Ko kosi a ko vodu nosi ???

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#1 Ko kosi a ko vodu nosi ???

Post by urbanagerila »

Herka evo teme :D ja cekam i bez manipulacije samo cinjenice :D

Da napomenem "serijat je iz raja izasao" :D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#2

Post by debela »

e fakat si lik :roll:
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#3

Post by urbanagerila »

Shvaticu to kao kompliment !!! Hvala :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#4

Post by pitt »

Toliko je dobar da ga ni sve bratske zemlje ne praktikuju :D:D:D
debela
Posts: 3201
Joined: 02/07/2002 00:00

#5

Post by debela »

zajeb u startu..
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#6

Post by urbanagerila »

pitt wrote:Toliko je dobar da ga ni sve bratske zemlje ne praktikuju :D:D:D
Korumpirana banda na vlasti :D nije relevantno sa onim sto ja tvrdim (vidi naslov) :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#7

Post by pitt »

urbanagerila wrote:
pitt wrote:Toliko je dobar da ga ni sve bratske zemlje ne praktikuju :D:D:D
Korumpirana banda na vlasti :D nije relevantno sa onim sto ja tvrdim (vidi naslov) :D
banda ili vidjeli da su stvari malo drugacije no prije 1000+ godina? :?
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#8

Post by dacina_curica »

Gerilice jedan odgovorcic na ovu temu:
U mojoj kuci moj djuvegija i kosi i vodu nosi......Same cinjenice...... :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#9

Post by urbanagerila »

pitt wrote:
urbanagerila wrote:
pitt wrote:Toliko je dobar da ga ni sve bratske zemlje ne praktikuju :D:D:D
Korumpirana banda na vlasti :D nije relevantno sa onim sto ja tvrdim (vidi naslov) :D
banda ili vidjeli da su stvari malo drugacije no prije 1000+ godina? :?
Zakon kao i knjiga su UNIVERZALNI i iskljucuju vrijeme i prostor a ko smo mi da dovodimo u pitanje isto .... MOLIM VAS od sad samo cinjenice, imena autora i knjiga na koje se pozivate da ne palamudimo bezze... :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#10

Post by urbanagerila »

dacina_curica wrote:Gerilice jedan odgovorcic na ovu temu:
U mojoj kuci moj djuvegija i kosi i vodu nosi......Same cinjenice...... :D
Blago dzuvegiji jos samo da se samooprasi i ti gubis mjesto i funkciju :D
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#11

Post by pitt »

Eki univerzalni......pa sto onda ne zivis kao u ona doba sto se zivjelo vec po internetu bisere prosipas? :?
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#12

Post by pape »

pitt wrote:Eki univerzalni......pa sto onda ne zivis kao u ona doba sto se zivjelo vec po internetu bisere prosipas? :?
:D Pa rek`o ti je, ... ceka da serijat iz raja izadje, ... :oops:
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#13

Post by urbanagerila »

pitt wrote:Eki univerzalni......pa sto onda ne zivis kao u ona doba sto se zivjelo vec po internetu bisere prosipas? :?
Ne kontam pitanje??? Opet predpostavka!!! otkud sad pitanje sto i kako? Jel to moram zivjeti kao wehabija da bi podrzavao serijat ??? :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#14

Post by urbanagerila »

pape wrote:
pitt wrote:Eki univerzalni......pa sto onda ne zivis kao u ona doba sto se zivjelo vec po internetu bisere prosipas? :?
:D Pa rek`o ti je, ... ceka da serijat iz raja izadje, ... :oops:
@pape mojne minirati temu peglam se 6 sati da dokazem nesto sto svi znaju ali se prave blesavi ... molim te ili se ukljuci ili popusti :D

serijat davno iz raja izasao ... :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#15

Post by dacina_curica »

urbanagerila wrote: Blago dzuvegiji jos samo da se samooprasi i ti gubis mjesto i funkciju :D
Uh, sto bi bogme gubila mjesto i funkciju......Isto kosto ja znam kreciti i montirati kojekakve ormarice, isto vala i on zna sudje i ves prati......Vidis niko ne gubi ni mjesto i funkciju....samo ponekad zamjenis......Ovisno od toga koga ledja manje bole...;) :lol: :lol:
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#16

Post by pitt »

Jest......svi mahniti (ukljucujuci jedno 90% muslimana)......samo ti pametan..... :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#17

Post by urbanagerila »

dacina_curica wrote:
urbanagerila wrote: Blago dzuvegiji jos samo da se samooprasi i ti gubis mjesto i funkciju :D
Uh, sto bi bogme gubila mjesto i funkciju......Isto kosto ja znam kreciti i montirati kojekakve ormarice, isto vala i on zna sudje i ves prati......Vidis niko ne gubi ni mjesto i funkciju....samo ponekad zamjenis......Ovisno od toga koga ledja manje bole...;) :lol: :lol:
Odlicno! Blago vama. :D Jel ti mislis da sam ja postedjen tih poslova ili se i dalje pravis luda ??? Drzi se teme bez parafraziranja inace odoh dok herka ne dodje :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#18

Post by urbanagerila »

pitt wrote:Jest......svi mahniti (ukljucujuci jedno 90% muslimana)......samo ti pametan..... :D
Sta to sad ti tvrdis da je 90% muslimana protiv serijata ??? :D

Stvarno podcjenjujes moj trud ... :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#19

Post by dacina_curica »

urbanagerila wrote:Odlicno! Blago vama. :D Jel ti mislis da sam ja postedjen tih poslova ili se i dalje pravis luda ??? Drzi se teme bez parafraziranja inace odoh dok herka ne dodje :D
Pa nisi se jos nijednom izjasnio po tome da li si postedjen ovih poslova ili ne......Ja koliko vidim iz tvojih postova ti bi da se hanuma brine o djeci i kuci, a ti bi da plazas guzu po kaucu.....MOJA INTERPRETACIJA.....Ako nisam u pravu, bujrum pa pojasni......I sta odmah dizes nos? :x :lol: :lol:
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#20

Post by urbanagerila »

dacina_curica wrote:
urbanagerila wrote:Odlicno! Blago vama. :D Jel ti mislis da sam ja postedjen tih poslova ili se i dalje pravis luda ??? Drzi se teme bez parafraziranja inace odoh dok herka ne dodje :D
Pa nisi se jos nijednom izjasnio po tome da li si postedjen ovih poslova ili ne......Ja koliko vidim iz tvojih postova ti bi da se hanuma brine o djeci i kuci, a ti bi da plazas guzu po kaucu.....MOJA INTERPRETACIJA.....Ako nisam u pravu, bujrum pa pojasni......I sta odmah dizes nos? :x :lol: :lol:
Ne dizem nos niti tvrdim gore navedeno. Hanuma se zna izlezavati na kaucu dok ja radim kucne poslove .... :D ali samo kad ima postedu... :D
Da se ne zapetljavam.... od nje ne ocekujem vise nego da me voli, brine o meni, djeci i domu sve ostalo bi bilo dobrovoljno (cjepanje drva, bacanje kladiva, dizanje tegova...itd) odnosno kako ona osjeca i hoce. To bi bila njena primarna uloga u braku. Za uzvrat obecavam da cu se bezrezervno posvetiti porodici i njoj u svakom pogledu (materijalnom, duhovnom.. itd). Kad pricamo o donosenju bitnijih odluka vezanih za porodicu zelim da se postuje moja odluka iako mozda u datom trenutku njoj bila nejasna .... jel puno trazim??? :D

Glupo sam ovo pokusao sazeti ali hajd nema veze ....
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#21 Re: Ko kosi a ko vodu nosi ???

Post by anais_nin »

urbanagerila wrote:Herka evo teme :D ja cekam i bez manipulacije samo cinjenice :D

Da napomenem "serijat je iz raja izasao" :D

prvo cemo mi tebe kroz kurs raspravljanja tj debate, jer nemas nekih osnovnih sposobnosti po tom pitanju....to sto ti nazivas MANIPULACIJAMA se naziva MOC RASPRAVE :D a to sto ti nudis nisu cinjenice, nego tvrdoglavost ubjedjenja (molim lijepo samo da naglasim POGRESNOG ubjedjenja) :lol: :D
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#22

Post by urbanagerila »

OK imena autora i literature za pocetak. Onda da identifikujemo problem pa da se upustimo u debatu ... toliko bar znam... :D .... i na pocetku molim bez vrijedjanja i omalovazavanja, vodimo debatu na istom nivou...
:D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#23

Post by dacina_curica »

urbanagerila wrote:Kad pricamo o donosenju bitnijih odluka vezanih za porodicu zelim da se postuje moja odluka iako mozda u datom trenutku njoj bila nejasna .... jel puno trazim??? :D
Pa sto bi ona postovala odluku koja je njoj nejasna?........Bil' ti postovao njenu?...... :oops:
urbanagerila
Posts: 1187
Joined: 06/12/2005 16:02

#24

Post by urbanagerila »

dacina_curica wrote:
urbanagerila wrote:Kad pricamo o donosenju bitnijih odluka vezanih za porodicu zelim da se postuje moja odluka iako mozda u datom trenutku njoj bila nejasna .... jel puno trazim??? :D
Pa sto bi ona postovala odluku koja je njoj nejasna?........Bil' ti postovao njenu?...... :oops:
To i jeste poenta price !!! Ja kosim ona vodu nosi !!! :D

Bez puno obrazlaganja .... :D
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#25

Post by dacina_curica »

Uh, jesi obrazlozio svaka cast....... :D .........De ba malo nasire iznesi svoje stavove da imam sta citati kad ujutro dodjem na posao.... :D .......pozzz.......
Post Reply