Ko o cemu, ja o danima :P

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
ulicar

Ko o cemu, ja o danima :P

Post by ulicar » 15/09/2006 05:58

Ova mi je umalo promakla, ali je dobra :)

bhdani wrote:Uspjesi: Saša Bratić, jedan od vodećih podvodnih ronilaca u SAD-u i čovjek koji bh. zastavu namjerava postaviti na Mount Everest!

http://www.bhdani.com/default.asp?kat=t ... ekst_rb=22

Za razliku od Amera Obradovica, autora ovog teksta, vodeceg nadvodnog ronioca :D

KupiJo babo surlicu!

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 22/09/2006 13:15

Ma jarane, ti se samo možeš prijaviti kod g. Obradovića da se omlečiš. Na surlicu.

ulicar

Re: Ko o cemu, ja o danima :P

Post by ulicar » 29/09/2006 06:21

Majstori se nedaju popraviti :)

bhdani wrote:Dino Šaran, frontmen grupe, u saradnji sa svojim saradnicima, prije svega Đanijem Pervanom...

Bila jedna stara baba.

Jimmy_The_Saint

Post by Jimmy_The_Saint » 29/09/2006 10:10

Jebo te, drag mi je Amer al'....

A ko je aVtor saradnje sa saradnicima?

I ko je direktor direkcije...

ulicar

Post by ulicar » 30/09/2006 03:59

Jimmy_The_Saint wrote:Jebo te, drag mi je Amer al'....

A ko je aVtor saradnje sa saradnicima?

I ko je direktor direkcije...

Nemam pojma, ko god im radi barometar, a evo jedno majstorsko reagovanje na dane izvuceno iz dana :)

B. Bujić, Kanada wrote:
Šaljem vam ovo reagiranje zbog besmislene upotrebe zagrada. Citat: "No, pošto smo svjedoci da one ne uspijevaju (iako imaju pravo glasa, izlaze na izbore i imaju sve mogućnosti samoorganizovanja) izboriti ni ravnopravno mjesto na političkoj (i ukupnoj društvenoj) sceni (svjedoci smo njihove uvredljive marginalizacije i čak i ne baš sofisticiranog šikaniranja), otkuda uvjerenje da bi to mladima moglo poći za rukom (osim ako se uvjerenje za to ne crpi iz patetičnih proklamacija o "našoj budućnosti" i prigodnih pjesmica za malograđansku klijentelu)?"

Lično mislim da je ovaj paragraf u ovom izdanju izuzetan po nepismenosti i nepotrebnoj frazeologiji. Četiri zagrade u jednoj rečenici! Aferim!

ulicar

Post by ulicar » 06/10/2006 07:44

I majstorluk veterana "provala brigade" Belme Becirbasic. Bas sam se zacudio, nisam vidio niti jednu njenu provalu vec dugo, ali znao sam da me nece izdati, imao sam povjerenja. I evo je u svom svom blistavilu.

B.Becirbasic wrote:Rahatlook

Jedinstvena sinergija plesa

:lol: :lol: :lol: :lol:

Da ih ne zahebe BB trude se Vildana i Senad

Senad i Vildana wrote:Federaciji. Glasači su svojim opredjeljenjem vjerovatno honorirali dvije stvari: osobnu tragičnu sudbinu Sefera Halilovića

Post Reply