KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Locked
Bibona
Posts: 11
Joined: 23/08/2011 17:17

#1 KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Post by Bibona »

''Ko se mrzi-taj se voli'' je bila tema zadnji put na ''Zabranjenom forumu'' na Pink Bih.
Uglavnom, pričalo se o silnim predrasudama, 3 naroda u Bih i međusobnim odnosima.. Da li su političari TI koji magle vid i sluh i zavađaju jedne protiv drugih, ili smo mi sami prizvali nevolje u 'svoje kuće' ?!

Moje lično mišljenje je to da nisu političari krivi za naše međuljudske odnose, jer ipak mi smo ti koji su birali političare koji će biti na vlasti! Mislim da se je narod zamrzio jer je odavno GLAD zakucala na vrata, s tim su došli i konflikti, obećali su nam previše no što su trebali i mogli, a ništa nam nisu dali i ispunili. Kakva je uopšte budućnost za mladu osobu u ovoj državi? Danas, svako gleda svoj interes koji je uzeti što više u svoje GUZICE i ograditi se milionima iz budžeta a ostaviti narod na ulicama!!! NEKA IH BUDE STID ŠTO OVO NAZIVAJU DRŽAVOM!!!!!!! :x :x :x
User avatar
Rimad
Posts: 820
Joined: 20/05/2009 14:56

#2 Re: KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Post by Rimad »

Bibona wrote: Moje lično mišljenje je to da nisu političari krivi za naše međuljudske odnose,...
I ja mislim. Najveći su krivci masovna ubistva, silovanja, protjerivanja, mučenja, pljačkanja, paljenja ...

Imam osjećaj da ove pojave imaju tendenciju da naruše međunacionalne odnose.
Bibona
Posts: 11
Joined: 23/08/2011 17:17

#3 Re: KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Post by Bibona »

Rimad wrote:
Bibona wrote: Moje lično mišljenje je to da nisu političari krivi za naše međuljudske odnose,...
I ja mislim. Najveći su krivci masovna ubistva, silovanja, protjerivanja, mučenja, pljačkanja, paljenja ...

Imam osjećaj da ove pojave imaju tendenciju da naruše međunacionalne odnose.
Sam rat je prouzrokovao to sve!!! Ali već kad smo svi individualno svjesni toga zašto ne okrećemo nove listove i zašto ne gradimo ŽIVOT.. užas :S
User avatar
automatic
Posts: 135
Joined: 08/09/2011 17:09

#4 Re: KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Post by automatic »

prije rata je dovoljno bilo imati zdrav razum i minimum inteligencije, pa znati ako se budu birale tri strane, da će to neminovno dovesti do sukoba - zato je pola raje biralo Markovićevu reformsku opciju da ne bi došlo do onoga do čega je došlo, međutim druga polovica se nije mogla obuzdati, i sve je krenulo nizbrdo... danas vidimo rezultat takvog izbora, s tim da je oko 5% od 4 miliona i dalje sasvim zadovoljno postignutim
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#5 Re: KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Post by hercegovac_pravi »

Bibona wrote:
Rimad wrote:
Bibona wrote: Moje lično mišljenje je to da nisu političari krivi za naše međuljudske odnose,...
I ja mislim. Najveći su krivci masovna ubistva, silovanja, protjerivanja, mučenja, pljačkanja, paljenja ...

Imam osjećaj da ove pojave imaju tendenciju da naruše međunacionalne odnose.
Sam rat je prouzrokovao to sve!!! Ali već kad smo svi individualno svjesni toga zašto ne okrećemo nove listove i zašto ne gradimo ŽIVOT.. užas :S
A rat je prouzrokova ko konkretno?
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#6 Re: KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Post by StupskaBitanga »

vjerovatno je postavljacica teme ona iz SDA ommladine :-)
hercegovac_pravi
Posts: 6672
Joined: 14/03/2009 22:59
Location: Klinika za maDŽorizaciju

#7 Re: KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Post by hercegovac_pravi »

StupskaBitanga wrote:vjerovatno je postavljacica teme ona iz SDA ommladine :-)
Uhhhhh .... zaboravio sam joj dodati da maksum poselami Martinu Obrezanović ..istaknutog člana pomenutog foruma..(smajlikojipovraća)....ovo su ti konkretni pokretači politike "ko nas bree zavadi"....
User avatar
Skijaš
Posts: 12625
Joined: 15/06/2011 09:56
Location: na terenu

#8 Re: KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Post by Skijaš »

hercegovac_pravi wrote:
StupskaBitanga wrote:vjerovatno je postavljacica teme ona iz SDA ommladine :-)
Uhhhhh .... zaboravio sam joj dodati da maksum poselami Martinu Obrezanović ..istaknutog člana pomenutog foruma..(smajlikojipovraća)....ovo su ti konkretni pokretači politike "ko nas bree zavadi"....
Popravlja se polako Martina, shvatila je u kakav je ofsajd upala i sada se polako izvlači. Biće ona korisnija našoj zemlji nego pola ovog foruma.
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#9 Re: KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Post by muha_sa »

automatic wrote:prije rata je dovoljno bilo imati zdrav razum i minimum inteligencije, pa znati ako se budu birale tri strane, da će to neminovno dovesti do sukoba - zato je pola raje biralo Markovićevu reformsku opciju da ne bi došlo do onoga do čega je došlo, međutim druga polovica se nije mogla obuzdati, i sve je krenulo nizbrdo... danas vidimo rezultat takvog izbora, s tim da je oko 5% od 4 miliona i dalje sasvim zadovoljno postignutim
i velis tri stranke pobjedile i zbog toga je bio rat u BiH :?:
User avatar
automatic
Posts: 135
Joined: 08/09/2011 17:09

#10 Re: KO SE MRZI - TAJ SE VOLI?:)

Post by automatic »

muha_sa wrote:
automatic wrote:prije rata je dovoljno bilo imati zdrav razum i minimum inteligencije, pa znati ako se budu birale tri strane, da će to neminovno dovesti do sukoba - zato je pola raje biralo Markovićevu reformsku opciju da ne bi došlo do onoga do čega je došlo, međutim druga polovica se nije mogla obuzdati, i sve je krenulo nizbrdo... danas vidimo rezultat takvog izbora, s tim da je oko 5% od 4 miliona i dalje sasvim zadovoljno postignutim
i velis tri stranke pobjedile i zbog toga je bio rat u BiH :?:
nigdje nisam napisao da su pobjedile, nego da je data mogućnost da budu birane :wink:
Locked