Ko to tamo hapsi?

Stranke, političari... Recite i Vi svoje mišljenje!
Bodkin
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Ko to tamo hapsi?

Post by Bodkin » 07/05/2015 08:50

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
SaraFina wrote:Bilo je za očekivati da će incident u Zvorniku imati za posljedicu orgijanje nad povratnicima u RS.
Dobar alibi im je pruzen za sve buduće akcije i pitanje bezbjedonosne situacije povlačiće ko zna koliko dugo..
Svakodnevno smo svjedoci raspirivanja nacionalne mrznje prema povratnicima u RS, ravnogorcima orgijaju po Podrinju, a ovaj čin je došao upravo kao kec na desetku kliki koja se u RS bori sa " radikalnim islamskim ekstremistima" u cilju očuvanja kršćanskih evropskih tokova.

Reakcije iz FBiH naših uvazenih političara su nikakve. Ljudima je ugrozen opstanak i zive u strahu.

Izbaci zastavu ideš na " informativni razgovor" jer entitetska policija vještačke tvorevine smatra kako je zastava medjunarodno priznate drzave BiH i njenih regularnih postrojbi ABiH, imala upitnu ulogu kad su zbivanja na tlu etnički ocišćenog entiteta te iste RS posrijedi.

Faktički svaki čovjek moze uperiti prstom u tom bezumlju jedan na drugog i optuziti ga za radikalni islamizam i prijetnje teroristickim napadom.

Ovo se posebno odnosi na manjinsku povratnička bošnjačku populacije.

Udbaši i UDBA na djelu!
:thumbup: Upravo tako SaraFina, dobro identifikuješ problem i posljedice kao i obično. Na žalost evo po postovima vidiš da neki nisu u stanju sa razumijevanjem pročitati ni uvodni post a kamo li sagledati dalekosežno posljedice i zloupotrebu događaja u Zvorniku kao izgovor za progon povratnika.
sta predlazes? da napravimo vremeplov i vratimo se prije onog napada u zvorniku pa da ga ohladimo?

Drvosjeca iz Dejcica

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 07/05/2015 08:53

Bodkin wrote:
SaraFina wrote:Bilo je za očekivati da će incident u Zvorniku imati za posljedicu orgijanje nad povratnicima u RS.
Dobar alibi im je pruzen za sve buduće akcije i pitanje bezbjedonosne situacije povlačiće ko zna koliko dugo..
Svakodnevno smo svjedoci raspirivanja nacionalne mrznje prema povratnicima u RS, ravnogorcima orgijaju po Podrinju, a ovaj čin je došao upravo kao kec na desetku kliki koja se u RS bori sa " radikalnim islamskim ekstremistima" u cilju očuvanja kršćanskih evropskih tokova.

Reakcije iz FBiH naših uvazenih političara su nikakve. Ljudima je ugrozen opstanak i zive u strahu.

Izbaci zastavu ideš na " informativni razgovor" jer entitetska policija vještačke tvorevine smatra kako je zastava medjunarodno priznate drzave BiH i njenih regularnih postrojbi ABiH, imala upitnu ulogu kad su zbivanja na tlu etnički ocišćenog entiteta te iste RS posrijedi.

Faktički svaki čovjek moze uperiti prstom u tom bezumlju jedan na drugog i optuziti ga za radikalni islamizam i prijetnje teroristickim napadom.

Udbaši i UDBA na djelu!
:thumbup: Upravo tako SaraFina, dobro identifikuješ problem i posljedice kao i obično. Na žalost evo po postovima vidiš da neki nisu u stanju sa razumijevanjem pročitati ni uvodni post a kamo li sagledati dalekosežno posljedice i zloupotrebu događaja u Zvorniku kao izgovor za progon povratnika.
sta predlazes? da napravimo vremeplov i vratimo se prije onog napada u zvorniku pa da ga ohladimo?
Ne predlažem ja ništa, samo konstatujem i predviđam kao i prije sedmicu-dvije. Vjerujem da zvanična politika u Sarajevu ima kordon plaćenih savjetnika sa "prestižnim" fakultetima, ko je jedan Drvosječa da predlaže išta prije takvih "faca"? Ne bih da im uzimam hljeb iz ruku. :oops:

pici
Has thanked: 21 times
Been thanked: 21 times

Post by pici » 07/05/2015 08:56

Srijeda, 06. Maj 2015 u 22:20
ALARMANTNO UPOZORENJE NAČELNIKA DOBOJA: Opasno se raspiruje mržnja u gradu, bojim se pašće mrtva glava!"
„Ja pozivam i Dodika i molim ga da se to ne čini. Neće se dobro to ovdje završiti. Pasće mrtva glava. Ovdje će neko poginuti, ja vam kažem, zbog raspirivanja međunacionalnih odnosa", upozorava Petrović

Gradonačelnik Doboja Obren Petrović, tvrdi da je bezbjednosna situacija u tom gradu na izuzetno lošem nivou, te da građani bošnjačke i hrvatske nacionalnosti u toj sredini žive u strahu.

Izloženi su, tvrdi gradonačelnik, svakodnevnim prijetnjama i uvredama, javlja BN TV.

Sve je, navodi, eskaliralo nakon odluke gradske skupštine da se Doboj pridruži Zajednici općina turskog svijeta.

Od tada je, kaže, i sam izložen prijetnjama smrću, jer dobija pisma u kojima mu nepoznati pošiljaoci prijete ubistvom.

O svemu je obavijestio entitetsko tužilaštvo i MUP Republike Srpske, no za sada nema bilo kakvih informacija o počiniocima.

Petrović poziva policijske strukture i vlasti na višim nivoima u BiH, ali i međunarodnu zajednicu da reaguju.

„Veliki dio ljudi, posebno Bošnjaka, i još drugih su u strahu u Doboju. Neka oni cijene sigurnosnu situaciju kako hoće“, rekao je.

Dodao je i da iza toga stoji jedna grupa iz Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD).

„Ja pozivam i predsjednika Republike Srpske i predsjednika SNSD-a (Milorada Dodika) i molim ga da se to ne čini. Neće se dobro to ovdje završiti. Pasće mrtva glava. Ovdje će neko poginuti, ja vam kažem, zbog raspirivanja međunacionalnih odnosa. Nisam ja bitan - ovo što se meni prijeti da ću ja biti likvidiran, ubijen, i tako dalje, što se ja zovem pogrdnim imenima..."

(TV BN)

Utabanim stazama revolucije...

SaraFina
Has thanked: 8 times
Been thanked: 6 times

Post by SaraFina » 07/05/2015 08:58

Udbaši i UDBA na djelu!

Ja sam još na onoj temi prvoj se pitala upravo " što će biti sa povratnicima bošnjačke nacionalnosti" ali nazalost većinu nije zanimala uopće ta tematika nego su insistirali da se posipamo pepelom zbog čina jednog čovjeka ..

Obzirom da se kolektivna krivnja ne potencira ni za dogadjaje devedesetih, zašto bi ja osjećala krivnju i ispricavala se bilo kome za nešto s čim nemam nikakve veze?
Po toj uvrnutoj logici trebamo se ispričavati i za dogadjaje u Siriji mozda i ona smaknuća koja provode bezumnici nad novinarima i humanitarcima?
To je suludo..

Zato od bošnjačkih prestavnika treba traziti da što prije zaštite manjinsku povratnička bošnjačku populaciju.
Lov na bradonje i vjestice po RS moze posluziti da se provede jedino neki moderno vid etničkog ćišćenja i zaplasi stanovništvo ...
I FB statusi se kontroliraju..

Što se nisu kontrolirali kad trebalo praviti skupove potpore ratnim zločincima ..
Povratnicima koji su docekivani kao heroji ili uhapsenima.. Poput Mladića...
Svaki treći FB profil imao je znak podrške i sliku prodato. A o Ravnogorskim druzbama i orgijama da ne govorimo.
O objavljivanju knjiga ratnih zločinaca pod okriljem SPC isto tako..

Znači dosta lova na vjestice i bradonje.. Povratnici imaju pravo na zivot!

zagortenej
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Post by zagortenej » 07/05/2015 08:58

Udbaši i UDBA na djelu!
:thumbup:

mO k3
Has thanked: 13 times
Been thanked: 4 times

Post by mO k3 » 07/05/2015 08:59

zagortenej wrote:

Udbaši i UDBA na djelu!
:thumbup:
kad ti majketi prije procita njen post pa lajk?? ...

Drvosjeca iz Dejcica

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 07/05/2015 09:01

pici wrote:

ALARMANTNO UPOZORENJE NAČELNIKA DOBOJA: Opasno se raspiruje mržnja u gradu, bojim se pašće mrtva glava!"
„Ja pozivam i Dodika i molim ga da se to ne čini. Neće se dobro to ovdje završiti. Pasće mrtva glava. Ovdje će neko poginuti, ja vam kažem, zbog raspirivanja međunacionalnih odnosa", upozorava Petrović

Gradonačelnik Doboja Obren Petrović, tvrdi da je bezbjednosna situacija u tom gradu na izuzetno lošem nivou, te da građani bošnjačke i hrvatske nacionalnosti u toj sredini žive u strahu.

Izloženi su, tvrdi gradonačelnik, svakodnevnim prijetnjama i uvredama, javlja BN TV.

Sve je, navodi, eskaliralo nakon odluke gradske skupštine da se Doboj pridruži Zajednici općina turskog svijeta.

Od tada je, kaže, i sam izložen prijetnjama smrću, jer dobija pisma u kojima mu nepoznati pošiljaoci prijete ubistvom.

O svemu je obavijestio entitetsko tužilaštvo i MUP Republike Srpske, no za sada nema bilo kakvih informacija o počiniocima.

Petrović poziva policijske strukture i vlasti na višim nivoima u BiH, ali i međunarodnu zajednicu da reaguju.

„Veliki dio ljudi, posebno Bošnjaka, i još drugih su u strahu u Doboju. Neka oni cijene sigurnosnu situaciju kako hoće“, rekao je.

Dodao je i da iza toga stoji jedna grupa iz Saveza nezavisnih socijaldemokrata (SNSD).

„Ja pozivam i predsjednika Republike Srpske i predsjednika SNSD-a (Milorada Dodika) i molim ga da se to ne čini. Neće se dobro to ovdje završiti. Pasće mrtva glava. Ovdje će neko poginuti, ja vam kažem, zbog raspirivanja međunacionalnih odnosa. Nisam ja bitan - ovo što se meni prijeti da ću ja biti likvidiran, ubijen, i tako dalje, što se ja zovem pogrdnim imenima..."

(TV BN)

Obren Petrović stari Vehabija, rekli bi "upućeni" forumaši.

pici
Has thanked: 21 times
Been thanked: 21 times

Post by pici » 07/05/2015 09:06

pici wrote:

(TV BN)

Obren Petrović stari Vehabija, rekli bi "upućeni" forumaši.

sad po starom dobrom obiĆaju kandilom i raspelom po ćelenci i et ga ko nov

SaraFina

Post by SaraFina » 07/05/2015 09:08

Ja zivim u Beču .. Gdje je taj radikalni vehabijski pokret " baš razvijen"
Niko ljude bošnjačke nacionalnosti ne privodi na informativne razgovore iako smo stranci u tudjoj drzavi..
Niti se organizira bez povoda " lov na bradonje i vjestice"
Zato član presjedništva iz reda bošnjačkog naroda ne zaustavi li medijsku hajku i javni linč na povratnike slobodno neka odstupi sa tog mjesta.

Mozda on prestavlja samo ove Bošnjake u Sarajevu i FBiH?

Mister Yes

Post by Mister Yes » 07/05/2015 09:10

Drvosjeca iz Dejcica wrote: Jašta, kao "bradonja" sa uvodnog posta. Vidiš kolika mu je brada do groba se protegla.
1. Nerdin također nije imao bradu. Poznajem ljude ovdje u Sarajevu koji VOLE Osamu Bin Ladena a ne nose bradu.
2. Sve informacije treba 10 puta provjeriti. Ko zna šta je istina
3. Naravno da će se desiti i pojedini slučaj da neko nevin bude uhapšen. To je jednostavno neminovnost. Ali akcija je usmjerena na naoružane vehabije i kao takvu je treba podržati. Umjesto kritike ja se nadam da će krenuti i u Federaciji.

Neki bi da se vječno kriju iza demokratije i ljudskih prava kako ih oni shvataju. Ali da bi društvo bilo uređeno po volji većine neka prava radikalne i ekstremne manjine se ipak moraju kršiti. Da je Tito poštivao sva moguća ljudska prava danas ne bi toliki ljudi žalili za Titom i Titovom policijom. Žao mi je, ali pravo većine nas da ne želimo od BiH napraviti Afganistan i bliski istok ipak je važnije od prava ekstremne manjine koja želi od BiH napraviti bliski istok.

Ipak, bojim se da je sav naš trud uzaludan jer ova ekstremna manjina je očigledno finansirana i podržana sa vrha i iz vana jer neko iz vana želi od BiH napraviti bliski istok. Vehabije su ubjedljivo najveća prijetnja koju su Bošnjaci ikada imali. Pakleni plan koji, bojim se, nećemo moći spriječiti.

Henry Chinaski

Post by Henry Chinaski » 07/05/2015 09:12

SaraFina wrote: Ja sam još na onoj temi prvoj se pitala upravo " što će biti sa povratnicima bošnjačke nacionalnosti" ali nazalost većinu nije zanimala uopće ta tematika nego su insistirali da se posipamo pepelom zbog čina jednog čovjeka ..

Obzirom da se kolektivna krivnja ne potencira ni za dogadjaje devedesetih, zašto bi ja osjećala krivnju i ispricavala se bilo kome za nešto s čim nemam nikakve veze?
Po toj uvrnutoj logici trebamo se ispričavati i za dogadjaje u Siriji mozda i ona smaknuća koja provode bezumnici nad novinarima i humanitarcima?
To je suludo..

Zato od bošnjačkih prestavnika treba traziti da što prije zaštite manjinsku povratnička bošnjačku populaciju.
Lov na bradonje i vjestice po RS moze posluziti da se provede jedino neki moderno vid etničkog ćišćenja i zaplasi stanovništvo ...

Što se nisu kontrolirali kad trebalo praviti skupove potpore ratnim zločincima ..
Svaki treći FB profil imao je znak podrške i sliku prodato. A o Ravnogorskim druzbama i orgijama da ne govorimo.

Očito je da se to pravo nemaju i da se za njega trebaju izboriti, a to ne mogu sami. Takođe je tačno da onima koji bi trebali pomoći, to nije ni u peti, a u entitetu su bez konkurencije po izboru bošnjačkog korpusa. Ako se uskoro ne pojavi neko mudar da povede revoluciju, pomoći nam nema. Znači, mrka kapa.

Više rangirani se prodaju za Audi Q7, a ovi na dnu se prodaju za 20 KM. U sredini su krave i motokultivatori...

mali_balon

Post by mali_balon » 07/05/2015 09:17

Nego u svezi ovog Doboja i bracenja sa turcima, Doboj, Prijedor, Bos. Kostajnica, mozda sam i zaboravio koju opstinu, su opstine u kojima su najvece donacije, za vrijeme i poslje poplava, dolazile od mrske Turske samo to od zvanicnika (na visim nivoima od opstine) nece da kaze, strah ih mileta i njegove milicije...ovo za strah je 100% istina, tj da je ljude srah da nalgas kazu ko je najvece donacije dao i koje su malvezacije sa vaucerima bile, rekao mi clan opstinskog vijeca Prijedor (u pauzi jednog sastanka).

Da se vratim na temu, kad je "terorista" izvrsio napad moja prva potajna misao, ono u sebi kontajuci, je bila valjda ovo nece Dodik iskoristiti kao povod za lov na vjestice, i Bogami on to iskoristi , ali ne smeta mi Dodik cetnik bio cetnik osto, smeta mi tisina zastitnika svebosnjackih interesa i raznih patrioJota iz vladajuce svebosnjacke demoktratske akcije, tisina scepe tsunamija, generala sefera koji pred svake izbore ratuje i ofanzivno djeluje prama rsu, DZe su misevi, dze je princ, mozda nam pravi tih 100000 radnih mjesta, ako je tkao halal mu .....

SaraFina

Post by SaraFina » 07/05/2015 09:24

Henry Chinaski wrote:
SaraFina wrote: Ja sam još na onoj temi prvoj se pitala upravo " što će biti sa povratnicima bošnjačke nacionalnosti" ali nazalost većinu nije zanimala uopće ta tematika nego su insistirali da se posipamo pepelom zbog čina jednog čovjeka ..

To je suludo..

Očito je da se to pravo nemaju i da se za njega trebaju izboriti, a to ne mogu sami. Takođe je tačno da onima koji bi trebali pomoći, to nije ni u peti, a u entitetu su bez konkurencije po izboru bošnjačkog korpusa. Ako se uskoro ne pojavi neko mudar da povede revoluciju, pomoći nam nema. Znači, mrka kapa.

Više rangirani se prodaju za Audi Q7, a ovi na dnu se prodaju za 20 KM. U sredini su krave i motokultivatori...

Kako će se izboriti? Nemoguca misija.. opstruira se povratak pod krilaticom " nismo mi etnicki cistili da bi se vi sad vraćali" a u medijima se plasira sasvim suprotna prica. Garantira se bezbjedonosna situacija i nacionalna ravnopravnost te vjerske slobode.

Vidjeli smo da povratnicima nije omogućeno pravo na školovanje na maternjem jeziku. Ljudi su prezimili po šatorima ..

No ovo sada je mnogo ozbiljniji problem, kojem treba pristupiti sa odlučnošću ako ne zelimo ponovni val (izazvan strahom )iseljavanja povratnika iz RS.

Zanima me takodje i gdje su " probosanske" snage koje su na onoj temi stotinjak stranica davale upravo alibi za dogadjaje koji su uslijedili.

Takodje neka mi neki Jugonostalgičar koji sebe naziva uljepšano " probosanski orjentiranim" odgovori kako se moze deklarirati tako paradoksalno?
Taj termin probosanski treba zastitili .. Odlučno
Zlorabi se svakodnevno.
I naravno očekujem proteste diljem FBiH " probosanskih orjentiranih patriota" kao znak potpore povratnicima u RS.

Dokle je BiH? Treba to razgraničiti ..

Nekim očigledno nije jasno.

Drvosjeca iz Dejcica

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 07/05/2015 09:29

Mister Yes wrote: 1. Nerdin također nije imao bradu. Poznajem ljude ovdje u Sarajevu koji VOLE Osamu Bin Ladena a ne nose bradu.
Ja također poznajem ljude koji vole Karadžića i Mladića, neki nose a neki ne nose brade. I? :oops:
Mister Yes wrote:2. Sve informacije treba 10 puta provjeriti. Ko zna šta je istina
3. Naravno da će se desiti i pojedini slučaj da neko nevin bude uhapšen. To je jednostavno neminovnost. Ali akcija je usmjerena na naoružane vehabije i kao takvu je treba podržati. Umjesto kritike ja se nadam da će krenuti i u Federaciji.
F.BiH se krenulo još 2001. godine kada je ona grupa isporučena Americi. Trenutno se vodi par procesa pred sudovima za konkretna djela terorizma a Bosniću se sudi za vrbovanje i regrutaciju ljudi za ratište u Siriji. I kažeš treba još F.BiH da počne hapsiti? :oops:
Mister Yes wrote:Neki bi da se vječno kriju iza demokratije i ljudskih prava kako ih oni shvataju. Ali da bi društvo bilo uređeno po volji većine neka prava radikalne i ekstremne manjine se ipak moraju kršiti. Da je Tito poštivao sva moguća ljudska prava danas ne bi toliki ljudi žalili za Titom i Titovom policijom. Žao mi je, ali pravo većine nas da ne želimo od BiH napraviti Afganistan i bliski istok ipak je važnije od prava ekstremne manjine koja želi od BiH napraviti bliski istok.

Ipak, bojim se da je sav naš trud uzaludan jer ova ekstremna manjina je očigledno finansirana i podržana sa vrha i iz vana jer neko iz vana želi od BiH napraviti bliski istok. Vehabije su ubjedljivo najveća prijetnja koju su Bošnjaci ikada imali. Pakleni plan koji, bojim se, nećemo moći spriječiti.
Ključna rijeć povratnici. Niko ne spori potrebu borbe protiv terorizma koja je u F.BiH godinama već na djelu, problem je progon vještica tj. povratnika u RS a znamo čije je to djelo i politika. :oops:

Bodkin

Post by Bodkin » 07/05/2015 09:34

Bodkin wrote:
Ne predlažem ja ništa, samo konstatujem i predviđam kao i prije sedmicu-dvije. Vjerujem da zvanična politika u Sarajevu ima kordon plaćenih savjetnika sa "prestižnim" fakultetima, ko je jedan Drvosječa da predlaže išta prije takvih "faca"? Ne bih da im uzimam hljeb iz ruku. :oops:
znaci...laprdanje? samo da se pise? ili bi se moglo nesto i predloziti?

SaraFina

Post by SaraFina » 07/05/2015 09:35

Drvosječa, pusti šupljake .. Niko ne osporava borbu protiv terorizma pod krinkom vjere..
Naprotiv!

Ali ovo je borba protiv povratnička populacije, pod krinkom terorizma i neutemeljenog straha..

Novi mogući val izbjeglih ... Povratnika ..

Drvosjeca iz Dejcica

Post by Drvosjeca iz Dejcica » 07/05/2015 09:36

Bodkin wrote:
Bodkin wrote:
Ja ti imam ovdje direktne tajne linije sa svim relevantnim insanima kod Bošnjaka i šta ja predložim oni ti to sprovedu.
I ti si popio svu pamet ovog svijeta. :oops:

SaraFina

Post by SaraFina » 07/05/2015 09:39

Bodkin wrote:
Bodkin wrote:

Laprdalo se na što i nešto stranica a ti si bio najglasniji kad je terorizam u pitanju.
Nije ti nešto smetalo?
Naprotiv! Čim bi zamrla tema ozivljavao si je vještačkim disanjem " usta na usta"
Znači konstruktivan prijedlog je " zaustaviti novo perfidno etničko čišćenje povratnička bošnjačke populacije u RS" pod krinkom straha od terorizma.

Da napravimo FB grupu i demonstracije organiziramo probosansko - patriotski?

Ili skinemo konačno Maske?
Last edited by SaraFina on 07/05/2015 09:41, edited 1 time in total.

Bodkin

Post by Bodkin » 07/05/2015 09:41

Bodkin wrote:
Ja ti imam ovdje direktne tajne linije sa svim relevantnim insanima kod Bošnjaka i šta ja predložim oni ti to sprovedu.
I ti si popio svu pamet ovog svijeta. :oops:
ne moras imati da bi mogao biti konstruktivan na forumu. recimo zapitas se ima li sda pravo na potezanje vitalnog? pa onda, ima li sda pravo na placanje najbljih advokata tim povratnicima. recimo ovaj covjek koji je na groblju radio. klasicno maltretiranje. sta mislis da sda plati najboljeg advokata u drzavi da ga brani? mozda dobije covjek i odstetu. ili recimo da se progura zakon u nekon kantonu (npr zedo. vehabijski kanton) da se mora skinuti ona trobojka sa crkvi. ono, kao kontramjera. mislim, ako vec hoces da se spustas na njihov nivo. ali mozda je najbolje pocistiti teroriste iz federacije prvo a?

Bodkin

Post by Bodkin » 07/05/2015 09:43

SaraFina wrote:

Laprdalo se na što i nešto stranica a ti si bio najglasniji kad je terorizam u pitanju.
Nije ti nešto smetalo?
Naprotiv! Čim bi zamrla tema ozivljavao si je vještačkim disanjem " usta na usta"
Znači konstruktivan prijedlog je " zaustaviti novo perfidno etničko čišćenje povratnička bošnjačke populacije u RS" pod krinkom straha od terorizma.

ja nisam bio najglasniji. moj prvi post je bio da sacekamo 24 sata dok ne saznamo bar neke cinjenice. ja temu ozivljavao nisam. to sto ti kao i svaki put izmisljas stvari nije moj problem. ajde sad fino napisi jedan post opet bez da odgovoris sugovorniku. kao sto inace radis

SaraFina

Post by SaraFina » 07/05/2015 09:46

Bodkin wrote:
SaraFina wrote:

Nije ti nešto smetalo?

ja nisam bio najglasniji. moj prvi post je bio da sacekamo 24 sata dok ne saznamo bar neke cinjenice. ja temu ozivljavao nisam. to sto ti kao i svaki put izmisljas stvari nije moj problem. ajde sad fino napisi jedan post opet bez da odgovoris sugovorniku. kao sto inace radis

Ja sam tebe davno detektirala. Pravilno.

I odgovorila ti ovdje kako i prilici na ovoj temi. Ako nisi sposoban diskusiju odrzavati nego je moraš spuštati na lični nivo, imaš podforuma dovoljno ovdje osim politike.
Bio bi konstruktivniji.

S ovim upisom završavamo " laprdanje"

Dakle tema je " etničko ćišćenje povratničke populacije pod krinkom terorizma u RS"

Kako odreagirati u FBiH i RS?

Odnosno moj konstruktivan dodatak na drvosjecin uvod.

Bodkin

Post by Bodkin » 07/05/2015 09:51

SaraFina wrote:
Bodkin wrote:
SaraFina wrote:

Nije ti nešto smetalo?

Ja sam tebe davno detektirala. Pravilno.

I odgovorila ti ovdje kako i prilici na ovoj temi. Ako nisi sposoban diskusiju odrzavati nego je moraš spuštati na lični nivo, imaš podforuma dovoljno ovdje osim politike.
Bio bi konstruktivniji.

S ovim upisom završavamo " laprdanje"

Dakle tema je " etničko ćišćenje povratničke populacije pod krinkom terorizma u RS"

Kako odreagirati u FBiH i RS?

Odnosno moj konstruktivan dodatak na drvosjecin uvod.
detektirao sam i ja tebe. davno. ti i tvoje potezanje proslosti u svakom postu je sve samo ne konstruktivno. ja sam napisao kako odreagirati u fbih. dakle ne gluposti tipa do kad cemo trpiti nego par konkretnih prijedloga. sta si ti napisala? UDBA :lol: prestala da postoji prije 20 godina. konstruktivno, nema sta. a ovo dobijes kad dopustis da neko ubije drota u sred policijske stanice u jednom zvorniku. svi znamo kakav je zvornik. ali ti i dalje pravdaj taj potez nekakvih desavanjima od prije 20 ili 50 godina

kakotakonikako

Post by kakotakonikako » 07/05/2015 09:52

na jednostavno pitanje: ko to tamo hapsi, jednostavan odgovor: dodik. a ovi koji bi ta hapsenja rjesavali necim u fbih, samo da kazem, to je kao da u foci gasis pozar koji se desava u gradisci. nidje veze.

SaraFina

Post by SaraFina » 07/05/2015 09:54

Botkin,

Ubistvo drota treba posluziti za opravdanje i privodjenje neduznog bošnjačkog stanovništva ...pod krinkom da su svi Bošnjaci teroristi dok se ne dokaze suprotno?

Potencijalni?

Zar ne Botkin?

To je cilj?

I da Udba mozda jeste prestala da postoji ali zato DB nije dragi Botkin.
A ja sam hapšenja uporedjivala sa udbaskim načinom .. Potkaze te susjed da nisi dovoljno lojalan partiji i mrak te pojede..

Sad te potkazivanjem svrstavaju susjedi u teroriste .. Potencijalne.. Dok se suprotno ne dokaze. Bošnjo si i Musliman .. Dovoljno ..

Bodkin

Post by Bodkin » 07/05/2015 10:04

SaraFina wrote:Botkin,

Ubistvo drota treba posluziti za opravdanje i privodjenje neduznog bošnjačkog stanovništva ...pod krinkom da su svi Bošnjaci teroristi dok se ne dokaze suprotno?

Potencijalni?

Zar ne Botkin?

To je cilj?

I da Udba mozda jeste prestala da postoji ali zato DB nije dragi Botkin.
A ja sam hapšenja uporedjivala sa udbaskim načinom .. Potkaze te susjed da nisi dovoljno lojalan partiji i mrak te pojede..

Sad te potkazivanjem svrstavaju susjedi u teroriste .. Potencijalne.. Dok se suprotno ne dokaze. Bošnjo si i Musliman .. Dovoljno ..
opet ona :D dakle ti ne samo da postove ne citas ili ne znas shvatiti napisano, ti cak ni nick forumasa ne procitas.

drugo, sta je DB? Deutsche Bahn? ovo je otvoreno maltretiranje koje je omoguceno nedavnim napadom. tako danas imas da uhapse cuvara groblja...ili ljude na svadbi. ali ti to ne kontas jer za onaj napad od prije par dana imas opravdanje. dakle dio si problema

Post Reply