Ko se Maca laca, od Maca biva ubiven:)

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderator: Euridika

crven_barjak

Ko se Maca laca, od Maca biva ubiven:)

Post by crven_barjak » 25/07/2011 18:12

Ponukan sugestijom i ohrabrenjem Muze kojoj vile umivaju lice, odlucih da pokrenem temu, prvenstveno ocekujuci odgovore i misljenja (a rekao bih i iskustva:)) zenskog dijela "populacije" foruma.
Citajuci bezbroj tema ("Ljubav&Sex") ne mogu da se otrgnem utisku da mnogo zena nije ili ne zeli da shvati da, sto kaze jedna stara teta, "Nema ruze bez boce"..sto ce reci, vreo med zna da opece, itd. Poenta jasna.
E hajde sad iskreno i bez predrasuda, da pokusamo shvatiti sta pisac zeli reci, ali bez napadanja "na prvu". Tema prvenstveno namjenjena iskusnijem i zrelijem auditoriju.

Razumiju li zene vjecitu teznju muskarca da kada osvoji zensko srce, kada dosegne vrhunac u strasti, da jednostavno mora da ide dalje i da je upravo to, taj nekontrolisani tok hormona kojeg muskarca cine tim sto jeste (sto bi morao biti), sto zenu ucini da treperi u uzbudjenju i da mu se baci u narucje sva, bez ustezanja i otpora? Kako se boriti protiv iskonskog nagona koji niti mozes niti zelis kontrolisati, kad je to izvor tvog zivota, i radost zivotima mnogih, i velika tuga u periodu poslije. Jeste, danas je takvih malo, jer roza i lila boja, i cupanje obrvica su simboli modernog "muzjaka", ali iskreno, pitanje za zene, i bilo bi super kad bi dobili iskren odgovor :

Krajnjeg uzbudjenja i vrhunca u seksu nema niti moze biti bez potpunog predavanja zene muskarcu, i to svaki realan i prema sebi iskren covjek moze primjetiti tokom odnosa sa zenom.
Da li je vrijedno prepustiti se svim svojim bicem bez zadrske i rezerve, baciti se u more uzitka i svjesno uci u avanturu zivota, iz koje znas da ces izaci povrijedjen i utucen?

Ne ocekujemo dogovor da ili ne, otvoreno, iskreno i koliko god opsirno je potrebno...

Not My Idea

Re: Ko se Maca laca, od Maca biva ubiven:)

Post by Not My Idea » 25/07/2011 18:52

iskreno, zaboli me glava dok ovo procitah :roll: pojma ti nemas sta si htio rec i sta je cilj ove teme. al kad vec pitas Iskreno evo ti :

crven_barjak wrote:Ponukan sugestijom i ohrabrenjem Muze kojoj vile umivaju lice, odlucih da pokrenem temu, prvenstveno ocekujuci odgovore i misljenja (a rekao bih i iskustva:)) zenskog dijela "populacije" foruma.
Citajuci bezbroj tema ("Ljubav&Sex") ne mogu da se otrgnem utisku da mnogo zena nije ili ne zeli da shvati da, sto kaze jedna stara teta, "Nema ruze bez boce"..sto ce reci, vreo med zna da opece, itd. Poenta jasna.
E hajde sad iskreno i bez predrasuda, da pokusamo shvatiti sta pisac zeli reci, ali bez napadanja "na prvu". Tema prvenstveno namjenjena iskusnijem i zrelijem auditoriju.

prvo :lol: dalje, ovaj uvod ti je kao pokusaj da pokazes da si nacitan :-? pametan, poetican il sta vec :-? em sto je pola suvisno em sto nema veze s temom, sta god da je ona :roll:

crven_barjak wrote:
Razumiju li zene vjecitu teznju muskarca da kada osvoji zensko srce, kada dosegne vrhunac u strasti, da jednostavno mora da ide dalje i da je upravo to, taj nekontrolisani tok hormona kojeg muskarca cine tim sto jeste (sto bi morao biti), sto zenu ucini da treperi u uzbudjenju i da mu se baci u narucje sva, bez ustezanja i otpora? Kako se boriti protiv iskonskog nagona koji niti mozes niti zelis kontrolisati, kad je to izvor tvog zivota, i radost zivotima mnogih, i velika tuga u periodu poslije. Jeste, danas je takvih malo, jer roza i lila boja, i cupanje obrvica su simboli modernog "muzjaka", ali iskreno, pitanje za zene, i bilo bi super kad bi dobili iskren odgovor :

opet :lol: ovo bolidrano i vise nego pokazuje tvoje neznanje, neiskustvo i nezrelost o temi o kojoj zelis diskutovat. i da, opet je tu poetika ...
ovo podvuceno uopce nema smisla, mislim da ni sam ne znas sta si htio rec, samim tim ne vrijedi komentarisat.

crven_barjak wrote:
Krajnjeg uzbudjenja i vrhunca u seksu nema niti moze biti bez potpunog predavanja zene muskarcu, i to svaki realan i prema sebi iskren covjek moze primjetiti tokom odnosa sa zenom.
Da li je vrijedno prepustiti se svim svojim bicem bez zadrske i rezerve, baciti se u more uzitka i svjesno uci u avanturu zivota, iz koje znas da ces izaci povrijedjen i utucen?

Ne ocekujemo dogovor da ili ne, otvoreno, iskreno i koliko god opsirno je potrebno...

ovo je prosto :-? :roll:

PalaSa Marsa

Post by PalaSa Marsa » 25/07/2011 18:53

crven_barjak wrote:Ponukan sugestijom i ohrabrenjem Muze kojoj vile umivaju lice, odlucih da pokrenem temu, prvenstveno ocekujuci odgovore i misljenja (a rekao bih i iskustva:)) zenskog dijela "populacije" foruma.

Naravno, podrska temi! :-D

Duhovni Vođa

Post by Duhovni Vođa » 25/07/2011 19:00

legendo, napij se jednom sedmično. neće ti škoditi.

crven_barjak

Post by crven_barjak » 25/07/2011 19:07

Duhovni Vođa wrote:legendo, napij se jednom sedmično. neće ti škoditi.

Guru,

Jesi se to nasao u ovoj prici;)? Mislim, u zenskom rodu;)? Sala, mojne se ljutiti Sinana i viljamovke ti;)

Pusti komentare, da vidimo ima li konkretnih odgovora;).

Zasad, sve zene-maneater-I;);), Wow ;)

lara b.

Post by lara b. » 25/07/2011 19:11

pa mislim vrijedno je prepustiti se, voljeti i ako budes povrijedjen onda imas i iskustvo... pa kasnije mozes opet da volis i prepustis se...zapravo kako znas da ces biti povrijedjen na kraju... treba to uvijek odrzavati na povrsini i biti sretan :D
a sta ti kao muskarac kazes na to... jel bi se radije prepustio i volio neku zenu do krajnosti i dalje... ili bi to pustio i isao na sigurno :D

♥ Julianna ♥

Post by ♥ Julianna ♥ » 25/07/2011 19:15

Tako mi dočekamo nove goste inače, odmah mu mačem skidamo glavu don't sekirly :-D

Prave muze će doći, polako, ušuškaće se na temi ne brini :)

Ohhh Alfe gdje ste vi sad??? Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu au au auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 8-)

johnny-bravo

Post by johnny-bravo » 25/07/2011 19:23

o DiOs MiO, HoSe AnToNio ... :-)

*mima*

Post by *mima* » 25/07/2011 19:34

Image

PalaSa Marsa

Post by PalaSa Marsa » 25/07/2011 19:36

♥ Julianna ♥ wrote:Tako mi dočekamo nove goste inače, odmah mu mačem skidamo glavu don't sekirly :-D

Ohhh Alfe gdje ste vi sad??? Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu au au auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 8-)

:kiss: :-D

Šef

Post by Šef » 25/07/2011 19:38

Čitajući smorio sam se ko crnac u solarijumu. :zzzz: :roll: Odoh leć da odspavam...

crven_barjak

Post by crven_barjak » 25/07/2011 19:39

lara b. wrote:Krajnjeg uzbudjenja i vrhunca u seksu nema niti moze biti bez potpunog predavanja zene muskarcu, i to svaki realan i prema sebi iskren covjek moze primjetiti tokom odnosa sa zenom.

pa mislim vrijedno je prepustiti se, voljeti i ako budes povrijedjen onda imas i iskustvo... pa kasnije mozes opet da volis i prepustis se...zapravo kako znas da ces biti povrijedjen na kraju... treba to uvijek odrzavati na povrsini i biti sretan :D
a sta ti kao muskarac kazes na to... jel bi se radije prepustio i volio neku zenu do krajnosti i dalje... ili bi to pustio i isao na sigurno :D

uuufff...Laro, kakav je zivot bez rizika bilo kojeg osnova?
Ja licno, dajem svakoj zeni sve, bez bilo kakve zadrske i rezerve i posvetim joj se kao da mi je prva i posljednja, pa trajalo dan ili zivot cijeli, bezobzira.
Bez toga, uvjeren sam, nema ni kvalitetnog seksa ni kvalitetnog odnosa.
Opet, mozda su moji standardi previsoki i ocekivanja prevelika, ali ispod toga nije vrijedno ni truda ni vremena, barem za mene.
Kako kontrolisem emocije i osjecaje? Valjda takav nacin zivota, karakter i/ili genetika, ko ce ga znati, ali ne pogadja me raskid, bila neobavezna "sema" od par dana ili sedmica, ili visegodisnja veza. Ni najmanje.
Ali svaki dan koji provedem sa tom zenom/zenama, vjeruj mi da ga provodim kao da mi je zadnji dan na planeti i zadnji dan u zivotu sa zenom, bez pretjerivanja.

Eto moj stav,jednostavno i citko, da ne razljutim "tvrde" zene i jos "tvrdje" muskarce na forumu:)

PalaSa Marsa

Post by PalaSa Marsa » 25/07/2011 19:40

Barjak, imas li to zenu? :zoka: :D

PalaSa Marsa

Post by PalaSa Marsa » 25/07/2011 19:42

EvE ga, da ne bude da sam samo dosla da chatam. :lol: :D

...Oh .. Magdalena..

crven_barjak

Post by crven_barjak » 25/07/2011 19:43

♥ Julianna ♥ wrote:Tako mi dočekamo nove goste inače, odmah mu mačem skidamo glavu don't sekirly :-D

O Julio, sunce na istoku u jutro mirisne rose:)

ma sega mi, da postavis junacki, "carsijski", rekli bi "divi krkana", opet postavis lezerno umjeticki onda ide "divi ovog lafo pjesnika". Jadna ti Svedska..:)

Nikad ugodit', al' hajde kad za Dzeku kazu "'ta ce on, ja mu kroz noge probaciv'o"...je..ga:), seher il' prihvati il' bjezi iz njega.

nego, nema nam zena odvaznih:)

pustopoljina

Post by pustopoljina » 25/07/2011 19:47

nije.
svaki pas svoje breme nosi. s vremenom svaki stijeg spadne na pola koplja. ko se nije sakrio- magarac bio. :)

crven_barjak

Post by crven_barjak » 25/07/2011 19:47

PalaSa Marsa wrote:Barjak, imas li to zenu? :zoka: :D

Prelijepa moja, pitanje je trebalo biti : Imas li to zeeena:)?

Hvala Bogu, labudice iz kristalnog jezera, u danasnje doba, za normalne muskarce, zena ne da ima, nego ti treba kurs iz "women resource management-a" u sync-u sa PDA da sve uredis ako imas kapaciteta:):).

Ali postoji jedna, koja je zasluzila svu paznju ovog svijeta, i trudi se da to zasluzi svaki dan, moje srce cupam junackim rukama i predajem njoj na srebrnom pladnju, nemarno servirano uz krisku zrele dinje i svilenu maramicu:)...

♥ Julianna ♥

Post by ♥ Julianna ♥ » 25/07/2011 19:47

Polako, doći će Viteže Svjetlosti, vile se spremaju za SFF projekcije i partije :-D Tuširaju se, lakiraju noktiće, oblače štramplice i možda već noćaš mozgaju o ovome što ti pitaš.

Ovo je vječno pitanje, al ja sam uvijek za sve ili ništa.
Biti žedan, a napiti se vode do pola čaše ne ide...

PalaSa Marsa

Post by PalaSa Marsa » 25/07/2011 19:49

crven_barjak wrote:
PalaSa Marsa wrote:Barjak, imas li to zenu? :zoka: :D

Prelijepa moja, pitanje je trebalo biti : Imas li to zeeena:)?

Hvala Bogu, labudice iz kristalnog jezera, u danasnje doba, za normalne muskarce, zena ne da ima, nego ti treba kurs iz "women resource management-a" u sync-u sa PDA da sve uredis ako imas kapaciteta:):).

Ali postoji jedna, koja je zasluzila svu paznju ovog svijeta, i trudi se da to zasluzi svaki dan, moje srce cupam junackim rukama i predajem njoj na srebrnom pladnju, nemarno servirano uz krisku zrele dinje i svilenu maramicu:)...

Zbuni me malo.. maramica, hocel' ona to zaplakat' na kraju? :roll: :D

Nemojte da biste me rastuzili .. slucajno.. ma ni slucajno. :roll:

Šef

Post by Šef » 25/07/2011 19:50

Prljavi Hare ima brata blizanca. :D

PalaSa Marsa

Post by PalaSa Marsa » 25/07/2011 19:52

Šef wrote:Prljavi Hare ima brata blizanca. :D

Skljefe, zar ti sad nisi u dubokom snu. :zoka: :mrgreen:

Šef

Post by Šef » 25/07/2011 19:55

PalaSa Marsa wrote:
Šef wrote:Prljavi Hare ima brata blizanca. :D

Skljefe, zar ti sad nisi u dubokom snu. :zoka: :mrgreen:

Ovo krozasan govorim. 8-)

PalaSa Marsa

Post by PalaSa Marsa » 25/07/2011 19:56

Ti spavas, tvoje noge su debele.. :zjev:

Zaspal'? :-D

darius_maximus

Post by darius_maximus » 25/07/2011 20:02

crven_barjak wrote:
lara b. wrote:Krajnjeg uzbudjenja i vrhunca u seksu nema niti moze biti bez potpunog predavanja zene muskarcu, i to svaki realan i prema sebi iskren covjek moze primjetiti tokom odnosa sa zenom.

uuufff...Laro, kakav je zivot bez rizika bilo kojeg osnova?
Ja licno, dajem svakoj zeni sve, bez bilo kakve zadrske i rezerve i posvetim joj se kao da mi je prva i posljednja, pa trajalo dan ili zivot cijeli, bezobzira.
Bez toga, uvjeren sam, nema ni kvalitetnog seksa ni kvalitetnog odnosa.
Opet, mozda su moji standardi previsoki i ocekivanja prevelika, ali ispod toga nije vrijedno ni truda ni vremena, barem za mene.
Kako kontrolisem emocije i osjecaje? Valjda takav nacin zivota, karakter i/ili genetika, ko ce ga znati, ali ne pogadja me raskid, bila neobavezna "sema" od par dana ili sedmica, ili visegodisnja veza. Ni najmanje.
Ali svaki dan koji provedem sa tom zenom/zenama, vjeruj mi da ga provodim kao da mi je zadnji dan na planeti i zadnji dan u zivotu sa zenom, bez pretjerivanja.

Eto moj stav,jednostavno i citko, da ne razljutim "tvrde" zene i jos "tvrdje" muskarce na forumu:)

Iskreno, nikad ti volio nisi, bez pretjerivanja...

Šef

Post by Šef » 25/07/2011 20:02

Nisu debele.

Hrrrrrkkkkkhhh... :zzzz:

Locked