Ko pada zajedno sa Harisom Silajdzicem

huble2007

Post by huble2007 » 28/01/2008 13:57

0.7.1. wrote:Ja sam čovjeka maloprije pitao za koga radi, ali mi nije odgovorio... ne znam zašto...
Odgovorio sam ... Bosnu i Hercegovinu .. a ti meni nisi za koga radi SDP ... ne moze za Lagundziju .. to nije tacan odgovor

0.7.1.

Post by 0.7.1. » 28/01/2008 14:02

Kao da je Milošević pisao Ustav iz '74???? Nego kako ono kaže prva rečenica ZAVNOBIHa "BiH nije ni srpska, ni hrvatska, ni muslimanska, već i srpska i hrvatska i muslimanska" kako to misliš da nas nije priznavao? Obje stvari je drug Stari pisao... tako da ne razumijem šta hoćeš da kažeš protiv njega tj zašto ga ja ne bih trebao voliti i čuvati uspenu na njega? Vidiš ja i dan danas stojim na tezama ZAVNOBIHa i nadam se da će to jednog dana biti stvarnost moje zemlje!

savjet: ne mješaj pravne definicije ustava sa pravima pojedinaca! niđe veze!

0.7.1.

Post by 0.7.1. » 28/01/2008 14:03

huble2007 wrote:Odgovorio sam ... Bosnu i Hercegovinu ...
ne bih ja rekao, možda za onu ujedinjenu sa srbijom :)
huble2007 wrote: a ti meni nisi za koga radi SDP ... ne moze za Lagundziju .. to nije tacan odgovor
po statutu svi članovi SDPa odgovaraju i rade za predsjednika, kojeg oni naravno izaberu... ne neće, bujrum napolje...

huble2007

Post by huble2007 » 28/01/2008 14:12

0.7.1. wrote:po statutu svi članovi SDPa odgovaraju i rade za predsjednika, kojeg oni naravno izaberu... ne neće, bujrum napolje...
A posto predsjednik nikad nema protukandidata ......
A zasto onda lazete da ste socijaldemokrate kad ste cisti Lenjinovi boljsevici?

huble2007

Post by huble2007 » 28/01/2008 14:14

0.7.1. wrote:
huble2007 wrote:Odgovorio sam ... Bosnu i Hercegovinu ...
ne bih ja rekao, možda za onu ujedinjenu sa srbijom :)
neozbiljan si prekidam diskusiju ..

0.7.1.

Post by 0.7.1. » 28/01/2008 14:14

ako ti to nešto znači, nisam član SDP-a... ali ti moram reći da se tito borio protiv boljševizma ne zaboravi da je '48 staljinu rekao NJET!

Vodenjak

Post by Vodenjak » 28/01/2008 14:43

huble2007 wrote:
Vodenjak wrote:
huble2007 wrote:samo za mostarca PODHITNO -
1.uzeti DNK Josipa Broza
2.klonirati istog
3.proglasiti ga vjecitim predsjednkom
4.ukinuti Bosnjake i njihovo pravo glasa
5.napraviti goli otok i sve koji ne podrzavaju marsala izolirati
6.proglasiti vanredno stanje ... do daljnjeg
7.dati DB-u odrijesene ruke
8.u ime naroda strijeljati nekoliko Srba,Bosnjaka i Hrvata
9.srusiti vjerske objekte
10.stvoriti vladajucu elitu (i pokrasti sve u ime naroda)
11.i radnicku klasu (sa bonovima za gorivo)

Valjal ovo haa?
Hajd´ sto si se nalupao, nalaprdao naprosto sa vecinom ostalih tacaka ali tacku 4. ti nikako nisam mogao precutati!
Pitanje je bi li tebe bilo i u jajima, a onda i u CIJIM da ti nije bilo toga sto @mostarcu hoces da ga kloniras... :oops:
Koliko ja znam, a znam, Bosnjaci u njegovo doba nisu ni postojali, a ni Muslimani, a niko nije ima pravo glasa tako ni Muslimani pogotovo...
Ali uvijek mi je bilo fascinantno sa kolikim zarom muslimani sa malim M, brane Tita, a sa kolikim zarom ga napadaju Hrvati i Srbi, koji bi ga trebali u zvijezde okovati i na svakom koraku mu spomenik napraviti ...
Ne znas!

huble2007

Post by huble2007 » 28/01/2008 14:58

Vodenjak wrote:
huble2007 wrote:
Vodenjak wrote: Hajd´ sto si se nalupao, nalaprdao naprosto sa vecinom ostalih tacaka ali tacku 4. ti nikako nisam mogao precutati!
Pitanje je bi li tebe bilo i u jajima, a onda i u CIJIM da ti nije bilo toga sto @mostarcu hoces da ga kloniras... :oops:
Koliko ja znam, a znam, Bosnjaci u njegovo doba nisu ni postojali, a ni Muslimani, a niko nije ima pravo glasa tako ni Muslimani pogotovo...
Ali uvijek mi je bilo fascinantno sa kolikim zarom muslimani sa malim M, brane Tita, a sa kolikim zarom ga napadaju Hrvati i Srbi, koji bi ga trebali u zvijezde okovati i na svakom koraku mu spomenik napraviti ...
Ne znas!
Ma znam .. bez brige ...

Termin Musliman (u nacionalnom smislu), koji je uveden u popis stanovništva 1971, zamijenjen je terminom Bošnjak na posljednjem Bošnjackom saboru, septembra 1993. godine, na kojem je jednodušnom aklamacijom vraćeno ovo narodno viševjekovno ime...

Vodenjak

Post by Vodenjak » 28/01/2008 15:07

huble2007 wrote:
Vodenjak wrote:
huble2007 wrote: Koliko ja znam, a znam, Bosnjaci u njegovo doba nisu ni postojali, a ni Muslimani, a niko nije ima pravo glasa tako ni Muslimani pogotovo...
Ne znas!
Ma znam .. bez brige ...

Termin Musliman (u nacionalnom smislu), koji je uveden u popis stanovništva 1971, zamijenjen je terminom Bošnjak na posljednjem Bošnjackom saboru, septembra 1993. godine, na kojem je jednodušnom aklamacijom vraćeno ovo narodno viševjekovno ime...
Ne znas, ne znas....

huble2007

Post by huble2007 » 28/01/2008 15:10

Don't Worry, Be Happy :lol:

0.7.1.

Post by 0.7.1. » 28/01/2008 15:10

huble2007 wrote: Termin Musliman (u nacionalnom smislu), koji je uveden u popis stanovništva 1971, zamijenjen je terminom Bošnjak na posljednjem Bošnjackom saboru, septembra 1993. godine, na kojem je jednodušnom aklamacijom vraćeno ovo narodno viševjekovno ime...
Termin Musliman je u ustav SFRJ uveden '74 i uveo ga Tito lično, a muslimani su se kao takvi popisivali vazda. Nego kakve veze imaju Ustav, Popis i Izbori... vrlo male... ti reće da im se ukinulo pravo glasa? pravo glasa se u bivšoj SFRJ koristilo tek nekoliko puta, ali onionikada nije bilo uskraćeno Muslimanima.

Bošnjak je termin koji su bosanski muslimani izabrali za sebe na saboru i nema ama baš nikakve veze sa popisom i ustavom SFRJ, jer čisto sumnjam da je Bošnjački sabor zaboravio na 1.5 mil albanaca na kosovu koji nisu Bošnjaci! kako rekoh malo čitaj o ovoj problematici pa se javi da popričamo... brkaš pojmove! ... previše!

huble2007

Post by huble2007 » 28/01/2008 15:14

0.7.1. wrote:
huble2007 wrote: Termin Musliman (u nacionalnom smislu), koji je uveden u popis stanovništva 1971, zamijenjen je terminom Bošnjak na posljednjem Bošnjackom saboru, septembra 1993. godine, na kojem je jednodušnom aklamacijom vraćeno ovo narodno viševjekovno ime...
Termin Musliman je u ustav SFRJ uveden '74, a muslimani su se kao takvi popisivali vazda. Nego kakve veze imaju Ustav, Popis i Izbori... vrlo male... ti reće da im se ukinulo pravo glasa? pravo glasa se u bivšoj SFRJ koristilo tek nekoliko puta, ali oni nikada nije bilo ukinuto Muslimanima.

Bošnjak je termin koji su bosanski muslimani izabrali za sebe na saboru i nema ama baš nikakve veze sa popisom i ustavom SFRJ, jer čisto sumnjam da je Bošnjački sabor zaboravio na 1.5 mil albanaca na kosovu koji nisu Bošnjaci! kako rekom malo čitaj o ovoj problematici pa se javi da popričamo... brkaš pojmove, previše!
Zavisi ko se sluzi kojom literaturom, ali ja sam u pravu ...
Prava svakog pojedinca su garantovana Ustavom ...

Vodenjak

Post by Vodenjak » 28/01/2008 15:18

huble2007 wrote:
0.7.1. wrote:
Termin Musliman je u ustav SFRJ uveden '74, a muslimani su se kao takvi popisivali vazda. Nego kakve veze imaju Ustav, Popis i Izbori... vrlo male... ti reće da im se ukinulo pravo glasa? pravo glasa se u bivšoj SFRJ koristilo tek nekoliko puta, ali oni nikada nije bilo ukinuto Muslimanima.

Bošnjak je termin koji su bosanski muslimani izabrali za sebe na saboru i nema ama baš nikakve veze sa popisom i ustavom SFRJ, jer čisto sumnjam da je Bošnjački sabor zaboravio na 1.5 mil albanaca na kosovu koji nisu Bošnjaci! kako rekom malo čitaj o ovoj problematici pa se javi da popričamo... brkaš pojmove, previše!
Zavisi ko se sluzi kojom literaturom, ali ja sam u pravu ...
:lol: :lol: :lol:

0.7.1.

Post by 0.7.1. » 28/01/2008 15:23

huble2007 wrote: Zavisi ko se sluzi kojom literaturom, ali ja sam u pravu ...
jebi ga sada... ima ona stara narodna, kad ti dvojica kažu da si pjan, iako nisi lezi pa se valjaj! nemam ti šta više reći osim da promjeniš knjige ili da pročitaš komentar nekoga ko zna malo o tome... inače nema ti pomoći...

mostarac

Post by mostarac » 28/01/2008 15:39

huble2007 wrote:
Vodenjak wrote:
1.uzeti DNK Josipa Broza
2.klonirati istog

Valjal ovo haa?
Hajd´ sto si se nalupao, nalaprdao naprosto sa vecinom ostalih tacaka ali tacku 4. ti nikako nisam mogao precutati!
Nisam se mislio osvrtati na budalastine koje pises, ali ovaj post jednostavno zahtjeva repliku.
Ako je tito nekog zajebao onda je to Srbija i neka je to uradio. Nisu to ni Bosnjaci ni Hrvati, nego upravo Srbija. Tito je spasio i Bosnu i Hercegovinu i Hrvatsku i da ga nije bilo danas ne bi postojala ni BiH a ni Hrvatska, ali bi Srbija bila znatno sira nego je to danas.
Idemo hronoloski
Sporazumom cvetkovic-macek 1939. godine BiH prestaje egzistirati cak i u teorijama i nekim snovima.
1941. godine pocinje drugi svjetski rat i stvara se NDH koja je radila to sto je radila
1943. godine nastaje ZAVNOBiH, a i ZAVNOH kao vlade Hrvatske i BiH.
1945. Partizani sa ZAVNOBiH-om, ZAVNOH-om i AVNOJ-em kao uredjenjem Jugoslavije izlaze iz rata kao pobjednici

Alternativa je bila jedna i jedina. Da nije bilo Tita 1945. godine bi cetnici izasli kao antifasisticka vojska iz rata. Vratio bi se kralj, uz sve sto je radila NDH ne treba ni sumnjati sta bi se dogodilo sa Hrvatskom i kakva bi bila osveta. Sasvim je moguce da bi se nova drzava velicine kraljevine jugoslavije proglasila kraljevinom srbijom. Hrvati bi skoro pa prestali da egzistiraju kao faktor u toj drzavi, a o sudbini muslimana da i ne govorim.
E ako je tito zajebao bosnjake sto je sprijecio da ih cetnici 1945. godine pokolju, a BiH proglase suverenim teritorijem Srbije aferim.
Dakle da nije bilo Tita profitirala bi samo Srbija koja bi znatno prosirila svoj teritorij i etnicki ocistila dobar dio zemlje. Medjutim tito je stvorio ZAVNOH i ZAVNOBiH i udario kolac od "medje" na Drini. Zahvaljujuci tom kocu danas i mi i Hrvatska egzistiramo, danas postojimo, danas nas ima. Sve ostalo je posljedica.

huble2007

Post by huble2007 » 28/01/2008 15:53

0.7.1. wrote:
jebi ga sada... ima ona stara narodna, kad ti dvojica kažu da si pjan, iako nisi lezi pa se valjaj! nemam ti šta više reći osim da promjeniš knjige ili da pročitaš komentar nekoga ko zna malo o tome... inače nema ti pomoći...
Imat cu u vidu to kad sretnem nekog ko makar isto zna kao ja o tome, a narociti kad neko bude znao vise ...
a mostarac ... sve je to ok .. ja sam od onih koji zavnobihu ne pridaju nikakvu vaznost ... kad bi tako razmisljali onda da nije bilo cetnickog teroriste i velikog srbina Gavrila Principa, sve bi drugacije bili i sada ...
Za Hrvatski se slazem, jedina fasisticka zemlja iz 2. svjetskog rata koja se provukla bez posljedica upravo zahvaljujuci titu, za to me i cudi zasto ga ne vole vise od sebe samih ...

mostarac

Post by mostarac » 28/01/2008 15:57

huble2007 wrote:
0.7.1. wrote:
Imat cu u vidu to kad sretnem nekog ko makar isto zna kao ja o tome, a narociti kad neko bude znao vise ...
a mostarac ... sve je to ok .. ja sam od onih koji zavnobihu ne pridaju nikakvu vaznost ... kad bi tako razmisljali onda da nije bilo cetnickog teroriste i velikog srbina Gavrila Principa, sve bi drugacije bili i sada ...
Za Hrvatski se slazem, jedina fasisticka zemlja iz 2. svjetskog rata koja se provukla bez posljedica upravo zahvaljujuci titu, za to me i cudi zasto ga ne vole vise od sebe samih ...
nakon ove izjave ja se povlacim. Jebote covjece pa ti nisi normalan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Vodenjak

Post by Vodenjak » 28/01/2008 15:59

mostarac wrote:
huble2007 wrote:
0.7.1. wrote: jebi ga sada... ima ona stara narodna, kad ti dvojica kažu da si pjan, iako nisi lezi pa se valjaj! nemam ti šta više reći osim da promjeniš knjige ili da pročitaš komentar nekoga ko zna malo o tome... inače nema ti pomoći...
nakon ove izjave ja se povlacim. Jebote covjece pa ti nisi normalan :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Pa naravno da je onako kako je rekao...
Inace, ode mu Republika Srpska u helach...

Ne brini @huble....
Imate vi Dejton, a Dejton je zajebo sve sto je ZAVNOBiH napravio.... :( :oops:

Liberalism

Post by Liberalism » 28/01/2008 16:01

Veceras na 60 minuta ce biti dosta novih detalja oko zlocinackih udruzenja (vjerovatno ce biti i oko Stranke za BiH) koji su se udruzili sa namjerom da uz pomoc politicke vlasti ekonomski iskoristavaju sve stanovnike Bosne i Hercegovine. Ko zna mozda dobijemo neku novu informaciju o Danu D za Harisa Silajdzica.

Umjetnik a

Post by Umjetnik a » 28/01/2008 17:18

nije ni Hare jedini koji se treba smijeniti

pape
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

Post by pape » 28/01/2008 18:05

huble2007 wrote:
0.7.1. wrote:
:-) Ja teleskopa sto se prosipa ko pesak, .... :oops:

bbrs

#47 Re: Ko pada zajedno sa Harisom Silajdzicem

Post by bbrs » 28/01/2008 18:31

Liberalism wrote:Za mene je sasvim izvjesno da ce u blizoj buducnosti morati doci do znacajnih promjena. Jednostavno vladajuci lideri su usli u fazu da se ponasaju sasvim neoprezno i ne vjerujem da pretjerano kriju tragove svojih nezakonitih, nemoralnih i neetickih aktivnosti.

Jedan od njih je sigurno i gospodin Haris Silajdzic koji bi medju prvima trebao pasti sa trenutne politicke vlast. Iako ce svi u Bosni imati velike koristi od njegovog pada, samo njegovo uklanjanje sa politicke scene nece biti dovoljna sigurnost da nakon njega ovaj jadni narod ne zajase moderniji i savremeniji totalitarni politicar. Da bi vjerovatnoca bila sto manja, mislim da bi zajedno sa Harisom trebali pasti i na stotine harisovaca koji su zahvaljujuci harisovoj sjeni dosli na vodece fukcije u drzavnim institucijama od mjesne zajednice do vlade Bosne i Hercegovine.

Eto, tema o ovome.
Ne padaju ni Haris ni Mićko niti iko ko je na vlasti (a i u opoziciji).Pada sirotinja i niko joj nemože pomoći :D

brdo

Post by brdo » 28/01/2008 20:15

1.uzeti DNK Josipa Broza
2.klonirati istog

Valjal ovo haa?
PROLUPO 100% :shock:

huble2007

Post by huble2007 » 29/01/2008 08:33

Nisam znao da je ovo forum lenjinovih boljsevika ... mada sumnajm da ste se uopse i todili u to doba na koje se pozivate ... ne mislim naravno na lenjinovo doba, nego blizu proslost :lol: :lol: :lol:
:sax:

Vodenjak

Post by Vodenjak » 29/01/2008 08:46

huble2007 wrote:Nisam znao da je ovo forum lenjinovih boljsevika ... mada sumnajm da ste se uopse i todili u to doba na koje se pozivate ... ne mislim naravno na lenjinovo doba, nego blizu proslost :lol: :lol: :lol:
:sax:
A jesi li se ti rodio da bi znao kako je bilo?
Ako jesi, sta si, bolan radio? :?
Sjedio na ushima u vjecnom mraku koji si sam sebi napravio? :oops:

Post Reply