi »

bedbin12 wrote:Prvo da vas sviju pozdravim i poselamim i samo jedno kazem vidim da se prepirete ko je rodzen u Sarajevu pa da bude Nacelnik , pa ljudi pobogu si Hajrudin Zvizdić zvani Hako , nas novi treba da bude nacelnik , da tacno tako !
Covjek koji je rodzen u Sarajevu , i odma da kazem nista nema sa onim Denisom Zvizdicem , sto mi se nakostrijesi kosa kada kazu papci e sigurno mu je nesto Denis Zvizdic! Boze sacuvaj!
Ozbiljno vam kazem covjek je Sarajevska raja kao prvo znaju ga Sarajevska raja a ne Papci koji znaju Koldzu krkana jednog da nekazem sta .... koji nezna dvije rijeci sloziti kako treba a fol Sarajlila takvi nam je brate dosta SDA Demokratija , ma dajte boni probudite se , ovaj je covjek prvo menager , a nama treba Menager a ne Nacelnik koji se bavi politikom , ovaj gosp. Hajrudin zeli otvoriti oci ljudima stati jednom u kraj tom seljackom kriminalu ruralnom koji je poceo da vlada odkako smo mi gradzani grada Sarajeva poceli otvarati naivno vrata Seljacima pruzajuci im pomoc , da moji ljudi a evo kako nam vracaju tjeraju nas na selo da cuvamo ovce da bi imali sta da jedemo a oni da hadzijaju po carsiji kao mi nekad !
Cucete imace svako priliku cuti ovog covjeka na medijima , poslusajte sta vam covjek kaze , uostalom on je i autor mnogih Patriotskih pjesama koje su se u ratu vrtile i nas jadne Sarajlije i eto ruralce bodrile da ne puknemo koliko su nas samo Cetnici gadzali , i dusu nam uzimali!
Da moji ljudi ,moje Sarajlije , zato otvorite oci i glasajte za ovog covjeka Hajrudina Zvizdica zvanog Haku! Samo upisete broj 1 u kvadratic i to je sve!
Ovo garant naka zajebancija, ha???
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#45

Post by njonjica »

Harrys wrote::D Zar Hamdija nije otisao u USA?
Ne znam detalje...bas cu pitati jednog nam...poznanika...drzi knjizaru...

Mislim da je otisao i vratio se...onu njegovu "djevojku" :lol: :lol: vidim ponekad ali se nikad nismo bas podnosile...
U Sa je, to znam pouzdano; na otetom objektu je opet pisalo SASA, to sam vidjela...uspio je od Bakira iskamciti jednu kancelarijicu za sebe i svoju "ljubljenu". :lol:
njonjica
Posts: 3972
Joined: 05/06/2006 02:45
Location: Šeher

#46

Post by njonjica »

GandalfSivi wrote:
bedbin12 wrote:Prvo da vas sviju pozdravim i poselamim i samo jedno kazem vidim da se prepirete ko je rodzen u Sarajevu pa da bude Nacelnik , pa ljudi pobogu si Hajrudin Zvizdić zvani Hako , nas novi treba da bude nacelnik , da tacno tako !
Covjek koji je rodzen u Sarajevu , i odma da kazem nista nema sa onim Denisom Zvizdicem , sto mi se nakostrijesi kosa kada kazu papci e sigurno mu je nesto Denis Zvizdic! Boze sacuvaj!
Ozbiljno vam kazem covjek je Sarajevska raja kao prvo znaju ga Sarajevska raja a ne Papci koji znaju Koldzu krkana jednog da nekazem sta .... koji nezna dvije rijeci sloziti kako treba a fol Sarajlila takvi nam je brate dosta SDA Demokratija , ma dajte boni probudite se , ovaj je covjek prvo menager , a nama treba Menager a ne Nacelnik koji se bavi politikom , ovaj gosp. Hajrudin zeli otvoriti oci ljudima stati jednom u kraj tom seljackom kriminalu ruralnom koji je poceo da vlada odkako smo mi gradzani grada Sarajeva poceli otvarati naivno vrata Seljacima pruzajuci im pomoc , da moji ljudi a evo kako nam vracaju tjeraju nas na selo da cuvamo ovce da bi imali sta da jedemo a oni da hadzijaju po carsiji kao mi nekad !
Cucete imace svako priliku cuti ovog covjeka na medijima , poslusajte sta vam covjek kaze , uostalom on je i autor mnogih Patriotskih pjesama koje su se u ratu vrtile i nas jadne Sarajlije i eto ruralce bodrile da ne puknemo koliko su nas samo Cetnici gadzali , i dusu nam uzimali!
Da moji ljudi ,moje Sarajlije , zato otvorite oci i glasajte za ovog covjeka Hajrudina Zvizdica zvanog Haku! Samo upisete broj 1 u kvadratic i to je sve!
Ovo garant naka zajebancija, ha???
Ma jok, bolan.
Umjetnost je u pitanju :D
bedbin12
Posts: 11
Joined: 17/01/2007 20:11

#47 NOVI NACELNIK ZA NOVO SARAJEVO! HAJRUDIN ZVIZDIC

Post by bedbin12 »

REVOLUCIJA , NIJE ZAJEBANCIJA GANDALF THE GREAT!!!!!!!!!!!!!
NOVI NAČELNIK ZA NOVO SARAJEVO HAJRUDIN ZVIDZDIC - HAKO, BIZNISMEN MENAGER KOJI JE IMAO FABRIKU POSLIJE RATA GDJE SU MU RADNICI HADZIJALI DO 1.000 PARA MJESECNO , ALI DUSMANI MU DOHAKASE KO STO NEDAJU NIKOME DA USPIJE PA SE COVJEK POVUCE NIKAD MU NI JEDNOM RADNIKU NIJE PLATA BILA MANJA NI KASNILA , I JOS JE 7 SPOROVA DOBIO ZBOG DUSMANA I SAD ON NJIH TUZI !
I IMA ETO SNAGE JOS DA SE ZA NAS JADE BORI KOJI MISLIMO DA SE ZAJEBAVA SVAKO SA NAMA !
SAMO GA SLUSAJTE NA TV -U KAKO CE TA IH POKLAPA !HAJRUDIN ZVIZDIC DIPL ECC. RODZEN U SARAJEVU!
SVAKA CAST STRELCU ALI BRATE STO NAM DJECU NE UCI KAKO SE PUCA PA TU JE NAJBOLJI JA NEMAM SRCA DATI ZA STRELCA GLAS KAKO CU SVOME DJETETU POGLEDATI U OCI SUTRA KADA JA NEMAM STA DA JEDEM A ON CE NAVODNO POSO OBEZBEJDITI STRELAC!
MA DAJTE LJUDI TRAZITE MENAGERE STA CE NAMA NACELNIK POLITICAR NAM TREBAJU MENAGERI POSLOVNI LJUDI KOJI ZELE DA ULAZU I DA NAS ZAPOSLJAVAJU!
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#48 Re: NOVI NACELNIK ZA NOVO SARAJEVO! HAJRUDIN ZVIZDIC

Post by halo_ba »

bedbin12 wrote:REVOLUCIJA , NIJE ZAJEBANCIJA GANDALF THE GREAT!!!!!!!!!!!!!
NOVI NAČELNIK ZA NOVO SARAJEVO HAJRUDIN ZVIDZDIC - HAKO, BIZNISMEN MENAGER KOJI JE IMAO FABRIKU POSLIJE RATA GDJE SU MU RADNICI HADZIJALI DO 1.000 PARA MJESECNO , ALI DUSMANI MU DOHAKASE KO STO NEDAJU NIKOME DA USPIJE PA SE COVJEK POVUCE NIKAD MU NI JEDNOM RADNIKU NIJE PLATA BILA MANJA NI KASNILA , I JOS JE 7 SPOROVA DOBIO ZBOG DUSMANA I SAD ON NJIH TUZI !
I IMA ETO SNAGE JOS DA SE ZA NAS JADE BORI KOJI MISLIMO DA SE ZAJEBAVA SVAKO SA NAMA !
SAMO GA SLUSAJTE NA TV -U KAKO CE TA IH POKLAPA !HAJRUDIN ZVIZDIC DIPL ECC. RODZEN U SARAJEVU!
SVAKA CAST STRELCU ALI BRATE STO NAM DJECU NE UCI KAKO SE PUCA PA TU JE NAJBOLJI JA NEMAM SRCA DATI ZA STRELCA GLAS KAKO CU SVOME DJETETU POGLEDATI U OCI SUTRA KADA JA NEMAM STA DA JEDEM A ON CE NAVODNO POSO OBEZBEJDITI STRELAC!
MA DAJTE LJUDI TRAZITE MENAGERE STA CE NAMA NACELNIK POLITICAR NAM TREBAJU MENAGERI POSLOVNI LJUDI KOJI ZELE DA ULAZU I DA NAS ZAPOSLJAVAJU!
Daj, ba, Hako...popusti nas malo..
mrki medvjed
Posts: 99
Joined: 10/01/2007 16:40

#49 Re: NOVI NACELNIK ZA NOVO SARAJEVO! HAJRUDIN ZVIZDIC

Post by mrki medvjed »

bedbin12 wrote:REVOLUCIJA , NIJE ZAJEBANCIJA GANDALF THE GREAT!!!!!!!!!!!!!
NOVI NAČELNIK ZA NOVO SARAJEVO HAJRUDIN ZVIDZDIC - HAKO, BIZNISMEN MENAGER KOJI JE IMAO FABRIKU POSLIJE RATA GDJE SU MU RADNICI HADZIJALI DO 1.000 PARA MJESECNO , ALI DUSMANI MU DOHAKASE KO STO NEDAJU NIKOME DA USPIJE PA SE COVJEK POVUCE NIKAD MU NI JEDNOM RADNIKU NIJE PLATA BILA MANJA NI KASNILA , I JOS JE 7 SPOROVA DOBIO ZBOG DUSMANA I SAD ON NJIH TUZI !
I IMA ETO SNAGE JOS DA SE ZA NAS JADE BORI KOJI MISLIMO DA SE ZAJEBAVA SVAKO SA NAMA !
SAMO GA SLUSAJTE NA TV -U KAKO CE TA IH POKLAPA !HAJRUDIN ZVIZDIC DIPL ECC. RODZEN U SARAJEVU!
SVAKA CAST STRELCU ALI BRATE STO NAM DJECU NE UCI KAKO SE PUCA PA TU JE NAJBOLJI JA NEMAM SRCA DATI ZA STRELCA GLAS KAKO CU SVOME DJETETU POGLEDATI U OCI SUTRA KADA JA NEMAM STA DA JEDEM A ON CE NAVODNO POSO OBEZBEJDITI STRELAC!
MA DAJTE LJUDI TRAZITE MENAGERE STA CE NAMA NACELNIK POLITICAR NAM TREBAJU MENAGERI POSLOVNI LJUDI KOJI ZELE DA ULAZU I DA NAS ZAPOSLJAVAJU!
neozbiljan si...mojne nas maltretirat sa budalaštinama :D
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#50 Re: ej bosanac

Post by _BosanaC »

bedbin12 wrote:ehej ti Bosanac ! Sigurno si pismeniji od mene kada si ko i tvoj babo cuvao ovce i citao ispod bukve da bi se sada kofrcio :-)
E moj Bosanac zbog takvi kao ti jescemo samo sir i piti mlijeko iz kace!
ehejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj udri da te zelja mine! :razz:
Izmedju rijeci i znaka interpunkcije nema praznog mjesta, vec ono ide nakon znaka interpunkcije.

ko - kao
takvi - takvih
jescemo - jesti cemo

A jos jedna licna uvreda i eto ti banane dok kazes keks :D

Zato, pamet u glavu bolje ti je.
Post Reply